Piotr Szlęzak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Szlęzak zostaje, Gomułka odchodzi z Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W siatkarskiej Legii na sezon 2022/23 zostanie Piotr Szlęzak, zawodnik reprezentacji Polski do lat 22. 20-letni przyjmujący, mierzący 197 centymetrów, w minionym sezonie rozegrał 11 meczów w I lidze, w których zdobył 45 punktów. W przeszłości wywalczył tytuł młodzieżowego mistrza Polski z MOS-em Wola. W najbliższym sezonie Szlęzak będzie mógł liczyć na więcej minut na zapleczu ekstraklasy.Niestety z drużyną żegna się inny młodzieżowy reprezentant Polski, Bartosz Gomułka, 20-letni atakujący. W ostatnim sezonie Gomułka zagrał w 25 spotkaniach Legii w I lidze, w których zdobył 98 punktów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
ws - 13.06.2022 / 10:36, *.chello.pl

Po dobrym debiucie na tym szczeblu liczę na podobny wynik. Mam nadzieję,że drużyna zrobi postęp i w następnych sezonach przy wsparciu sponsorów osiągnie sportowy awans do Plus Ligi. Po koszykówce czas na odbudowę kolejnej potęgi!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.