Kacper Skibicki i Jasur Yaxshiboyev - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening: Taktyka i motoryka

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 17 legioniści stawili się na boisku w LTC w tym samym składzie co przed południem. Zanim na boisku pojawiła się cała grupa indywidualny trening pod okiem Bartosza Bibrowicza przeprowadził Maik Nawrocki, który wyleczył już uraz stawu skokowego, ale dochodzi siebie po chorobie.

Zajęcia rozpoczęła rozgrzewka prowadzona przez Stergiosa Fotopoulosa. W jej trakcie piłkarze wymieniali podania nogami, głowami, a następnie potem grali w dziadka. Na kolejny etap treningu zespół zmienił boisko i został podzielony na dwa składy. Z powietrza zajęcia były rejestrowane za pomocą drona, który obsługiwał analityk Piotr Parchan.

Zieloni: Tobiasz - Skibicki, Charatin, Jędrzejczyk, Ribeiro - Slisz, Josue, Kapustka - Yaxhiboyev, Lopes, Kastrati
Różowi: Niski, Kisiel, Astiz, Grudziński - Pierzak, Strzałek, Ciepiela, Mustafajew - Rosołek, Sokołowski

Aleksandar Rogić przekazywał podopiecznym założenia taktyczne - korygowano przesuwanie się po boisku, a następnie zawodnicy wykonywali to w gierce. Kosta Runjacić przez większość czasu spokojnie przyglądał się z boku. Trening zakończył się serią biegów interwałowych.

W kolejnych dniach legioniści także będą trenowali dwa razy dziennie, w niedzielę czeka ich pierwszy mecz kontrolny z Chojniczanką Chojnice.

Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.