Dominik Hładun - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Oficjalnie

Hładun piłkarzem Legii

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Dominik Hładun został zawodnikiem Legii Warszawa. 26-letni bramkarz trafił na Łazienkowską z Zagłębia Lubin, z którym kończył mu się kontrakt. Z Legią podpisał umowę do końca sezonu 2025/2026 roku.

Niemal całą dotychczasową karierę Hładun spędził w Zagłębiu Lubin, którego jest wychowankiem. Jedynie jesienią sezonu 2015/16 był wypożyczony do Chojniczanki Chojnice. Ma na swoim koncie 109 spotkań w Ekstraklasie. W ostatnim sezonie 26 razy stawał między słupkami bramki Zagłębia, ale ostatniej wiosny nie zaliczy do udanych, bo przegrał rywalizację z Kacprem Bieszczadem.

Dominik Hładun
Data urodzenia: 17 września 1995
Miejsce urodzenia: Lubin
Wzrost: 190 cm
Waga: 77 kg

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (54)

+dodaj komentarz
t - 20.06.2022 / 10:16, *.edu.pl

Na razie 2 transfery i to nic wielkiego...
Czekamy na 2-3 lepszych piłkarzy, którzy pociągną grę.
Na pewno potrzebujemy dobrego środkowego obrońcy, w zastępstwie Jędzy i Wietesa.

odpowiedz
(L) uz - 19.06.2022 / 22:03, *.inetia.pl

To akurat nie musi być jakaś straszna pomyłka. Zobaczymy. A przyszedł , bo dostał propozycję , a Legii , jak wiadomo , się nie odmawia. Szkoda że dyrekcyja zapomniała złożyć propozycję Ronaldo . CR-V też by z pewnością chętnie przyszedł, tylko musiałby najpierw dostać propozycję. Takie drobne niedopatrzenie zarządu.

odpowiedz
tekken (L) - 19.06.2022 / 11:35, *.chello.pl

Dobry transfer, brawo.

odpowiedz
pol - 18.06.2022 / 09:38, *.chello.pl

Nastepny internacionał w tym mioduskim zoo

odpowiedz
Kradziej Pudel vel gołodupiec - 17.06.2022 / 14:34, *.net.pl

spokojnie Panowie Legioniści ,koledzy po szalu może się okazać że ten cały Hładun wybroni nam ekstraklape w następnym sezonie ... bo realnie to w pierwszej 5-6 możemy się nie zmieścić a i spadać nikt nie chce...

odpowiedz
Dezerter - 16.06.2022 / 13:37, *.t-mobile.pl

Civrić i Aeon nie przyjdą. Po co figurają na liście? Tu nie ma już żadnej listy wzmocnień, jest łapanka....

odpowiedz
:) - 16.06.2022 / 17:07, *.plus.pl

@Dezerter: figurują tak żeby było widoczne że są jakieś przymiarki zawsze to lepiej niż żeby była pustą rubryka

odpowiedz
Piłkarski poker - 16.06.2022 / 12:43, *.plus.pl

Ty mniej trenuj ty więcej gorzałka pij bo będziesz teraz w Legii rezerwowym GK ciulu jeden ty !!!

odpowiedz
WoLa - 16.06.2022 / 10:05, *.tpnet.pl

Trzeba się liczyć z tym że czekają nas lata przeciętności i środek tabeli lub gra o utrzymanie patrząc na te pseudo transfery Miodka i fatalnie działającą akademię...

odpowiedz
Aryon - 16.06.2022 / 09:35, *.163.103

Ja tak trochę z innej beczki. Niech admini usuną nazwisko Cavricia z rubryki "Przyjdą?", bo wprowadza to dezinformację. Wszak kilka dni temu pisano, że "Cavrić nie dla Legii" i przedłuża swój kontrakt ze Slovanem. Jeśli chodzi o Hładuna uważam, że może to być bardzo dobry transfer w obecnej chwili. Bramkarza, który coś potrafi nie jest łatwo ściągnąć przy kiepskim budżecie transferowym, a zwłaszcza ściągnąć za darmo. Wydaje mi się, że na chwilę obecną to może być nasz najlepszy bramkarz w kadrze. Co do zawodników z pola to zobaczymy kto jeszcze przyjdzie. Na razie z nowych tylko jest Kramer, o którym mało co można powiedzieć konkretnego.

odpowiedz
AliMario - 16.06.2022 / 08:59, *.centertel.pl

Nowy nabytek Legii ? Wyróżnia się przy Miszcie lub Tobiaszu ? Czy stać klub na kolejny przecietniak ? Miała być rozsądna (bo już gorzej nie mogło być) polityka kadrowa a nadal niewiele się zmieni w jakości . Wiem że nie jest możliwe by z dnia na dzien wrócić do czasów kiedy Legia grała całkiem skutecznie za czasów Lesniedorskiego i jeszcze wcześniej ale jeszcze nie widzę by naprawdę klub odbił się od "dna"

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.06.2022 / 07:37, *.aster.pl

Hładun jest dobrym bramkarzem. Jak do tej pory, to najlepszy transfer do Legii. Czekamy na zawodników z pola.

odpowiedz
Arek - 16.06.2022 / 00:59, *.tpnet.pl

Nie przegrał żadnej rywalizacji z żadnym Bieszczadem, tylko rudy sadzał go na ławce, bo kontraktu nie chciał przedłużyć. No niestety, na 10 rudych 11 jest fałszywych, więc wyszło jak wyszło. Myślę, że to dobry transfer.

odpowiedz
ZenekL3 - 16.06.2022 / 00:56, *.chello.pl

Niestety nie jest to priorytetowy kontrakt ale cóż taka jest sytuacja finasowa, że bierzemy co leży. Hładun nie jest złym piłkarzem więc mogło być gorzej. Np. goniąc wynik z taką np Miedzią na Łazienkowskiej możemy w końcówce z zemsty zmienić bramkarza.

odpowiedz
Januszek - 16.06.2022 / 00:50, *.chello.pl

Kazdy lepszyw bramce od prszcatego

odpowiedz
Anty Kosta - 16.06.2022 / 17:10, *.plus.pl

@Januszek: oczywiście że tak tylko powiedz to Zielińskiemu bo on już zapowiedział że będzie bronił młodzieżowiec chyba że Tobiasza miał na myśli to ok:)

odpowiedz
Wolfik - 16.06.2022 / 00:27, *.mm.pl

Nieco na przekór większosci Kolegów tutaj komentujących uważam, że to dobry ruch. Hładun mimo młodego - jak na bramkarza - wieku ma spore doświadczenie w ekstraklasie czego i Miszcie i Tobiaszowi brakuje.

odpowiedz
Anty Kosta - 16.06.2022 / 17:13, *.plus.pl

@Wolfik: Miszta już doświadczenie jakieś ma i chyba starczy mu a Tobiasz? Cóż z Radomiakiem zawalil 1 gola na 3 ale z Amica karnego jednak wyjął więc trudno wyrokować nie miał tyłu szans co Miszta żeby się wykazac

odpowiedz
Daszka - 16.06.2022 / 00:03, *.chello.pl

To jest transfer na miarę aktualnych możliwości finansowych Klubu.
Nie bardzo rozumiem kpinę, szyderę itp. inwektywy sączone przez niektórych "chwackich" kibiców Legii. Czy do Was jeszcze nie dotarła prawda nt. możliwości transferowych miodowego Klubu?
Pora najwyższa zejść z obłoków i zacząć twardo stąpać po legijnej matce ziemi.
Mr Miodek zgotował Nam ten los, czy nam się to podoba, czy też nie...

odpowiedz
Marianek - 15.06.2022 / 22:33, *.centertel.pl

Przynajmniej Polak

odpowiedz
SEBO(L) - 15.06.2022 / 22:01, *.centertel.pl

Transfer dekady. A w bramce bedziemy grali dwójką,czy trójką "z tyłu " ? Wbrew pozorom, to nie jest głupie pytanie...

odpowiedz
Srutu tutu - 15.06.2022 / 21:56, *.orange.pl

Max. co może z niego być to następny Skiba (jeśli ktoś go jeszcze pamięta).

Przeszedł do Legii bo bym w miarę tani i nikt inny go chciał. Typowy ligowy wyrobnik do drużyn broniących się przed spadkiem.

odpowiedz
Tomek - 15.06.2022 / 22:52, *.17.83

@Srutu tutu: ten Skiba, to dokładnie był Skaba

odpowiedz
PLK - 16.06.2022 / 00:21, *.cyfrowypolsat.pl

@Tomek: śrutu tutu i wszystko jasne... Fachowiec że cho cho!!! Wie że dzwonią tylko gdzie?!! Lepiej dla niego żeby się więcej nie ośmieszał...

odpowiedz
Yurilegia - 16.06.2022 / 06:48, *.centertel.pl

@Srutu tutu: ty jesteś sam jak Skaba

odpowiedz
R. - 16.06.2022 / 07:05, *.plus.pl

@Srutu tutu: Skiba z bigcyc?

odpowiedz
Atmosferović - 16.06.2022 / 17:15, *.plus.pl

@Srutu tutu: akurat Skiba w Stomilu nieźle bronił jeden z lepszych bramkarzy 1 ligi parę lat temu ;)

odpowiedz
L - 15.06.2022 / 21:23, *.autocom.pl

Dominik, zapomnieli ci powiedziec, ze bedziesz zmiennikiem Miszty albo Tobiasza chyba. Nie wywalczysz skladu, nawet jak bedziesz sie dobrze prezentowal. Potrzebny byl doswiadczony bramkarz w razie czego.

odpowiedz
Legion - 15.06.2022 / 21:14, *.chello.pl

Na pewno dużo lepszy bramkarz niż Miszta, pytanie tylko czy on tu przyszedł do pierwszego składu czy na ławkę...

odpowiedz
L - 15.06.2022 / 21:24, *.autocom.pl

@Legion: przeciez sam Zielinski publicznie mowil u Koltonia, ze zaczynami sezon z mlodziezowcem w bramce :)

odpowiedz
Legion - 15.06.2022 / 22:50, *.chello.pl

@L: Wiem mordo, ale czy Nawrocki w nowym sezonie to już nie będzie miał statusu młodzieżowca? Bo jeśli nadal będzie (i go zaraz nie sprzedadzą), to on nam zapewni miejsca młodzieżowca w składzie i nie musi wówczas grać ten ręcznik Miszta.

odpowiedz
Kolega po szalu - 16.06.2022 / 09:17, *.plus.pl

@L: to Rosołek i Nawrocki pograli :) a swoją drogą to nieźle się zaczyna praca Kosty jak dyrektor ustalił już kto będzie bronił :D

odpowiedz
Juh w ępud iwoldup - 15.06.2022 / 21:11, *.185.8

doczekaliśmy takich czasów że nasi sKAŁtingowcy przestali czesać wysypiska, śmietniki i odpadownie zachodnie na nasze znajome, krajowe.

pod wylokowanym debilnym łbem zaświtał nowy projekt, wprawdzie gówno to samo ale za to 25 pln zaoszczędzone na zagraniczne wyjazdy

na tak genialny projekt mógł wpaść tylko ktoś po amerykańskich uczelniach

odpowiedz
Erni - 15.06.2022 / 20:17, *.orange.pl

Mamy hit transferowy.
A tak poważnie, jest to transfer na miarę możliwości obecnej Legii.
Smutne to.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 15.06.2022 / 19:33, *.play-internet.pl

Może nasi treneiro wyciągną z niego trochę skilla i się sprzeda do jakiś turków za 0,7mln ojro

odpowiedz
Hiszpan Junior - 15.06.2022 / 19:31, *.t-mobile.pl

Czm sprowadziliśmy karła.109 cm to chyba nie za dużo jak na bramkarza

odpowiedz
Brawo - 15.06.2022 / 19:30, *.161.123

Brawo k....!w końcu jakiś sensowny transfer ,witamy a hejterom ch...w dupska

odpowiedz
Misiek - 15.06.2022 / 19:24, *.orange.pl

Może duże ma rękawice

odpowiedz
PawLo - 15.06.2022 / 19:22, *.mm.pl

No i gicio dobra to ręcznik Miszta wyjazd z Legii !!!

odpowiedz
Anziolek - 15.06.2022 / 19:21, *.centertel.pl

Mały trochę ale może skoczny

odpowiedz
Cezary1916 - 15.06.2022 / 19:30, *.com.pl

@Anziolek: fakt niski jak na bramkę

odpowiedz
Kamuflaż - 15.06.2022 / 19:21, *.tpnet.pl

Znaleźli kupca na Misztę? bo chyba, nie kupowaliby doświadczonego bramkarza na ławkę rezerwowych?

odpowiedz
L jak Legia - 15.06.2022 / 19:20, *.63.163

109 cm wzrostu?? Szympans?

odpowiedz
Tradycja???? - 15.06.2022 / 19:22, *.aster.pl

@L jak Legia: ????

odpowiedz
Kacperek - 15.06.2022 / 19:17, *.chello.pl

cos maly na tej bramce Wzrost: 109 cm , mały gruby na bramke ;)

odpowiedz
Hiszpan - 15.06.2022 / 19:16, *.telnaptelecom.pl

Opylić Misztę,Wieteskę i ruszać po ofensywnych psia krew!!!!

odpowiedz
L''Wariat - 15.06.2022 / 19:13, *.play-internet.pl

Ładujmy mu pod ladę, bo do poprzeczki na 100% nie doskoczy lol ????????

odpowiedz
Adson 78 - 15.06.2022 / 19:12, *.plus.pl

Nie przegrał rywalizacji w bramce tylko to była kara od klubu bo nie chciał przedłużyć kontraktu , taka prawda !!!

odpowiedz
Supe"L" - 15.06.2022 / 19:09, *.centertel.pl

Niski jak na bramkarza ????

odpowiedz
Lupus - 15.06.2022 / 19:12, *.centertel.pl

@Supe: Ale przy tym wzroście ma słuszną wagę!

odpowiedz
Asd - 15.06.2022 / 19:07, *.chello.pl

Wzrost: 109 cm
Waga: 77 kg

Trochę niski jak na bramkarza

odpowiedz
Limak - 15.06.2022 / 19:10, *.chello.pl

@Asd: Niski ale może skoczny ????????????

odpowiedz
Matt - 16.06.2022 / 00:14, *.tpnet.pl

@Limak: Nie przy tej masie.

odpowiedz