fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening: Zacięta rywalizacja

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Piątek, podobnie jak poprzednie dni, stał pod znakiem dwóch jednostek treningowych. Poranne zajęcia odbyły się w siłowni, a popołudniowe na boisku. Nie uczestniczył w nich Bartosz Kapustka, który zgodnie z założeniami ma nieco mniejsze obciążenia. Ponadto zabrakło Mattiasa Johanssona, Joela Abu Hanny i Gabriela Kobylaka. Ten ostatni został wypożyczony do Radomiaka Radom.

Fotoreportaż z treningu - 37 zdjęć WoytkaTrening trwał niecałe 90 minut, ale był bardzo urozmaicony. W zasadzie za każdym razem podczas rozgrzewki sztab szkoleniowy wymyśla ćwiczenia, które wprowadzają elementy rywalizacji i uśmiechu - nie inaczej było w piątek. Najciekawsza była jednak rywalizacja polegająca na przeprowadzaniu ataków dwóch na jednego + bramkarz. Atakujący po oddaniu strzału musieli natychmiast przemieścić się w stronę drugiej bramki i wcielić w rolę obrońców, bo momentalnie atak rozpoczynała trójka przeciwników. Nie zabrakło emocji. Z dobrej strony pokazał się Josue, który brylował nie tylko w ataku, ale także w defensywie. Nieźle w pierwszych dniach prezentuje się także Jasur Yaxshiboyev. Żadna z ekip nie chciała dać za wygraną, więc losy rywalizacji rozstrzygnęła dogrywka, a w niej lepsi okazali się "Żółci", którzy radośnie celebrowali zwycięstwo, co możecie obejrzeć na poniższych zdjęciach.

W trakcie treningu był także czas na zagadnienia taktyczne. Aleksandar Rogić pracował z obrońcami na jednej połowie, a gracze ofensywni mieli zajęcia strzeleckie.

W sobotę kolejny dzień pracy, a w niedzielę o godz. 17 odbędzie się pierwszy sparing - rywalem Legii będzie Chojniczanka Chojnice.

Fotoreportaż z treningu - 37 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.