fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

LIVE!: Legia 3-1 Chojniczanka (KONIEC)

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W niedzielę o godzinie 17 na boisku w Legia Training Center Legia Warszawa rozegra pierwsze sparingowe spotkanie podczas przygotowań do sezonu 2022/23. Wojskowi zmierzą się z Chojniczanką Chojnice, która niedawno awansowała do I ligi.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Kobisborsz - 20.06.2022 / 06:25, *.t-mobile.pl

A gdzie Kramer ? Już kontuzja, czy może jeszcze dochodzi do siebie ? O co cho.. ?

odpowiedz
!(L)! - 19.06.2022 / 18:30, *.tpnet.pl

Patrząc jaki mamy skład jak do tej pory widzę to tak.
.. .. . . .. Hładun . .. . . .. . . . .
Jędrzejczyk........Wieteska ... Nawrocki ... Ribeiro
...................... Slisz ........ Josué ....................
Rosołek ........... Kapustka .............. Muci
......................... Kramer ...................

odpowiedz
Loslobos - 19.06.2022 / 20:19, *.supermedia.pl

@!(L)!:
Pier... się że sliszem na łące ale nie w Legii ten padalec powinien wypad zrobić z drużyny i Wieteska debilek

odpowiedz
RACH CIACH I STRZAŁEK GOOOL! - 19.06.2022 / 16:23, *.120.37

CIACH I STRZAŁEK W ATAKU NA BRAMCE TOBIASZ!W OBRONIE STARE WYGI A W POMOCY NAJLEPSI....

odpowiedz
Ryba - 19.06.2022 / 13:40, *.chello.pl

Droga redakcjo czy sparing mozna obejrzec na zywo?

odpowiedz
Anty Kosta - 19.06.2022 / 15:36, *.plus.pl

@Ryba : w LTC napewno

odpowiedz
geds - 19.06.2022 / 13:14, *.chello.pl

Czytałem, że dziś w spariungu zagra przeciwko nam Ryczkowski. Typowy wychowanek naszej akademii. Trenował z jedynką parę lat, parę wypożyczeń, nie przebił się, poszedł do Górnika. Tam przez 2 lata grał ogony lub wcale, wylądował w Motorze w trzeciej lidze (ekstraklasa to dla mnie pierwsza). Teraz poszedł do drugiej ligi do Chojniczanki. Ma już 25 lat. To nie o Ryczkowskim ale o naszej żenującej akademii, która od lat wychowuje kopaczy a nie piłkarzy. Potem ktoś napisze "nie dostają szansy w jedynce", ale jakoś w żadnej innej drużynie ekstraklasy kariery nie zrobił. W dodatku, poprawię się, to przecież nie typowy wychowanek akademii ale wybitny. Reprezentant młodzieżowych reprezentacji kolejnych roczników. Często jako jedyny z Legii w swoim roczniku. Jak wielu jest takich jak Ryczkowski, którzy w wieku 25 lat walczą o skład w drugiej lidze? Ta akademia to dno, propaganda i nic więcej.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 19.06.2022 / 15:29, *.plus.pl

@geds: teraz mimo że mają łatwiej - status młodzieżowca to dalej kariery nie robią czasem grają bo muszą jak Mosór w Piaście z braku innego gracza że statusem M o innych nie słychać owszem są Cielemecki i Warchoł w Płocku akurat ten drugi miał niezły sezon. Zobaczymy jak młody Nędza w Zabrzu sobie poradzi po zmianie trenera bo u Urbana by pograł a teraz nie wiadomo.

odpowiedz
Kolega po szalu - 19.06.2022 / 15:32, *.plus.pl

@geds: nikt na młodych nie stawia bo nie ma talentów u nas pokazują to wyniki Legii II nawet Gołebiewski mógł wziąć kogoś do Chrobrego ale nie wziął bo kogo?

odpowiedz
L - 19.06.2022 / 16:38, *.aster.pl

@geds: Ale z ciebie populista. Z Lecha tez ci moge jakiegos asa napisac, ktory nie zrobil kariery. Np Milosz Kozak. Tez sie wyroznial i tuła sie tak samo jak Ryczkowski. Czy to znaczy, ze Lech ma slaba akademie?

Legia dostarcza najwiecej nazwisk do ekstraklasy i 1 ligi wiec chyba jednak cos tam szkoli. Nie dostaja szans u nas ci najlepsi, a po 2 nie tworzymy takiej wizji jak Lech. O co chodzi? Juz tlumacze. Lech np mlodych, ktorzy szybko chca wyleciec zagranice (u nas np Ojrzynski do LFC) zamyka im droge na ew. powrot i pokazuje innym, ze droga jest inna. I ci mlodzi zostaja, ida na wypozyczenie, po 1 dobrym sezonie zostaja bo ich przekonuja, ze to bedzie najlepsza droga. Tworza od dzieciaka jedyna sluszna droge rozwoju i jak ktos nie chce nia isc to nie idzie za dzieciaka do Lecha. A u nas co? Pol sezonu jak Karbo i wypychamy bo kasa sie musi zgadzac, poza tym nasza historia pokazuje takiemu Karbownikowi zeby uciekac, bo za chwile przyjdzie jakis obcokrajowiec i Karbo juz by nie gral i nikt na niego nie postawi bez presji bo wiadomo. Przyklad Praszelika. Nie dostawal tylu szans ile chcial, odszedl do Slaska i tam od razu po kilku meczach transfer i za chwile przepadnie. Roznica miedzy nami a Lechem jest taka, ze w takim Lechu Praszel by zostal bo by wiedzial, ze dostanie wiecej szans, a jesli wykreslajac Legie bylby wychowankiem, ktorego chce Hellas, to by mu to wybili z glowy, zostawiajac na kolejny rok i przekonujac, ze to dla jego dobra. Wizja. To jest klucz. Dlaczego Mosor i Wldoarczyk odeszli? Bo nikt im nie przedstawil drogi tylko jakos to bedzie. Bedzie nowy trener to go moze wezmie, a jak sie zmieni trener i dyrektor sportowy to juz nie wiadomo. A w takim Lechu maja przejrzysta droge, ktora przedstawiaja takiemu mlodemu. I tu jest glowna roznica. Wystarczy zobaczyc obecnie co sie dzieje. Nie wiadomo nawet kto dyrektorem Akademii, co chwiel zmieniamy strategie i droge.

odpowiedz
Legia - 19.06.2022 / 13:10, *.inetia.pl

brak nowych zawodnikow przed rozpoczeciem przygotowan. A pozniej szok i ze zaczynamy grac od 15 kolejki...

odpowiedz
ferds - 19.06.2022 / 13:18, *.chello.pl

@Legia:
nie gramy w pucharach więc tym bardziej będą odwlekać. Usłyszysz, że dla nich liczy się jakość a nie pośpiech i znów przyjdą gwiazdy pokroju Charatina i Kastratiego.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 19.06.2022 / 15:34, *.plus.pl

@ferds: musimy poczekać aż podpadają z pucharów niektóre drużyny ze Słowacji Czech czy Chorwacji Albanii i może wtedy się kogoś na ostatnią chwilę weźmie z tych co będą się chcieli pozbyć jak rok temu Kastrati :) heh

odpowiedz
L - 19.06.2022 / 16:41, *.aster.pl

@Legia: A co to zmienia jak nawet NOWY zawodnik Kramer jeszcze na wakacjach. To nie wina Legii tylko termianarza rozgrywek na calym swiecie. Przeciez nawet sie okienko transferowe jeszcze nie otworzylo a ty chcesz nowych zawodnikow jak calys wiat pilki na wakacjach lezy lacznie z nasyzmi pilkarzami? Widzisz jakies transfery w Pogoni czy w Lechu? Rakow tez zrobil tyle co my. I co? Kazdy zacznie grac od 15 kolejki?

odpowiedz