Arkadiusz Malarz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

42. urodziny Malarza

Redakcja, źródło: Legionisci.com

42. urodziny obchodzi dzisiaj Arkadiusz Malarz. Trener bramkarzy i były golkiper rozegrał w barwach Legii Warszawa 138 meczów, trzykrotnie został mistrzem Polski (2016, 2017, 2018), a dwukrotnie zdobył Puchar Polski (2016, 2018). Z okazji urodzin składamy najlepsze życzenia. Sto lat!
Trener bramkarzy i były golkiper Legii Warszawa Arkadiusz Malarz świętuje dziś 42. urodziny. Życzymy zdrowia, pomyślności i kolejnych sukcesów z klubem z Łazienkowskiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
matus007 - 21.06.2022 / 08:23, *.orange.pl

100 LAT ;)

odpowiedz
Spoko gość - 20.06.2022 / 15:14, *.157.171

Ale żadna legenda. On płakał, Daria płakała, ku...wa wszyscy płakali na tym pożegnaniu ja pier...ole

odpowiedz
Januszek - 20.06.2022 / 10:25, *.chello.pl

dajcie spokoj z ta "legenda" dla was wypierdzial by przyspiewke i juz by byl legenda...

odpowiedz
Aaaa - 20.06.2022 / 12:38, *.plus.pl

@Januszek: Malarzowi nie dorastasz do pięt

odpowiedz
mojo jojo - 20.06.2022 / 04:20, *.t-mobile.pl

1916 (L)at Mistrzu!!!

odpowiedz
Rafał - 20.06.2022 / 01:58, *.chello.pl

100 Lat!!
:)

odpowiedz
Daszka - 20.06.2022 / 01:08, *.chello.pl

Życzę Tobie, abyś w miarę szybko wyszukał i wytrenował dla Legii "młodziaka Malarza". Czy można sformułować konkretniejsze życzenie?
Brawo Arek!

odpowiedz
hajdukL - 20.06.2022 / 21:38, *.plus.pl

@Daszka:
W kategorii życzeń nasączonych ironią może być ciężko.

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 20.06.2022 / 00:45, *.t-mobile.pl

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz kolejnych sukcesów i mistrzostw z Legią! :) Jak dla mnie Arek jest przekozakiem i mam dla niego mega szacunek, nie tylko za stronę sportową, ale także za to, jakim jest człowiekiem. Kłaniam się nisko i pozdrawiam.

odpowiedz
Darek - 19.06.2022 / 23:31, *.chello.pl

Panie Arku zdrówka dużo.

odpowiedz
S - 19.06.2022 / 21:46, *.centertel.pl

Zdrówka,zdrówka i raz jeszcze zdrówka.Dla mnie Arek zawsze bedziesz mistrzem!!!Nie tylko za grę ale i...."Legionistą się jest a nie bywa".Szacunek na zawsze!!!

odpowiedz
Kibolek - 19.06.2022 / 21:00, *.telefonica.de

Zdrówka i wytrwałości Arek.

odpowiedz
Januszek - 19.06.2022 / 19:15, *.chello.pl

Dajcie juz spokoj z przyspawanym

odpowiedz
1234 - 19.06.2022 / 21:09, *.t-mobile.pl

@Januszek: Szacunku trochę dla Ludzi, którzy zrobili coś dla tego klubu...

odpowiedz
Echhh - 19.06.2022 / 22:05, *.186.148

@Januszek: Kolejny Janusz. Idź sie odspawać pajacu.

odpowiedz
Kudlaty wyp. - 19.06.2022 / 17:50, *.aster.pl

Jak będzie obchodził 49 albo 62 urodziny to też będzie info że obchodzi urodziny? A Leszek Pisz kiedy ma urodziny? Będzie info?

odpowiedz
KAMI(L) - 19.06.2022 / 19:50, *.vectranet.pl

@Kudlaty wyp.:
Tak, będzie info, a Leszek Pisz ma urodziny 18 grudnia

odpowiedz
L - 19.06.2022 / 20:21, *.aster.pl

@Kudlaty wyp.: Ty jestes az tak tepy, czy trollujesz? Pisz nie jest trenerem Legii.

odpowiedz
grzesiek - 20.06.2022 / 05:22, *.centertel.pl

@L: kudlaty ma troche racji. W zeszlym roku jano mucha pelnil ta sama funkcje i nie przypominam sobie aby redakcja przypominala ile konczy lat.
No ale nie od dzis wiadomo ze arek malarz ma dobry PR.

odpowiedz
1234 - 20.06.2022 / 10:11, *.t-mobile.pl

@grzesiek: Ale żeś spisek odkrył Grześku...

odpowiedz
Wsciek(L) y - 19.06.2022 / 17:44, *.orange.pl

Dużo zdrowia Legionisto :-)

odpowiedz
majusL@legionista.com - 19.06.2022 / 16:57, *.214.250

naj(L)epszy rocznik. zdrowia i sukcesow Byku !!! :):):)

odpowiedz
Urodzony 24.10.1980 - 20.06.2022 / 11:52, *.t-mobile.pl

@majusL@legionista.com: Faktycznie naj(L)epszy. Pozdrowienia i z fartem Bracie

odpowiedz