Kosta Runjaić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Runjaić o meczu z Chojniczanką

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Nie będę oceniać po pierwszym meczu, ani po drugim czy trzecim. To okres przygotowawczy. Za nami ciężki tydzień przygotowań. Widzieliśmy dziś trochę zachowań, które zaczęliśmy ćwiczyć na treningach. Wygraliśmy to spotkanie - zwycięstwo również było naszym celem dzisiaj. Oczekiwaliśmy, że nie stracimy bramki - to nie wyszło. Zagrały dwa różne zespoły. Cieszy również, że zakończyliśmy ten mecz bez urazów - powiedział po meczu z Chojniczanką trener Legii Warszawa, Kosta Runjaić.

- Wystąpiło dziś wielu młodych zawodników, którzy dopiero do nas dołączyli. To było dobre spotkanie. Po pierwszej i drugiej połowie zawodnicy mieli dodatkowe serie biegów - teraz mocniej koncentrujemy się na przygotowaniu fizycznym, a dopiero później, w drugiej części przygotowań, kiedy dołączą do nas pozostali zawodnicy, będziemy kontynuować pracę nad taktyką i szczegółami.

- Nie chcę komentować gry poszczególnych zawodników. Widziałem, że wszyscy dziś chcieli grać, że dużo z siebie dawali. Dzisiaj jest naprawdę gorąco i w takich warunkach ciężko się gra.

- Jesteśmy świadomi, na jakim jesteśmy etapie i poziomie. Prawdopodobnie będziemy grać czterema obrońcami.

- Jutro zapadną ostateczne decyzje, kto pojedzie z nami do Austrii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
ZenekL3 - 20.06.2022 / 12:37, *.chello.pl

Bardzo podoba mi się kwestia o 4 obrońcach, po prostu nie mamy wahadłowych i raczej na pstryk nie będziemy mieć. Jakoś polska myśl szkoleniowa na to nie wpadła i zarówno Michniewicz jak i Wukowicz wałkowali 3 obrońców mimo iż nie mieli wykonawców do tego systemu.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 19.06.2022 / 23:04, *.174.42

Słodkie pierdzenie w stylu czesia711. Ttffuuu

odpowiedz
Baja Bongo - 19.06.2022 / 22:59, *.orange.pl

"Po pierwszej i drugiej połowie zawodnicy mieli dodatkowe serie biegów - teraz mocniej koncentrujemy się na przygotowaniu fizycznym"
No i git.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 20.06.2022 / 09:21, *.chello.pl

@Baja Bongo: popieram. Po ostatnim sezonie to oni powinni zasuwać do upadłego przez ten miesiąc, aby za miesiąc tę ligę wciągać nosem fizycznie (bo z umiejętnościami to różnie)

odpowiedz
Lupus - 19.06.2022 / 22:57, *.centertel.pl

Od czegoś trzeba zacząć.
Małymi kroczkami do Mistrza

odpowiedz
L57 - 19.06.2022 / 23:17, *.co.at

@Lupus: Za 4 sezony....

odpowiedz
(L) uz - 19.06.2022 / 21:40, *.inetia.pl

Ale motywator!! A przecież było gorąco, mogli nie wyjść na boisko, tylko spokojnie przesiedzieć te 90 minut przy chłodnym browarku w szatni. No a jednak coś drgnęło, wyszli :)

odpowiedz
q@q.pl - 19.06.2022 / 22:46, *..

@(L) uz: No debil jesteś....

odpowiedz
Krzyysiek - 19.06.2022 / 20:50, *.centertel.pl

Czy na taki mecz można wejść na trybune. Czy z za płotu można oglądać czy to jest droga wewnętrzna LTC?

odpowiedz
#FantastycznySkaut - 20.06.2022 / 10:22, *.vectranet.pl

@Krzyysiek: na ten mecz mogli wejść tylko przedstawiciele mediów

odpowiedz
13 - 19.06.2022 / 20:23, *.205.119

Dobra wypowiedź. Mam dobra nadzieję względem tego trenera...

odpowiedz
Ryba - 22.06.2022 / 09:34, *.chello.pl

@13: a to nie jest tak, że każda nadzieja jest dobra? Są też, źle nadzieje?

odpowiedz