fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby

Legia rugby zaprasza na swoje 10-lecie na Targówek

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja rugby Legii Warszawa obchodzi w tym roku 10-lecie działalności i z tej okazji w najbliższą sobotę organizuje wspólne świętowanie. 25 czerwca w godzinach 10:00 - 17:00 na boisku przy ulicy Kołowej 18 na Targówku będzie miał miejsce piknik urodzinowy, z wieloma atrakcjami zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

W planach m.in. rozegranie mini turnieju rugby 7, w którym udział wezmą Legia Rugby, RC Curtrycke Spurs (Belgia), MKS Pogoń Awenta Siedlce oraz Legia Rugby Barbarians (drużyna złożona z byłych zawodników oraz przyjaciół i kibiców naszej sekcji). Zaplanowano również występy artystyczne wychowanków Domu Kultury Świt. Przygotowana zostanie bogata strefa gastronomiczna, strefa gier i zabaw dla dzieci, a swoje stoiska przygotują partnerzy i sponsorzy sekcji. Czekać będą gadżety i pamiątki związane z naszą sekcją. Dla najmłodszych będą bańki mydlane i wata cukrowa. Na Kołowej pokaże się także zaprzyjaźniona grupa Harleyowców.

Podczas pikniku każdy będzie miał szansę spróbować swoich sił podczas treningu rugby, jak również wstąpić w szeregi naszych drużyn zarówno męskiej, młodzieżowej, jak i kobiecej. Zapraszamy, wstęp wolny!przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Dany - 25.06.2022 / 17:39, *.chello.pl

Byłem dziś w rodziną (dzieciaki: 6, 8 i 13 lat). Każdy bawił się świetnie. Każdy znalazł coś dla siebie Super organizacją. Po prostu MISTRZ!!!
Dzięki!
Miłego!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.