Mateusz Kochalski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mateusz Kochalski odchodzi z Legii

źródło: Legia Warszawa

Bramkarz Mateusz Kochalski odchodzi z Legii Warszawa. 21-letni golkiper zostanie zawodnikiem Stali Mielec.

Kochalski trafił do Legii w 2015 roku z BKS-u Lublin. Grał m.in. w Centralnej Lidze Juniorów, a także w młodzieżowej Lidze Mistrzów UEFA. W kolejnych latach trafiał na wypożyczenia - kolejno do Legionovii i Radomiaka Radom.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Simon - 22.06.2022 / 00:40, *.orange.pl

Uważam, i liczę na to, że jak do jedynki wejdzie Tobiasz, to już w niej się zadomowi.

odpowiedz
Ja - 21.06.2022 / 18:47, *.vectranet.pl

Ludzie, spokojnie. Chłop rok bez gry, bo przegrał rywalizację ze średnim Majchrowiczem, a w Legii Miszta, Tobiasz, Hładun, Trojanowski + Kikolski, jak wróci z wypożyczenia. Bramkarzy u nas mnóstwo, a jak błyśnie w Stali, to sobie go Legia odkupi, nie bójcie żaby.

odpowiedz
bronek49 - 21.06.2022 / 18:10, *.chello.pl

Mateusz dobrze robisz uciekaj z Legii bo tu tylko zmarnujesz swoją kariere

odpowiedz
Arek - 21.06.2022 / 17:37, *.tpnet.pl

No dobra. Ale gdyby nie odszedł, za kogo miałby tu grać? Bo płacz jak za Buffonem.

odpowiedz
exsa - 21.06.2022 / 14:50, *.tpnet.pl

W takim razie stawiamy na Tobiasza !!!

odpowiedz
Januszek - 21.06.2022 / 14:22, *.centertel.pl

Oh no! ... Anyway..

odpowiedz
wojti - 21.06.2022 / 14:15, *.chello.pl

Ok...Hładun nie najgorszy....tylko po co on nam jak jest w bramce ręcznik....Miszta.....no chyba że trener postawi na Tobiasza.....mamy swoich bramkarzy.....po co inny......nikt nie chciał Hładuna to do Legii ....jej się nie odmawia....haha.....pozdro dla kumatych

odpowiedz
geds - 21.06.2022 / 13:51, *.133.80

ale za to my mamy Hładuna, zieliński!!!!!!

odpowiedz
Arek - 21.06.2022 / 17:32, *.tpnet.pl

@geds: dla Ciebie, Pan Zieliński, gamoniu.

odpowiedz
1234 - 21.06.2022 / 13:30, *.t-mobile.pl

Nawet szansy u nas nie dostał. Wyszkoliliśmy chłopaka i nic z tego nie będziemy mieli. ehhhh......

odpowiedz
Mr T - 21.06.2022 / 12:43, *.mm.pl

Mam nadzieje, ze wpisana jest jakas klauzula odkupu dla nas.

odpowiedz
Brucek - 21.06.2022 / 12:39, *.play-internet.pl

Jest Miszta, Hładun jest Tobiasz. Rola 4 bramkarza mu pewnie nie odpowiada dlatego odchodzi

odpowiedz
Piotr - 21.06.2022 / 12:05, *.chello.pl

pozniej go odkupimy od Stali

odpowiedz
bum - 21.06.2022 / 11:49, *.234.105

Masakra.....
Czysty dowód na to że coś jest naprawdę nie halo w tym klubie....
Nie zrozumiałe decyzje transferowe to już standard.
Legia jakby specjalnie jest niszczona od wewnątrz. Wszyscy "obiecujący" piłkarze poodawani za friko innym drużyn. Budżet zajechany bez perspektyw no i drużyna bez ambicji i żadnej jakości.
Mioduski = tasiemiec

odpowiedz
Szmu(L)ki - 21.06.2022 / 13:06, *.chello.pl

@bum: typie, on nawet nie wiem czy jest 4 czy 5 bramkarzem. Sam na jego miejscu cisnąłbym na transfer bo na grę to on szans nie ma ŻADNYCH przez najbliższe 2 sezony, jeśli w ogóle.

Więc najpierw się zastanów co piszesz, albo najlepiej się nie odzywaj bo widać, że nie kumasz tego jak klub się powinno prowadzić i kadrę zawodników.

odpowiedz
... - 21.06.2022 / 13:10, *.wtnet.de

@bum: Dokładnie. Transfery z klubu dno totalne. Przy pierwszej lepszej ofercie zawodnik momentalnie idzie pod młotek. Karbownik(miał być rekordem ligi),Juranovic,Luquinhas itd. Do klubu transfery gości po 30tce,,choć taki Tiba nawet podziękował. Nie zanosi się na poprawę. Do tego akademia,ponoć najlepsza w Polsce,nie "rodzi" żadnych perełek. Do tego non stop zmiany w zażądzie jak i w drużynie,które na dzień dzisiejszy nic nie dają.

odpowiedz
ferds - 21.06.2022 / 13:59, *.chello.pl

@...:
"perełek"??? Nasza akademia nie szkoli nawet wzmocnień na słabą polską ligę. Chyba że bramkarz. Gdzie jest jeden z lepszych z akademii w ostatnich latach Ryczkowski? W tamtym roku w Motorze teraz w Chojniczance. A następna wielka nadzieja Praszelik? W ostatnim sezonie w serie A zagrał 23 min. przez cały rok w słabym Hellas Verona, tak można mnożyć.

odpowiedz
bum - 21.06.2022 / 21:04, *.145.186

@Szmu(L)ki:
No jest czwartym na to wychodzi ale zaraz będzie byłby trzecim bo ktoś kopsnie 3 bańki za Miszte.
Zastanów to się ty typie bo miodek działa chaotycznie i nie przywidywalnie. Ale zaczynając od początku to ty i tak nie rozumiesz problemu Legii jak widzę więc nie będę z tobą rozwijał tematu nara

odpowiedz
Eduardo - 22.06.2022 / 07:53, *.com.pl

@bum: spokojnie. Mamy Arrubarrene

odpowiedz
Dupiarz - 21.06.2022 / 11:47, *.cyfrowypolsat.pl

Zdrowia, wszystkiego dobrego i powodzenia w dalszej karierze, udowodnij włodarzom stołecznego klubu swoją wartość.

odpowiedz
wojti - 21.06.2022 / 11:28, *.chello.pl

Masakra.....lepiej brać emerytów niż postawić na młodzież.....ot polityka klubu....brak słów.

odpowiedz
Ehh - 21.06.2022 / 12:01, *.centertel.pl

@wojti: Mistrzostw chcesz tak. Młodzieżą ??? Powodzenia.

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 22.06.2022 / 16:08, *.centertel.pl

@Ehh: class of 92 mówi Ci to coś?
Ile meczówvgrał Bielik (lat 16) Borysiuk (lat 16)
A teraz?
Mistrzostwo? Zapomnij. Od ubiegłego roku odeszło od nas 26 zawodników. Juniorzy, seniorzy, emeryci, "gwiazddy". Doszło 16tu. Tak się nie da zbudować klubu walczącego o mistrzostwo

odpowiedz
olew - 21.06.2022 / 11:08, *.vectranet.pl

Dzięki za grę dla Legii ! Powodzenia w Mielcu i reszcie świata.

odpowiedz
lob - 21.06.2022 / 10:48, *.chello.pl

Nie miał menago dobrych układów to odchodzi a Miszta zostaje............

odpowiedz
Łukasz_Legia - 21.06.2022 / 10:16, *.play-internet.pl

Wypożyczenie czy transfer definitywny ?

odpowiedz
Kanius - 21.06.2022 / 10:29, *.162.222

@Łukasz_Legia: transfer definitywny.

odpowiedz
Le Ja - 21.06.2022 / 10:33, *.centertel.pl

@Kanius: Będziemy zdecydowanie bardziej płakać za nim, niż za Misztą.

odpowiedz