REKLAMA

Z Zagłębiem Lubin 22 lipca

Woytek, źródło: Ekstraklasa SA

Mecz 2. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Zagłębie Lubin odbędzie się w piątek, 22 lipca o godz 20:30. Dwa dni wcześniej przy Łazienkowskiej ma odbyć się pożegnalny mecz Artura Boruca - Legia - Celtic.

Najbliższe mecze Legii:
16.07.2022 (SO) 20:00 Korona Kielce - Legia Warszawa
20.07.2022 (ŚR) Legia Warszawa - Celtic FC (mecz towarzyski)
22.07.2022 (PT) 20:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin



Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Będzin - 24.06.2022 / 13:51, *.tpnet.pl

czy ten mecz pożegnalny jest pewny 100% ???

odpowiedz
Widzew to chuj.pl - 24.06.2022 / 06:37, *.chello.pl

KORONA vs LEGIA. Legia wygra ponieważ korona jest słaba

odpowiedz
Arek - 22.06.2022 / 17:18, *.tpnet.pl

Piękna pora na meczyk. Piątek, po pracy, wieczór, uwielbiam. Meczyk Legii, piwko, to jest to.

odpowiedz
Darek zapomniał - 22.06.2022 / 12:35, *.com.pl

Klub chyba zapomniał zagadać do ekstraklasy, żeby zrobili nam mecz w weekend. Teraz gwiazdeczki będą zmęczone i na któryś mecz wyjdziemy dzieciakami albo te barany teraz przełożą Celtic i pożegnanie Artura

odpowiedz
olew - 22.06.2022 / 12:09, *.vectranet.pl

wreszcie !!! ale kiedy sprzedaż karnetów ?! to już miesiąc tylko do ligi !

odpowiedz
KrystekLegia - 22.06.2022 / 12:04, *.chello.pl

Tylko żeby nie było że na lige siły im braknie bo Celtic napewno nie przyjedzie i nie będzie leżeć na boisku.

odpowiedz
L - 22.06.2022 / 12:12, *.aster.pl

@KrystekLegia : ty myslisz, ze w sparingu z Celtickiem wystawia pierwszy sklad DWA dni przed meczem ligowym? :D

odpowiedz
Old school - 23.06.2022 / 05:54, *.tpnet.pl

@L: Zielu na boisko ! (mówię to z szacunkiem i z sympatią) . Może na ostatni kwadrans ?

odpowiedz