Paweł Wszołek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek negocjuje kontrakt z Legią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Jak informuje Sebastian Staszewski z interia.pl, Paweł Wszołek może wrócić do Legii Warszawa. W czerwcu skończyło się wypożyczenie piłkarza z Unionu Berlin. Zawodnik negocjuje z Legią, ale ma także inne oferty. W grę ma wchodzić możliwość rozwiązania kontraktu z niemieckim klubem.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (71)

+dodaj komentarz
M@c - 24.06.2022 / 17:48, *.chello.pl

Wy też czekacie, żeby w rubryce "Odeszli" pojawiło się: Dariusz Mioduski ?:D

odpowiedz
ZenekL3 - 24.06.2022 / 12:51, *.chello.pl

Nie bardzo rozumiem co Wszołek chce rozwiązywać, ponieważ jego umowa z Unionem wygasa 30.06.2022.

odpowiedz
grzesiek - 24.06.2022 / 16:14, *.centertel.pl

@ZenekL3: moE byc tak ze chodzi o te kilka dni wlasnie, dzieki temu Pawel moglby dolaczyc do Legii wczesniej i od razu rozpoczac przygotowania z druzyna

odpowiedz
WdW - 24.06.2022 / 12:20, *.com.pl

Nie lubię typa i to nie dlatego że grał w poloni bo to mi koło ch.ja lata,po prostu mnie drażni i nie uważam go za dobrego piłkarza, no ale trzeba przyznać że na tle dziadowskiej drużyny którą mamy robił różnice w poprzednim sezonie i na pewno było by to wzmocnienie w tej chwili. Niestety takie mamy czasy teraz w Legii że nawet Wszołek jest wzmocnieniem.

odpowiedz
Zzp - 24.06.2022 / 14:34, *.play-internet.pl

@WdW: mam tak samo jak Ty

odpowiedz
Gołębiewski ale nie hotel -Marek - 24.06.2022 / 15:43, *.plus.pl

@WdW: mnie drażni jego styl i maniery myśli że jak założy okularki to będzie madrzejszy a biega po boisku jak paralityk taki zgarbiony ja koń, zachowuje się jakby był nie wiadomo jaka gwiazda tej ligi, miejsce mu się nalezy z darmo w składzie za zasługi i kręci afery jak z Michniewiczem co go zmienił. Talent ma nie można powiedzieć że nie, ale rozumu zero.

odpowiedz
grzesiek - 24.06.2022 / 16:18, *.centertel.pl

@Gołębiewski ale nie hotel -Marek: rozunien ze moze was draznic jego wyglad itd ja mialem podobnie z pascato ale musicie byc mu wdzieczni za to co dokonal w Legii

odpowiedz
sochaczew444 - 24.06.2022 / 06:36, *.interkam.pl

najpierw to niech sie pozbeda tego Jasurbka...nygus obibok i kaleka pilkarska

odpowiedz
Single malt - 23.06.2022 / 23:16, *.t-mobile.pl

Wszołek nie jest żadnym wirtuozem. Ale przynajmniej daje gwarancję, że nie zejdzie poniżej poziomu czołówki Ekstraklapy. I trudno mu zarzucić, że się opierdziela. Solidny grajek. Chociaż z Konwiktorskiej.

odpowiedz
PAWEŁ ZAKONCZY KARIERE W LEGII POTEM ZACZNIE KARIERE W ZARZĄDZIE KLUBU..... - 23.06.2022 / 20:42, *.120.71

PAWEL BARDZO CHCE ZAKONCZYĆ KARIERE W LEGII, WŁAŚNIE DOWIEDZIAŁ SIE ŻE PO ZAKOŃCZENIU KARIERY DOSTANIE DOBRĄ POSADE W KLUBIE...MOŻE W ZARZĄDZIE?

odpowiedz
Alex Bielany - 23.06.2022 / 20:08, *.aster.pl

Super. wszołek jest solidny

odpowiedz
X - 23.06.2022 / 23:53, *.237.67

@Alex Bielany: tak? teraz solidny? A przed przyjsciem do nas wczesniej pisalas ze to polonista, ze po co nam, itp itd....hipokryzja

odpowiedz
Kudlaty - 23.06.2022 / 20:04, *.play-internet.pl

Lech Poznań dopina transakcję na poziomie miliona euro, podczas gdy Legię Warszawa stać jedynie na zawodników z kartą w ręku

odpowiedz
Xxx - 23.06.2022 / 21:01, *.t-mobile.pl

@Kudlaty : no i co z tego ?

odpowiedz
Gregor - 23.06.2022 / 22:38, *.kabel-deutschland.de

@Kudlaty : My w zeszłym sezonie sypaliśmy hajsem na Kastratich i innych dziwolągów. Gdzie teraz jesteśmy?

odpowiedz
gruby - 23.06.2022 / 18:58, *.orange.pl

Byłoby super!!!

odpowiedz
Andrzej - 23.06.2022 / 18:52, *.tpnet.pl

Tak , niech Paweł dołącza na zgrupowanie szybko . I Kuchego jeszcze nam potrzeba do pieczenia chleba , byłaby duża konkurencja na skrzydle .

odpowiedz
gazza - 23.06.2022 / 18:32, *.centertel.pl

Nie mial zle wiec powinien pozostac...
Wymagac podwyzki po takim sezonie to bylaby mega padlina...

odpowiedz
Arek - 23.06.2022 / 17:46, *.tpnet.pl

Dawać go tu, razem z tym Baku.

odpowiedz
Pab(L)o - 23.06.2022 / 17:03, *.mm.pl

Wreszcie jakieś konkrety Wszołek, Baku, mam nadzieję że się uda

odpowiedz
geds - 23.06.2022 / 17:19, *.centertel.pl

@Pab(L)o:
Jeśli pozyskają Baku i Wszołka, to przestanę ich krytykować za transfery Picha i Hładuna

odpowiedz
Arek - 23.06.2022 / 17:40, *.tpnet.pl

@geds: co Ty masz do Hładuna?

odpowiedz
Pol - 24.06.2022 / 01:08, *.otenet.gr

@Arek: a kto to w ogóle jest ten Hładun?
Taka gwiazda że przeciętny kibic go nie zna

odpowiedz
Krislegia - 23.06.2022 / 16:21, *.matrixinternet.pl

Moim zdaniem Paweł już jest z powrotem w Legii
Zawsze twierdził że gra dla niego jest ważniejsza niż kasa
Chyba że faktycznie Darek przy sępi i dadzą mu jakieś grosze
Dla Wszołka ten 3 letni kontrakt jest już ostatnim na którym można sensownie zarobić
Oby się udało z nim wtedy uważam że kadrę bedzimy mieć całkiem niezłą
Na pewno nie słabszą niż Raków Pogoń czy Lechia

odpowiedz
robal - 23.06.2022 / 15:42, *.vectranet.pl

Oby się udało. Sprawdzony facet, który wie o co chodzi w Legii

odpowiedz
ws - 23.06.2022 / 15:29, *.vectranet.pl

Dobra wiadomość. Oby doszło do kontraktu. Czekamy

odpowiedz
Obi - 23.06.2022 / 15:25, *.centertel.pl

Byłoby super!

odpowiedz
shai - 23.06.2022 / 15:22, *.centertel.pl

Nikt nie da ci tego, co ci Mioduski może naobiecać!

odpowiedz
PLK - 23.06.2022 / 23:28, *.cyfrowypolsat.pl

@shai: naobiecać??!!!! Hehe... Hehe..

odpowiedz
Roma - 23.06.2022 / 15:19, *.plus.pl

Bardzo bym się ucieszył, gdyby się udało. Ale nie wydaje mi się, żeby Legia Mioduskiego mogła skutecznie konkurować o jakiegokolwiek zawodnika z jakimkolwiek zespołem 2 ligi francuskiej, nie wspominając o 1 lidze belgijskiej.

odpowiedz
(L)egia - 23.06.2022 / 15:15, *.virginm.net

Bardzo dobrze, dawać go!

odpowiedz
tekken (L) - 23.06.2022 / 14:50, *.230.92

Dobra wiadomość:).

odpowiedz
Legionista80 - 23.06.2022 / 14:28, *.play-internet.pl

To by była najlepsza wiadomość ....Dawaj Paweł do Legii!
Z drugiej strony Baku i Amike rozjedziemy niczym jeza na pasach

odpowiedz
axlrose - 23.06.2022 / 15:56, *.tpnet.pl

@Legionista80: Co ty tak ciągle z tym Baku? Ofensywni czarnoskórzy w Legii się nie sprawdzali, z chwalebnym wyjątkiem Zeigbo. Inni napastnicy/skrzydłowi to po prostu kosmos: Chinjama, Chukwu, Manu, Langil czy wielu meteorów półsezonowych których już nikt nie pamięta.
Defensywni znacznie lepiej (Choto i Ouattara miodzio), ale zdarzali się i niesamowici giganci..
Może jednak popatrzyć za jakimś młodym Polakiem, zanim menadżery namącą w głowie i przepadnie za granicą jak 90% młodych grajków

odpowiedz
axlrose - 23.06.2022 / 16:45, *.tpnet.pl

@axlrose: Jeszcze zapomniałem: Moussa Ya-ha-ha-ha-ya.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 23.06.2022 / 17:27, *.plus.pl

@axlrose: Eresaba Mudoh nwoji Dick Balde Junior godoy, kurauzvione ogbuke rui Barbosa mezenga raphael Augusto Ghanem Elton

odpowiedz
Szacunek dla Erezaby i Mojdoha - 23.06.2022 / 18:10, *.151.184

@Wieczny fan Mioduskiego : Ale Erezabę i Mojdoha to ty szanuj!

odpowiedz
Edek Marchwi - 23.06.2022 / 18:45, *.tpnet.pl

@axlrose: Chwileczkę , a który z naszych ''opalonych'' braci był Królem strzelców ? Czy to nie był Czini ? A młodych , jak najbardziej - rozwijać ich i dawać im szansę .

odpowiedz
axlrose - 23.06.2022 / 19:21, *.tpnet.pl

@Edek Marchwi: Tak, Tejksiur był bardzo, bardzo specyficzny...

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 24.06.2022 / 00:22, *.centertel.pl

@axlrose: ale Chinyame to Ty szanuj archera.
Manu też wiatr robił chociaż liczb nie miał
A Langil i Chukwu to pełna zgoda

odpowiedz
Kolega po szalu - 24.06.2022 / 15:35, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : Patrick Ndah, Martins Ekwueme, Giuliano, Lopes Cruz, Hugo Alcantara

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 24.06.2022 / 15:38, *.plus.pl

@Kolega po szalu: Manuel Garcia i Alejandro Cabral to byli goście !!!!

odpowiedz
Alan - 23.06.2022 / 14:27, *.t-mobile.pl

To juz nikt nie wyzywa Pawła od polonistów ? Bardzo dobrze jak widać niektórych tez da się zreformować....co prawda powoli ale nie narzekajmy:)

odpowiedz
Kacper - 23.06.2022 / 15:06, *.chello.pl

@Alan: Poodobny przypadek byl z Tomaszem Kielbowiczem , czy ktos go wyzywal ? Pamietaj ze Kibole/Kibice sa z dekady na dekade starsi... Bardzo dobry Ruch dal Legii pare punktow w walce o utrzymanie , jakby to brzmialo...

odpowiedz
M3 - 23.06.2022 / 14:21, *.zus.pl

Przecież Paweł ciągnął ten wózek ! Musi wrócić ! Razem w Kapustką i Josue roz... tę ligę. Trzeba dobrego lewego za tandetnego Mladena i konkretnego napadziora.
Legia Mistrz !!!

odpowiedz
E - 23.06.2022 / 14:01, *.vectranet.pl

Ogór, czy kozak?

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 23.06.2022 / 14:10, *.play-internet.pl

@E: coś pomiędzy

odpowiedz
Paco - 23.06.2022 / 13:33, *.190.43

W Legii robił różnice, jak jest szansa to brać

odpowiedz
Trampek - 23.06.2022 / 13:28, *.net.pl

Był jednym z niewielu piłkarzem, którego bramki oraz .. uratowały LEGIĘ od spadku. Uważam,że należałoby podpisać umowę skonstruowaną w ten sposób , aby dla obu stron była korzystna - wiążąc wzajemnie obie strony uwarunkowaniami co do przecinka. Jeżeli strony zainteresowane nie doszłyby do uzgodnień szczegółowych warunków umowy no to trudno. Należy się z tym pogodzić. Tu nie może być " niedomówień" .

odpowiedz
olew - 23.06.2022 / 13:18, *.vectranet.pl

Nie lubię tego Grajka, ale jestem tylko kibolem, więc niech trenery decydują, za to im płacą ...

odpowiedz
Robert Szenfeld - 23.06.2022 / 13:12, *.centertel.pl

oby się udało

odpowiedz
Cyniek - 23.06.2022 / 12:37, *.play-internet.pl

A zapare dni przeczytamy Wszolek nie dla Legii

odpowiedz
Rytm - 23.06.2022 / 12:25, *.atman.pl

Dawać go do Legii. U nas gra dobrze i się sprawdza, lepszego nie znajdziemy.

odpowiedz
Kolo - 23.06.2022 / 12:15, *.net.pl

Dobry piłkarz i człowiek, wracaj Tu twoje miejsce! Legia Mistrz.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 23.06.2022 / 12:04, *.174.42

Może trzeba Zrzute zrobić i go przekonać. Chętnie się doloze by go wykupić!!

odpowiedz
Wojtek86 - 23.06.2022 / 11:54, *.chello.pl

Myślę, że zrozumiał, że na zachodzie to już sobie nie pogra. W Legii ma pewne miejsce.

odpowiedz
grzesiek - 23.06.2022 / 12:02, *.centertel.pl

@Wojtek86: chyba trafiles, bardzo dobry pilkarz ale tylko na polska lige, mocniejsze ligi są zbyt mocne juz bo młodzież jest lepsza...

odpowiedz
Yaro - 23.06.2022 / 12:26, *.centertel.pl

@grzesiek: Czyli co, wniosek jest taki: jeśli do nas przyjdzie to możemy sobie pograć o środek tabeli bo w pucharach z zawodnikiem, który nadaje się na polska ligę nie pogramy. Nie rozumiem tego, wszyscy chcą by do nas wrócił ale będą płakać, że jeśli w ogóle będą pucharu to znowu dostaniemy baty. A zatem, po kiego grzyba on nam potrzebny.

odpowiedz
13 - 23.06.2022 / 12:37, *.204.89

@Yaro: ciemność widzę o matko, ciemność!
A no po to, bo nie stac nas na lepszych. Gosc jest dobry i tyle nam wystarczy. A Ty skoncz z tymi pucharami bo na razie to mistrza nie mamy.

odpowiedz
Yaro - 23.06.2022 / 12:45, *.centertel.pl

@13: I z takimi Wszołkami mieć nie będziemy.

odpowiedz
L - 23.06.2022 / 12:55, *.190.215

@Yaro: jak awansujemy do pucharow to wtedy bedziemy robic druzyne na puchary, na razie chcesz robic druzyne na puchary nie majac pieniedzy i zajmujac w ostatnim sezonie 11 miejsce? No, logiczne. Typowy mental Mioduskiego, budowac druzyne na puchary bedac w dupie w lidze.

odpowiedz
Kibic - 23.06.2022 / 13:16, *.plus.pl

@Yaro: widać ze się nie znasz Wszolek to piłkarz do składu na mistrzostwo.

odpowiedz
grzesiek - 23.06.2022 / 13:22, *.centertel.pl

@Yaro: jarku, sam widziales o co walczylismy w tym sezonie. Przez rok nie przebudujemy druzyny zeby walczyc o MP. Jak wywalczyny puchary w przyszly sezonie to bedzie mega

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 23.06.2022 / 15:27, *.play-internet.pl

@L: Takie bzdury piszesz,że podejrzewam Cię o "staż na Legii od tego sezonu".

odpowiedz
KibicL - 23.06.2022 / 11:30, *.plus.pl

To by było spore wzmocnienie! Jeszcze Baku Baku i mamy skrzydła obstawione.

odpowiedz
Tomek - 23.06.2022 / 11:37, *.113.189

@KibicL: Jeżeli ma oferty z Belgii i 2 ligi francuskiej, to nie ma opcji aby zagrał w Legii. Finansowo Legia to może sobie powalczyć z Wieczystą Kraków, a nie za klubami z Belgii czy nawet 4 ligi francuskiej, niemieckiej, czy portugalskiej.

odpowiedz
Kibic - 23.06.2022 / 11:40, *.net.pl

@Tomek: No zobaczymy, kto ma racje. Moim zdaniem wybierze Legie, z wieczystą? Dobry żart

odpowiedz
Kolo - 23.06.2022 / 11:42, *.plus.pl

@Tomek: 4 ligi francuskiej ? Buahaha. Legia to Legia wielu piłkarzy chce tu zagrać.

odpowiedz
Mdoer - 23.06.2022 / 11:49, *.chello.pl

@Tomek:
Paweł już ma dość latania po świecie a w Stolicy czuje się idealnie. Niech wraca.

odpowiedz
Tomek - 23.06.2022 / 13:41, *.113.189

@Mdoer: Oczywiście ja też bym chciał aby Wszołek zagrał w Legii, bo co by o nim nie mówić, to na boisku bronił się liczbami. Bardziej chodzi mi o to, że Legia jest strasznie biedna i rozpier... przez Mioduskiego i żeby kogoś sensownego kupić, to będą się gimnastykować i konkurować z klubami z 2 ligi francuskiej, czy innej niemieckiej, kto da lepsza kasę i będą przegrywać negocjacje bo nie będą w stanie zapłacić Pawłowi np. 50 tysięcy zł miesięcznie, po negocjacjach dorzucić z 10 tysięcy złotych, a w drugiej lidze francuskiej dostanie w przeliczeniu za złotówki 70 tysięcy i tyle będzie z negocjacji bo Legii nie stać aby wyrównać ofertę albo przynajmniej zbliżyć się do oferty jakiegoś klubu z 2 ligi francuskiej. Nie mówię już o konkurencji z klubami z najwyższych lig w danym kraju ale nie klubami top 10 tylko z dolnej części tabeli, bo to dla Mioduskiego jest już całkowity kosmos. Przecież to jest wstyd do czego Mioduski doprowadził ten klub...

odpowiedz
Tomek - 23.06.2022 / 13:53, *.113.189

@Kolo: Tak całe szeregi i kolumny piłkarzy chcą grać w Legii...tylko, że nie będą tego robić za pół darmo, a Legii niestety nie stać aby kupywać piłkarzy. Biorą tylko takich za których nie muszą płacić, a potem zdziwienie, że jesteśmy na miejscu spadkowym a na koniec sezonu 10 miejsce. Wstyd...

odpowiedz