Dariusz Mioduski i Kosta Runjaić - fot. Woytek / Legionisci.com

Fieberbrunn: Trening pod okiem prezesa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek do legionistów przebywających na zgrupowaniu w Austrii dołączył Dariusz Mioduski. Prezes klubu obejrzał popołudniowy trening i przywitał się z zawodnikami i sztabem szkoleniowym. W późniejszym terminie do Fieberbrunn dotrze dyrektor sportowy Jacek Zieliński.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia WoytkaW przeciwieństwie do środowego popołudnia, czwartkowe było dużo krótsze i lżejsze. Sztab szkoleniowy po raz kolejny skupił się na kwestiach taktycznych. Rozgrywane były stałe fragmenty gry, duży nacisk kładziony jest na odpowiednią wymianę podań. Jednym z elementów zajęć była praca na całej szerokości boiska dwóch jedenastek, które prezentowały się następująco:

Zieloni: Tobiasz - Jędrzejczyk, Rose, Nawrocki, Ribeiro - Charatin - Sokołowski, Josue - Yaxshiboyev, Rosołek, Pich

Różowi: Miszta - Johansson, Kisiel, Abu Hanna, Grudziński - Slisz - Muci, Celhaka - Kramer, Lopes, Kastrati

Wartym odnotowania jest fakt, że Blaz Kramer ustawiony był na lewym skrzydle, a rolę środkowych napastników pełnili Rafael Lopes i Maciej Rosołek.

W najważniejszych gierkach nie brała udziału grupa młodych zawodników - Igor Strzałek, Ramil Mustafajew, Patryk Pierzak, Kacper Skibicki i Nikodem Niski Stanowili oni jedynie uzupełnienie lub ćwiczyli z Przemysławem Małeckim. Z zespołem nie ćwiczył Bartosz Kapustka - miał jedynie trening indywidualny.

W piątek legionistów czeka pierwsze sparingowe spotkanie w Austrii. Mecz z rumuńską drużyną rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie w St. Ulrich am Pillersee.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.