Dariusz Mioduski i Kosta Runjaić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Fieberbrunn: Trening pod okiem prezesa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek do legionistów przebywających na zgrupowaniu w Austrii dołączył Dariusz Mioduski. Prezes klubu obejrzał popołudniowy trening i przywitał się z zawodnikami i sztabem szkoleniowym. W późniejszym terminie do Fieberbrunn dotrze dyrektor sportowy Jacek Zieliński.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia Woytka



W przeciwieństwie do środowego popołudnia, czwartkowe było dużo krótsze i lżejsze. Sztab szkoleniowy po raz kolejny skupił się na kwestiach taktycznych. Rozgrywane były stałe fragmenty gry, duży nacisk kładziony jest na odpowiednią wymianę podań. Jednym z elementów zajęć była praca na całej szerokości boiska dwóch jedenastek, które prezentowały się następująco:

Zieloni: Tobiasz - Jędrzejczyk, Rose, Nawrocki, Ribeiro - Charatin - Sokołowski, Josue - Yaxshiboyev, Rosołek, Pich

Różowi: Miszta - Johansson, Kisiel, Abu Hanna, Grudziński - Slisz - Muci, Celhaka - Kramer, Lopes, Kastrati

Wartym odnotowania jest fakt, że Blaz Kramer ustawiony był na lewym skrzydle, a rolę środkowych napastników pełnili Rafael Lopes i Maciej Rosołek.

W najważniejszych gierkach nie brała udziału grupa młodych zawodników - Igor Strzałek, Ramil Mustafajew, Patryk Pierzak, Kacper Skibicki i Nikodem Niski Stanowili oni jedynie uzupełnienie lub ćwiczyli z Przemysławem Małeckim. Z zespołem nie ćwiczył Bartosz Kapustka - miał jedynie trening indywidualny.

W piątek legionistów czeka pierwsze sparingowe spotkanie w Austrii. Mecz z rumuńską drużyną rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie w St. Ulrich am Pillersee.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
gazik - 26.06.2022 / 06:54, *.156.98

Prace by jakaś znalazł, zajęcia w przedszkolu, może coś innego ciekawego...po ch...się pcha tam, gdzie nikt go nie potrzebuje, znowu wszystko spierdzieli...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 25.06.2022 / 18:32, *.btcentralplus.com

Darmowy urlop dla nieudacznika Mioduskiego.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 24.06.2022 / 19:31, *.plus.pl

Może jakiś wywiadzik prezes udzieli?

odpowiedz
grzesiek - 24.06.2022 / 20:23, *.centertel.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : w sumie tez bym przeczytal to science fiction prezesa

odpowiedz
Trampek - 24.06.2022 / 15:30, *.net.pl

Chciałoby się powiedzieć ...." Pańskie oko konia tuczy" . Zobaczymy jak będzie wyglądał koń ...po utucczeniu .

odpowiedz
Opoor - 24.06.2022 / 13:24, *.orange.pl

Nieeee, no jak już prezes przyjechał okiem rzucić to liga "miszczów" już nasza

odpowiedz
ZenekL3 - 24.06.2022 / 12:35, *.chello.pl

Przyjechał grabarz ogrzać się w świetle nowego trenera.

odpowiedz
Przemo - 24.06.2022 / 10:30, *.201.80

Trener na ostatnim zdjęciu wygląda jakby go prezes już zwolnił...

odpowiedz
wojti - 24.06.2022 / 09:01, *.chello.pl

Czy bedzie w necie transmisja z dzisiejszego sparingu ?

odpowiedz
13 - 24.06.2022 / 07:31, *.205.4

Ja czasami naprawdę wymiekam orzy niektórych tutaj.
Masz firmę warta 300 mln, najpotężniejszą markę w Polsce, w najwiekszym kryzysie od lat, najwazniejsze zgrupowanie przed sezonem i nowego, obiecujacego trenera i masz kur... siedziec w domu, bo jakis Alfred obciagipalka z forum pizga glupotami na lewo i prawo.. Oj daj Bog bym kiedys takiego spotkal na zywo i rozpoznal. Minuta gadki i "ojom".

odpowiedz
Bliżej nieznany - 24.06.2022 / 08:07, *..

@13: Dobrze mówisz kolego. Czasami się zastanawiam czy to wszystko nie poszło w tę stronę przez właśnie takich idiotów, jak Ci, którzy tego nie rozumieją.

odpowiedz
Zygi zygalski - 24.06.2022 / 08:23, *..

@13: ojjjj ojjj, nie przesadzaj bo zawsze możesz trafić na mocniejszego i w pół min po sprawie będzie

odpowiedz
13 - 24.06.2022 / 09:21, *.205.4

@Zygi zygalski : zycie...

odpowiedz
olew - 24.06.2022 / 10:28, *.vectranet.pl

@13: Niepotrzebna emfaza. Spoko ! Tych nienawistników, którzy mieniąc się kibolami Legii, nienawidzą Jej , jej Grajków, Jej Trenerów, Jej Właściciela - jest garstka, tutaj głośna, na jednej trybunie też głośna, ale w rzeczywistości tylko garstka. Normalni kibole cieszą się sukcesami Legii, smucą się porażkami - oni odwrotnie... Odwrotność jest śmieszna gdy jest jednorazowa, kiedy się powtarza jest słaba i nudna. Legia sobie poradzi, a oni usną, albo się odmienią . Bedzie dobrze. LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
olew - 24.06.2022 / 10:34, *.vectranet.pl

@13: i jeszcze polemicznie , Legia jest warta znacznie więcej niż 300 baniek, znacznie !!!

odpowiedz
Zygi zygalski - 24.06.2022 / 18:52, *..

@olew: To ile twoim zdaniem

odpowiedz
Farme(L) - 24.06.2022 / 07:16, *.virginm.net

Dobre zdjęcie na górze ze Strzałkiem łapiącym się za głowę na widok Prezesa:xd
Można, by podpisać „No to qrwa pograne”.

odpowiedz
xXx - 24.06.2022 / 06:43, *.orange.pl

Po c**j tam pojechał skoro się na tym nie zna?!

odpowiedz
olew - 23.06.2022 / 23:28, *.vectranet.pl

Pańskie oko... Brawo Legia ! Brawo Prezio !

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 23.06.2022 / 23:01, *.plus.pl

A było tak piękne

odpowiedz
Doktor Albanii - 23.06.2022 / 22:39, *.vectranet.pl

Co z Kapustką?????????

* *
I
--

odpowiedz
13 - 23.06.2022 / 22:01, *.204.89

A ja tam widzę pozytywną zmianę w zarzadzaniu Legią. I tak nie mam wyjscia wiec glupot pisac nie ma po co.
Dariusz, ucz sie szybko, bo my na Wielka Legie cale zycie czekac nie chcemy. Pozdro 600.

odpowiedz
Dariusz Tociota - 23.06.2022 / 21:54, *.play-internet.pl

Jeszcze dziad pecha przyniesie

odpowiedz
DALEJ MYŚL SZKOLENIOWA I KUCHARSKIEGO DUCH DZIAŁA ŻLE.... - 23.06.2022 / 20:40, *.120.71

TO JEDNAK NIC NIE BĘDZIE Z MLODYMI, NIE ĆWICZYLI Z JEDYNKĄ TO PO CO ICH BYŁO?BRAQĆ I DAWAĆ NADZIEJE KIEDY POCZULI SIE JAK PIĄTE KOLA U WOZU....

odpowiedz
Wycior - 23.06.2022 / 21:07, *.vectranet.pl

A po polsku nie umiesz? I dlaczego wykrzykujesz te głupoty pod każdą informacją!?

odpowiedz
Pietrucha - 24.06.2022 / 13:00, *.play-internet.pl

@Wycior: może jest starym jednego z tych młodych ;)

odpowiedz
Zdzicho - 23.06.2022 / 20:11, *.tpnet.pl

Przyjechał premie za mistrzostwo wypłacić.... oj cos mi sie popier... chociaż niekoniecznie, bo to zaległe premie....

odpowiedz
Dezerter - 23.06.2022 / 20:08, *.orange.pl

I kiedy człowiek myślał, że wszystko się jakoś ułoży, zobaczył tę twarz z lokami a`la tutti-frutti. I puściłem na wolność pawia...

odpowiedz
Biała siła - 23.06.2022 / 21:34, *..

@Dezerter: Dokładnie tak

odpowiedz
Rio - 23.06.2022 / 19:54, *.oxynet.pl

Czyli pojechali na wakacje. Po co budowali LTC?

odpowiedz
Atmosferić - 25.06.2022 / 11:40, *.orange.pl

@Rio: Żeby było - ale przecież po takim fenomenalnym sezonie piłkarzom należą się wakacje - był dubaj teraz jest piękna górska klimatyczna austria.

odpowiedz
Tymczasowy - 23.06.2022 / 19:52, *.centertel.pl

Łububu wyp... z naszego klubu.

odpowiedz