Dominik Hładun - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Fieberbrunn: Trening dla wybranych

Woytek, źródło: Legionisci.com

W dniu sparingowym w porannym treningu uczestniczyli tylko zawodnicy, którzy nie są planowani do gry w starciu z Rumunami. Na boisku w Hochfilzen pojawili się Bartosz Kapustka, Mattias Johansson, Igor Strzałek, Patryk Pierzak, Kacper Skibicki, Ramil Mustafajew oraz dwóch bramkarzy Dominik Hładun i Jakub Murawski.

Zawodnicy ćwiczyli pod okiem Przemysława Małeckiego i Inakiego Astiza.

Spotkanie Legia Warszawa - Sepsi Sfântu Gheorghe odbędzie się o godzinie 17:00 w St. Ulrich am Pillersee.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.