fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Salzburg (składy)

Redakcja

We wtorek na boisku w Bramberg Am Wildkogel Legia Warszawa rozegra drugie sparingowe spotkanie podczas zgrupowaniu w Austrii. Rywalem będzie Red Bull Salzburg, początek meczu zaplanowano na godzinę 18. Spotkanie będzie można obejrzeć w TVP Sport oraz na sporttvp.pl.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!

KURSY NA RED BULL - LEGIA
FORTUNA


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
R. - 28.06.2022 / 19:43, *.chello.pl

Bracia Strzałek nie doczekali się szansy.

odpowiedz
Hahahha - 28.06.2022 / 17:15, *.t-mobile.pl

Ja je....co za ekipę mamy jak się czyta po nazwiskach

odpowiedz
Trampek - 28.06.2022 / 17:03, *.net.pl

Te składy to napewno są podane na tyrzeźwo ?

odpowiedz
Arek - 28.06.2022 / 16:55, *.tpnet.pl

Co tu jest grane? Dwa razy Kastrati w składzie, dwa razy Strzałek na ławie, a gdzie Kapucha?

odpowiedz
shai - 28.06.2022 / 17:24, *.centertel.pl

@Arek: Kapustka ponownie urwał

odpowiedz
LWST - 28.06.2022 / 16:52, *.plus.pl

To ja nie wiem po co Legia kupiła Hładuna ,jeśli nie mieści się nawet na ławkę rezerwowych :/:/

odpowiedz
robochłop - 28.06.2022 / 17:06, *.orange.pl

@LWST: trwa obóz przygotowawczy...Hładun jest tu kilka dni...Tobiasz zna już smak Legii...za dwa tygodnie w Legii może już nie być Miszty...czego jęczysz...wyluzuj człowieku...

odpowiedz
Arek - 28.06.2022 / 16:51, *.tpnet.pl

Takich "kibiców", jak ten cały Grzegorz, to Legia ma niestety na pęczki.

odpowiedz
xxc - 28.06.2022 / 16:45, *.35.88

ktos chyba pochlał robiac zestawienie składu na live. w pierwszym skladzie 2xlirim kastrati, rozumiem ze zalozenie taktyczne jest takie by biegal i po lewej i po prawej stronie. w koncu szybki jest to da rade. za to igor strzalek przyspawany do dwoch krzeselek ;-p

odpowiedz
Dani - 28.06.2022 / 16:41, *.orange.pl

2 razy w składzie jest Kastrati

odpowiedz
Leo - 28.06.2022 / 17:00, *.orange.pl

@Dani : na dwuch pozycjach będzie sprawdzany :) ale na obu jako 7 mało tego na rezerwie Jasur też jest z 7 :)

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 28.06.2022 / 17:08, *.play-internet.pl

@Dani : nie wiecie, że Loczek jakiś czas temu zainwestował w firmę zajmująca się klonowaniem. To pierwsze, zmodyfikowane klony naszych graczy. Będziemy wymiatać :)

odpowiedz
Grzegorz - 28.06.2022 / 14:55, *.chello.pl

I znowu przegrana

odpowiedz
dejne3 - 28.06.2022 / 16:41, *.chello.pl

@kamil: 100% racji

odpowiedz
Ojjjj - 28.06.2022 / 17:10, *.vectranet.pl

@kamil: to dopiero riposta

odpowiedz
z(L)y - 28.06.2022 / 14:30, *.vectranet.pl

Tylko Legia !

odpowiedz