Kacper Tobiasz w powietrzu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Fieberbrunn: Siłownia plenerowa i szkoła latania

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę, czyli dzień po sparingu ze zdobywcą pucharu Rumunii, sztab szkoleniowy zaplanował jedną jednostkę treningową. Różniła się ona od dotychczasowych, bo piłkarze z pola ćwiczyli w plenerowej siłowni, a jedynie bramkarze bardzo mocno pracowali z piłkami.

Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć Woytka

Zanim drużyna dotarła na boisku w hotelu odbyła się posparingowa odprawa, która opóźniła zajęcia o 30 minut.

We wczorajszym meczu Rafael Lopes został zmieniony po 30 minutach i resztę spotkania oglądał z prawym kolanem obłożonym lodem. Z kolei pięć minut przed końcem z boiska zszedł Lirim Kastrati. Reprezentant Kosowa po spotkaniu opuszczał teren stadionu z lodem przyłożonym do uda prawej nogi. Dziś już wszystko było w porządku i obaj normalnie ćwiczyli. Na treningu nieobecny był Cezary Miszta, a pozostałą trójkę golkiperów w obroty wzięli w obroty Krzysztof Dowhań i Arkadiusz Malarz. Zawodnicy wykonali mnóstwo interwencji.

- Dobra panowie, koniec rozgrzewki. Teraz zaczynamy poważny trening - żartował po 45 minutach Arek Malarz. Widać, że wszyscy bramkarze bardzo wspierają się podczas ciężkiej pracy, doceniają udane parady kolegów i motywują w słabszych momentach.

Popołudnie i wieczór piłkarze mają wolny, do treningów wracają w niedzielę.

WYNIKI SONDYKto będzie pierwszym bramkarzem Legii w rundzie jesiennej sezonu 2022/23?
SUMA GŁOSÓW: 6973
START: 20.06.2022 / KONIEC: 15.07.2022


Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.