Daniel Ławrynowicz (z lewej) i Łukasz Gutkowski (z prawej)
REKLAMA

Pięciobój

Wyniki legionistów w finale Pucharu Świata

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwóch pięcioboistów Legii Warszawa wystartowało w finałowych zawodach Pucharu Świata w sezonie 2022. Do rywalizacji w tureckiej Ankarze zakwalifikowali się Łukasz Gutkowski oraz Daniel Ławrynowicz. Niestety obaj legioniści nie awansowali do finałowej 18-tki.

Gutkowski zajął miejsce 14. w swojej grupie półfinałowej, w dużej mierze przez słaby wynik w szermierce (15 wygranych i dopiero 27. miejsce). Łukasz miał szósty czas w pływaniu (2:07.77 min.) oraz siódmy wynik w biegu ze strzelaniem (11:04.60 min.). Z kolei Daniel Ławrynowicz był 14. w grupie B. Po słabszym szermierczym starcie (17 wygranych i 18. pozycji), legionista lepiej zaprezentował się w pływaniu (2:08.56 - dziewiąty wynik) oraz biegu ze strzelaniem (11:04.10 min.), ale do finałowej kwalifikacji sporo zabrakło.

Ostatecznie w klasyfikacji generalnej Ławrynowicz uplasował się na miejscu 22., Gutkowski - 23.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.