REKLAMA

Strzelectwo

Wyniki legionistów w PP i kwalifikacjach do OOM

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy sekcji strzeleckiej Legii startowali w ostatni weekend w zawodach II rundy Pucharu Polski w strzelaniu do rzutków we Wrocławiu. W konkurencji Trap 125 juniorek triumfowała Katarzyna Kosiba. Z kolei w tej samej konkurencji juniorów srebrny medal wywalczył Wołodymyr Yazykov. Katarzyna Kosiba i Wołodymyr Yazykov zajęli również pierwsze miejsce, po zaciętej rywalizacji z reprezentantami Rawickiego Klubu Sportowego BOCK, w konkurencji Trap Mix.

Z kolei na strzelnicy ZKS-u w Warszawie odbyły się mistrzostwa strefowe, będące kwalifikacjami do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który odbędzie się w Tarnowie. Legioniści w poszczególnych konkurencjach osiągnęli następujące wyniki:
Karabin pneumatyczny juniorów młodszych: 2. Bartłomiej Góral
Karabin trzy postawy juniorów: 1. Bartłomiej Góral
Pistolet pneumatyczny juniorów młodszych: 1. Cezary Holdenmajer, 2. Miłosz Kamiński, 3. Krzysztof Wojciechowski
Pistolet pneumatyczny młodzików: 2. Radosław Gorzki
Pistolet szybkostrzelny juniorów młodszych: 2. Antoni Duda, 3. Miłosz Kamiński
Pistolet szybkostrzelny młodzików: 1. Radosław Gorzki
Pistolet pneumatyczny juniorek młodszych: 1. Izabela Wąsik
Pistolet pneumatyczny młodziczek: 1. Liliana Koper
Pistolet sportowy juniorek młodszych: 2. Kinga Kordecka, 3. Zofia Wende
Pistolet sportowy młodziczek: 1. Liliana Koper
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.