Strzelectwo

Wyniki legionistów w PP i kwalifikacjach do OOM

Zawodnicy sekcji strzeleckiej Legii startowali w ostatni weekend w zawodach II rundy Pucharu Polski w strzelaniu do rzutków we Wrocławiu. W konkurencji Trap 125 juniorek triumfowała Katarzyna Kosiba. Z kolei w tej samej konkurencji juniorów srebrny medal wywalczył Wołodymyr Yazykov. Katarzyna Kosiba i Wołodymyr Yazykov zajęli również pierwsze miejsce, po zaciętej rywalizacji z reprezentantami Rawickiego Klubu Sportowego BOCK, w konkurencji Trap Mix.

Z kolei na strzelnicy ZKS-u w Warszawie odbyły się mistrzostwa strefowe, będące kwalifikacjami do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który odbędzie się w Tarnowie. Legioniści w poszczególnych konkurencjach osiągnęli następujące wyniki:
Karabin pneumatyczny juniorów młodszych: 2. Bartłomiej Góral
Karabin trzy postawy juniorów: 1. Bartłomiej Góral
Pistolet pneumatyczny juniorów młodszych: 1. Cezary Holdenmajer, 2. Miłosz Kamiński, 3. Krzysztof Wojciechowski
Pistolet pneumatyczny młodzików: 2. Radosław Gorzki
Pistolet szybkostrzelny juniorów młodszych: 2. Antoni Duda, 3. Miłosz Kamiński
Pistolet szybkostrzelny młodzików: 1. Radosław Gorzki
Pistolet pneumatyczny juniorek młodszych: 1. Izabela Wąsik
Pistolet pneumatyczny młodziczek: 1. Liliana Koper