REKLAMA

Żeglarstwo

Świetne wyniki legijnej młodzieży. Ruszyły żeglarskie półkolonie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Młodzież sekcji żeglarskiej Legii bardzo dobrze zaprezentowała się podczas regat w Giżucku, w których startowało kilkaset osób. Miejsce drugie, w pierwsze wśród dziewcząt w grupie A zajęła Zofia Brdulak. 10-letni Ignacy Sobczak był drugi w grupie B. Wysiłek całej drużyny Sailing Legia Warszawa uplasował klub w rywalizacji na trzecim miejscu. Wisienką na torcie było wyróżnienie dla najmłodszego zawodnika regat, Jana Brdulaka. Ten dzielny sześciolatek zajął w niedzielę trzecie miejsce w regatach o puchar Spójni w kategorii do 9 lat.

Podczas eliminacji do WOM w kategorii dziewczynek w grupie A, pierwsza była Emilia Brdulak, druga Zosia Brdulak. Zbieżność nazwisk całej trójki... zupełnie nieprzypadkowa. U chłopców w grupie A wygrał Staś Ługowski, drugi był Jan Kurtysz.

Z początkiem wakacji ruszyły półkolonie żeglarskie organizowane przez żeglarską Legię w Zegrzu Południowym. To najprostsza i najskuteczniejsza forma naboru do sekcji. Po kilkudniowym podstawowym szkoleniu możemy wyciągnąć pierwsze wnioski, czy nasze pociechy wykazują zainteresowanie żeglarstwem, i czy chciałby dołączyć do grup szkoleniowych. Zajęcia najmłodszych Piraciąt ruszą jeszcze w trakcie wakacji. Zapraszamy serdecznie, bo żeglarstwo to nie tylko sport. To wspaniała szkoła życia, pasja, którą można się cieszyć na różnych etapach wykwalifikowania regatowego do późnej starości. Zapraszamy!

Zapisz dziecko na półkolonie


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.