REKLAMA

Żeglarstwo

Legia jedzie na drugą rundę PEŻ do Gdyni

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę i niedzielę w Gdyni, załoga żeglarskiej Legii rywalizować będzie w drugich (z czterech) w tym sezonie zawodach Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej. Po pierwszej rundzie rywalizacji, legioniści plasują się na trzecim miejscu (16 pkt.), za Yacht Clubem Gdańsk (17 pkt.) i YKP Gdynia (18). W tym sezonie w rozgrywkach Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej rywalizuje 18 drużyn. Legia przed rokiem wywalczyła brązowy medal mistrzostw Polski.

Planowane rozpoczęcie sobotnich zawodów o godzinie 10:15 (do 12:30). Druga część sobotnich startów zaplanowana w godzinach 15-18. W niedzielę rywalizacja rozpocznie się o 10:00, a zakończenie drugiej rundy PEŻ zaplanowano na 15:30.

Kolejne zawody PEŻ zaplanowano na 27-28 sierpnia (w Szczecinie) oraz 24-25 września na Zalewie Zegrzyńskim.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.