Rafael Lopes po bramce z Lechem Poznań - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Oficjalnie

Rafael Lopes odszedł z Legii

źródło: Legia Warszawa

Rafael Lopes odchodzi z Legii Warszawa po blisko dwóch latach. Kontrakt z portugalskim napastnikiem, który obowiązywał do końca grudnia tego roku, został rozwiązany za porozumieniem stron. W sumie w Legii rozegrał 69 spotkań i zdobył w nich 12 bramek.



Rafael Lopes trafił do Legii na początku sierpnia 2020 roku. Debiut z eLką na piersi napastnik zaliczył 11 września 2020 roku, podczas ligowej rywalizacji z Wisłą Płock. W pierwszym sezonie w stołecznej drużynie Lopes uzbierał łącznie 25 występów, w których pięciokrotnie pokonywał bramkarzy rywali i dwukrotnie popisywał się ostatnim, kluczowym podaniem. Z sezonu 2020/21 kibice zapamiętają głównie dwa trafienia Portugalczyka - decydującego gola w jesiennym spotkaniu z Lechem Poznań oraz bramkę zdobytą głową w końcówce sezonu, podczas rywalizacji z Piastem Gliwice.

W niedawno zakończonych rozgrywkach 30-letni napastnik rozegrał 44 spotkania, w których zdobył siedem bramek i zanotował trzy asysty. Portugalczyk trafiał m.in. w obu meczach II rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów z Florą Tallinn, a także w wiosennym, wyjazdowym starciu z Lechem. Łącznie dla stołecznej drużyny Rafael Lopes rozegrał 68 spotkań, w których dwunastokrotnie pokonał bramkarzy rywali. Z Legią wywalczył mistrzostwo Polski w sezonie 2020/21.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (96)

+dodaj komentarz
kontroler_biletow - 08.07.2022 / 20:18, *.cdn77.com

kiedyś musiał

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 07.07.2022 / 13:37, *.orange.pl

Miał inną ofertę, skorzystał. Jak dla mnie, obiektywnie rzecz biorąc, nie pokazał za wiele. Miał przebłyski, ale przecież nie był nawet podstawowym zawodnikiem przy ustalaniu składu.

odpowiedz
Sedm - 07.07.2022 / 11:47, *.centertel.pl

Mioduski to oszust pierwsza klasa każdy zwwodnik odchodzi za darmo albo za porozumienie stron to na czymś Legia zaeabiac chyba ze prezes pierze brudne pieniądze w klubie.

odpowiedz
PawLo - 07.07.2022 / 10:07, *.mm.pl

Kiedy Wszolek podpisze ???

odpowiedz
majusL@legionista.com - 07.07.2022 / 09:10, *.enea.pl

i to sie nazywa wzmocnienie !! strzelil kilka waznych goli, ale zapamiatam go z irytujacych decyzji. zegnaj na zawsze patalachu !!!

odpowiedz
mojo jojo - 07.07.2022 / 05:23, *.t-mobile.pl

mioduski siebie sprzedaj!k*&^%

odpowiedz
Zdzicho - 07.07.2022 / 05:07, *.tpnet.pl

Musiał miec wysoki, przepłacony kontrakt. My go nie sprzedalismy tylko oddajemy za darmo

odpowiedz
niezadowoLeni - 07.07.2022 / 01:42, *.120.72

WIELE MOŻNA PISAĆ ALE JAK PRZYSZEDŁ NIC NIE POKAZAŁ A MOŻE CZASEM PRZEBŁYSKI...TURLAŁ SIE NA NIEWIEDZY LUDZI . PRACOWNIKÓW LEGII WARRSZAWY....

odpowiedz
Filipe - 07.07.2022 / 00:35, *.play-internet.pl

Żegnaj Rafaelu Lopezie powodzenia na nowej drodze życia

odpowiedz
Maverick - 06.07.2022 / 22:39, *.vectranet.pl

YEAAAAAAAHHHHH!!!!!!!!!
Chyba najlepsza decyzja w tym roku naszych skałtów w postaci Zielińskiego and company.Szkoda ze Pekhart odszedł bo powinien zostać.Kramer jako zmiennik dla Pekharta i byłoby git.Hmm,w miejsce Lopeza widziałbym Angielskiego z Radomiaka,choć wiem ze on 3/4 swoich goli to nastrzelał z rzutów karnych to śmiem twierdzić że stanowiłby o wiele większe wzmocnienie niż Lopez.
Niech odejdzie jeszcze ribeiro i moda na pseudolatynosow szybko się zakończy.Do wyjątków należy josue,ale resztę powywalac.
Odejść powinni jeszcze Abu Hanna oraz Charatin który jak sam kiedyś przyznał do legii trafił przypadkowo.

odpowiedz
LewLegia - 06.07.2022 / 22:03, *.net.pl

tu jeszcze chce ktoś grać ?
tak szybko rozwalić taki klub. brawo

odpowiedz
PROTECT - 06.07.2022 / 22:02, *.domynet.pl

Jeden wielki cyrk...

odpowiedz
Zakręcony - 06.07.2022 / 21:10, *.chello.pl

.... tyle tych zakupów że już się troszkę pogubiłem.... jak Kramer złapie kontuzję albo kartki a odeszli Perkhart Lopes Włodarczyk i Uzbek to ilu zostało nam napadziorów ???

odpowiedz
onomatopeja22 - 06.07.2022 / 21:24, *.interkam.pl

@Zakręcony : noo król strzelcow Rosołek i wzmocnienie z legijnego przedszkola Strzałek

odpowiedz
* Polska - 07.07.2022 / 07:27, *.113.189

@Zakręcony : Niedługo przywitasz piłkarza, który w półtorej roku strzelił więcej bramek niż Lopez z Pekhartem razem wzięci przez dwa lata. Nastąpi wielki powrót do Legii :)

odpowiedz
Wwww - 07.07.2022 / 08:50, *.interkam.pl

@* Polska: Sagan????

odpowiedz
no name - 07.07.2022 / 09:30, *.as13285.net

@* Polska: aaa Kowalczyk czy Svitlica?......

odpowiedz
E - 07.07.2022 / 10:01, *.plus.pl

@Zakręcony :
Mięciel ;)

odpowiedz
Ryszard Ochódzki - 07.07.2022 / 11:03, *.tpnet.pl

@E: Takesure Chinyama

odpowiedz
MK - 07.07.2022 / 12:48, *.187.2

@* Polska: półtora roku

odpowiedz
Zakręcony - 07.07.2022 / 22:38, *.chello.pl

@* Polska:
No to uspokoiłeś mnie .... trzymam Cię za słowo z tym powrotem....

odpowiedz
Obi - 06.07.2022 / 20:52, *.centertel.pl

Powodzonka.

odpowiedz
Ryszard Ochódzki - 06.07.2022 / 20:51, *.plus.pl

Kilka ważnych bramek strzelił ale tak naprawdę nigdy nie powinien trafić do Legii

odpowiedz
PawLo - 06.07.2022 / 20:36, *.mm.pl

Kiedy Wszołek podpisuje ??? Miał dzisiaj???

odpowiedz
olew - 06.07.2022 / 20:27, *.vectranet.pl

Dziękujemy Rafa ! Powodzenia !
Brawo Legia !

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.07.2022 / 20:21, *.play-internet.pl

Żegnaj Legendo

odpowiedz
F(L)ippy - 06.07.2022 / 21:00, *.vectranet.pl

@FOREVER LEGIA :
chyba prowokacja się nie udała ... i co teraz?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.07.2022 / 14:56, *.play-internet.pl

@F(L)ippy: A co taka spięta jesteś-menopauza tuż za rogiem?

odpowiedz
ZenekL3 - 06.07.2022 / 20:07, *.chello.pl

Wiem, nie odwalał żadnych numerów, był miły, grzeczny, znał miejsce w szeregu, wypada podziękować i życzyć wszystkiego najlepszego. Ale oby jak najmniej takich napastników w Legii a więcej typu Pekhart, Nikolicz etc.

odpowiedz
Autor - 06.07.2022 / 23:06, *.play-internet.pl

@ZenekL3:
Chwile mi zajęło skąd wytrzasnąłeś Pkharta. Teraz rozumiem, ale
Mimo wszystko jak można stawiać go w jednym szeregu z Nikoliciem.

odpowiedz
ZenekL3 - 07.07.2022 / 02:47, *.chello.pl

@Autor: To proste obaj byli królami strzelców Ekstraklasy a to się w Legii znowu tak często nie zdarza. Można lubić taki lub inny sposób gry ale wynik to wynik. Na pewno dla obecnych naszych napastników nieosiągalny a już dla Lopeza to po prostu inna liga, nawet dwie niżej.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 06.07.2022 / 20:06, *.play-internet.pl

Super jeszcze Slisz i Miszta - daj Boże jak najszybciej.... out

odpowiedz
1234 - 06.07.2022 / 21:19, *.t-mobile.pl

@Trener Bramkarzy: Może w ogóle wszystkich wywalmy ze składu?? Po co nam piłkarze?

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 06.07.2022 / 21:28, *.play-internet.pl

@1234: Piłkarze nam potrzebni, pseudo piłkarze na poziomie IV ligi nie..............

odpowiedz
(L) - 06.07.2022 / 21:30, *.ilabs.pl

@Trener Bramkarzy:

Dokładnie

odpowiedz
Krislegia - 06.07.2022 / 19:40, *.centertel.pl

Matko jedyna wielkie hallo bo odszedł za darmo
Za pół roku i tak by odszedł. Przyszedl z craxy za 150k euro strzelil kilka ważnych bramek daj boze tylko takich dili Jest nowy trener nie ma pucharów jest czas na spokojne budowanie kadry od nowa na bardziej perspektywicznych graczach

odpowiedz
Cch - 06.07.2022 / 19:57, *.cyfrowypolsat.pl

@Krislegia: najpierw to trzeba mieć tych graczy

odpowiedz
iiii - 06.07.2022 / 20:34, *.interkam.pl

@Krislegia: taak na Rosołku Skibickim lub Strzalku-aby patrzec jak kolejny sezon tuzy typu Mielec czy Warta beda nas lac na Łazienkowskiej

odpowiedz
Krislegia - 06.07.2022 / 21:18, *.centertel.pl

@iiii:chyba lepiej na nich niż na 30letnim pecie
Co jak co ale Costa ma rękę do młodych. POGON bez żadnej dobrej akademii w ciągu 4 lat wytransferowala kilku dobrych zawodników za grubą kasę
Po to go Darek ściągnął do Legii

odpowiedz
onomatopeja22 - 06.07.2022 / 21:26, *.interkam.pl

@Krislegia: tylko czekaj jak Kosta utopi tym wątpliwym skladem pare meczów ,.....

odpowiedz
krislegia - 07.07.2022 / 05:46, *.matrixinternet.pl

@onomatopeja22: a w tamtym sezonie nie topili meczy z Lopezem w składzie ?

Ten sezon bedzie moim zdaniem inny lepszy nawet z gorszym na papierze składem .

Czesiek miał 2 cele .

1 Jawny . Awans za wszelką cenę do którejś z faz grupowych pucharów
2.Nie jawny . Pomoc Amice w zdobyciu MP/

Obydwa cele zeralizował .

A wracająć do Nas tochę wiary ta liga jest nieobliczalna przez swoją słabość co pokazały ost. dwa sezony . Lech i Legia grę w europie okupiły tragiczymi sezonami . A taka Pogoń czy Raków mając słabsze kadry ale trenerów którzy pracjują tam od kilku lat zaliczyły sezony marzeń .
Legia czyt. Darek nie mają kasy na topowe transfery wiec nikt uznany nie przyjdzie . Brak pucharów też nie jest argumentem do podpisania kontraktu przez klasowych graczy . Trzeba wiec budować na tym co jest a ja uważm iż potencjał jest byle tylko nie zabrakło cierpliwości .

odpowiedz
iiii - 06.07.2022 / 19:33, *.interkam.pl

pozbywamy sie lekka reka zawodnika ,ktory byl jakas alternatywa a przede wszystkim dysponowal jakims Ekstraklasowym doswiadczeniem-do tego gosc bez przerosnietego ego raczej bez sklonnosci do kontuzji....Zostajemy w ataku z Rosołkiem,ktory wiecznie kopie sie po czole i z niewiadoma czyli Kramerem,ktory jeszcze dobrze naszej koszulki nie zalozyl i juz sie rozsypal a teraz w sparingu pokazal ze jest gorszy od Pekharta....albo nasze wladze sa tak glupie lub jest taka bida w kasie albo naprawde dolaczy ktos dobry do napadu.Cienko widze nowy sezon...a juz te ruchy kadrowe to dno.Oprocz Wszolka ,ktory jest u nas znany i wiadomo ze mozna na nim polegac ogarnelismy cienkiego bramkarza,czarnoskorego skrzydlowego co ujj wie jak sie pokaze bo w Warcie tez jakims kocurem nie byl sztywnego napastnika,co grzal law w Zurichu i wyrobnika z slabej druzyny jakim jest Slask

odpowiedz
Sebo(L) - 06.07.2022 / 19:24, *.vectranet.pl

No cóż,nie był to typ snajpera,lub króla pola karnego ale tych kilka bardzo ważnych bramek dla Legii strzelił i choćby z tego względu należy mu się jakiś szacunek. Nie jest to napastnik z tych,których nie da się zastąpić nikim innym i mam nadzieję,że Legia pracuje już nad transferem kogoś kto wypełni po nim lukę i da jeszcze więcej drużynie niż robił to Lopes.

odpowiedz
Z Wielkopolski - 06.07.2022 / 19:21, *.icpnet.pl

Ludzie ten klub się sypie. Ratujcie go, bo za trochę nie będzie co ratować.

odpowiedz
Mr T - 06.07.2022 / 19:12, *.mm.pl

Strzelil kilka waznych bramek. Troche szkoda, bo to zupelnie inny typ napastnika niz Kramer. Mam nadzieje, ze za niego ktos sensowny zostanie sprowadzony i jest to przemyslana decyzja.

odpowiedz
Arek - 06.07.2022 / 19:08, *.t-mobile.pl

Wreszcie !!

odpowiedz
P. - 06.07.2022 / 19:06, *.tpnet.pl

Będę go dobrze wspominał. Kilka bardzo ważnych bramek

odpowiedz
Trampek - 06.07.2022 / 19:03, *.net.pl

Jeżeli LEGIA w takim tempie będzie TYLKO pozbywała się zawodników . Nikogo w ich miejsce nie sprowadzała .To we wrześniu Kosta Runjaic będzie trenował ... zespół ... ADMINISTRACJI zastrudnionej w LEGII. Jestem za pozbywaniem się piłkarzy " miernych ale wiernych", po wcześniejszym sprowadzeniu nowego zawodnika lub przynajmniej mieć gwaranc je na jego przybycie. A tak / z przymrużeniem oka / LEGIA potencjalnie ma ... teraz najsillniejszy atak w .. e-klapie.

odpowiedz
Majusia - 06.07.2022 / 19:03, *.vectranet.pl

Żegnaj Legendom;(

odpowiedz
Fa - 06.07.2022 / 18:52, *.orange.pl

Nawet jak na nasza mizerna ligę, bardzo przecietny.
To ze strzelił kilka bramek nie oznacza ze był kimś wyjątkowym.
Byłem przeciwny kiedy przychodził do Legii i żegnam bez żalu.
Mam nadzieje ze w jego miejsce sprowadza kogoś lepszego.

odpowiedz
Waldi5122 - 06.07.2022 / 18:50, *..

Nikt nie chce naszego Prezesa .

odpowiedz
Krzysiek - 06.07.2022 / 18:49, *.centertel.pl

Za jednego i drugiego mogli dostać jakieś pieniądze . Rozwiązali kontrakt. Działają na szkodę klubu czy jak ?

odpowiedz
onomatopeja22 - 06.07.2022 / 18:42, *.interkam.pl

Robert Bozenik Fortuna lub Dovedan z Neurnberg zasila Legie!!!

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 06.07.2022 / 18:24, *.centertel.pl

Qrła za sarmo????
Mioooooduskiiiii
TY wiesz co.
Palą w piecu forsą przy otwartych na oścież oknach i - 30 na dworze.
Jeszcze raz
Mioooooduuuskiiii
Ty wiesz co

odpowiedz
onomatopeja22 - 06.07.2022 / 18:19, *.interkam.pl

Niespodzianka....Zielu nie ma nikogo w zamian

odpowiedz
kulturalny cham - 06.07.2022 / 17:55, *.46.112

Jakub kosecki jest chetny
w hejt parku mowił ze potrzebuje tylko 6 mesiecy albo pół roku nie wiem nie pamietam ale to szczegół
w kazdym razie mowił ze jest w stanie dac klubowi kilkanascie pkt.jak sie przygotuje

odpowiedz
tekken (L) - 06.07.2022 / 17:59, *.chello.pl

@kulturalny cham: Ja bym go brał. Do ataku się nada szybki, umie strzelić i na skrzydle każdym może zagrać.

odpowiedz
danieLo - 06.07.2022 / 18:06, *.233.51

@tekken (L): chyba na playstation. Kosecki to zart a nie pilkarz.

odpowiedz
tekken (L) - 06.07.2022 / 18:10, *.chello.pl

@danieLo: On ma pewne cechy piłkarskie, które można dobrze wykorzystać. Ja lubię jego szybką grę i jest oddany Legii. Jak grał w Legii to jeden z lepszych w niektórych meczach. Fajnie się go ogląda.

odpowiedz
Alex Bielany - 06.07.2022 / 18:19, *.centertel.pl

@kulturalny cham: wole Koseckiego niż Kastratiego

odpowiedz
155 - 06.07.2022 / 19:13, *.orange.pl

@kulturalny cham: tomoze od razu też Roman ;)?

odpowiedz
Dzidek - 06.07.2022 / 19:18, *.icpnet.pl

@danieLo: Kosecki w Śląsku nie poradził sobie. On jest przydatny ale na 3 lub 4 ligę. Tak potęgi się nie zbuduje.

odpowiedz
kulturalny cham - 06.07.2022 / 21:49, *.46.112

@155: ja to zartem napisałem byczku

odpowiedz
tekken (L) - 07.07.2022 / 08:56, *.230.92

@kulturalny cham: a ja na serio, ale to moje zdanie.

odpowiedz
robochłop - 06.07.2022 / 17:55, *.orange.pl

Zdobył kilka naprawdę bardzo ważnych bramek...nigdy nie grymasił,nie przychodził jako gwiazda...dał chyba więcej niż miał potencjału...powodzenia Rafa Tobie i Twojej fajnej rodzince...

odpowiedz
jo - 06.07.2022 / 17:54, *.centertel.pl

Mioduski jest bezapelacyjnie największym dzbanem biznesu. Żaden inny klub nigdy nie kupił tak wielu zawodników by potem oddać ich za darmo...
Wartość Legii wg portalu Transfermarkt mówi wszystko.
Dzięki autorskiemu pomysłowi patałacha przed nami są już Pogoń i Raków. O Lechu nie wspominając.
Z każdym rokiem będzie bliżej dna. Niech on sprzeda swoje udziały i niech SP.....ALA

odpowiedz
tekken (L) - 06.07.2022 / 17:53, *.chello.pl

Dobrze, ale czemu za free.

odpowiedz
Endriu - 06.07.2022 / 17:44, *.net.pl

Za porozumieniem czyli bez kasy do klubowej kasy...:(
Oszczędność tylko (i aż) na wynagrodzeniu, kolejny komin zdjęty.
Teraz tym bardziej szkoda odejścia młodego Nędzy, a może Kosta Kogoś z 2ki odpali w 1szej Drużynie

odpowiedz
JACUNHO - 06.07.2022 / 19:12, *.centertel.pl

@Endriu:
Szansa na ogranie Strzałka

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.07.2022 / 17:38, *.autocom.pl

Robi się wąska kadra. Oby nie trapiły nas kontuzje.

odpowiedz
Legionistaaa - 06.07.2022 / 17:36, *.orange.pl

Wiele razy irytował swoją grą ale nie można było mu odmówić woli walki. Dzięki za ważne gole zwłaszcza ten strzelony amice w doliczonym czasie gry.

odpowiedz
Wolny kraj - 06.07.2022 / 17:32, *.chello.pl

Szkoda tak naprawdę nie dano mu szansy. Dzięki zwłaszcza za bramkę strzeloną amice

odpowiedz
dziadek - 06.07.2022 / 17:30, *.chello.pl

kolejny za free

odpowiedz
ws - 06.07.2022 / 17:28, *.chello.pl

Powodzenia w nowym klubie. Za słaby na Legię . Czas na lepszego napastnika. Ci co marudzą ,że odszedł za darmo niech wezmą pod uwagę, że i tak by odszedł w grudniu a zaoszczędzone pieniądze na jego kontrakt można przeznaczyć na pensję Wszołka lub innego zawodnika.

odpowiedz
Biała siła - 06.07.2022 / 17:37, *.vectranet.pl

@ws: I tak i nie ,u nas za słaby a gdzieś dobry ,

odpowiedz
RobRoy - 06.07.2022 / 22:43, *.play-internet.pl

@ws: pełna zgoda z tym co gadasz! 2 sprawa, to to, że Były Portowiec ma rejevdo młodych, może to sprawa miast, że np na Pomorzu bardziej im sie chce, a w Warszawie każdemu sie należy! Tak było z Nędza młodym (sorry Tomek, znany się ale uważam, że nie czas dla niego w wielkim świecie jakim jest i będzie LEGIA. 3 sprawa Strzałek! Dla mnie kocur i , jak mu nic do głowy nie wejdzie złego, to widzę dobrego grajka, GRACZA nawet! Papiery na grę ma! Dlatego Kostia jest tutaj, aby budżet odratować i później pożegnać Pudla z pełnym portfelem. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam

odpowiedz
As - 06.07.2022 / 17:27, *.centertel.pl

Kolejny szmaciarz odszedł oby jeszcze z 5 takich
Muci , Kastrati,Jędrzejczyk ,Ślisz ,Miszta
Won szmaciarze

odpowiedz
Kermit - 06.07.2022 / 17:35, *.chello.pl

@As: won szmaciarze? A ty przyjdziesz za nich? Weź jeszcze kilku kolegów z budowy.

odpowiedz
xd - 06.07.2022 / 17:46, *.centertel.pl

@Kermit: od niego to tylko stary z kuflowym

odpowiedz
Kermit - 06.07.2022 / 18:46, *.chello.pl

@xd: pamiętaj jak pogrążył Lecha/Amikę. Za to należy mu się szacunek.

odpowiedz
gary - 06.07.2022 / 22:34, *.com.pl

@As: dokładnie tak, chłopaki którzy nie czują tego ze grają w Legii, niech spie.dalają np do Cypru czy gdzieś tam do innych ciepłych krajów.

odpowiedz
Luca - 07.07.2022 / 00:10, *..

@As: Jakby nie grali to reprezentują Legię. Należy im się szacunek, a nie wyzwiska. Na Mucim to jeszcze dobrze zarobimy. Jak można Jędzę wyzywać. Człowieku ogarnij się. Miszta to młody chłopak może w każdej chwili jeezcze bardziej się rozwinąć. Parę meczy też nam wybronił. A Ślisza w Legii to nigdy nie było, taki z Ciebie,, As'' że nawet nie znasz składu drużyny. Bartek też jest bardzo niedoceniany. Owszem ma słabsze mecze, ale nie jest zły. Kastrati może uda z niego coś wykrzesać. Rozumiem że jak strzelił Spartakowi to byłeś zdenerwowany i wyzywałeś od szmaciarzy

odpowiedz
kkkkk - 06.07.2022 / 17:22, *.18.27

Mogli chociaż za niego wziąć dwie piłki to lepiej było oddać za darmo. Ale kto bogatemu zabroni.

odpowiedz
Obcy - 06.07.2022 / 17:21, *.t-mobile.pl

Zoszczedzili na kontrakcie. Cienko z kasą musi być u nas ,że puszczają gościa za darmo. A może to nowy chwyt marketingowy naszego prezesa?

odpowiedz
Kermit - 06.07.2022 / 17:36, *.chello.pl

@Obcy: raczej ciułają kasę na może jakiegoś grajka by mu zapewnić lepszy kontrakt. Tak to widzę.

odpowiedz
onomatopeja22 - 06.07.2022 / 17:15, *.interkam.pl

aby patrzec jak Charatin czy Kastrati pojda za darmo

odpowiedz
Kermit - 06.07.2022 / 17:39, *.chello.pl

@onomatopeja22: Kastrati przyszedł za dobre pieniądze i pewnie takie ma w kontrakcie. Jak ma grzać ławę i przytulać co miesiąc gruba kasę to może niech lepiej idzie. To samo ukrainiec.

odpowiedz
ops2 - 06.07.2022 / 17:14, *.centertel.pl

W Cracovi jeden z najlepszych w Legii ….. „solidny” , ale chyba nie o to chodzi w Najlepszym Klubie w Polsce ?. Za starania wielki plus ale umiejętności troszkę poniżej oczekiwań (

odpowiedz
e(L)o - 06.07.2022 / 17:14, *.vectranet.pl

a mogli wziąć za niego chociaż 10 ojro

odpowiedz
Kiwi - 06.07.2022 / 17:14, *.164.210

Zajebiście

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.07.2022 / 17:11, *.orange.pl

Fajnie, że odchodzi, ale czy nie warto było go sprzedać? Widać, że pewne decyzje są już podjęte i nie ma tutaj opcji na elastyczne działanie typu "spróbujmy coś na nim zarobić", nie wiem czy to dobre podejście, bo wysyła jasny sygnał rywalom, coś co zrobiła również Barcelona przez ostatnie lata, czyli: nie warto temu klubowi płacić uczciwie za piłkarzy, bo i tak ich odda za półdarmo lub darmo. Tak nie można, dyrektorzy.

odpowiedz
Drakkar(L) - 07.07.2022 / 10:49, *.chello.pl

@Mateusz z Gór:
tylko nikt go nie chciał kupić pół roku przed zakończeniem kontraktu... A pewnie pobory miał znaczne. Więc oddać go za darmo wyszło lepiej niż mu płacić przez kolejne miesiące... "mniej stracić" też jest ważne...

odpowiedz
Cyniek - 06.07.2022 / 17:07, *.heldenvannu.net

Miodek nawed nie umie sprzedać kolesia za 100 tys euro porażka

odpowiedz
axlrose - 06.07.2022 / 17:05, *.tpnet.pl

Uffff

odpowiedz
paw_pawela - 06.07.2022 / 17:04, *.telkab.pl

Powodzenia i dzięki za grę

odpowiedz
Rafael Caro Quintero - 06.07.2022 / 17:02, *.play-internet.pl

Obrigado Rafa !

odpowiedz