Pierwsza z lewej Katarzyna Klepacz - fot. Cezary Holdenmajer
REKLAMA

Strzelectwo

Pięć medali w III rundzie PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W III rundzie Pucharu Polski w strzelectwie sportowym, zawodnicy Legii zdobyli pięć medali. Najlepszy w konkurencji karabin pneumatyczny był Robert Kraskowski, z kolei dwa srebrne medale wywalczyła Katarzyna Klepacz - w pistolecie pneumatycznym i dowolnym. Legionistka ponadto ustanowiła nowy rekord Polski w finale pistoletu pneumatycznego, zdobywając 250,3 pkt.

Wyniki legionistów w III rundzie PP:
Karabin pneumatyczny mężczyzn: 1. Robert Kraskowski
Pistolet pneumatyczny kobiet: 2. Katarzyna Klepacz
Pistolet dowolny: 2. Katarzyna Klepacz
Pistolet dowolny: 3. Robert Osmulski
Pistolet pneumatyczny Mix: 3. Katarzyna Klepacz i Robert Osmulski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.