Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek: Cieszę się, że ponownie jestem w Legii

źródło: legia.com

- Co się zmieniło od ostatniego czasu? Na pewno pogoda! Ciężko powiedzieć, co więcej zmieniło się na ten moment. Cieszę się, że ponownie jestem zawodnikiem Legii. Skupiam się na tym co tu i teraz. Czas zacząć ciężką pracę. Drużyna się trochę pozmieniała. Jestem pewny, że proces aklimatyzacji przebiegnie dobrze i sprawnie. Wszyscy mamy jeden cel i mam nadzieję, że go osiągniemy - mówi Paweł Wszołek po podpisaniu kontraktu z Legią Warszawa.

- Nie skupiam się na długości kontraktu. Oczywiście dla komfortu psychicznego sportowca cenna jest informacja, jak długą masz umowę. Ja jednak skupiam się na każdym, kolejnym nadchodzącym dniu i meczu. Zawsze powtarzam - do każdego meczu musisz być w 100% przygotowany. Tylko tak możesz iść do przodu i stale się rozwijać. Nie myślę o tym, co będzie za pół roku i w dalszej przyszłości.



- Celem drużyny jest stworzyć zgrany kolektyw i stale się rozwijać. Najważniejsze są jednak zwycięstwa. To one kształtują zespół. Musimy myśleć tylko i wyłącznie o każdym następnym spotkaniu. Drużyna ma duży potencjał. Wierzę w to, że możemy dużo osiągnąć. Nie brakuje nam jakości. Będziemy chcieli walczyć o jak najwyższe miejsca w lidze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Fan.Grotyńskiego - 08.07.2022 / 16:41, *.chello.pl

Paweł strzelaj,asystuj zapi.....Powodzenia!

odpowiedz
Kibic - 08.07.2022 / 00:02, *.torun.pl

Nie dziwie się, że na kontrakcie się nie skupiasz :) Gorzej jakby była opcja-rok z przedłuzeniem o kolejny ;) 3 lata to okno na świat ;) Obyś został jak najdłużej, bo gwarantujesz stabilność w zespole ale jak rok będzie udany to i Ty i prezes szybko dojdziecie do porozumienia ;) Tak czy inaczej powodzenia.

odpowiedz
geds - 07.07.2022 / 21:01, *.interkonekt.pl

przydałby się jeszcze jakiś naprawdę bramkostrzelny napastnik taki co zakręci też obrońcą a nie tylko dostawi głowę. Kiedyś nawet jak nie szło to był Podbrożny, Svitlica Saganowski, Są Radović, Nikolić Niezgoda, którzy zawsze mogli przeważyć losy meczu. Niech taki gość jak Jozue ma do kogo grać!!!!

odpowiedz
Alex Bielany - 07.07.2022 / 20:11, *.aster.pl

Fajnie Wszołi, że wróciłeś

odpowiedz
Whitworth - 07.07.2022 / 17:18, *.plus.pl

Ostatnimi czasy jeden z najlepszych zawodników. Fajnie że wrócił, szkoda że nie na dłużej.

odpowiedz
Jo - 07.07.2022 / 16:51, *.centertel.pl

My też :-)

odpowiedz
gruby - 07.07.2022 / 15:13, *.orange.pl

Super!!! Trzymam kciuki! Powodzenia...

odpowiedz
Januszek - 07.07.2022 / 14:50, *.chello.pl

Ekipa melaznowa , lubi to :D

odpowiedz
Remino - 07.07.2022 / 14:02, *.orange.pl

I ja się bardzo ciszę. Powodzenia panie Pawle !!

odpowiedz
Roma - 07.07.2022 / 13:52, *.plus.pl

To jest nas dwóch panie Pawle, ja też się cieszę.

odpowiedz
Peter - 07.07.2022 / 13:26, *.play-internet.pl

No i git.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 07.07.2022 / 13:25, *.enea.pl

i to jest zawodnik !! a nie muci celhaka czy inny mladenovic a o charatinie nie wspomne !!
powodzenia BYKU !!

odpowiedz
Coachbiedronka - 07.07.2022 / 14:52, *.play-internet.pl

@majusL@legionista.com: Charatin tak,ale muci jest niewykorzystany,a cehalka robi postępy.
Powinni odejść skibicki,Charatin,kastrati,slisz.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 07.07.2022 / 15:49, *.174.42

@Coachbiedronka: szanuje Twoje zdanie Ale uważam że jak komuś się nie chce to i w Barcelonie nie zaistnieje. Adios

odpowiedz
Trampek - 07.07.2022 / 16:14, *.net.pl

@majusL@legionista.com: .... Nie tylko w Barcelonie ale i w ... Unionem Berlin .

odpowiedz
Darek - 07.07.2022 / 23:21, *.chello.pl

@majusL@legionista.com: Piszesz, że o Charatinie nie wspomne.Właśnie o nim wspomniałeś.

odpowiedz