Maciej Kikolski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kikolski jednak wypożyczony do Pogoni Siedlce

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Chociaż jeszcze kilka dni temu wydawało się, że Maciej Kikolski zostanie wypożyczony z Legii do I-ligowej Chojniczanki Chojnice, gdzie przebywał na testach, to ostatecznie 18-letni golkiper trafił na roczne wypożyczenie do II-ligowej Pogoni Siedlce.

Utalentowany bramkarz w ostatnich miesiącach regularnie trenował z pierwszym zespołem Legii i kilka razy zasiadał na ławce rezerwowych pierwszego zespołu. W pierwszej drużynie zagrał w towarzyskim meczu z Dynamo Kijów. 18-latek jest także młodzieżowym reprezentantem Polski, a w ostatnim sezonie występował w III-ligowych rezerwach Legii (17 meczów) oraz Centralnej Lidze Juniorów (11 spotkań).

Wypożyczenie do Pogoni Siedlce obowiązywać będzie do końca sezonu 2022/23.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Trampek - 11.07.2022 / 13:41, *.net.pl

Gdzie sens gdzie logika ?! Cytaty : " Jakub Kowynia został zawodnikiem Pogoni Siedlce " - "Kikolski jednak wypożyczony do Pogoni Siedlce". Koniec cytatów. Dwóch bramkarzy z LEGII wysłanych do ... JEDNEGO klubu . Jest jak w banku pewne, że jeden z nich - będzie ... wtórnym analfabetą ... na boisku. Czy ktoś w tym klubie myśli ?

odpowiedz
Adam - 11.07.2022 / 14:53, *.chello.pl

@Trampek: Jeden sprzedany, drugi wypożyczony. Nie wiem jaka jest u nich sytuacja z bramkarzami, ale może są w takiej dupie, że nie mają nikogo na tę pozycję i wzmacniają się jak mogą. Do tego bramkarz (żaden zawodnik tak naprawdę) nie ma gwarancji, że będzie grał, to też trzeba brać pod uwagę.

odpowiedz
Harry - 11.07.2022 / 15:20, *.242.89

@Trampek: Mie ma sensu ani logiki Wodziński z U18 bez kontraktu i w drodze do Napoli na testy

odpowiedz
Trampek - 11.07.2022 / 17:29, *.net.pl

@Adam: Sorry. Ale ja nie napisałem,że odchodzi dwóch piłkarzy LEGII. Ja napisałem,że odchodzi dwóch piłkarzy ... z ... LEGII . A to zmienia sens mojej wypowiedzi. Poza tym - zadodnika wypożycza się pod pewnymi warunkami . Jednym z tych warunków jest łącczna ...ilość minut spędzonych na boisku .Taki jest sens wypożyczenia.

odpowiedz
olew - 11.07.2022 / 11:22, *.vectranet.pl

Jest świetny. Niech się ogrywa. Legia, od wielu lat, stoi bramkarzami.

odpowiedz