Artur Boruc - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Pożegnanie Boruca na antenie Canal+

Woytek

Mecz Legia Warszawa - Celtic FC, który odbędzie się w środę, 20 lipca o godzinie 18 na stadionie przy Łazienkowskiej 3 będzie można także obejrzeć w Canal+ Sport. Transmisja z "King's Party" rozpocznie się już o godzinie 17.

Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Do tej pory zajętych ok. 4 tysięcy miejsc.



Karnetowicze mają 30% zniżki na bilety. Zakup biletu tradycyjnie można dokonać online, na stronie bilety.legia.com lub stacjonarnie w Punkcie Obsługi Kibica.

Osoby posiadające karnet senior oraz karnet "bez barier" wejdą na stadion w ramach swojego karnetu. Kibice zgłaszający się po pojedyncze bilety (dotyczy karnetów senior i "bez barier") otrzymają rabat 50% na to wydarzenie. Dzieci do lat 7. wchodzą na mecz za darmo.

Cennik biletów na mecz Legia - Celtic

Schemat stadionu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
S - 12.07.2022 / 23:29, *.aster.pl

Co tu k...a wyjaśniać, nie idę i już.

A skoro Boruc dostaje za mecz kasę to na miejscu klubu zrobiłbym to w pełni otwarcie, dając ogromny czek z dokładnie wypisaną kwotą.

odpowiedz
Marcin - 12.07.2022 / 18:41, *.play-internet.pl

Pozegnam niestety Artura przed tv.bo mnie nie stać . Za drogo. My kibice zresztą już go pozegnalismy ostatnio. Pożegnać też trzeba Canal +. Ta stacja idzie na psy.

odpowiedz
WdW - 12.07.2022 / 15:16, *.com.pl

Ja jak już wcześniej chyba tu pisałem,widzę że w przeciwieństwie do większości na tym forum ja Artura szanuje a nie idę na mecz tylko dla tego że nie lubię być dy.anym w dupę i tyle,nie będę tańczył jam mi lokowany pajac zagra.

odpowiedz
e(L)o - 12.07.2022 / 08:17, *.plus.pl

boruc powinien mieć pożegnanie białymi chusteczkami spod stadionu, a sam stadion pusty

odpowiedz
Yeti - 11.07.2022 / 23:57, *.vectranet.pl

Ceny biletów żenujące...

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 11.07.2022 / 23:04, *.play-internet.pl

Byłem na pierwszym, będę też na ostatnim choć cena z kosmosu. To większość ma rację.

odpowiedz
e(L)o - 11.07.2022 / 21:17, *.plus.pl

Boruc pazerny na kasę. Za pożegnanie żąda ekstra kasy dla siebie

odpowiedz
Juri - 11.07.2022 / 19:16, *.inetia.pl

Ja idę,swój chłopak. Zasługuje na pożegnanie.
Legia to My.

odpowiedz
KazeLot - 11.07.2022 / 18:11, *.hostmein.net

Tak jak radził B(or)uc - NIE IDĘ!

odpowiedz
gazza - 11.07.2022 / 17:57, *.inetia.pl

Do dziś nie odpowiedział na moje pytanie więc nie idę na ten mecz ...

odpowiedz
(L) - 11.07.2022 / 17:33, *.ilabs.pl

Co tu k.... wyjaśniać : nie idę

odpowiedz
Brat - 11.07.2022 / 17:23, *.plus.pl

4 tysiące biletów sprzedane. Super pożegnanie...a mogły być bilety po dychu i komplet.

odpowiedz
bln - 11.07.2022 / 16:41, *.wtvk.pl

Na Canal+Sport 3 będzie też?

odpowiedz
Baja Bongo - 11.07.2022 / 17:37, *.orange.pl

@bln: I na Discovery Animals

odpowiedz
Kolarz - 12.07.2022 / 00:03, *.virginm.net

@Baja Bongo: nie ma takiego kanalu hahahaha
Animal planet jesli juz

odpowiedz
Wierny kibic z zagranicy - 11.07.2022 / 16:16, *.zare.com

WSTYD !!!
Odchodzi Legenda Legii a kibice w ramach protestu wysokich cen na ten mecz nie zamierzaja go godnie pozegnac.
Ci ktorzy tak zrobia sa ZALOSNI.
Zrozu8mcie Gamonie nie przychodzicie na ten mecz dla Prezesa ale dla ARTURA.

odpowiedz
Ktosiek - 11.07.2022 / 16:33, *.chello.pl

@Wierny kibic z zagranicy: no raczej Artur pieniędzy z biletów nie dostanie :)

odpowiedz
Wierny kibicz zagraniczy - 11.07.2022 / 16:49, *.zare.com

@Ktosiek:
Czy dostanie czy nie to juz tak naprawde nie wazne.
Skoro szanujemy innych ktorzy przysluzyli sie Legii to uszanujmy rowniez Artura.Artur to poza Malarzem jeden z niewielu ktorzy zawsze beda Legie pamietac.

odpowiedz
Piaseczno - 11.07.2022 / 17:02, *.centertel.pl

@Wierny kibic z zagranicy: przecież w "sprostowaniu" jawnie pokazał że ma wyje...ne czy ktoś przyjdzie czy nie :)

odpowiedz
mi - 11.07.2022 / 18:26, *.aster.pl

@Wierny kibic z zagranicy: z całym szacunkiem dla Artura ale jaka legenda ? Sto parę meczy w Legii. Jak to ma się do prawdziwej legendy Pana Lucjana 368 meczy i 182 strzelone bramki. Jeżeli Artur ma być legendą to jak nazwiesz Pana Brychczego ?

odpowiedz
Hiszpan - 11.07.2022 / 19:42, *.telnaptelecom.pl

@mi: Brychczy,Deyna , Pisz, Jay-Z, Rzeźniczak,Kuchy to są legendy . Nie wiem o co tyle hałasu. Było wielu świetnych bramkarzy na Legii: Robakiewicz,Stanev,Fabiański,Kuciak,Malarz i żaden z nich nie miał tak wyebane na Legię jak Ajtuj.

odpowiedz
Wood-Pecker - 11.07.2022 / 19:58, *.chello.pl

@Hiszpan:
np pan Pieszko, pan Mahseli
przed wojną panowie Martyna, Nawrot - to można powiedzieć były legendy klubowe
a nie pan Boruc (z całym szacunkiem dla jego kariery wyspiarskiej)

odpowiedz
SEBO(L) - 11.07.2022 / 20:18, *.centertel.pl

@Wierny kibic z zagranicy: skoro dla niego,to też nie przychodzę. On już pokazał,jak mu zależy- spasł się,nie dbając o wagę jako mimo wszystko zawodowy piłkarz,będąc za wolnym przy interwencjach; gdy drużyna była w potrzebie,grając o utrzymanie,żałował kasy na karę,jaką niestety,ale słusznie dostał,co było warunkiem brania go pod uwagę przy ustalaniu składu..
Tak mu,ku.wa,zależało,żeby w przyszłym roku KIBICE nie oglądali 1. Ligi!
I dlatego nie posłucham jego ch.ja wartej rady,i nie zostanę w domu, żeby mnie nie korciło zobaczyć mecz. Artur za prąd mi zapłaci,a obecnie pewnie jest już tak gruby,że nie zmieściłby się w telewizorze,i dupą strąciłby mi lampkę stojącą obok...

odpowiedz
Hiszpan - 11.07.2022 / 21:19, *.play-internet.pl

@Wood-Pecker: Racja. Możnaby długo wymieniać . Cała lista prawdziwych sportowców. Z pięknymi karierami bez takiego pajacowania jak Boruc.

odpowiedz
Adamek kumpel Zbyszka - 12.07.2022 / 00:06, *.virginm.net

@Hiszpan: ajtuj to ten od boxingu haha

odpowiedz
Medyk - 12.07.2022 / 06:38, *.lunet.eu

@SEBO(L) : trudny przypadek. Proponuję otworzyć okno, zaczerpnąć świeżego powietrza i policzyć od 1 do 10. Jeśli nie pomoże - zimny okład

odpowiedz
taka - 13.07.2022 / 19:19, *.waw.pl

@Wierny kibic z zagranicy: Tu nie chodzi o ceny (przynajmniej w moim przypadku), tylko o zasady. Legia organizuje Borucowi mecz pożegnalny, a on chce jeszcze za to kasę... To dopiero jest żałosne... To jest doskonały przykład na to jak piłkarze traktują kibiców...

odpowiedz