fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Urazy Johanssona i Picha

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Legii rozpoczęli we wtorek bezpośrednie przygotowania do pierwszego meczu o punkty w nowym sezonie. W zajęciach wzięło udział 21 zawodników z pola i 4 bramkarzy.

Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia WoytkaPierwsza półgodzinna część zajęć odbyła się w siłowni, a następnie przez 1,5 godziny piłkarze pracowali na boisku. W treningu nie wzięli udziału Mattias Johansson i Robert Pich, którzy nabawili się urazów. Szwed ucierpiał podczas piątkowego meczu z Zorią Ługańsk i czekają go szczegółowe badania barku. Słowak narzeka na problem mięśniowy, ale najprawdopodobniej będzie do dyspozycji za kilka dni.

Nieobecna była także część młodych: Igor Strzałek, Ramil Mustafajew, Nikodem Niski ćwiczą z rezerwami. Obecni byli natomiast Jakub Kisiel, Kacper Skibicki i Jakub Trojanowski. W całym treningu z pełnym obciążeniem ćwiczył Bartosz Kapustka.

Podczas przedpołudniowych zajęć sztab szkoleniowy skupił się na aspekcie strzeleckim i taktycznym. Pracowano także nad stałymi fragmentami gry. Drugie wtorkowe zajęcia zaplanowano na godzinę 17.

Mecz Korona Kielce - Legia Warszawa odbędzie się w sobotę, 16 lipca o godzinie 20:00.

Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.