Jakub Kisiel i Nikodem Niski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kisiel, Niski i Tobiasz zgłoszeni do rozgrywek

źródło: 90minut.pl

19-letni pomocnik Jakub Kisiel, 20-letni obrońca Nikodem Niski i 19-letni bramkarz Kacper Tobiasz zostali zgłoszeni przez Legię Warszawa do rozgrywek Ekstraklasy.

Niski w poprzednim sezonie w barwach rezerw Legii zagrał w 22 spotkaniach III ligi, w których strzelił jednego gola. Kisiel i Tobiasz ostatnio byli wypożyczeni do Stomilu Olsztyn. W rundzie wiosennej poprzedniego sezonu I ligi Kisiel zagrał w dziesięciu spotkaniach, a Tobiasz wystąpił w 13 meczach.WYNIKI SONDYKtóre miejsce zajmie Legia w Ekstraklasie w seoznie 2022/23?
SUMA GŁOSÓW: 7160
START: 14.07.2022 / KONIEC: 25.07.2022


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.