REKLAMA

Dobrzy Ludzie

Dobrzy Ludzie odmalowali kolejną izolatkę w CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa Dobrzy Ludzie odmalowała kolejną izolatkę na Oddziale Kardiochirurgii w Centrum Zdrowia Dziecka. - Tym razem motywem przewodnim był świat Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Nie zabrakło oczywiście legijnych akcentów oraz balonów z serduszkami, nawiązujących do kardiochirurgii. Efekt pracy możecie ocenić sami - mówią legioniści.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Szacun dla Dobrych Ludzi - 16.07.2022 / 17:11, *.centertel.pl

Mega

odpowiedz
Andrew - 16.07.2022 / 14:16, *.play-internet.pl

Miałem okazję zobaczyć na żywo - ekstraklasa, szacuneczek za wykonanie i jak zwykle pomysłowość.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 16.07.2022 / 13:45, *.plus.pl

Szacunek Panowie !!!

odpowiedz
Tym - 16.07.2022 / 10:58, *.net.pl

Tylko klaskać za tak ładne wykonanie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.