Mateusz Mazur
REKLAMA

Mateusz Mazur zajmie się wypożyczonymi legionistami

Bodziach, źródło: Legionisci.com / sport.tvp.pl

Legia zatrudniła dotychczasowego dyrektora sportowego Wigier Suwałki, Mateusza Mazura - poinformował Piotr Kamieniecki z TVP Sport. 23-letni Mazur pełnił funkcję dyrektora sportowego w Suwałkach od 27 grudnia 2021 roku do 2 czerwca tego roku. Przy Łazienkowskiej nowy pracownik ma dbać o zawodników przebywających na wypożyczeniach.

Dodatkowo ma dbać o relacje z klubami, w których przebywają gracze Legii. W zakres obowiązków wchodzi także tworzenie odpowiedniego środowiska, do którego piłkarze mają trafiać. Jednocześnie to aspekt, którego nie da się kreować bez odpowiedniego porozumienia z agentami graczy. Stołeczny klub chce w pełni zaopiekować się wypożyczonymi, a także dogłębnie analizować ich grę.

Zakres obowiązków Mazura ma być większy aniżeli zajmowanie się tylko wypożyczonymi piłkarzami. Były dyrektor sportowy Wigier, ma także wspierać Jacka Zielińskiego w kontekście transferów - pełnić podobną rolę, do tej którą w ostatnich miesiącach sprawował Paweł Tomczyk.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Jaro84 - 16.07.2022 / 11:36, *.12.40

Fajny opis. Taki typowo korporacyjny. Czyli tak do konca nie wiadomo co bedzie chlopak robil:)

Tworzenie fajnego srodowiska: na piwo bedzie ich zabieral? :)

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 15.07.2022 / 18:22, *.plus.pl

Na rozmowie o pracę:

Miodek: hmm, ma Pan interesujące CV, ale zastanawia mnie jedno... ma Pan 23 lata i 15 lat doświadczenia... jak to możliwe?
Mateusz Mazur: Nadgodziny Panie Prezesie
Miodek: wspaniale! Zatrudniam Pana!

odpowiedz
Ech - 15.07.2022 / 15:50, *.centertel.pl

Kolejny na listę płac.
Panie Kochany Herra. Słyszał Pan co potrzebuje trener ???
Konkretnych wzmocnień!!!
A nie opiekunów bo tak to my daleko nie zajedziemy.

odpowiedz
Ding - 15.07.2022 / 13:00, *.play-internet.pl

23 lata? Jak widać doświadczenie za te pieniądze nie jest wymagane.

odpowiedz
Luk23 - 15.07.2022 / 14:36, *.telkab.pl

@Ding: A to wiek ma jakieś przełożenie na osiągnięcia?

odpowiedz
xxc - 15.07.2022 / 16:26, *.35.88

@Luk23: internauta powyżej nie mówił nic o osiągnieciach tylko o doświadczeniu.
Reasumując jednak to jakie koleś ma kwalifikacje, doświadczenie i osiągniecia? Czy kolejny magik wyciągnięty z kapelusza... znajomy znajomego królika...

odpowiedz