Jasur Yaxshiboyev - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jasur Yaxshiboyev zagra w Uzbekistanie

źródło: 90minut.pl

Były piłkarz Legii Warszawa Jasur Yaxshiboyev został nowym zawodnikiem uzbeckiego Navbahoru Namangan. 25-letni uzbecki pomocnik ostatnio był wypożyczony z Legii do mołdawskiego Sheriffa Tiraspol. Wystąpił w sześciu spotkaniach tamtejszej ekstraklasy, w których strzelił jednego gola. Navbahor Namangan po 13 kolejkach uzbeckiej ekstraklasy ma na koncie 25 punktów i jest liderem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Wiesiek - 20.07.2022 / 22:15, *.tpnet.pl

Chciałbym mieć w swoim cv gol strzelony w,Madrycie w zwycięskim meczu ze zwycięzcą w tym sezonie ligi mistrzow,już bym skończył kariere i pokazywałbym wszystkim ktorzy tego nie widzieli ,mógłbym nie rozegrać żadnego meczu w ekstra klasie.

odpowiedz
KowaL - 17.07.2022 / 07:58, *.vectranet.pl

Niewykorzystany potencjał szczególnie w ramadanie…ale miał petardę w nogach jak za kozami latał…

odpowiedz
(L) eon - 17.07.2022 / 00:39, *.inetia.pl

Dostała za niego Legia jakąś kasę chociaż ? Bo że zapłaciła to pamiętam.

odpowiedz
Franio - 17.07.2022 / 05:15, *.tpnet.pl

@(L) eon: kontrakt zostal rozwiazany za potozumieniem stron, a do nowego klubu trafil jako wolny zawodnik

odpowiedz
Filipek - 16.07.2022 / 22:31, *.orange.pl

Jaszuże jaszoblieijewie życzę powodzenia w uzbeckiej lidze

odpowiedz
Zdzicho - 16.07.2022 / 19:52, *.tpnet.pl

No przy nim Boruc to faktycznie legenda....

odpowiedz
Ferdek Kiepski - 16.07.2022 / 16:14, *.datapacket.com

a co to kogo gówno obchodzi?

odpowiedz
gazza - 16.07.2022 / 14:42, *.inetia.pl

Że co ? To on był w Legii ??? Nawet tego nie zauważyłem...
Osoba odpowiedzalna za jego transfer powinna dostać z liścia i z koopa...

odpowiedz
Himmler - 16.07.2022 / 13:33, *.tpnet.pl

Za tego gola na Bernabeu pewnie jest bohaterem narodowym
#legenda

odpowiedz
tekken (L) - 16.07.2022 / 13:26, *.chello.pl

Nie kupujcie takich wynalazków. Jeszcze,że by był dobry, ale nie był. Lepiej postawić na Polaka, bo takim wolimy kibicować!

odpowiedz
Golona - 16.07.2022 / 13:17, *.28.44

Walnął hattricka Realowi w Lidze Mistrzów ale dla Miodulskiego był za słaby...

odpowiedz
Xxx - 16.07.2022 / 16:52, *.55.145

@Golona: co

odpowiedz
Wycior - 16.07.2022 / 17:20, *.t-mobile.pl

@Golona: walnąłeś to chyba ty kolego, stanowczo za dużo jak na tą porę dnia ;)

odpowiedz
Wycior - 16.07.2022 / 12:59, *.t-mobile.pl

Na zawsze zapamiętam jego występy! Ten kwadrans zmienił moje życie! Żegnaj legendo…

odpowiedz
misza praga - 16.07.2022 / 11:58, *.orange.pl

I tyle z wielkiej kariery tego grajka.Do zapomnienia.

odpowiedz
(L) - 16.07.2022 / 11:56, *.ilabs.pl

Nie piszcie już o nim, proszę

odpowiedz
Dossa Junior - 16.07.2022 / 13:24, *.chello.pl

@(L): w punkt. koniec, kropka.

odpowiedz
Wolfik - 16.07.2022 / 11:46, *.mm.pl

Niewypał wszechczasów. Facet, który go tutaj sprowadził powinien mieć dozywotni zakaz wstepu do klubu.

odpowiedz
grzesiek - 16.07.2022 / 11:42, *.centertel.pl

No z tym gosciem to kucharski przesadzil dlatego m.in stracil prace. Trzeba miec fantazje zeby kontraktowac takich pilkarzy

odpowiedz