Mateusz Wieteska - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Francuzi chcą Wieteskę, Legia nie chce sprzedać

źródło: meczyki.pl

Zespół francuskiej Ligue 1, Clermont, złożył ofertę za Mateusza Wieteskę - poinformował Tomasz Włodarczyk z meczyki.pl.

Francuzi oferują za kapitana Legii około półtora miliona euro, ale na ten moment stołeczny klub nie chce go puścić, bo w sobotę złamania kości policzkowej doznał Maik Nawrocki i wypadł na ok. 2 miesiące.

Aktualny kontrakt "Wietesa" z Legią obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku, a więc już zimą 25-letni zawodnik będzie bez przeszkód mógł szukać nowego pracodawcy.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (117)

+dodaj komentarz
Legionista - 21.07.2022 / 15:55, *.vectranet.pl

Sprzedać czym prędzej! To jest miernota, przez którą w każdym sezonie tracimy mnóstwo punktów.

odpowiedz
Prion - 21.07.2022 / 11:42, *.interkam.pl

Tak jak pisałem poniżej oferta będzie zaakceptowana

odpowiedz
Ja Jarząbek - 21.07.2022 / 11:35, *.tpnet.pl

Sprzedać i spróbować podkupić Kądziora!!!

odpowiedz
Ali Mario - 21.07.2022 / 11:09, *.centertel.pl

Niech biorą za jakiekolwiek pieniądze i pozbędą się ,trzymam kciuki !!!

odpowiedz
kosachicago - 21.07.2022 / 02:51, *.comcast.net

z pocalowaniem reki sprzedawac

odpowiedz
Ziggy1984 - 20.07.2022 / 16:02, *.mm.pl

Opchnąć komuś Wieteske to jak ślepemu sprzedać obraz...

odpowiedz
januszek - 20.07.2022 / 10:33, *.centertel.pl

za darmo go oddac! dziada!

odpowiedz
Yaro - 20.07.2022 / 13:44, *.t-mobile.pl

@januszek: A Ty wybiegniesz za niego w naszej ekipie.

odpowiedz
Lukasz2634 - 20.07.2022 / 20:37, *.artcom.pl

@Yaro: możemy grać w 10, gorzej nie będzie ;)

odpowiedz
Rysio - 20.07.2022 / 09:34, *.play-internet.pl

Gonić go francom i jeszcze nawet dopłacić jeden euro....

odpowiedz
ksieciunio - 20.07.2022 / 07:29, *.polskieradio.pl

ja bym to drewno oddał od razu nawet za połowę tego co dają

odpowiedz
Wolfik - 19.07.2022 / 23:13, *.mm.pl

Jeśli Francuzi skłonni byliby dorzucić z 50% do proponowanej kwoty mozna by się pokusic o transfer. Oczywiście pod warunkiem, że w miejsce Mateusza sprowadzimy sprawdzonego, solidnego stropera.

A skoro mozna pobawić się w dywagacje, to chętnie zobaczyłbym w Legii Roberta Ivanova z Warty (bo Wisniewski jest już "pozamiatamy").

odpowiedz
(L)eon - 19.07.2022 / 23:52, *.com.pl

@Wolfik: W zamian to mógłbyś zobaczyć sprawdzonego , solidnego 35 -letniego stopera, akurat przez przypadek wolnego , bez obowiązującego kontraktu , ale za to do odbudowy po tym jak już wyleczy przewlekłą kontuzję.Przed 40-tką mógłby się odbudować żeby zagrać mecz pożegnalny :)
Jak Wieteska odejdzie to opisane scenario bardziej niż prawdopodobne.

odpowiedz
AAA - 19.07.2022 / 22:49, *.chello.pl

Inna pozycja ale gorszy nie bedzie niż w ataku ,nie chcą nawet gratis Rosołka?

odpowiedz
tekken (L) - 19.07.2022 / 20:35, *.chello.pl

Jeszcze pytanie czemu on nie ma już przedłużonego kontraktu na kolejne lata? Teraz trzeba to zrobić, bo za rok pójdzie za free.

odpowiedz
Jojo - 19.07.2022 / 18:11, *.net-el.pl

Sprzedać patałacha jak najszybciej co mecz to babol

odpowiedz
stara szkoła fanatyków - 19.07.2022 / 20:05, *.chello.pl

@Jojo: Idź ty bronić "znafco" od baboli,jeszcze się zdziwisz jak Wieteska będzie w kadrze na Mistrzostwa Świata.Tak tak,oddać,sprzedać wszystkich piłkarzy Legii i grać przedszkolem z Legii II,wtedy spadek z Ekstraklasy gwarantowany.Pamiętam jak Pazdan grał w Górniku i Jadze i większość osób w komentarzach na tym zacnym portalu pisało,że to "drewniak i przecinak" i ogólnie ma "mnóstwo baboli" :)
Fakty są takie,że co drugi tu piszący nie ma zielonego pojecia o piłce nożnej.Naoglądał się jeden z drugim ligi hiszpańskiej i myślą,że w Polsce tak samo powinno się grać,a nasza lidze zdecydowanie bliżej do takich lig jak szwedzka czy norweska,czyli poziom 25 ligi w Europie.Jeśli chcecie tu hiszpanii to dajcie na transfery 20 mln euro i wtedy możemy Wieteske oddawać i pisać,że nie pasuje do naszek Legijnej koncepcji,bo popełnia babole.Wieteska czy tego chcecie czy nie i tak nie jest złym obrońcą patrząc na ekstraklase,bo kogo chcecie w obronie,jakiegoś obrońce z Lecha? skompromitowali się z Karabachem,w innych klubach ekstraklasy aktualnie tak samo cienkie bolki w obronie,no może w Rakowie znajdzie się dwóch niezłych piłkarzy na obronie.

odpowiedz
(L)eon - 19.07.2022 / 21:17, *.com.pl

@stara szkoła fanatyków: Dokładnie w punkt. Amen

odpowiedz
grzesiek - 20.07.2022 / 07:23, *.centertel.pl

@(L)eon: w punkt zerowy. Pozbyc sie jak nakszybciej tego babolarza

odpowiedz
stara szkoła fanatyków - 20.07.2022 / 13:17, *.195.206

@grzesiek: Taaaaa pozbyć się Wieteski i w jego miejsce ściągnąć 35-letniego obrońce bez kontraktu,który będzie popełniał 2 razy więcej baboli od Wieteski.Z takim dyrektorem sportowym jak ty,w przyszłym roku rywalizacja w I lidze z Puszczą Niepołomice.

odpowiedz
Zaba285 - 20.07.2022 / 14:24, *.centertel.pl

@stara szkoła fanatyków: ja się nie zdziwię jak będzie w kadrze na MŚ, bo czesio711 to jego fan. I nie zdziwię się też, jak zrobi babola, i przez niego odpadniemy z turnieju. W meczu z Belgią grał i oczywiście spóźniony przy bramce Belgów.
Sprzedawać i kupować kogoś innego, jest szansa że będzie lepszy od tego gajka na poziomie Górnika Zabrze, do którego nas sprowadził w poprzednim sezonie

odpowiedz
Lol - 19.07.2022 / 18:09, *.t-mobile.pl

Ostatnia szansa zarobic

odpowiedz
Nie - 19.07.2022 / 17:52, *.175.52

Oby został ,Polak i nie taki słaby

odpowiedz
Wirion - 19.07.2022 / 17:36, *.162.238

Niech idzie wpiz..

odpowiedz
grzesiek - 19.07.2022 / 16:01, *.centertel.pl

Napastnik napastnikiem ale srodkowy obronca tez byl potrzebny przeciez wieteska to nie obronca. A w obliczu kontuzji nawrockiego to nawet jeden srodkowy obronca nie zostaje...

odpowiedz
Prion - 19.07.2022 / 14:47, *.interkam.pl

Oferta do piątku będzie zaakceptowana!

odpowiedz
Filipek - 19.07.2022 / 13:41, *.97.87

To możliwe ze kudłaty się oblicze taka oferta nie sprzeda za grosze ?? Nie wierze !!!

odpowiedz
Legiakg - 19.07.2022 / 13:08, *.184.22

Oddać jak najszybciej

odpowiedz
L - 19.07.2022 / 11:46, *.t-mobile.pl

Sprzedać Wieteskę bo jest bardzo słaby.

odpowiedz
Kibic Lecha - 19.07.2022 / 11:28, *.supermedia.pl

Ciut lepszy od Slisza pozbyć się trutnia. Malik też będzie niewypał przesiedzi za 1,5 banki cały sezon na leczeniu. Oj cieniutkie te gwiazdeczki Leguni.

odpowiedz
T-1000 - 19.07.2022 / 16:26, *.98.227

@Kibic Lecha :
Malik to kebab sprzedaje, a w Legii jest Maik

odpowiedz
Krzychu (L,,) - 19.07.2022 / 17:25, *.239.159

@Kibic Lecha : Marchwinski i Skóras to znowu talenty pierwszej wody. Zwłaszcza marchewa. Ten to nie dość że mega talent to jeszcze wiecznie mlody.

odpowiedz
Eduardo - 19.07.2022 / 18:34, *.toneticgroup.pl

@Kibic Lecha : znudzilo sie ogladanie na stronie amici 1:5 ?

odpowiedz
tekken (L) - 19.07.2022 / 11:08, *.230.80

Zdajcie se sprawę matoły, co chcą go sprzedać, że Wieteska to 1 z 5 najlepszych stoperów w naszej lidze. Nr. 1 to moim zdaniem Jedza (ale ma już swoje lata), a nr.2 Wieteska. Co najmniej za 3-4 mln E, jeżeli wogóle sprzedawać.

odpowiedz
Legion - 19.07.2022 / 11:30, *.inetia.pl

@tekken (L): 4 mln € za gościa z rocznym kontraktem XD Niezły odlot

odpowiedz
tekken (L) - 19.07.2022 / 11:40, *.230.80

@Legion: Dla mnie to jest wstyd jednego z dwóch najlepszych stoperów w lidze za tyle sprzedawać. Kolejorz za 6-7 mln E sprzedaje. Lepiej , żeby został niż mają z nas znowu mieć polewkę.

odpowiedz
(L)eon - 19.07.2022 / 13:30, *.wawtel.pl

@tekken (L): oj matole odleciałeś

odpowiedz
Legion - 19.07.2022 / 13:38, *.inetia.pl

@tekken (L): a niech mają polewkę, co nas to obchodzi. Zresztą nie widzę powodu, dlaczego w ogóle mieliby mieć.
Owszem, sprzedają za więcej, tyle że Wieteska ma już 25 lat i tylko rok kontraktu, a a Kamiński czy Moder byli o wiele młodsi, więc wiadomo, że odeszli za więcej. W dodatku wyróżniali się w lidze, a Wietes może na ligę jest dobry, ale czy jest, tak jak mówisz, jednym z najlepszych w lidze, to nie wiem.

odpowiedz
tekken (L) - 19.07.2022 / 15:53, *.230.80

@Legion: Do tego może zagra na MŚ. nie czas go sprzedawać!

odpowiedz
Wolfik - 19.07.2022 / 23:21, *.mm.pl

@tekken (L): Jestem skłonny nieco popolemizowac. Mateusz jest w miare solidnym obrońcą, ale nie jest "skałą". Mieliśmy w składzie lepszych stoperów, jak chociażby Pazdan. Wydaje mi się, że od kilku sezonów niestety "Wieteś: nie robi postępów i dla niego ta liga stała się jakby "zbyt ciasna". Jestem też spokojny o to, że z powodzeniem może go zastąpić Maik.

Być może moje wnioski są pokłosiem poprzedniego sezonu w tracie którego pisałem, że koniecznościa jest wymiana obu środkowych oraz sprowadzeniu solidnego PO. Nie wycofuję się z tego, dlatego uważam że transfer nie byłby takim złym ruchem. Oczywiście przy założeniu, że spełnimy wskazane warunki.

odpowiedz
Peter - 19.07.2022 / 10:52, *.vectranet.pl

Sprzedawać!

odpowiedz
grzesiek - 19.07.2022 / 10:15, *.centertel.pl

Wziąć 1 mln euro zawrzeć w kontrakcie że za miesiac moze opuscic Legie i całować reke temu kto dał ten 1 mln euro

odpowiedz
Neoleo - 19.07.2022 / 09:39, *.centertel.pl

Nie wiem skąd ta jazda na wieteske. Ze oddać ze babolarz. Runjaic go ceni. Michniewicz ceni. Francuzi chcą. Tylko spece z trybun wiedzą lepiej

odpowiedz
Kwas70 - 19.07.2022 / 11:55, *.tele2.se

@Neoleo: specen nie jestem ale slepcem tez nie

odpowiedz
Szybko - 19.07.2022 / 08:43, *.t-com.hr

Oddać szybko, dopłacić z 300 tys euro, a księgowa niech ogłosi że zarobiliśmy na Mateuszu niezły chajs. Niech wyjedzie w tym tygodniu. Taki konik trojański jak Slisz z Lubina. Wieteska nie ten level.

odpowiedz
Bugs - 19.07.2022 / 07:01, *.56.225

Sprzedać dla łęgi kasa dla Wieteski początek nowej przygody za te pieniądze wziąć Helika,z przed nosa pyrom

odpowiedz
Bugs - 19.07.2022 / 07:10, *.56.225

@Bugs: Legii*

odpowiedz
Antek - 18.07.2022 / 23:04, *.plus.pl

Niech s*ierdala.

odpowiedz
Bugs - 19.07.2022 / 07:02, *.56.225

@Antek: chyba ty

odpowiedz
Agzi - 18.07.2022 / 23:03, *.play-internet.pl

Sprzedawać natychmiast. Mogę nawet na lotnisko podrzucić.

odpowiedz
Hermol - 18.07.2022 / 22:55, *.104.87

Jest szansa, że Prijo wróci, ma na pieńku z władzami Western Utd w Australii (Jakiemuś ziomalowi tam mordę obił) i chcą go wypożyczyć do Legii jednocześnie pokrywając część kontraktu, do którego zakończenia został jeszcze 2 lata.

odpowiedz
Anty Kosta - 18.07.2022 / 22:53, *.plus.pl

W ogóle dziwne że go ktokolwiek chce.

odpowiedz
LWST - 18.07.2022 / 22:52, *.plus.pl

Za taką kasę muszą go sprzedać ,bo za pół roku Legia nie dostanie ani euro .Za połowę tej kwoty można z polskiej ligi wyłowić 2 dobrych obrońców .....ale co zrobić jak tym klubem zarządzają tacy "fachowcy " :/

odpowiedz
Pab(L)o - 18.07.2022 / 22:35, *.tpnet.pl

Luqi bez żadnego meczu odszedł jako kapitan, Wietesa odejdzie po jednym jako kapitan, czyli tokiem rozumowania Josue że dwa razy założy opaskę...

odpowiedz
Arek - 18.07.2022 / 22:26, *.tpnet.pl

No to Wietes, fajny wyjazd Ci przepadnie. Podziękuj Śpiączce.

odpowiedz
Kwas70 - 18.07.2022 / 22:19, *.oktv.se

Jakie to by bylo wzmocnienie kadry jak by go pogonili.

odpowiedz
S3p - 18.07.2022 / 22:00, *.chello.pl

Sprzedawać!
Lepszych puszczaliscie za frytki w gorszych momentach.

odpowiedz
Alex Bielany - 19.07.2022 / 06:34, *.aster.pl

Nie puszcza go, bo to zgodne z nie-logiką gołodupca mioducha, tam gdzie zbrodnia było sprzedawać, sprzedawał bez zysku, a tu gdzie nikt płakać nie bedzie, poczekamy aż pójdzie za friko

odpowiedz
Piotr38 - 18.07.2022 / 21:58, *.netfala.pl

Niech idzie w piz...... darowanemu koniu w zęby sie nie zagląda wietska = szkodnik

odpowiedz
Sobo(L)ew - 18.07.2022 / 21:41, *.255.115

Sprzedać jego bo to jest tykającą bomba a kupić kogoś innego i koniecznie jakiegoś napastnika.

odpowiedz
Bie(L)any - 18.07.2022 / 21:35, *.chello.pl

.... sprzedać jeszcze dzisiaj i w środę razem z Borucem pożegnać jegomościa

odpowiedz
s - 18.07.2022 / 21:54, *.centertel.pl

@Bie(L)any : od Artura sie odp.......

odpowiedz
Bie(L)any - 19.07.2022 / 10:41, *.centertel.pl

@s:
.... czytaj ze zrozumieniem głąbie ....

odpowiedz
rudy102204 (L) - 18.07.2022 / 21:21, *.centertel.pl

Oddać jak najszybciej póki frajer się znalazł... I to nie pytać o nic tylko oddać ...

odpowiedz
@Zyta z Brzeskiej - 18.07.2022 / 20:57, *.tpnet.pl

I wtedy Ty odejdziesz od klawiatury, żeby zagrać? Konstruktywna krytyka, jak najbardziej, ale wiecznie narzekać na zawodników swojej drużyny to masakra jakaś

odpowiedz
Zyta z Brzeskiej - 18.07.2022 / 23:46, *.orange.pl

@@Zyta z Brzeskiej : Oj tam, oj tam. Chłopaki sa fajne.

odpowiedz
(L) - 18.07.2022 / 20:55, *.tpnet.pl

Dziwię się wszystkim którzy sprzedali Wietesa od razu, jest jaki jest, jakby nie popełniał błędów nie grałby w naszej ekstraklasie, jak go sprzedadzą zostaje Rose z Jedzą na środku, kontuzjowany Szwed na prawej. Przy kolejnej kartce, kontuzji nie ma kto grać, trafią się porażki i wtedy wszyscy co psioczą na Wietesa znowu fala hejty, nie bronię go, ale jako stoper na 150 meczy dostał pierwszą czerwoną kartkę, kto miałby grać jak go sprzedadzą??? Pewnie Francuzi dadzą 2 bańki i go wezmą, ale apeluje o zdrowy rozsądek przy ocenach, takie jest moje zdanie

odpowiedz
Biedaoferta za Kapitana Legii - 18.07.2022 / 20:39, *.151.112

Nie puszczać za mniej niż 7,5 mln EUR. Niech się żabojady w sera cmokną!

odpowiedz
Franco - 18.07.2022 / 21:14, *.plus.pl

@Biedaoferta za Kapitana Legii: nie dadza tyle!!!! Tam bieda!!! Jedzą splesnialy ser, zaby i slimaki :-(

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 18.07.2022 / 20:34, *.plus.pl

A czy tonącego statku kapitan nie opuszcza ostatni?

odpowiedz
Zyta z Brzeskiej - 18.07.2022 / 20:17, *.orange.pl

Zrobie mu na drogę kanapki z mortadelą i kapustą kiszoną.

odpowiedz
Atmosferić - 18.07.2022 / 20:17, *.orange.pl

Tych co nie trzeba to oddają, a tych co trzeba to zostawiają... 1 ligo nadchodzimy.

odpowiedz
Roma - 18.07.2022 / 20:08, *.plus.pl

Dla kogo jest ta strona? Wiadomości ciekawe, ale komentujący to jakieś wielkie nieporozumienie. Na tę chwilę widzę 29 komentarzy i wszyscy lepiej wiedzący niż osoby odpowiedzialne za jeden z zespołów czołowej ligi europejskiej? Według nich Wieteska to niezły zawodnik, za którego można zapłacić 1,5 mln euro, ale "kibice" Legii wiedzą lepiej. Może by tak posłuchać mądrzejszego?

odpowiedz
Mordechaj Mądrzejszy - 18.07.2022 / 20:19, *.orange.pl

@Roma: Czyli proszę słuchać mnie - niech jedzie jak najszybciej.

odpowiedz
Babol & Kupon - 18.07.2022 / 20:32, *.105.101

@Roma: bo tych 29 komentujących widzi Babola na codzień

odpowiedz
dly - 19.07.2022 / 12:04, *.actus-info.pl

@Roma:
" za jeden z zespołów czołowej ligi europejskiej "

Odstaw dragi, bo Cię zmiotą z planszy.

odpowiedz
Roma - 19.07.2022 / 15:53, *.plus.pl

@dly: czytanie ze zrozumieniem to trudna sprawa, ale już w II klasie powinno być łatwiej.

odpowiedz
Trampek - 18.07.2022 / 20:07, *.net.pl

Błąd jak wielbłąd. Za pół roku odejdzie za darmo. Tyle " zyska " LEGIA . Można się targować jeżeli jest chętny - ale nie można blokować. Zwłaszcza ,że jest kupiec i ...okres transferów i w jego miejsce można sprowadzić na pewno nie gorszego zawodnika za nie większe pieniądze.

odpowiedz
Singspiel - 18.07.2022 / 21:44, *.plus.pl

@Trampek: nie odejdzie. Kontrakt ma do czerwca 2023

odpowiedz
Trampek - 18.07.2022 / 22:52, *.net.pl

@Singspiel: Za pięć miesięcy w styczniu 2023r. może podpisać umowę i .... w czerwcu odchodzi za darmochę. Tyle "zyskują " .... krótko wzrocznie zarządzający klubem

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 18.07.2022 / 20:01, *.plus.pl

No to będzie się działo: czerwień, swojak, "kontuzja" małego palca u ręki, ból dupy itp

odpowiedz
BIE(L)ANY - 19.07.2022 / 07:51, *.plus.pl

@(L)eve(L)64: Sprowokowany karny x3

odpowiedz
Babol & Kupon - 18.07.2022 / 19:58, *.105.101

Pakować szybko do samolotu i dorzucić jeszcze 10 piłek gratis żeby się nie rozmyślili!

odpowiedz
Brasi - 18.07.2022 / 19:28, *..

Krótki kontrakt 1,5 mln euro, dużo błędów ciągle te same, parę bramek strzelił, ale podziękujmy. Oczywiście szybki transfer w jego miejsce np Colley

odpowiedz
Kolega po szalu - 18.07.2022 / 22:52, *.plus.pl

@Brasi: Ivanov Frydrych

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.07.2022 / 08:56, *.aster.pl

@Kolega po szalu: Frydrych?! Obejrzyj jego grę, w meczu Wisły z Radomiakiem! Katastrofa!

odpowiedz
PawLo - 18.07.2022 / 19:28, *.mm.pl

Jeszcze asiora Misztę dorzucić!!!

odpowiedz
Piękny Lolo - 18.07.2022 / 19:07, *.orange.pl

oddać za darmo i jeszcze dopłacić żeby wzięli !

odpowiedz
(L) - 18.07.2022 / 19:06, *.nstream.pl

Sprzedać platfusa i jeszcze oddać Słuszna za darmo

odpowiedz
Franz - 18.07.2022 / 19:02, *.orange.pl

1,5 miliona euro za takiego ogóra a oni nie chcą go sprzedać ?
Nawet za darmo go oddać.

odpowiedz
bronek49 - 18.07.2022 / 18:57, *.chello.pl

jestem za tym żeby odszedł bo w Legii już jest wypalony i nie robi postępów a wręcz jest duża stagnacja popełnia te same błędy ale Legia powinna wytargować ze 2 bańki euro i kupić kogoś innego

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.07.2022 / 18:47, *.164.80

Znów wysyp szaleńców. Pały zakute, nie rozumiecie, że pieniądze nie grają? Posrańskie pyry zarobiły miliony euro, opierdzieliły najlepszych i dają d...y, koncertowo. Legia to klub piłkarski, a nie Lidl! My mamy grać w piłkę i to dobrze grać. Handełes to kwestia uboczna.

odpowiedz
Baracus - 18.07.2022 / 18:51, *.plus.pl

@Po(L)ubiony: Kolego wrzuć na luz, chyba że nie zależy ci na Legii i chcesz by odszedł Wites za darmo bo znając Miodka to pewnie tak będzie a jest okazja przynajmniej trochę zarobić to transfer blokowany..sam zobacz kto działa na szkodę Legii i czy lepiej zarobić czy dostać fige z makiem

odpowiedz
Dezerter - 18.07.2022 / 20:27, *.orange.pl

@Po(L)ubiony: Masz rację, Legia to nie Lidl, nawet nie poziom Biedry, to tragedia, której do niczego porównać się nie da...

odpowiedz
Maverick - 18.07.2022 / 18:44, *.vectranet.pl

Bardzo dobrze.Sprzedać jak najszybciej!!!!!!
W końcu przyszedł jakiś efekt szkolenia legijnej szkółki.
Oby tylko nie skończył jak ten łysy z górnika Zabrze co przeszedł do Amiens i zaraz potem wrócił tylko dlatego ze był nieśmiały ha ha.
A za Wieteskę znajdzie się może lepszy wychowanek.
Na stopera wziąć Jędrzejczyka z Rose a na prawą obronę wrzucić albo jakiegoś małolata z rezerw albo Kastratiego.Grał typ ze Spartakiem na skrzydle wiec może i jako prawy obrońca.

odpowiedz
KMR - 18.07.2022 / 18:23, *.vectranet.pl

Teraz jeszcze bardziej boli kontuzja Maika...

odpowiedz
Andrzej 859 - 18.07.2022 / 18:20, *.230.186

Jest młodszy od Lewego 50 mln euro i niech biorą

odpowiedz
Rytm - 18.07.2022 / 18:08, *.centertel.pl

Sprzedawać!!!
Tych co nie trzeba to sprzedają lub oddają, a tych co należałoby pogonić, to trzymają.

odpowiedz
Hiszpan - 18.07.2022 / 18:07, *.play-internet.pl

Tylko koniecznie klauzula 10 % za kolejny transfer do Realu. I 25 % do Auchan.

odpowiedz
Juri - 18.07.2022 / 18:07, *.inetia.pl

To dlatego ta czerwona kartka?

odpowiedz
wtf - 18.07.2022 / 18:01, *.chello.pl

Druga taka okazja może się już nie powtórzyć,sam go mogę zapakować w pudło i zanieść na Pocztę.Przecież to 7mln złotych za kawałek drewna a Pudel wybrzydza?

odpowiedz
Ja - 18.07.2022 / 18:43, *.ktmtelekom.pl

@wtf: ta i wtedy wejdziesz ty na murawę i się zesr... na widok lecącej piłki

odpowiedz
Hiszpan - 18.07.2022 / 17:56, *.play-internet.pl

Jeżeli Jay-Z uczciwie wykorzysta tą kasę na napastnika i ósemkę mogę jeszcze dziś odstawić Wieteskę na Okęcie.

odpowiedz
Vuko - 18.07.2022 / 17:48, *.tpnet.pl

Taki to kapitam, że każdy kibic chciałby jego sprzedaży....

odpowiedz
AS - 18.07.2022 / 18:17, *.net.pl

@Vuko: Nieprawda

odpowiedz
Walet - 18.07.2022 / 20:23, *.orange.pl

@AS: Prawda.

odpowiedz
Darek - 18.07.2022 / 17:47, *.chello.pl

Biednemu zawsze wiatr w oczy.Gdyby nie kontuzja Maika pozbyli byśmy się kolejnego sieroty piłkarskiego.Poszedł by sobie do tej Francji posiedział 4 lata na trybunach.Resztę kariery by spędził w Płocku i wszyscy by byli szczęśliwi.

odpowiedz
Zdzicho - 18.07.2022 / 17:47, *.tpnet.pl

Z MLS tez jest oferta. Sprzedac, zaribic, nie żałować. Zastępca nie będzie gorszy....

odpowiedz
ajajajaj - 18.07.2022 / 17:31, *.net.pl

pozbyć się tego sieroty , na jego miejsce postawić stracha na wróble efekt ten sam ...

odpowiedz
NAS - 18.07.2022 / 18:52, *.net.pl

@ajajajaj: strach na wróble nie dostanie czerwonej

odpowiedz
Marcin - 18.07.2022 / 21:08, *.plus.pl

@NAS: No nie wiem,w naszej lidze grają takie miernoty,że może wpaść taki wirtuoz w biednego stracha,wbije się takiemu patyk w oko.Frankowski będzie sędziował i czerwona na bank.

odpowiedz
Witamina1916 - 18.07.2022 / 17:20, *.plus.pl

Rok kontaktu za 1.5 mln euro spoko oferta , chyba że dadzą mu nowy kontrakt na 3 lata i za rok pójdzie za 4 mln euro , i Legia i on zyska

odpowiedz
L - 18.07.2022 / 17:43, *.aster.pl

@Witamina1916: za jakie 4? Nikt nie da zadnych 4 mln za taka oferme.

odpowiedz
Biała siła - 18.07.2022 / 17:17, *.t-mobile.pl

To już w głowie ma wyjazd ,długo nie pogra

odpowiedz
Barbi - 18.07.2022 / 17:12, *.comcast.net

Sprzedawać ofermę. Nie nadaje się do L.

odpowiedz
Kibic - 18.07.2022 / 17:28, *.net.pl

@Barbi: Haha dobry żart.

odpowiedz
Sss - 18.07.2022 / 17:47, *.t-mobile.pl

@Barbi: popieram w 100%....w pakiecie dodać jeszcze Slisza i Skibickiego a może i na Rosołek sie skuszą...

odpowiedz