Maik Nawrocki i Ernest Muci - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nawrocki już po operacji

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek Maik Nawrocki przeszedł szczegółowe badania, po których lekarze zdecydowali, że konieczna będzie operacja złamanej kości twarzy. Zabieg odbył się tego samego dnia i wszystko poszło zgodnie z planem.

Teraz 21-letniego obrońcę Legii czeka co najmniej 1,5-miesięczna przerwa, a to oznacza, że na boisku zobaczymy go najwcześniej we wrześniu.



"Dziękuję wam bardzo za wszystkie wiadomości. Miałem dzisiaj udaną operację i czuję się już lepiej. Nie poddaję się i walczę, żeby jak najszybciej wrócić do gry. Jeśli upadnę 10 razy, to wstanę 11 razy! (L)
Piłka jest sportem kontaktowym, mimo tego zdrowie wszystkich musi być najważniejsze i musimy to wszyscy bardziej szanować"
- napisał zawodnik na Instagramie.

W 79. minucie spotkania Korona - Legia w polu karnym Maik Nawrocki z bardzo dużą siłą zderzył się głową z Bartoszem Śpiączką.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Darek - 19.07.2022 / 20:42, *.chello.pl

Bandycki faul,który uszedł na sucho.Gdyby jakiś piłkarz z Legii tak postąpił to wszystkie media pisały by o tym przez tydzień.A komisja ligi nałożyła by minimum 5 meczów kary i jeszcze karę finansową by nałożyli.
To, że sędzia nie zauważył faulu bądź nie chciał zauważyć nie tłumaczy przyzwolenia na takie zachowanie.Gdzie był war i gdzie jest teraz komisja ligi?
Zdrówka Maik.

odpowiedz
Pepe - 19.07.2022 / 22:02, *.chello.pl

@Darek :
Nieudacznik musiał (specjalnie z małej litery) kolejny raz nie widzi tego, co oczywiste. Jak Sagana w Białymstoku połamali, też nie widział. Niech mi jeszcze ktoś powie, że to nie jest sitwa i małomiasteczkowe (mimo pochodzenia tego szuji) zachowanie.

odpowiedz
Loslobos - 19.07.2022 / 11:35, *.supermedia.pl

Musiał sędziował i takie opłakane skutki dla Legii. Ten ciul zawsze jak sędziuje to są przykrości dla Legii

odpowiedz
Pytam poważnie.... - 19.07.2022 / 09:49, *.144.87

Czy my nie moglibyśmy poświęcić Charatina albo Kastriatego i żeby w rewanżu ktoś WYKLUCZYŁ tego śpiączkę z futbolu na zawsze.
Przecież on w każdym meczu gdy ma okazję to kasuje jakiegoś legioniste. Plus cierpi na poznańską przypadłość i strasznie go boli dupa na samą myśl o Warszawie

odpowiedz
majusL@legionista.com - 19.07.2022 / 10:03, *.enea.pl

@Pytam poważnie....: a myslisz ze ci ktorych wymieniles maja jaja zeby cos takiego zrobic ?? bo szczerze wątpie !!

odpowiedz
bum - 19.07.2022 / 10:25, *.144.87

@majusL@legionista.com:
Pewnie masz rację.
Żaden z nich nie będzie chciał cierpieć zawieszenia przez parę miesięcy. Mimo wszystko ktoś się powinien się poświęcić i zmieść typa z boiska tak żeby wiedział czego to są następstwa....

odpowiedz
majusL@legionista.com - 19.07.2022 / 09:28, *.enea.pl

Zdrowia byku !! wracaj szybko. czekamy !!

odpowiedz
bvb - 19.07.2022 / 08:40, *.mm.pl

To ten prymitywny bandyta z Korony go zaatakował. Ja bym temu Spiączce sprawę w sądzie za to założył. Były już takie przypadki w niższych ligach.

odpowiedz
Zbyszek - 19.07.2022 / 08:10, *.cyfrowypolsat.pl

Mam nadzieję że jak scyzoryki przyjadą do Nas to tego idiotę śpiączkę odpowiednio przywitamy

odpowiedz
AdamJ - 19.07.2022 / 03:29, *.aster.pl

Powodzenia, wracaj do zdrowia!

odpowiedz
(L) - 18.07.2022 / 22:38, *.ilabs.pl

Trzymaj się chłopie

Musiał jak Frankowski...

odpowiedz
Arek - 18.07.2022 / 22:24, *.tpnet.pl

Nie się zderzył, tylko tamten mu przyj...ał z bani, a to jest różnica. Dodatkowo powinien za to kartkę wyłapać, ale oczywiście nie wyłapał nic. Tak się tu dba o zdrowie piłkarzy. Już mało Sagana było temu pajacowi musiałowi. Bo rzeźnika tosika chyba nie trzeba nikomu przypominać.

odpowiedz
Marek - 18.07.2022 / 22:24, *.orange.pl

Plus taki, że nie odejdzie tego lata, a to nasz jedyny obrońca z prawdziwego zdarzenia

odpowiedz
olew - 18.07.2022 / 22:24, *.vectranet.pl

Brawo Legia ! Brawo Maik !
Ten sędzia tradycyjnie pozwala na demolowanie naszych Grajków, od lat niestety...

odpowiedz
Rafalgral - 19.07.2022 / 07:54, *.orange.pl

@olew: saganowski urwana noga przez tosika, ofoe zdemolowany przez goralskiego, nawrocki zmasakrowana twarzoczaszka . Kazdy z nich to MUSIAŁ

odpowiedz
filand - 18.07.2022 / 22:11, *.t-mobile.pl

To sà jaja. SZTAB MEDYCZNY? KABARET

odpowiedz
Hakon - 19.07.2022 / 07:23, *.plus.pl

@filand: a co sztab medyczny ma do tego??

odpowiedz
Tylko Legia - 18.07.2022 / 22:08, *.orange.pl

Zdrowia! Wracaj szybko!

odpowiedz
Hiszpan - 18.07.2022 / 22:05, *.telnaptelecom.pl

Śpiączka to bandyta. Zapraszamy na Ł3 miło nie będzie.

odpowiedz
dejne3 - 19.07.2022 / 12:14, *.chello.pl

@Hiszpan: 100% racji ,stop pseudopiłkarskim grajkom,ta sama sytuacja w polu karnym Legii i karny dla koroniarzy.Pan Musiał nie 1 raz pozwala na taką ostrą grę powyżej przykłady Vadis,Marek Saganowski, Maik.Czy ta cała komisją ligi tylko potrafi karać i to nie zawsze piłkarzy, a sędziowie to są poza regulaminem,tak się utarło lepszy technicznie czy fizycznie to go wytnij rowno z ziemią

odpowiedz