Artur Boruc - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 2-2 Celtic (KONIEC)

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Celtic FC przeprowadzi stacja Canal + Sport. Początek ostatniego spotkania w karierze Artura Boruca o godzinie 18:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

KURSY NA LEGIA - CELTIC
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
Filipek - 21.07.2022 / 00:28, *.orange.pl

Czy jedzie ktoś w weekend z Zagłębiem na arkę ??

odpowiedz
AF - 20.07.2022 / 20:45, *.orange.pl

DZIĘKI WIELKIE ARTUR.

odpowiedz
kontroler_biletow - 20.07.2022 / 20:38, *.datapacket.com

cel Panie Kapitanie osiągnięty

odpowiedz
majusL@legionista.com - 20.07.2022 / 19:23, *.enea.pl

baku baku to taki drugi valencia .... ku**a co za cienias !!

odpowiedz
Zenon Legionista - 20.07.2022 / 19:12, *.151.97

Nie srajcie żarem, już mamy gol hejtowanego tu przez hejterów Rosółka.

odpowiedz
wtf - 20.07.2022 / 19:19, *.chello.pl

@Zenon Legionista: Tylko Rosołek mógł tak spudłować.

odpowiedz
wtf - 20.07.2022 / 19:29, *.chello.pl

Jeszcze z 2 takie rajdy Kastrata i może Celtic się nabierze:)

odpowiedz
Michał - 20.07.2022 / 19:02, *.plus.pl

Gra Legii..... tragedii ciąg dalszy. Jak to mówią....tu nawet Guardiola czy Mourinho nie pomogą

odpowiedz
wtf - 20.07.2022 / 18:59, *.chello.pl

Obrona Legii to jakiś żart,atak to samo,pomoc niewiele lepsza.Zielu z Pudlem stworzyli takiego samograja,że wydatek na jakiegokolwiek trenera jest marnowaniem pieniędzy!Tylko wizyta u kapelana Jagielonii może rozruszać to towarzystwo.

odpowiedz
Gigi - 20.07.2022 / 18:56, *.orange.pl

Ale szajs.
To tylko sparing ale mimo wszystko tragedia.
A Wieteska w konkursie na najgorszego obrońcę Legii w XXI wieku zdobyłby tytuł mistrza.

odpowiedz
Rybasocho - 20.07.2022 / 18:54, *.t-mobile.pl

Czemu znowu gramy bez napastnika?

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 20.07.2022 / 18:51, *.netfala.pl

my nie mamy obrony. Napastnika tez nie mamy.
Jak Artur odejdzie, a to już się stało , to doświadczonego bramkarza tez nie mamy tylko obiecującego juniora. Czyli klub ze stolicy będzie znowu walczyl o miejsca w połowie stawki czyli o nic. Ew o to aby nie spaść…
Panowie i Panie tak to niestety na chłodno wygląda….

odpowiedz
Junior - 20.07.2022 / 18:49, *.t-mobile.pl

A gdzie syn boruca?

odpowiedz
Hahaha - 20.07.2022 / 18:46, *.t-mobile.pl

0:6 ? Haha

odpowiedz
Tommy83 - 20.07.2022 / 18:28, *.chello.pl

Ten wzrok Boruca na Wieteske mówi wszystko:)

odpowiedz
JACEK ZIELIŃSKI - 20.07.2022 / 18:16, *.interkam.pl

Zegnaj Mateusz!powodzenia w L1

odpowiedz
Krislegia - 20.07.2022 / 17:32, *.matrixinternet.pl

Po co ten paj....wyszedł na rozgrzewkę w tej szmacie Celticu ?
To jak napluc w twarz

odpowiedz
L - 20.07.2022 / 17:28, *.aster.pl

W sobote będą zmeczeni gra co 3 dni to za dużo hehe ;)

odpowiedz
Darek - 20.07.2022 / 17:23, *.chello.pl

Myślałem, że to idealny i zarazem jedyny mecz jaki w tym sezonie zagra Skibicki a tu proszę Skibicki na ławce.W meczu o punkty nie gra Kapustka i Baku a dzisiaj w meczu o nic w pierwszym składzie.Oby bez kontuzji.

odpowiedz
TwardzieL - 20.07.2022 / 17:03, *.151.97

Czy celtic został wyjaśniony na mieście?

odpowiedz
onomatopeja22 - 20.07.2022 / 16:59, *.interkam.pl

podobno ostatni mecz Wietesa!!

odpowiedz
asad - 20.07.2022 / 16:53, *.com.pl

Najmocniejszy skład.... ciekawe ilu się połamie

odpowiedz
Horne - 20.07.2022 / 16:15, *.chello.pl

wole obejrzeć HJK Helsinki - Viktoria Plzen

odpowiedz
Każdy ma swój wybór - 20.07.2022 / 16:22, *.chello.pl

@Horne: a oglądaj nawet taniec z gwiazdami kogo to tu obchodzi.

odpowiedz
L - 20.07.2022 / 16:44, *.aster.pl

@Horne: to po co tu wchodzisz jak cie Legia nie interesuje? To strona Legii, bystrzaku.

odpowiedz
Krisu - 20.07.2022 / 16:51, *.orange.pl

@Każdy ma swój wybór : Dobra riposta. HIHI

odpowiedz
quad74 - 20.07.2022 / 16:55, *.chello.pl

@Horne: Cały świat oniemiał po tym wyznaniu.

odpowiedz
robochłop - 20.07.2022 / 17:11, *.orange.pl

@Horne: Wow!!! żeś banka rozbił...wow...i do kroćset!!!!

odpowiedz
Horne - 20.07.2022 / 18:08, *.chello.pl

@robochłop:
chłopcy nie denerwujcie się tak bo zawału dostaniecie i na wymarzone wakacje nie dojedziecie

odpowiedz