Robert Ivanov i Rafael Lopes - fot. Woytek / Legionisci.com

Transfery

Wieteska odejdzie. Ivanov następcą?

Woytek, Mikołaj Ciura, źródło: meczyki.pl / legionisci.com

Mateusz Wieteska otrzyma zielone światło na transfer do Francji - informuje portal meczyki.pl. 25-letni kapitan zespołu przed sezonem otrzymał zapewnienie, że nie będą mu robione problemy z odejściem, jeżeli pojawi się konkretna oferta. Ta spłynęła z Clermont, ale w tym samym czasie poważnego urazu doznał Maik Nawrocki i pojawił się problem w defensywie stołecznej drużyny.

Pierwsze informacje były takie, że Wieteska nie otrzyma zgody na transfer, ale biorąc pod uwagę fakt, że z Legią wiąże go tylko roczna umowa, były mało prawdopodobne.



Klub z Łazienkowskiej ma zarobić na transferze ok 1,1 mln euro, które bardzo przydadzą się w klubowej kasie. Jednocześnie odejście Wieteski niezmiennie uzależnione jest od transferu do klubu. Według Tomasza Włodarczyka Legia prowadzi rozmowy z Robertem Ivanovem z Warty Poznań. Fina zna Radosław Mozyrko, który do niedawna pracował jako dyrektor sportowy poznańskiego klubu, a aktualnie jest dyrektorem skautingu Legii.

Ivanov to 27-letni fiński piłkarz pochodzenia rosyjskiego. Charakteryzuje się świetnymi warunkami fizycznymi – ma 197 cm wzrostu i 85 kg wagi. Urodził się w Helsinkach, a jego kariera rozpoczęła się w lokalnym HJK West 06. Grał też w klubach FC Myllypuro, FC Viikingit, FC Honka, a od 1 września 2020 roku reprezentuje barwy ekstraklasowej Warty Poznań. Rozegrał w niej łącznie 56 meczów, zdobywając jedną bramkę i notując trzy asysty. W styczniu 2019 roku zadebiutował również w reprezentacji Finlandii, w której barwach do chwili obecnej wystąpił w 13 spotkaniach. Jego wartość rynkowa na transfermarkt wynosi 700 tys. euro.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (101)

+dodaj komentarz
kapsel135 - 24.07.2022 / 00:56, *.as13285.net

Nareszcie jakieś długo oczekiwane ,spektakularne wzmocnienie

odpowiedz
Sawo - 23.07.2022 / 19:12, *.plus.pl

Jeśli chodzi o reprezentację Finlandii to w kadrze jest ciekawszy stoper i obecnie bez klubu

https://www.transfermarkt.pl/thomas-lam/profil/spieler/131821

odpowiedz
Zdzicho - 23.07.2022 / 13:49, *.tpnet.pl

Super ze wieteska odchodzi, iwanowa olac, brac walukiewicza

odpowiedz
Dramat - 23.07.2022 / 11:05, *.t-mobile.pl

Wczoraj ivanov stał i nic nie zrobił przy dwóch bramkach Wisły Płock do tego wieteske sprzedają za milion euro a Lech za minimum 7-8 milionów sprzedaje piłkarzy. Jesteśmy na dnie i długo z tego dna nie wyjdziemy. W tym sezonie walka o pierwszą 10. Będą puste trybuny...

odpowiedz
Dziq - 23.07.2022 / 09:20, *.autocom.pl

I znowu trzeba zadać sobie pytanie. Czy w naszym kraju nie ma ambitnego chłopaka, który za Legie poszedł by w ogień? Po co jest ta cała śmieszna Akademia?

odpowiedz
Sig - 24.07.2022 / 08:38, *.centertel.pl

@Dziq: nie ma. Kazdy piłkarz wygląda tylko przelewu.

odpowiedz
Simon - 23.07.2022 / 01:22, *.orange.pl

Uważam, że tym transferem Wieteska zamyka sobie drogę nawet do szerokiej kadry na Katar. Ostatnio coś we Francji zwojował Jeleń, który mimo pewnych wad miał smykałkę do strzelania bramek. Trochę pokazał się Grosik, ale też nie podbił Ligue 1. Próbowali m.in. Furman i Kurzawa i ledwo co ławkę powąchali. Wieteska też tam wiele nie zwojuje, a na pewno nie przed MŚ.

odpowiedz
SzB - 23.07.2022 / 13:17, *.netfala.pl

@Simon:
No teraz to żeś przesadził, gdzie on na Katar? Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę czemu służyło jego ostatnie powołanie. Myślę, że Wieteska doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej sytuacji i przebiegu kariery, że to najlepszy moment żeby próbować coś podziałać, zarobić jakiś pieniądz. Życzę chłopakowi jak najlepiej, ale zapewne ta przygoda zakończy się podobnie jak znakomitej większości naszych wychowanków....

odpowiedz
asad - 22.07.2022 / 19:37, *.com.pl

Pięknie Ivanov się pokazuje w meczu z Wisłą.... będzie pasował do Nas

odpowiedz
Kiks - 22.07.2022 / 19:28, *.net.pl

Iwanow z Płockiem nie istniał zawalił bramkę nawet nie jedną i po przerwie go wywalili z boiska chyba że do Nas już się oszczędza a wszyscy się nim zachwycają.Dla mnie żadne wzmocnienie to tak samo jak Baku skrzydełka ma podcięte i się aklimatyzuje oby nie przez rok
Czarne chmury na tym drogie się zbierająa

odpowiedz
Wolfik - 22.07.2022 / 23:39, *.mm.pl

@Kiks: Cóż, każdemu zdarzają się mecze o których chcieliby zapomnieć. Ivanov nie jest wyjątkiem. Z racji zawodu, oglądam sporo meczów ekstraklasowych i możesz mi wierzyć, jest to jeden z pewniejszych obrońców. W każdym razie w Warcie zazwyczaj "trzyma poziom".

Oczywiście mozna polemizować. Jednak zawsze trzeba patrzeć pod kątem tego, na kogo nas stać. Poza tym podam ci Kolego taki przykład. swojego czasu Wisła a potem Jagiellonia zrezygnowała z usług niejakiego Arsenicia. Gdy ów przyszedł do rakowa większośc zastanawiała się po co go biorą. I proszę, pod okiem Papszuna facet stał się czołowym stoperm w lidze. Trzeba wierzyć, że Kosta też z Fina "wyciagnie" to, co najlepsze.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 22.07.2022 / 17:29, *.orange.pl

Miałem nadzieję, że zrobienie z Wieteski kapitana zwiastuje transfer. Zje...ał już jedyny mecz ligowy w tym sezonie, sprzedać go, póki są kupcy.

odpowiedz
Paco - 22.07.2022 / 15:19, *.190.43

Problem to właściciel pustak. Zawsze sprzeda każdego jeśli trafi się kupiec. Nie będzie drużyny bo nie ma pieniędzy on żyje z Legii wyciąga kasę . A komornik czeka a spłaty rosną

odpowiedz
pol - 22.07.2022 / 10:07, *.chello.pl

Nareszcie.
Kaleczniak odejdzie

odpowiedz
Wolfik - 21.07.2022 / 23:48, *.mm.pl

Wow! Nie sądziłem, że ktoś w klubie czyta moje posty... :)

odpowiedz
Biała siła - 22.07.2022 / 14:48, *.vectranet.pl

@Wolfik: Kolego oświeć mnie ,z tym czytaniem przez klub ?

odpowiedz
Wolfik - 22.07.2022 / 23:31, *.mm.pl

@Biała siła : Mam na myśli fakt, że o Ivanovie (i nie tylko) pisałem jeszcze przed poprzednim sezonem w ramach postów kogo byśmy widzieli w Legii. Potem były dyskusjje w przerwie zimowej. I proszę Hładun już jest, byc może przyjdzie Ivanov.

Oczywiście są też zawodnicy którzy już są poza naszym zasięgiem jak Przemek Wiśniewski czy Patryk Szysz o których też sporo "tłukłem".

odpowiedz
Biała siła - 23.07.2022 / 07:18, *.vectranet.pl

@Wolfik: Dziękuję ,no może coś w tym jest ,że ktoś od czasu do czasu czyta to co tu wypisujemy mniej lub bardziej merytorycznie ,pozdrawiam .

odpowiedz
Morda - 23.07.2022 / 11:19, *.orange.pl

@Biała siła : ty tak ma poważnie? Jeśli tak to siła nie poszła w parze z inteligencją ;)

odpowiedz
Wolfik - 23.07.2022 / 13:52, *.mm.pl

@Morda: A ja tam uważam, że czasami czytają :)

odpowiedz
Kolega po szalu - 21.07.2022 / 23:11, *.plus.pl

Ivanov jestem na tak gościu fajnie zagrał na Euro a i w Warcie nieźle pogrywa tylko zamiast kasy oddać im Skibickiego i Rosolka.

odpowiedz
Olo - 21.07.2022 / 22:53, *.chello.pl

To fajny kapitan z Wieteski... wszystko się w Legii sypie.

odpowiedz
Legionista - 21.07.2022 / 21:07, *.vodafone-ip.de

Szczerze to tragedia w dzisiejszych czasach Legia sprzedaje zawodnika za 1ml € z hakiem porażka jest, lokaty rozwalił cały klub :( żeby Legia musiała sprzedać zawodnika z pierwszego składu, stosunkowo młodego i polaka w dodatku reprezentanta kraju za 1ml € tragedia dosłownie. To teraz spójrzcie na to jak Legia ma być mocna i próbować walczyć w Europie jak sprzedają za takie okruchy zawodnika, i kogo teraz kupią? Aha obcokrajowca no tak tańszy i co dalej za moment Legia będzie jak Pogoń z dawnych lat Polak w bramce a z przodu misz masz z całego świata :( ratunkiem dla Legi będzie sprzedaż klubu przez Mioduskiego. Powiem coś jeszcze nie wiem czy zauważyliście, że tym najbardziej radykalnym kibicom brakuje jaj czy co, że nie potrafią zbojkotwać Mioduskiego, tylko cisza na trybunie. Normalnie powinni w lecieć z krzesełkami na strefę VIP i kulturalnie kazać mu wypier. z Legi, nikt nie powinien w geście protestu wejść na stadion. Ale oni jakoś cicho siedzą, sądzę, że Mioduski ich opłaca stąd ma spokój, wiadomo że coś tam pokrzyczą kibice dla niepoznaki ale ogólnie to powinni go zbojkotować bo za jego rządów ten klub się rozpadł, mam w nosie że inwestował własne pieniądze, wali mnie to gość pomylił ewidentnie odwagę z odważnikiem XD prowadzenie klubu to nie jego bajka niech się zajmie interesami7w tym mu idzie a piłkę nożną niech zostawi dla ludzi z pasją :) teraz do hejterów B. Lesniodroskiego którzy twierdzą że zadłużył klub i ble ble ble, za jego kadencji były wyniki, i Legia sprzedawała za rozsądne pieniądze zawodników i ten bajzel miał ogarnąć Mioduski efekt taki że Legia jest w czarnej du... I zadłużona po uszy a taki miał być postęp, na każdej płaszczyźnie zarządzania klubem B. Lesniodroski bije go na łeb od finansów po transfery itd spójrzcie kogo on sprowadził lokaty najszybszego piłkarza w Europie który jak się okazuje jednak nie jest taki szybki ???? z lokatym może się ścigać, a za czasów Bogusława.... Odidja, Dossa Junior, Nikolic, Prijovic, Orlando są, Guillerme, Malarz, Duda, Saganowski, itd itd. A lokaty z ciąga sam szrot, wiem że Bogusław też go trochę miał na koncie ale sukcesy przyćmiewały to Legie się dało oglądać i w Europie gdzie współczynnik był bardzo dobrze wypracowany a obecnie jest tragedia wszystko rozwalone przez lokatego porażka tragedia, gdzie moja Legia, tego wytworu lokatego nie kupuje to nie jest moja Legia na której się wychowałem tylko jego wytwór i to tragiczny w dodatku, porażka ahh jak ja wiedziałem mocno, że jak Bogusław odchodzi to będzie parę lat nieszczęścia i się nie myliłem :/ won Mioduski

odpowiedz
Korek - 21.07.2022 / 23:04, *.chello.pl

@Legionista : Twój wpis to strzał w dziesiątkę!
Je..ć miodowego i tę jego korpo zgraję. Na pohybel wszystkim korpo szczurkom, a szczególnie tym przy Ł3.

odpowiedz
SzB - 22.07.2022 / 10:59, *.ip-185-138-239-104-macrosat.pl

@Legionista :
Generalnie zgoda w większości poza tym, że najzwyczajniej w świecie Wieteska (mimo, że gość da się lubić) jest co najwyżej przeciętnym piłkarzem, nieraz zawodzącym w kluczowych momentach. Opakowanie tego "produktu" napisem Legia niestety ceny nie zmieni...

odpowiedz
Fan majtek Sylwii Dekiert - 22.07.2022 / 11:01, *.centertel.pl

@Legionista : gościu za pół roku może podpisać kontrakt z innym klubem i odejść za darmo, więc milion euro to całkiem sensowne pieniądze. Kluby rozsądniej wydają pieniądze, bo przez ostanie 2 lata, świat dostał pier.. lca (i nie zanosi się na poprawę, bo te globalistyczne gnidy i ich polityczne kukiełki chcą nas wykończyć). Wyższa kwota możliwa by była, tylko z 3 kierunków (Rosja, Turcja, Ukraina). Ukraina odpada - wiadomo dlaczego, Rosja jak na razie kontraktuje głównie swoich i z Ameryki Południowej - też wiadomo dlaczego, Turcja ogląda każdego grosza, bo hiperinflacja u nich szaleje "aż miło".

odpowiedz
Mateusz z Gór - 22.07.2022 / 17:32, *.orange.pl

@Legionista :

A ty jesteś radykalnym kibicem bez jaj, który pobiegnie z krzesełkiem bić Mioduskiego, czy zwykłym kibicem z jajami, któremu radykalny kibic bez jaj powinien zabronić wejść na stadion?

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 23.07.2022 / 19:12, *.play-internet.pl

@Fan majtek Sylwii Dekiert: co Ty wypisujesz, 1,1 mln E to są grosze na zachodzie, za tyle to odchodził Lewczuk, który miał na karku 30-kę. Za min. 2,5-3 mln euro powinien odejść.

odpowiedz
Prg - 21.07.2022 / 20:32, *.aster.pl

Jak czytam wypociny ludzi na tej stronie to jakaś masakra, wietes swój chłopak też trochę mu zawdzięczamy, każdy trener się myli ludzie tu mają rację no hit

odpowiedz
MonsteR (L) - 21.07.2022 / 18:35, *.tpnet.pl

Zawodnicy bez umowy środkowy obrońca moje propozycje.
1. Riechedly Bazoer
2. Philippe Sandler
3.Mamadou Diarra
4. Joris Gnagnon
5. Sava-Arangel Cestic
6.Strahinja Tanasijevic
7.Nassim Hnid
8.Cas Odenthal
9.Álex Martín
10.Jan Bamert
11. Aapo Halme

odpowiedz
Richard - 21.07.2022 / 20:07, *.chello.pl

@MonsteR (L):
same popaprańcy

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 22.07.2022 / 08:03, *.play-internet.pl

@MonsteR (L): A moje propozycje to :Heniek spod sklepu-trener,Antek bez ręki-ten na bramkę.Zbyszek jednooki-napastnik,Jurek bez lewej nogi-lewa obrona,a Mietek astmatyk-na skrzydło.Oni też są bez umowy,a poziom gry niewiele niższy.....

odpowiedz
Grinder - 21.07.2022 / 16:31, *.chello.pl

może wzrośnie frekwencja jak przyjdzie Iwanow

odpowiedz
(L)ukasz - 21.07.2022 / 16:29, *.zicom.pl

Panowie, zauważcie, kto ma opaskę kapitana ten za 5 min odchodzi, zaczęło się od Luquinhas'a ... dziwny przypadek.

odpowiedz
Grzesiek - 21.07.2022 / 19:08, *.centertel.pl

@(L)ukasz: akurat luqinhasa nie ma co porownywac do wieteski pseud babol

odpowiedz
Tomaszek67 - 21.07.2022 / 15:43, *.interkam.pl

Kluby Niemiec Francji czy Wloch ryzykuja skromnel 1-1.5mln euro kupujac polaczkow takich jak Wietes liczac ze majacy 24-26 lat zawodnicy sie rozwina...nie jeden juz przyklad byl,ze nasi kopacze nauczeni prostej siermieznej pilki nie odnajda sie w szybkiej pelnej techniki lidze.I taki Wieteska,ktory w naszej kopanej potrafi wykonac 3-4 bledy w meczu tam zginie-beda go objezdzac jak beda chcieli a po tych 3-4 bledach jak posadzi cztery litery na lawie tak juz ich nie oderwie.mimo wszystko powodzenia cienki Mateuszu

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 21.07.2022 / 15:37, *.zus.pl

dać teraz opaskę Rosołkowi i pojawi się kupiec

odpowiedz
ratmsoad - 21.07.2022 / 17:22, *.inetia.pl

@Miasto dupiarza Rafałka:
Poczekaj, Skibicki pierwszy w kolejce ;)

odpowiedz
:) - 21.07.2022 / 23:07, *.plus.pl

@ratmsoad: Misztę zrobić kapitanem :)

odpowiedz
Jack (L) - 21.07.2022 / 15:14, *.t-mobile.pl

Czyli zamienił stryjek(czytaj Mioduski)siekierkę na kijek.Wiem Wieteś robi więcej złego niż dobrego w obronie,przykład:Kielce ale polityka transferowa powala na kolana. A zamiennikiem drewna ma być kolejny drewniak.No k...a rozwijamy się.

odpowiedz
Legionista - 21.07.2022 / 15:08, *.play-internet.pl

Dyrektorzy sportowi w Legii to atrapy. Kogo oni ciekawego wyszukali ostatnio? Same odgrzewane kotlety z ligi polskiej. Średnia wieku rośnie, przerób do I z klubu jak na karuzeli. A jakości jak nie było tak nie ma. Szrot zagraniczny ma branie.

odpowiedz
Adi - 21.07.2022 / 13:25, *.play-internet.pl

Niech idzie w piz...ec.

odpowiedz
robal - 21.07.2022 / 13:18, *.vectranet.pl

Zostawić w umówionym miejscu w dużym koszu z cukierkami i uciekać zanim się rozmyślą

odpowiedz
Alex Bielany - 21.07.2022 / 17:34, *.centertel.pl

@robal: i jeszcze szarfą przepasać jak Dziedzica Pruskiego

odpowiedz
grzesiek - 21.07.2022 / 13:18, *.centertel.pl

Juz w poprzednim roku dalo sie wyczuc ze tracimy zbyt duzo bramek. Najpierw babolarz rzezniczak a teraz ten ....

odpowiedz
Roma - 21.07.2022 / 13:08, *.plus.pl

Mam prośbę do redakcji : piszcie o zawodnikach Lecha, Rakowa, Lechii ... Może wtedy zaczną się tu pojawiać jakieś pozytywne komentarze. Każdy artykuł o zawodniku Legii to w komentarzach jakiś dziwny wysyp frustracji.

odpowiedz
TomTomTom - 21.07.2022 / 13:48, *.t-mobile.pl

@Roma: No tak jest tak rzeczywiście....tylko o kim ze składu sie wypowiedzieć pozytywnie po zeszłym sezonie....

odpowiedz
Po(L)ubiony - 21.07.2022 / 14:05, *.aster.pl

@Roma: Bo tu więcej jest sympatyków innych ekip, niż kibiców Legii. To widać nieuzbrojonym okiem.

odpowiedz
D.R.Wilanów - 21.07.2022 / 14:54, *.chello.pl

@Roma:
My nie mamy piłkarzy, udowodnili że są wkładami do koszulek w zeszłym sezonie z resztą w meczu z Kielcami też.

Gdyby grali jak piłkarze, zdobyli mistrzostwo 2022, teraz grali w el. LM etc. Wieteska poszedłby za 5 mln i nikt nie powiedziałby na niego złego słowa.. a tak prawdę piszą .

Ps. o Radoviciu, Ljuboi, Vadisie, Nikoliciu, Prioviciu,Guilherme, Malarzu nikt tu źle nie pisał

odpowiedz
zp - 21.07.2022 / 15:17, *.centertel.pl

@D.R.Wilanów: zalecam dokładniej sprawdzić, o każdym wymienionym pisano zarówno źle jak i dobrze, o niektórych więcej złego.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 21.07.2022 / 17:10, *.aster.pl

@zp : Piszesz do faceta, który oglądał Legię, tylko wtedy, gdy grała z jego klubem. G....o wie, w nogach śpi, skarpetkami się nakrywa.

odpowiedz
Zyta z Brzeskiej - 21.07.2022 / 17:26, *.orange.pl

@Po(L)ubiony: Wszyscy Legioniści to jedna rodzina, mały, czy duży, chłopak lub dziewczyna... Zapraszam na obiad, na Brzeską.

odpowiedz
Marek - 21.07.2022 / 12:03, *.vultrusercontent.com

Normalnie bym się cieszył bo gość od początku był za słaby na Legię... ale jak się weźmie pod uwagę, że najbliższe tygodnie na środku obrony będą grać Charatin i Jędrzejczyk to nie jest tak wesoło. Nawrocki jest najlepszym (zresztą jedynym) nominalnym ŚO jakiego mamy, ale to piłkarz-szkło.

Tego Fina nie traktuję poważnie, to jakieś wzmocnienie ławki lub rezerw. Nie mogliśmy ściągnąć np. Jacha - Polak, reprezentant, ograny na zachodzie, a na dodatek był za darmo ! - a nie znowu ściągamy jakieś gwiazdki-meteoryty z naszej żałosnej przepłaconej ligi której poziom jest niższy niż lig afrykańskich...

odpowiedz
grzesiek - 21.07.2022 / 12:13, *.centertel.pl

@Marek: juz ten charatin lepiej sie spisze od wieteski

odpowiedz
Arek - 21.07.2022 / 12:29, *.centertel.pl

@Marek: Jach ograny na zachodzie? Hehe, a to dobre.

odpowiedz
Marek - 21.07.2022 / 14:08, *.centertel.pl

@Arek: to porównaj sobie w jakich klubach grali Jach i Iwanow. Nie wiem w czym ten drugi ma by lepszy, choć jest 700 tys euro droższy a grał tylko w Polsce i Finlandii.

To że Legia nie ma środka obrony było wiadomo już w tamtym sezonie i już wtedy mogliśmy ściągnąć Jacha. Ten Iwanow to będzie drugi Abu Hanna, zobaczycie.

odpowiedz
Arek - 21.07.2022 / 22:13, *.tpnet.pl

@Marek: że Jach gdzieś był, nie znaczy, że grał. Tego Ivanova z euro pamiętam i bardzo fajnie tam wypadł. Oczywiście, nie wiem, czy tu się sprawdzi, bo średnio śledzę Wartę. Opieram się na tych meczach z euro.

odpowiedz
G(L)ory - 21.07.2022 / 12:02, *.60.233

Jak chce iść to niech idzie.
Ściągnąć tego Ivanowa za 200-300.do tego wypożyczyć Walukiewicza z Cagliari za kolejne 200-300 i za free brać Jojicia i Swierczoka.

odpowiedz
borsuk - 21.07.2022 / 11:44, *.t-mobile.pl

Kolejny gość z Warty?
Jeśli kupujesz piłkarzy z Warty to będzie grał jak Warta.
Skauting top!!!

odpowiedz
Paweł - 22.07.2022 / 01:48, *.play-internet.pl

@borsuk: kiedyś już kupili juniorka z Warty do Legii. Ratajczyk się nazywał. Coś tam chyba pograł. Z Mławy wzięli juniorka Jóźwiaka, z Pegroturu młodego Zielińskiego, dwóch szczawi z 3ligiwej Lechii Mięciela i Szamo, z chyba Poloni Gdańsk przyszedł Michalski, z 4ligi z Poloneza Kowal itd. Można?

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 22.07.2022 / 06:35, *.plus.pl

@Paweł: mordo ale nie było wtedy Legia trening center czy jakoś tak ... hahaha

odpowiedz
grzesiek - 21.07.2022 / 11:41, *.centertel.pl

Super wiadomosc. Holownia sprzedany wieteska sprzedany. Brawo

odpowiedz
Singspiel - 21.07.2022 / 19:32, *.plus.pl

@grzesiek: ten pierwszy odszedł za darmo

odpowiedz
Ja Jarząbek - 21.07.2022 / 11:37, *.tpnet.pl

sprzedać i spróbować podkupić Kądziora!!!

odpowiedz
Darek - 21.07.2022 / 11:20, *.chello.pl

Sprzedajemy kogo tylko się da i to za śmieszne kwoty.Inne kluby z dupoklasy sprzedają zawodników za dużo większe pieniądze.Raków był w stanie zatrzymać Iviego,dać mu nowy kontrakt.A tutaj czytam,że kontrakt Wieteski ważny jest tylko rok.Kto do tego dopuścił?
Gdybyśmy go sprzedali za chociażby 3 miliony euro i kupili tego Ivanowa za 700 tysiecy euro to byłby to jakis zysk.A tak to transfer praktycznie 1 do 1.Do tego kolejny obcokrajowiec.
To jest ten trzon drużyny o którym mówił Jacek Zieliński? Napastnika brak.Miał być pomocnik co będzie biegał box to box i też nie ma.
Wieteska walił babole to fakt ale zaraz zostanie nam Kastrati,Abu Hańba i Skibicki na rezerwie.

odpowiedz
Ja Jarząbek - 21.07.2022 / 11:49, *.tpnet.pl

@Darek : nie koniecznie musimy za Ivanowa wydać tyle euro (podobnie jak Wietesce kontakt mu się kończy za rok), chociaż znając naszych działaczy ...

odpowiedz
xxc - 21.07.2022 / 17:38, *.35.88

@Ja Jarząbek: warta chciala 500 tys, stanelo na 300 + bonusy

odpowiedz
xxc - 21.07.2022 / 17:42, *.35.88

dodatkowo z pieniedzy za wieteske chca sfinansowac wypozyczenie prijovica

odpowiedz
Rytm - 21.07.2022 / 11:02, *.atman.pl

Wieteska za 1,1 mln euro, a Ivanov ile będzie Legię kosztował?

odpowiedz
ZenekL3 - 21.07.2022 / 12:59, *.chello.pl

@Rytm: Znając Miodulskiego to 1,84 mln

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 21.07.2022 / 11:02, *.telefonica.de

Promocje z biedronki u LICHWIARZA mioduskiego trwają do końca okienka ,
Następny Josue

odpowiedz
ajos - 21.07.2022 / 11:00, *.tpnet.pl

Czemu Pogoń potrafi sprzedać Walukiewicza za 5 mln. Euro, Raków Piątkowskiego za tyle samo, a mu Wieteskę za 1,1 mln?

odpowiedz
Znawca - 21.07.2022 / 11:15, *.233.16

@ajos: bo tyle jest wart ten drewniak, czego nie rozumisz?

odpowiedz
PawLo - 21.07.2022 / 10:49, *.mm.pl

Jeszcze tego parodyste Miszte teleportować z Legii bo wczoraj znowu pokazał swój kunszt czyli firmowe podanie do przeciwnika a tak dobrze gra nogami buhahahaa

odpowiedz
Marcin - 21.07.2022 / 10:47, *.play-internet.pl

1,1 mln.euro... Nie szanujemy siebie i nie szanują juz nas. Widac do czego Mioduski doprowadził.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 21.07.2022 / 10:37, *.aster.pl

1.1 mln euro. Taka kwota, ma być ratunkiem dla Legii, klubu, który ma ambicję zostać MP. Władeczek ze swoją maciorą, ma więcej powagi niż Mioduski. Po co tu pisać

odpowiedz
Zyta z Brzeskiej - 21.07.2022 / 10:26, *.t-mobile.pl

Kupiła już mortadele, bedzie kanapka na droge. Niech zachowa smak polskiego jadła. Bo tam ślimaki i żaby.

odpowiedz
Gierek - 21.07.2022 / 11:18, *.233.16

@Zyta z Brzeskiej: niech mu jeszcze kilo serwolatki zapakuje to sobie zje w pksie

odpowiedz
Miki - 21.07.2022 / 10:24, *.warszawa.pl

Kiedy trzeba podstawić taryfę?? Trzymam kciuki by wszystko się powiodło :)

odpowiedz
Dezerter - 21.07.2022 / 10:28, *.t-mobile.pl

@Miki: Tylko nie ubera, bo tam go mogą Wiesz co...

odpowiedz
Macuek - 21.07.2022 / 12:50, *.play-internet.pl

@Dezerter : jeb...m ;) /nie Wieteske, żeby ktoś sobie nie myślał ;))

Kupcie mu bilet na ryanaira w jedna stronę :)

odpowiedz
Dezerter - 21.07.2022 / 19:01, *.t-mobile.pl

@Macuek: Tylko miejsce stojące, bo po uberze może być ciężko z siedzeniem...

odpowiedz
Dezerter - 21.07.2022 / 19:06, *.t-mobile.pl

@Macuek: W uberze to im wszystko jedno, sztuka jest sztuką. Byle wsiadł, kierowca natychmiast wsadzi mu neseser do bagażnika...

odpowiedz
Trampek - 21.07.2022 / 10:24, *.net.pl

Kapitanowie odchodzą - finansowo zyskuje klub. Proponuję na kapitana wyznaczyć Misztę . Będzie kolejny zysk - nie tylko finansowy.

odpowiedz
Syn trenera - 21.07.2022 / 12:45, *.play-internet.pl

@Trampek: Nie najpierw Slisza na kapitana...

odpowiedz
Marcel - 21.07.2022 / 09:58, *.t-mobile.pl

Czyli klątwa opaski: kto zostaje ogłoszony nowym kapitanem, ten odchodzi z Legii, jak wcześniej Luquinhas. To tak półżartem oczywiście ;)

odpowiedz
mountblanc2027 - 21.07.2022 / 10:30, *.154.206

@Marcel: Jędza nie odszedł. a szkoda.

odpowiedz
Syn ojca - 21.07.2022 / 09:55, *.play-internet.pl

Jeszcze Slisz Miszta i Rosołek ..choć ten ostatni ma przebłyski jak wczoraj...

odpowiedz
Babol po francusku - 21.07.2022 / 09:46, *.151.94

Babuch będzie teraz walił babole u żabojadów.

odpowiedz
LG - 21.07.2022 / 09:44, *.chello.pl

Przykrych czasów doczekaliśmy, żenada. Nie chodzi mi o Wieteskę, ale sprzedaż w takich okolicznościach - już w trakcie sezonu, po okresie przygotowawczym i to zawodnika na którego stawiał Runjac (czy słusznie, to już kwestia ocenna). W zamian za to dostanie gościa z Warty, którego trzeba wkomponować do drużyny, a nie ma na to już czasu.

odpowiedz
olew - 21.07.2022 / 09:44, *.vectranet.pl

Jestem za . Wieteska lepszy nie będzie. Ważne jednak by mieć czterech stoperów.

odpowiedz
Bilesław - 21.07.2022 / 09:44, *.96.238

Jeszcze tylko Jędrzejczak, Śliż, Rosołek i Miszta i gramy o mistrza!

odpowiedz
Huuu - 21.07.2022 / 09:41, *.chello.pl

Zalosne

odpowiedz
Piwo to moje paliwo - 21.07.2022 / 09:41, *.211.108

Odwieźć na lotnisko luksusowa limuzyną żeby się nie rozmyślił Babol.

odpowiedz
Guny - 21.07.2022 / 09:40, *.supermedia.pl

Jakkolwiek nie dzierżę Wieteski to pozbywanie się podstawowego obrońcy, do tego kapitana i było nie było reprezentanta kraju (sic!), za 1.1 M euro brzmi po prostu niepoważnie... najlepsze podsumowanie upadku klubu pod wodzą miłościwie nam panującego:/

odpowiedz
Tomek - 21.07.2022 / 09:45, *.113.189

@Guny: Niepoważna to jest jego gra w Legii i to co robi na boisku. Nawet wczoraj w spraingu odj...numer przy pierwszej bramce dla Celticu

odpowiedz
Guny - 21.07.2022 / 10:00, *.supermedia.pl

@Tomek: zgadzam się, koleś jest słaby. Tyle że zamiast się rozwijać (jako klub), czyli wymienić go na lepszego, mu się "zwijamy", bo chyba nikt nie wierzy ze jakiś noname z Warty będzie rządził i dzielił w obronie?

odpowiedz
Tomek - 21.07.2022 / 10:55, *.113.189

@Guny: Nie wiem czy będzie dzielił i rządził ale myślę, że nie będzie gorszy od Wieteski, a to już jest jednak plus, że nie trzeba będzie oglądać kolejnych popisów Wieteski, gościa powoływanego do reprezentacji, chyba tylko dlatego że trener Michniewicz Go lubi, bo z całą pewnością nie jest powoływany za umiejętności które prezentuje na boisku. Więc skoro jest oferta na ten 1 mln Euro to niech oddają Wieteskę bez zastanowienia.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 23.07.2022 / 18:32, *.play-internet.pl

@Tomek: 1,1 mln E to żart, wcześniej pisano o 1,5 bańki. Za minium 2 mln Euro moze odejść + % od następnych transferów. Szanujmy się!~Mateusz babole robi ale bez przesady, jest czołowym obrońcą od lat w EX, a w Legii każdy trener go wystawia.

odpowiedz
evy - 21.07.2022 / 09:40, *.com.pl

Pierwszy jaśniejszy promyk słońca, oby nic się nie wysypało.

odpowiedz