Robert Johnson - fot. Bodziach
REKLAMA

Johnson i Muhammad-Ali z nowymi klubami we Włoszech

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nowe kluby znaleźli dwaj obcokrajowcy, którzy w sezonie 2021/22 wywalczyli srebrny medal mistrzostw Polski z Legią Warszawa. Rozgrywający, Robert Johnson trafił do drużyny włoskiej Serie A, Gevi Napoli Basket. Przypomnijmy, że poprzedni sezon Johnson rozpoczynał we włoskim zespole, Cantu.

Z kolei Muhammad-Ali Abdur-Rakhman, który występował na pozycji numer dwa, trafił do Carpegna Prosciutto Basket Pesaro - drużyny występującej w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech. W ostatnim sezonie Pesaro zakończyło rozgrywki na miejscu ósmym i odpadło w pierwszej rundzie play-off z Virtusem Bologna.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
ws - 28.07.2022 / 16:45, *.vectranet.pl

Ciekawe kiedy wrócą do plk.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.