fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Piłka nożna kobiet

Nabór do wszystkich drużyn Legia Ladies

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Wszystkie drużyny Legia Ladies ogłaszają nabory - nasz klub poszukuje zawodniczek do grup trampkarek, juniorek oraz seniorek. Treningi naborowe będą miały miejsce 27 oraz 29 lipca (w środę i piątek) o godzinie 19:30 na bocznym boisku przy Łazienkowskiej 3. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 22 318-20-17 oraz mailowo: dziewczyny@legiasoccerschools.pl.

Formularz rejestracyjny można znaleźć tutaj.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
bezprzykladny - 26.07.2022 / 15:10, *.wanadoo.fr

raczej, chyba, napewno tak... nigdy nie jest za pozno ale chyba... troche. pozdro Zetka

odpowiedz
Zetka - 25.07.2022 / 15:04, *.tpnet.pl

czy w wieku 44 lata nadaję się do seniorek czy już na wszystko za późno?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.