Mateusz Wieteska - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oficjalnie

Mateusz Wieteska odchodzi z Legii Warszawa

źródło: Legia Warszawa

Mateusz Wieteska odchodzi z Legii Warszawa do występującego we francuskiej Ligue 1 Clermont-Foot. "Wietes" podpisał z nowym klubem 4-letni kontrakt.



Wieteska był w obecnym sezonie kapitanem Legii. Trzykrotnie zdobył ze stołecznym zespołem mistrzostwo Polski (2017, 2020, 2021). W pierwszej drużynie zadebiutował 9 lipca 2014 roku w meczu o Superpuchar Polski z Zawiszą Bydgoszcz w wieku 17 lat. W czerwcu br. zadebiutował w reprezentacji Polski w meczu Ligi Narodów z Belgią. Wieteska do Akademii Legii trafił w 2010 roku z Pogoni Grodzisk Mazowiecki, w wieku 13 lat. Wraz z zespołem wygrał Centralną Ligę Juniorów w 2014 i 2015 roku.

- Od 17 roku życia dzielę szatnię z pierwszym zespołem, udało mi się zadebiutować i rozegrać ponad 100 meczów z eLką na piersi. Legia przez te wszystkie lata ukształtowała mnie jako zawodnika, a także jako człowieka. Bez pomocy tych wszystkich ludzi, którzy opiekowali się mną, także w internecie, jestem wdzięczny za to, że w dobrych i trudnych chwilach wspieraliście nas i mnie. Dziękuję wam za to. Nie żegnam się z Wami na zawsze, tylko mówię do zobaczenia, bo Legia zawsze będzie w moim sercu - powiedział "Wietes".

Dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Statystyki w Legii Warszawa
Ekstraklasa - 109 meczów, 6 bramek
Puchar Polski - 14, 1
Superpuchar Polski - 4, 0
Europejskie puchary - 28, 1

Suma - 155 meczów, 8 bramek

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (102)

+dodaj komentarz
Legionista - 27.07.2022 / 11:11, *.vectranet.pl

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!!! Nareszcie!!!

odpowiedz
Pajda - 27.07.2022 / 09:49, *.cyfrowypolsat.pl

Dziwię się,że w ogóle jakiś zagraniczny klub się po Niego zgłosił a już tym bardziej,że to francuska liga,która jest o niebo i trochę lepsza liga od naszej.

odpowiedz
Sss - 26.07.2022 / 18:38, *.t-mobile.pl

Jest jakaś statystyka ilości baboli które popełnił w naszym klubie?

odpowiedz
Obcy - 26.07.2022 / 16:01, *.t-mobile.pl

"Jak nie znajdziemy następcy to nie puścimy Wieteski". I po co robić z siebie durnia? Panie trenerze jeszcze nie ogarnął Pan polityki transportowej obecnej Legii? To ciągła improwizacja. Zostaliśmy bez choćby jednego sensownego napastnika. Teraz trwa rozbiór obrony. I szukanie w panice kogokolwiek do załatania dziur. Nie mówię tu o wzmocnieniach. Tragedia.

odpowiedz
ZenekL3 - 26.07.2022 / 16:29, *.chello.pl

@Obcy: Działamy tak samo jak każdy biedny klub, skąd to zdziwienie.

odpowiedz
Obcy - 26.07.2022 / 18:47, *.t-mobile.pl

@ZenekL3: A taki Raków to wielcy krezusi? A drużynę budują z głową. Potrafili zatrzymać cały podstawowych skład. A u nas każdego sprzedadzą za czapkę drobnych.

odpowiedz
Wolfik - 26.07.2022 / 20:59, *.mm.pl

@Obcy: Niestety, ale Świerczewski Mioduskiego nakrywa czapką jeśli chodzi o biznes i prowadzenie klubu. Dlatego nie rozumiem Twojego zdziwienia.

odpowiedz
Obcy - 26.07.2022 / 21:14, *.t-mobile.pl

@Wolfik: To nie zdziwienie. To przykład klubu kierowanego z głową. Nie niewiadomo z jakim budżetem. Tam się szanuje swoje pieniądze. Nie sprowadza się grajków,którzy nic nie wnoszą do gry. U nas niestety takich piłkarzy jest bez liku.

odpowiedz
Single malt - 26.07.2022 / 15:11, *.wawtel.pl

Nigdy nie miałem przekonania do tego człowieka. Chyba najlepiej grał w Zabrzu. I może tam powinien zostać?

odpowiedz
PLEBAN HOOLIGAN - 26.07.2022 / 15:08, *.t-mobile.pl

Ten piłkarz to był dramat

odpowiedz
Kiwi - 26.07.2022 / 14:42, *.chello.pl

Za słaby na Legię baj baj

odpowiedz
Szymon - 26.07.2022 / 13:49, *.t-mobile.pl

Do statystyki warto byłoby dodać ilości kartek jakie piłkarz uzbierał:)

odpowiedz
Kalarepa - 26.07.2022 / 13:37, *.play-internet.pl

Piłkarz sredniak. Poza tym do wziecia jest Karbownik i Szymanski

odpowiedz
Wolfik - 26.07.2022 / 21:01, *.mm.pl

@Kalarepa: Niestety Karbownik zapewne trafi do Gdańska. Powód dość prozaiczny, zawodnik chce grać w pomocy bo na tej pozycji widzi go klub który jest jego obecnym pracodawcą. W Legii maja inne spojrzenie, zatem rozmowy utknęły.

odpowiedz
ws - 26.07.2022 / 13:03, *.vectranet.pl

Wróci za rok jak jego nowy klub spadnie z ligi a z Legii odejdą wypożyczeni w tym roku nowi obrońcy. Mam nadzieję że będzie tam grał a nie grzał ławę. Może zdobędzie doświadczenie.

odpowiedz
Olomanolo - 26.07.2022 / 12:38, *.com.pl

Wskażcie mi obrońcę który nie popełnia żadnych baboli w obronie --- Wietes przynajmniej bramki strzela powodzenia Wietes

odpowiedz
SlawoL - 26.07.2022 / 11:49, *.com.pl

Co za kretyni i dyletanci rzucają hejt na Witesa. Zawodnik solidny z L-ką w sercu, ambitny i waleczny. Ci co chcą sukcesów niech zaczną kibicować City czy Realowi a nie Legii.

odpowiedz
WachteLLL - 26.07.2022 / 13:34, *.tktelekom.pl

@SlawoL: Popieram a Wietesowi dziękuję za grę w Legii i życzę mu wszystkiego dobrego,

odpowiedz
Gocłąw - 26.07.2022 / 13:36, *.net.pl

@SlawoL: sam jesteś kretynem, to tak na wjeździe. obrażaj swoją rodzinę, a nie ludzi, którzy mają inne zdanie niż ty. kim ty jesteś, żebyś decydował kto i komu ma kibicować?
skąd te reżimowe zapędy masz pod deklem? lecz się i to szybciutko.

odpowiedz
Słabol - 26.07.2022 / 15:53, *.centertel.pl

@SlawoL: to chyba normalne, że kibic chce sukcesów swojego klubu?

odpowiedz
Paco - 26.07.2022 / 11:40, *.190.43

Powodzenia i samych sukcesów.

odpowiedz
BABOLot - 26.07.2022 / 11:20, *.151.93

BABOLot

odpowiedz
hajdukL - 26.07.2022 / 11:05, *.plus.pl

Kiedyś podobno kibice Legii znali się na piłce, od dłuższego czasu czytając to forum nie można się pokusić o taką opinie. A może nie wszyscy udzielający się to kibice Legii, a po prostu jakieś sfrustrowane matołki.
Mateusz popełniał błędy fakt ale jeśli tylko garstka osób potrafi dostrzec jego zalety zarówno czysto piłkarskie jak i te charakterologiczne to słabo. A do tych co twierdzą, że nie dorównuje Zielińskiemu, Choto, Astizowi, Żewłakowowi itd... Może i trochę prawdy w tym jest (choć poszczególne elementy ma o wiele lepsze od nich wszystkich) jednak porównajcie sobie kogo taki Wieteska miał koło siebie, przed sobą, a kogo wyżej wymienieni. Dla środkowego obrońcy to bardzo dużo dla pewności w grze i w podejmowaniu odpowiednich wyborów. Mateusz nie pękał i moim zdaniem ma chyba najlepsze wyprowadzenie piłki z polskich stoperów, a że czasami kończyło się to nie za dobrze... no cóż chyba wyjaśniłem wcześniej.
A może ja się nie znam...

odpowiedz
kaprykos - 26.07.2022 / 11:13, *.chello.pl

@hajdukL: jedyny dobry sezon, ten Pan miał w Górnik Zabrze w sezonie 2017/2018.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.07.2022 / 11:32, *.autocom.pl

@hajdukL: 100% racji, Kolego. Hejt na Wieteskę, osiągnął Himalaje. A nasi "znafcy", nie widzą, że w większości "baboli", to Wietesa, mieli udział koledzy. Kiedyś obrzucono go błotem, bo w meczu z Rakowem, minął go Cebula na 18-tym metrze, podał Kunowi, który byłby na spalonym, gdyby Jędza nie zaspał i nie złamał inię spalonego... I tak to leciało. Ludzie nie widzą, że Legia grała ofensywnie, obrońcy bardzo często po stratach, zostawali sami, wobec rozpędzonych graczy rywala.Legia, to nie Warta, gdzie broni się całą paką i Ivanov ma kilku graczy do asekuracji. Ale najłatwiej napisać "babolarz".

odpowiedz
Mateusz z Gór - 26.07.2022 / 11:40, *.orange.pl

@hajdukL:

Zawodnik grający na raz, nic nie uczący się na swoich błędach, zero progresu, a właściwie regres - co się stało ze skutecznym stoperem z Zabrza, który potrafił również atakować z prawej obrony? Charakterologicznie to raczej wypierający rzeczywistość niż mocny, w dodatku wieczny boiskowy pechowiec. Wieteskę w Legii jako piłkarza najlepiej obrazuje sytuacja jak mu Boruc zasadził z piłki w dupę, po tym jak przeszkodził mu w interwencji. Bo taki był właśnie Wietes w Legii - jakby się nie starał, to było albo źle, albo pechowo. A to dlatego, że jest słaby. Za wolny, za głupi, mający zbyt duże ego - piłkarz poziomu Mateusza Żyry, który nie wiadomo z jakiego powodu był przez te wszystkie lata promowany. Legia swego czasu go oddała i miała rację, ale potem Wieteska zagrał sezon życia, więc wykupiono go z powrotem. W obliczu okoliczności to był bardzo dobry ruch. Jednak kolejny sezon pokazał, że wcześniejszy był sezonem życia i już go nie powtórzy. Cieszę się, że odchodzi. Na pewno mu zależało, na pewno identyfikował się z klubem, tak samo jak na pewno grał źle i warto go jak najszybciej zastąpić. Gdzieś tam na górze w komentarzach porównywanie do Zielińskiego. Cóż... jego nie można nawet z Lewczukiem porównać. Żaden tak słaby stoper nie zagrzał w podstawowym składzie Legii w XXI na tak długo jak właśnie Wieteska. W tym transferze jest nadzieja na nowy sezon. Oby tylko Maik wrócił, dajcie mu kogoś nowego do pary i można w końcu mieć obronę i budować zespół, który o coś powalczy. Czekam na Iwanowa, to dobra opcja.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.07.2022 / 11:45, *.autocom.pl

@Mateusz z Gór: Ale potem jak mu Boruc zasadził, "babolarz" wybił piłkę z bramki, po cudownej interwencji smukłego Boruca. I tenże Boruc, "babolarzowi" dziękował.

odpowiedz
Duchu - 26.07.2022 / 10:50, *.244.13

Uffff.

odpowiedz
JACEK ZIELIŃSKI - 26.07.2022 / 10:28, *.interkam.pl

Karbo nie dla Lechii!!!Zagra na wypozyczeniu w Belgii

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 26.07.2022 / 10:25, *.com.pl

Sprzedaja Naszych za psikutę, to najbardziej boli

odpowiedz
Mioduchowski - 26.07.2022 / 10:08, *.105.228

W sina dal w sina dal to za Babola który poszedł w sina dal

odpowiedz
ws - 26.07.2022 / 09:57, *.vectranet.pl

Ulubieniec Michniewicza poszedł do klubu gdzie ma szansę grać i ewentualnie pojechać na finały mistrzostw świata . Mamy ewentualnie kim go zastąpić nawet z obecnej kadry a uzupełnienie/wzmocnienie przyjdzie do końca okresu transferowego. Jeśli Walukiewicz tak bardzo chce tu przyjść to chyba jest realna szansa na wypożyczenie. Oby Jędza nie musiał grać na środku

odpowiedz
Urs72 - 26.07.2022 / 09:52, *.t-mobile.pl

Szybki wypad z Legii bo Kasiorka wpadła Miodkowi i szybki powrót do Ekstraklapy oby nie do Legii , ta sama droga co Wszołka?

odpowiedz
tomiacab - 26.07.2022 / 09:49, *.centertel.pl

Gdy odchodzi zawodnik który jest za słaby na Legię, a i tak widzisz to w kategorii osłabienia, to musi być ostatnia prosta w drodze na dno

odpowiedz
Grzybek - 26.07.2022 / 09:56, *.centertel.pl

@tomiacab: mam takie same odczucie.

odpowiedz
Prion - 26.07.2022 / 09:37, *.interkam.pl

Obrońca nadal nie wytypowany hehehe
Z Craxa środek Jedza z Rose w razie srania Abu hanna

odpowiedz
Beno - 26.07.2022 / 09:39, *.206.52

@Prion: tylko nie hanior konfitura!

odpowiedz
tomiacab - 26.07.2022 / 09:50, *.centertel.pl

@Prion: rose to mógłby się nauczyć pisstaw gry w piłkę

odpowiedz
onomatopeja22 - 26.07.2022 / 09:53, *.interkam.pl

@tomiacab: Rose mam wrazenie,ze gra tak od niechcenia i wali takie wielbłady ze bije Wietesa na glowe

odpowiedz
tomiacab - 26.07.2022 / 09:55, *.centertel.pl

Ps. Chciałem napisać podstaw ale słownik widząc w zdaniu nazwisko rose chciał za wszelką cenę wstawić słowo piz.a i wyszło takie pół na pół

odpowiedz
t - 26.07.2022 / 09:32, *.edu.pl

A Karbownik idzie do Lechii.... Szkoda....

odpowiedz
Otwórzcie oczy na te wkłady do koszulek - 26.07.2022 / 09:32, *.85.210

Kolejny wielki piłkarz Legii który zostaje sprzedany ogłasza wszem i wobec zrobię wszystko aby nowy klub utrzymał się w lidze francuskiej.Nie pamiętam aby Wieteska pisał i mówił ,że zrobi wszystko by Legia została Mistrzem Polski.Tutaj już nie ma piłkarzy z L -ka w sercu.Obecnie to biznes.Tylko aby na koniec miesiąca kasa się zgadzała.Który będzie kolejny?

odpowiedz
Beno - 26.07.2022 / 09:36, *.206.52

@Otwórzcie oczy na te wkłady do koszulek: To zwykły ogór jest przecież!

odpowiedz
Żegnaj Babolu - 26.07.2022 / 09:30, *.datapacket.com

Nigdy nie osiągnął poziomu solidnych defensorów jakich Legia miała w ostatnich latach (Zielu, Choto, Beret, Astiz, Żewłak, czy nawet czasami Rzeźniczak). Ciągle babol na babolu. Ksywa nie wzięła się znikąd!
#NiepłakałempoBabolu

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.07.2022 / 11:39, *.autocom.pl

@Żegnaj Babolu: Zielu, wcale nie był takim cudem. Choto był asiorem, bo grał w parze z Astizem, a Astiz był świetny, bo grał z Choto. Genialnie się uzupełniali. A co do Żewłaka, to obejrzyj sobie, co z niego zrobił "Prezes" Nakoulma, w meczu z Górnikiem. Obejrzyj też jego babole z Bełchatowem i Jagą. A na błędy Rzeźniczaka, to zarezerwuj sobie więcej czasu.

odpowiedz
easy - 26.07.2022 / 09:27, *.133.175

...a tak mieli nie sprzedawać bo Maik kontuzjonawy, szkoda słów...

odpowiedz
Juri - 26.07.2022 / 09:25, *.centertel.pl

Mateusz powodzenia,sukcesów we Francji.

odpowiedz
STARY WYGA - 26.07.2022 / 08:33, *.vectranet.pl

ciekawe czy sie rozwinie, Jędza późno się ogarnął

powodzenia Wietes, wróć lepszy :)

odpowiedz
gazza - 26.07.2022 / 07:47, *.centertel.pl

To wzmocnienie Legii ze odchodzi.
W prawie kazdym meczu zolta karta a dlatego ze ten obronca jest za wolny i ma braki w wyszkoleniu.
Faule obroncow to nic innego jak nieudacznictwo zawodnika ktory pilkarsko nie potrafi zatrzymac przeciwnika albo odebrac mu pilke...tyle w temacie tego ogora...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.07.2022 / 05:23, *.autocom.pl

Powodzenia Wietes!

odpowiedz
TRZEBA DO TEGO DODAĆ 2 STRACONE MISTRZOSTWA ZA JEGO BABOLE... - 26.07.2022 / 02:57, *.17.53

155 do 8, a bramki i gral to chyba w playstation w swoim pokoju...

odpowiedz
kontroler_biletow - 26.07.2022 / 00:43, *.206.93

powodzenia

odpowiedz
R1958 - 26.07.2022 / 00:39, *.t-mobile.pl

Za rok znów będzie biegał po polskich boiskach,tylko w jakich barwach ?

odpowiedz
Tylko Legia - 25.07.2022 / 23:33, *.orange.pl

Powodzenia. Dzięki za wszystko.

odpowiedz
Vuko - 26.07.2022 / 05:35, *.tpnet.pl

@Tylko Legia : poza wiekszymi lub mniejszhmi babolami, ktore popełniał na boisku to chyba nie ma za co.....

odpowiedz
Yeti - 25.07.2022 / 23:28, *.play-internet.pl

Cieszę się. Wietes pewnego poziomu nie przeskoczy, a ten poziom był za niski dla Legii.

odpowiedz
TAZOS - 26.07.2022 / 08:40, *.centertel.pl

@Yeti: to co powiesz o reszcie obecnego składu nielicząc kilku wyjątków?

odpowiedz
Darek - 25.07.2022 / 22:54, *.chello.pl

Pójdzie do Francji swoje zarobi.Z początku trochę pogra,z czasem zmieni się trener i najpierw ławka rezerwowych a później trybuny.1,5 roku na trybunach i bedziemy się mogli starać o jego wypożyczenie.
Mimo wszystko powodzenia życzę.

odpowiedz
Czarna elka w stołecznym mieście - 25.07.2022 / 22:51, *.chello.pl

"W siną dal,w siną dal..."

odpowiedz
Legia To My. - 25.07.2022 / 22:49, *.chello.pl

Bogu dziękować. Krzyż na drogę i nie wracaj...

odpowiedz
Sarcastico. - 25.07.2022 / 22:34, *.orange.pl

Dawno nie było powodu do radości, w tych obecnie dla Legii czasach. Mateusz bądź dalej sobą. Czekamy na Twój powrót za 2-2,5 roku :)

odpowiedz
Wolfik - 25.07.2022 / 22:29, *.mm.pl

Mateuszowi życzę powodzenia. Niech się rozwija.

Tymczasem pozostaje otwarte pytanie, czy mamy kogoś już zaklepanego, czy idziemy na żywioł?

odpowiedz
Szelka - 25.07.2022 / 22:42, *.chello.pl

@Wolfik: szanowny Kolego, idziemy po...miodowemu, czyli tradycyjnie od 5. lat.

odpowiedz
Echhh - 25.07.2022 / 23:15, *.161.101

@Wolfik: Podobno w marcu ktoś przyjdzie. Tylko nie wiadomo czy stoper czy trener.

odpowiedz
szczery (L) - 25.07.2022 / 22:26, *.waw.pl

Bez żalu, najlepszy sezon w Legii zagrał na wypożyczeniu w kurniku Zabrze..

odpowiedz
Mateusz z Gór - 26.07.2022 / 11:55, *.orange.pl

@szczery (L):

On nie był wypożyczony. Legia go oddała ZA DARMO, a potem wykupiła za umówioną kwotę 125 000 euro.

odpowiedz
Echhh - 25.07.2022 / 22:26, *.161.101

Powodzenia chłopaku. Oby udało Ci się we Francji.

odpowiedz
Zielu - 25.07.2022 / 22:07, *.centertel.pl

Sezon ogórkowy w pełni

odpowiedz
grzesiek - 25.07.2022 / 21:26, *.centertel.pl

W sumie to dziw bierze ze tak dlugo utrzymal sie w Legii. Dla porownania rzezniczak z poczarku kariery w Legii gral calkiem niezle, a wieteska zawsze gral slabo. I to ratowanie sie faulami. Heh

odpowiedz
sisi - 25.07.2022 / 21:39, *.97.219

@grzesiek: On miał bodaj jedną czerwoną kartke w karierze,w kielcach ostatnio,są tacy co nie faulują ,a mają 5 czerwonych kartek

odpowiedz
olew - 25.07.2022 / 21:24, *.vectranet.pl

Dzięki za wszystko ! Szacun ! Powodzenia u Francuzów ! Brawo Legia !

odpowiedz
Lebaid - 25.07.2022 / 21:16, *.play-internet.pl

Że do jakiego klubu? ????

odpowiedz
Marcin - 25.07.2022 / 21:00, *.play-internet.pl

Mbappe i Neymar już są obsr....

odpowiedz
Arek - 25.07.2022 / 22:19, *.tpnet.pl

@Marcin : chyba Ty.

odpowiedz
#NiePłakałemPoBabolu - 25.07.2022 / 20:59, *.151.107

Proponuję akcje Nie Płakałem Po Babolu. Można zrobić okolicznościowe koszulki i tagować komentarze pod newsami.

odpowiedz
ZenekL3 - 25.07.2022 / 20:56, *.chello.pl

jeśli utrzyma się na zachodzie będę w szoku, ale życzę sukcesów.

odpowiedz
WoLa - 25.07.2022 / 20:50, *.tpnet.pl

Nie wierzę że ktoś kupił tego gamonia, za rok tu pewnie wróci.

odpowiedz
Asd - 25.07.2022 / 20:22, *.tpnet.pl

Klątwa opaski kapitanskiej działa . Może czas na Skibickiego?

odpowiedz
Wujo - 25.07.2022 / 20:22, *.chello.pl

a za niego jaki obrońca?

odpowiedz
Autor - 25.07.2022 / 20:19, *.231.178

Dziękujemy i powodzenia

odpowiedz
Dossa Junior - 25.07.2022 / 20:18, *.chello.pl

już mi go brakuje

odpowiedz
Tom - 25.07.2022 / 20:16, *.centertel.pl

Teraz z Wisły Kraków tego ciemnego brać

odpowiedz
Prion - 25.07.2022 / 19:54, *.interkam.pl

Większość chlopaka wygania obraża tylko ciekawe kim nasze ,,asy,, zastąpią Wietesa?! Znając życie przyjdzie drugi taki Kramer tylko do środka obrony co wiecznie kontuzje albo drewniane występy....pozbywamy się chlopaka grającego z zespołem już długo zgranego i z doświadczeniem a weźmiemy typa co będzie się kopał po czole leczył albo walił babole 3x większe od Mateusza

odpowiedz
sisi - 25.07.2022 / 21:38, *.97.219

@Prion: bo tak będzie,a tymi co komentują i krytykują nie ma co się przejmować,większość ma zerowe pojecie o piłce,jedynie co potrafią to narzekać

odpowiedz
PawLo - 25.07.2022 / 19:44, *.mm.pl

Jeszcze ręcznik Miszta i by było git

odpowiedz
ZenekL3 - 25.07.2022 / 21:29, *.chello.pl

@PawLo: Dwa lata temu słyszałem o Miszcie to samo co dziś o Tobiaszu, teraz czekam aż Tobiaszowi zacznie się wymyślać od ręczników i szmaciarzy.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 25.07.2022 / 19:31, *.netfala.pl

Dzięki i powodzenia!!! A hejterom kij w oko

odpowiedz
Hiszpan - 25.07.2022 / 19:31, *.telnaptelecom.pl

Jay-Z do dzieła. Niech spełni się przepowiednia Niko,Karbownik i jeszcze Rzeźnika i idziemy po tytuł.

odpowiedz
Grev - 25.07.2022 / 19:18, *.vectranet.pl

Ufff

odpowiedz
Doktor Lubicz - 25.07.2022 / 19:16, *.plus.pl

Oto jest dzień, Który dał nam Pan.

odpowiedz
Rysiek z Klanu - 25.07.2022 / 20:12, *.virginm.net

@Doktor Lubicz: jak tam Wiga pawelku?

odpowiedz
kalosz - 25.07.2022 / 19:12, *.mm.pl

a to on chcial czy prezes?:)

odpowiedz
Zielu - 25.07.2022 / 19:10, *.centertel.pl

Mateuszku, pomimo beznadziejnej gry w Legii menager jakimś cudem załatwił Ci możliwość przejścia do ligi francuskiej, ale i Ty i my wiemy że jedziesz zarabiać - przecież nie grać... Smutne to że tak wątpliwe umiejętności pozwalają dziś wyjechać za granicę, to wstydliwy znak czasu i upadku polskiej pilki

odpowiedz
Maverick - 25.07.2022 / 19:02, *.vectranet.pl

I baaaaaaaaaaaaaardzo dobrze!!!!!!!!!!!
Niech mu się wiedzie jak najlepiej u źabojadów.W legii szlo mu różnie. Raz lepiej raz gorzej.Ale na lepszy poziom run Polsce to nie miał prawa wejść.Wzmocnienia bądź gwarancji utrzymania wysokiej formy na europejskie puchary nie dawał. Coś tam pograł w LE i to wszystko.Dobrze by było gdyby przyszedł za zarobione pieniądze jakiś konkret zawodnik bądź dwóch takich.Póki co to środek obrony to rose i Jędrzejczak.Noi wróci Nawrocki.Zresztą jakie to ma znaczenie skoro i tak w europie nic nie znaczą. ..

odpowiedz
Barbi - 25.07.2022 / 18:50, *.comcast.net

To do bramy i się nie znamy

odpowiedz
(L) - 25.07.2022 / 18:39, *.cyfrowypolsat.pl

Nie jestem jakimś super fanem Mateusza, ale jeszcze za nim zatęsknimy, nawet na chwilę obecną na piątek i mecz w Krakowie, nie ma dwóch stoperów, pewnie Rose i Jędza, a na prawej kto???

odpowiedz
Ju(L)ius - 25.07.2022 / 18:30, *.t-mobile.pl

No to teraz kolej Josue... To jakaś nowa moda z tymi kapitanami...?

odpowiedz
grzesiek - 25.07.2022 / 18:30, *.centertel.pl

Dzieki Mateusz ze zrozumiales ze Legia to za wysokie progi. Lepiej pozno niz wcale. Powodzenia we Francji!

odpowiedz
Japonczyk - 25.07.2022 / 18:24, *.centertel.pl

Nie płaczcie bo i tak za pół roku wróci na wypożyczenieXD

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 25.07.2022 / 18:29, *.plus.pl

@Japonczyk : dokładnie tak jak Furman też poszedł do Francji i zaraz wrócił.na wypozyczenie

odpowiedz
Dyzio - 25.07.2022 / 18:19, *.play-internet.pl

Dobry grajek niech się sprawdzi za granicą co tu mógł z jeszcze z legia osiognać

odpowiedz