Paweł Wszołek - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Zagłębiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za mecz z Zagłębiem przyznaliście Pawłowi Wszołkowi. Występ strzelca dwóch bramek oceniliście na 5,0 w skali 1-6. Niewiele niższą notę uzyskał Kacper Tobiasz. Najniższa ocena trafiła do Macieja Rosołka - 2,6. W sumie oceniało 889 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,6.



Wszołek 5,0
Tobiasz 4,8
Mladenović 4,1
Jędrzejczyk 3,8
Kapustka 3,8
Josue 3,7
Muci 3,7
Wieteska 3,6
Slisz 3,3
Rose 3,1
Baku 3,1
Charatin 3,0
Sokołowski 2,9
Pich 2,8
Rosołek 2,6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Hugon - 26.07.2022 / 19:06, *.vectranet.pl

Tobiasz za to piąstkowanie na 3 metr ,ława

odpowiedz
Wyebać tego Rosoła - 26.07.2022 / 10:06, *.105.228

Rosołek to nowy Kulenowicz!

odpowiedz
Wstrzas - 25.07.2022 / 17:53, *.100.33

Co za bakłażany to oceniają

odpowiedz
AAA - 25.07.2022 / 17:12, *.play-internet.pl

Rosołek widzisz oceny?

odpowiedz
Micha - 25.07.2022 / 15:46, *.10.98

Podczas oceniania piłkarzy, w ankiecie powinna być też rubryka pt. ocena organizatorów meczu.
Za Zagłębie należy się "1". I oni mówią, że otwierają się na kibiców? Kiosk z gadżetami na trybunie wschodniej zamknięty, punkt bukmachera zamknięty, w bufetach co chwila siadały portale płatnicze. Słabo panowie, słabiutko. Jak wy chcecie zarabiać na dniu meczowym?

odpowiedz
Rose sabotażysta - 25.07.2022 / 14:48, *.orange.pl

Jakakolwiek ocena powyżej "1" dla niego to jakiś smutny żart.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 25.07.2022 / 14:30, *.chello.pl

Kolejny mecz gramy w 10 bo rosołka nie ma na boisku. A jak już się pokaże to marnuje to co koledzy wypracują. Sorry, ale jego maks to jakaś stal czy radomiak. Może trzeba go wypożyczyć? Prijo wróć ;-)

odpowiedz
LWST - 25.07.2022 / 13:28, *.plus.pl

PS.Dlaczego nie można jeszcze odpowiadać na pytania w konkursie Wygraj KOPA?? Pisze ,że "Zakończyliśmy przyjmowanie typów." :/

odpowiedz
genzo - 25.07.2022 / 22:42, *..

@LWST: jest napisane!

odpowiedz
LWST - 25.07.2022 / 13:22, *.plus.pl

Slisz moim zdaniem za nisko ,to był na prawdę dobry mecz w jego wykonaniu ,ja mu dałem ocenę 5

odpowiedz
krislegia - 25.07.2022 / 14:51, *.matrixinternet.pl

@LWST: dokładnie
inaczej Slisz wygląda w tv jak się go obserwuje przez pryzmat tego co zarejestruje kamara a inaczej na zywo gdy widzi się z bliska jaką pracę wykonuje bez piłki i jakie jest jego zaangażowanie . Wiec nic w tym dziwnego i nie jasengo skoro kolejny trener widzi go w podstawie .

odpowiedz
Robert Szenfeld - 25.07.2022 / 15:52, *.centertel.pl

@krislegia: Jego problemem nie jest odbiór piłki, w którym jest naprawdę ponad przeciętną w lidze, ani obijanie sie na boisku, bo tego też nikt Mu nie może zarzucić . Problem się pojawia , kiedy z odebraną przeciwnikowi piłką trzeba coś zrobić ....

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 25.07.2022 / 17:24, *.centertel.pl

@Robert Szenfeld : gdyby miał takie umiejętności w ataku jakie ma w odbiorze to pewnie by go (już) w Legii nie było

odpowiedz
Syn trenera - 25.07.2022 / 18:16, *.plus.pl

@LWST: Ludzie jaki odbiór jaka praca...właśnie z perspektywy Tv widać jego nieudolność ...co z tego że czasami coś odbierze jak podać nie umie nie widzi nic na placu i ma masę strat...To jest 12 zawodnik przeciwnika

odpowiedz