Legia SportsBar - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Dziś otwarcie Legia SportsBaru

Redakcja

Jak już zapowiadaliśmy, przed meczem z Zagłębiem Lubin otwarty został Legia SportsBar przy Łazienkowskiej 3. Restauracją zarządzać będzie klub, bez korzystania z firm zewnętrznych. SportsBar czynny będzie tylko w dni meczowe (na 4 godziny przed rozpoczęciem spotkania) oraz przy okazji wybranych wydarzeń.

Wewnątrz znajdują się 3 punkty oferujące bufet z daniami zimnymi i ciepłymi, napoje i drinki alkoholowe oraz piwo Królewskie lane. Klub zdecydował się na obsługę na zasadzie self service bez obsługi kelnerskiej. Wnętrze przeszło remont, całkowicie zmienił się wystrój oraz oferta gastronomiczna.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
oLaf - 24.07.2022 / 14:45, *.vectranet.pl

tylko w dni meczowe??? Wiadomo, że wtedy osób full, ale w pozostałe dni jak wpadałem to zawsze jakieś trzy-cztery osoby były - może zostawić minimalny skład typu "kucharz+barman" i jakoś by się kręciło??

Bo to fajnie w tygodniu ''po drodze'' do domu wpaść na kufel Królewskiego....

odpowiedz
Gocław - 24.07.2022 / 13:32, *.centertel.pl

Jest jeszcze Źródełko czynne non stop- piwo 7 zł i szamka nie droga

odpowiedz
Brat - 23.07.2022 / 22:25, *.chello.pl

Bracia, i jak tam nowy Sportsbar? Po ile Królewskie?

odpowiedz
Piwo to moje paliwo - 23.07.2022 / 22:29, *.211.102

@Brat: nikt nie odpisuje chyba nikogo nie było

odpowiedz
oko - 23.07.2022 / 22:21, *.chello.pl

to się spina finansowo jak tylko w dni meczowe ?

odpowiedz
Piwo to moje paliwo - 23.07.2022 / 22:06, *.151.248

Po ile browary ponawiam pytanie

odpowiedz
Szczęściarz - 23.07.2022 / 23:07, *.plus.pl

@Piwo to moje paliwo:

jak zrobisz promocję to za 0zł, dla najszybszych branzoletki

odpowiedz
Piwo to moje paliwo - 23.07.2022 / 23:50, *.151.81

@Szczęściarz: pytam się po ile browar waflu

odpowiedz
A melanż trwa - 23.07.2022 / 21:51, *.plus.pl

Przy takich cenach to ludzie pójdą do baru na mecz a trybuny będą puste.

odpowiedz
Witam - 23.07.2022 / 21:21, *.plus.pl

Totalnie bez sensu biznesowo. Nie lepiej było wynająć lokal mieć wpływ z czynszu co miesiąc niż liczyć na marny zysk na ok 40 dni meczowe w roku!?!?

odpowiedz
Piwo to moje paliwo - 23.07.2022 / 20:54, *.151.248

Po ile browar?

odpowiedz
Post_z_lokowaniem - 23.07.2022 / 19:54, *.chello.pl

Masz racje Filipek, Nasz Prezes jest najlepszy!

odpowiedz
Filipek - 23.07.2022 / 19:30, *.orange.pl

I zajebiście wreszcie można przyjść wypić pogadać ze znajomymi i na telewizorni mecz obejrzeć Dzięki Prezes

odpowiedz
Ding - 23.07.2022 / 18:35, *.chello.pl

Opis nie brzmi ani zachęcająco, ani prestiżowo

odpowiedz
Maaciekw - 23.07.2022 / 18:24, *.orange.pl

tylko w dni meczowe? czyli od piątku do poniedziałku i od wtorku do czwartku?

odpowiedz