Kibice Legii w Łodzi - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz Widzew - Legia 12 sierpnia

Woytek, źródło: Legionisci.com

Spotkanie 5. kolejki Ekstraklasy Widzew Łódź - Legia Warszawa odbędzie się w piątek, 12 sierpnia o godz. 20:30.

Najbliższe mecze Legii:
23.07.2022 (SO) 20:00 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
29.07.2022 (PT) 20:30 Cracovia - Legia Warszawa
05.08.2022 (PT) 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice
12.08.2022 (PT) 20:30 Widzew Łódź - Legia Warszawa



Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Pawełek - 22.07.2022 / 23:21, *.play-internet.pl

Chyba pojadę na ten wyjazd. Dajcie info kiedy i gdzie zapisy.

odpowiedz
Ultras - 23.07.2022 / 11:12, *.129.139

@Pawełek : hahahahaha dobry dowcip kolezko...powiem Ci tak...biletow jeszcze nie ma w sprzedazy, ale juz wszystkie zeszly na pniu;) kumasz?

odpowiedz
Komenator - 23.07.2022 / 21:23, *.85.210

@Ultras: jaki kumaty Ultras z Ciebie.Przecież nikt Ci nie da wizy aby opuścić domowe pielesze.

odpowiedz
fff - 22.07.2022 / 22:36, *.plus.pl

Kiedyś oglądałem zdjęcia po wybuchu bomby atomowej w Hiroshimie, nie wiedziałem, że w pewnym momencie oglądam zdjęcie z Łodzi

odpowiedz
Wycior - 22.07.2022 / 19:32, *.vectranet.pl

Zawsze gdy przejeżdżam przez Łódź to uchylam szybę w aucie i wyrzucam na ulicę garść cukierków - żal mi ludzi, którzy muszą tam żyć…

odpowiedz
Rafał-Tylko RTS - 22.07.2022 / 20:21, *.t-mobile.pl

Biedny z Ciebie człowiek, szczególnie jeżeli chodzi o braki w mózgu :)

odpowiedz
Wierny kibic z zagranicy - 22.07.2022 / 21:52, *.zare.com

@Wycior: Nie obrazaj ludzi ziomus,wyobraz sobie ,ze rowniez w Lodzi jak i nawet w malych wioskach sa kibice Legii,jaki Ty im dajesz przyklad swoja wypowiedzia ???

odpowiedz
olew - 22.07.2022 / 23:12, *.vectranet.pl

@Wycior: Bredzisz ! Obrażanie i poniżanie ludzi, jakichkolwiek i gdziekolwiek jest ohydne i żałosne.
Będę się za Ciebie modlił. LEGIA MISTRZ !

odpowiedz
Mamut - 22.07.2022 / 19:21, *.t-mobile.pl

Może zdążymy przed 7 falą celebrytowiruska

odpowiedz
:) - 22.07.2022 / 18:22, *.plus.pl

Kiepski termin dla pracujących na zmiany.

odpowiedz
Kibic L - 22.07.2022 / 16:42, *.plus.pl

Super termin ! Wszystkie mecze Legii powinny się rozpoczynać najwcześniej o 19, a takie szlagiery w Piątek o 20:30 to elegancko

odpowiedz
Kibic L - 22.07.2022 / 16:27, *.tpnet.pl

Do wszystkich kibiców, kotdzy chcą jechać: bilety już podzielone, kto działa ten dostanie.

odpowiedz
Przemo - 22.07.2022 / 18:32, *.orange.pl

@Kibic L : mecz już się odbył, kto działa ten był!!!

odpowiedz