fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przedłużona sprzedaż karnetów w regularnych cenach

Woytek, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa zdecydowała, że przedłuża sprzedaż karnetów w regularnej cenie do 5 sierpnia.

- Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory kupili karnety, a uczyniło to ponad 7100 osób. Czy to wystarczająca liczba, poziom który nas zadowala? Myślę że nie. Do 5 sierpnia zostawiamy regularną cenę i naszym celem jest osiągnięcie liczby 10 tys. karnetów. Jak osiągniemy tę liczbę, to zapraszam w imieniu całego klubu na spotkanie całej rodziny karnetowiczów 25 września. Tego dnia przygotujemy szereg atrakcji, także muzycznych i oglądania wieczornego meczu reprezentacji Polski, a także spotkania z naszymi zawodnikami - poinformował Marcin Herra, wiceprezes zarządzający Legii Warszawa.KUP KARNET NA MECZE LEGII!

Karnet obejmuje wszystkie mecze w ramach rozgrywek Ekstraklasy oraz potencjalne spotkania w ramach rozgrywek Pucharu Polski rozgrywane na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. Posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo zakupu biletów na mecze specjalne w niższej cenie. Istnieje możliwość udostępnienia karnetu do 2 godzin przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Klub wprowadził trzy poziomy cenowe biletów na pojedyncze mecze (cennik poniżej).

W sezonie 2022/23 będzie można skorzystać z różnych form zakupu karnetów. Podstawową formą zakupu, najbardziej opłacalną i dającą najwięcej korzyści, jest zakup karnetu na cały sezon.

Dla tych kibiców, którzy nie mają pewności czy będą mogli obejrzeć wszystkie mecze w sezonie lub też udostępnić swoje miejsce karnetowe na wybrane mecze znajomemu w przypadku nieobecności, przygotowana została ofertę zakupu pakietu voucherów na wybrane 9 meczów w sezonie (dotyczy rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy i Fortuna Pucharu Polski). Kupując pakiet voucherów kibic sam wybiera mecze, które chciałby obejrzeć w sezonie 2022/23 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. Vouchery są bez przypisanego stałego miejsca. Osoba, która zakupi pakiet voucherów, będzie mogła pobrać bilet w wybranej przez siebie strefie cenowej w momencie startu sprzedaży biletów na dany mecz.

KUP KARNET NA MECZE LEGII!

AKTUALIZACJA: Regularna cena przedłużona do 5 sierpnia!
Cennik karnetów na sezon 2022/23

Cennik pakietów na sezon 2022/23

Cennik biletów na sezon 2022/23

Schemat stadionu Legii


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.