REKLAMA

Kursy na mecz

Legia kontra Zagłębie, czyli będzie dużo goli?

Woytek, źródło: artykuł sponsorowany

Wieczorem Legia podejmie u siebie Zagłębie, z którym w ostatnim czasie gra się jej całkiem dobrze. Wojskowi wygrali cztery razy z rzędu, w ostatnim sezonie zaaplikowali "Miedziowym" siedem bramek. Czy podtrzymają tę serię i wpakują minimum trzy bramki? Kurs na to wynosi 2,55. Ponadto według bukmacherów Fortuny gospodarze są faworytem. Kurs na Legię ustalono na 1,84, a na wygraną Zagłębia 4,6.

W pięciu ostatnich meczach obu drużyn za każdym razem oglądaliśmy co najmniej trzy bramki.

Pełna oferta zakładów na mecz Legia - Zagłębie

04.02.2022 - Zagłębie 1-3 Legia
15.12.2021 - Legia 4-0 Zagłębie
21.03.2021 - Zagłębie 0-4 Legia
18.10.2020 - Legia 2-1 Zagłębie
20.12.2019 - Zagłębie 2-1 Legia

KURSY NA LEGIA - ZAGŁĘBIE
FORTUNA:Prosty bonus na start
Fortuna ma dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający na wygraną Legii z Zagłębiem co najmniej dwoma golami za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie, czyli ok. 1600 zł
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Betbuilder w Fortunie

Betbuilder jest czymś w rodzaju konstruktora zakładów bukmacherskich, który pozwala tworzyć własne spersonalizowane zakłady w ramach jednego wydarzenia sportowego. Po dodaniu kilku zakładów z jednego meczu bukmacher automatycznie przelicza kurs całkowity zbudowanego zakładu. W skrócie, tworzysz jeden zakład z wieloma zdarzeniami w ramach jednego spotkania/meczu.

Do swojego zakładu możesz dodać kilkanaście różnych selekcji z oferowanych rynków. Trzeba jednak pamiętać o tym, iż nie mogą się one bezpośrednio wykluczać. Mogą być to:
zwycięzca meczu
obie drużyny strzelą
suma goli, rzutów rożnych, kartek
dokładny wynik meczu
wynik do przerwy
podwójna szansa
wynik do przerwy/wynik końcowy
kto zdobędzie bramkę
kto dostanie kartkę

Taka opcja dostępna jest na wtorkowy mecz Legia - Zagłębie.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
koneser polskiej piłki klubowej - 23.07.2022 / 14:11, *.plus.pl

oho, już reklama bukmacherki przed meczem wskazująca, że będzie dużo goli byleby tylko wyciągnąć pieniądze na podchodzących emocjonalnie do meczów kibiców - czyli można być pewnym, że będzie na odwrót i padnie 1 bramka lub żadna

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.