Josue - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Josue: To jest droga, którą chcemy kroczyć do końca sezonu

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

- Zagłębie było blisko, ale ostatecznie skończyło się wynikiem 2-0 dla nas. Najważniejsze, że mamy trzy punkty, ale wciąż jeszcze jest dużo do poprawy. Jesteśmy w dobrym punkcie wyjściowym. Zagraliśmy już trzy mecze na naszym stadionie i nie przegraliśmy ani jednego. Chcemy to kontynuować, to jest droga, którą chcemy kroczyć do końca sezonu - powiedział po meczu z Zagłębiem Lubin Josue.

- Założenia są takie, by drużyna grała dobrą, atrakcyjną piłkę i wygrywała. To jest najważniejsze dla trenera, dla nas, kibiców i klubu. Pracujemy nad tym, wiemy że to ciężka droga. Mamy dużo do poprawy. Oczywiście, łatwiej się pracuje, gdy wygrywamy, a trudniej kiedy przegrywamy.- Chcemy walczyć w każdym meczu o zwycięstwo. Jeśli nie mielibyśmy takiego podejścia, nie byłoby nas w Legii. Wszyscy zawodnicy, sztab i osoby pracujące w klubie myślą tak samo. To jest najważniejsze, byśmy byli razem, zjednoczeni. Pozwala to też rozwijać się piłkarzom, wspólnie pracować i walczyć, żeby skończyć sezon na 1. miejscu.

- Rzut karny wykonywał Paweł Wszołek, ponieważ mnie nie było już na boisku. Ja jestem pierwszym wyznaczonym do strzelania rzutów karnych. Czasem inni zawodnicy mają poczucie, że strzelą. Ja mam je zawsze, ale też nie mam problemu, by oddać piłkę komuś innemu. Zawsze pracujemy razem, żeby się rozwijać. Dzisiaj dwa gole strzelił Wszołek, następnym razem może być to Muci, a jeszcze następnym jakiś inny zawodnik. Najważniejsze jest to, że wygraliśmy i tą drogą chcemy iść dalej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
JEST OK ALE LEGIA POTRZEBUJE COŚ WIĘCEJ... - 24.07.2022 / 20:12, *.50.114

ZA DUŻO TATUAŻY A ZA MAŁO GRY I WALKI...

odpowiedz
Robert Szenfeld - 24.07.2022 / 08:34, *.centertel.pl

w tym maczu akurat niedokładności było sporo.. jak na Niego oczywiście . Co martwi najbardziej to ilość strat w pojedynkach 1;1 .. zwykle nie można Mu odebrać piłki, a wczoraj się zdarzało ...

odpowiedz
Pawciu - 24.07.2022 / 01:13, *.mm.pl

Dzisiaj byl mega irytujacy a to pretensjonalne machanie rekoma...

odpowiedz
Gh - 24.07.2022 / 08:21, *.centertel.pl

@Pawciu: ten gość nawet jak ma ciut gorszy dzień to nakrywa resztę czapka!

odpowiedz
Kibic - 24.07.2022 / 12:48, *.torun.pl

@Gh: Dokładnie. Tylko jak popatrzymy, że nie ma żadnej oferty za niego, to gdzie my jesteśmy i gdzie jest nasza liga?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.