REKLAMA

W sobotę zbiórka krwi na Legii!

Krewcy Legioniści

Serdecznie zapraszamy na kolejną zbiórkę krwi organizowaną w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Akcja odbędzie się już w sobotę, 30 lipca w godzinach od 9:00 do 14:00 na stadionie Legii Warszawa. Akcja tradycyjnie organizowana jest przez KHDK Krewcy Legioniści we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa. W obecnym, wakacyjnym okresie, w warszawskich szpitalach brakuje krwi. Dlatego też każda osoba bardzo się liczy!

W naszej sobotniej akcji wezmą udział aż trzy autokary-krwiobusy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Pozwoli to na sprawniejszy przebieg akcji i powinno ograniczyć kolejki.Klub Legia Warszawa przekazał dla naszych krwiodawców bilety na mecz Legia – Górnik Zabrze, który odbędzie się w terminie 19-22.08.2022 roku. Ponadto RCKiK w Warszawie, w ramach prowadzonej akcji „czerwone za czerwone” przekaże każdemu krwiodawcy biorącemu udział w zbiórce prezent w postaci gadżetu samochodowego.

Muzeum Powstania Warszawskiego przekazało dla pierwszych 50 krwiodawców zaproszenia na zwiedzanie ekspozycji oraz pokaz filmu 3D „Miasto Ruin”.

Zaplanujcie sobie terminy i namawiajcie znajomych. Prosimy o oddanie krwi na naszej akcji. Nie bądźcie obojętni.

Widzimy się w sobotę na Legii!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Grizini - 26.07.2022 / 17:19, *.orange.pl

Świetna inicjatywa ! Kto w sile wieku i może oddać krew to oddawajcie tłumnie !
Ja niestety jestem tym razem wykluczony przez leki.
Ale trzymam kciuki oby jak najwiecej osób mogło ta krew oddać, bo jest okres wakacyjny a krwi brakuje.

odpowiedz
Arek - 26.07.2022 / 17:01, *.tpnet.pl

No fajnie. 3 busy, szkoda tylko, że samemu oddać nie można. Dlatego, ci co mogą, niech idą.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.