Kosta Runjaić i Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening: Bez Kapiego i Mladena

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Środowy trening Legii rozpoczął się o godzinie 11. Poprzedziła go blisko 10-minutowa odprawa i mowa motywacyjna wygłoszona przez Kostę Runjaicia.

Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Woytka

W zajęciach nie wzięli udziału Bartosz Kapustka i Filip Mladenović. Serb został ojcem i otrzymał dzień wolnego, a "Kapi" standardowo jest prowadzony trybem indywidualnym, by jak najczęściej być gotowym na grę w meczach. Ponadto nadal brakowało kontuzjowanych Blaza Kramera i Maika Nawrockiego.W treningu normalnie uczestniczył Mattias Johansson, który problemy zdrowotne ma już za sobą, ale teraz czeka go powrót do odpowiedniej formy fizycznej. Obecna była także trójka młodych: Kacper Skibicki, Jakub Kisiel i Igor Strzałek. Od poniedziałku Legia testuje Estebana Orozco.

Po kwadransie rozgrzewki pod okiem Stergiosa Fotopoulosa, zawodnicy przeszli do gry na utrzymanie, następnie pracowali nad taktyką w dwóch grupach, a na koniec zagrali intensywną gierkę na całej szerokości boiska z bramkami ustawionymi na liniach pol karnych. Szkoleniowiec kilka razy ją przerywał, by przekazywań na bieżąco wskazówki.


Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Woytka

WYNIKI SONDYKtóre miejsce zajmie Legia w Ekstraklasie w seoznie 2022/23?
SUMA GŁOSÓW: 7160
START: 14.07.2022 / KONIEC: 25.07.2022fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.