fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Cracovia 3-0 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Cracovia - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA CRACOVIA - LEGIA
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (121)

+dodaj komentarz
Rakow - 30.07.2022 / 10:21, *.253.33

Teraz szybko mecz z Rakowem i myśli Miodka niespokojne. Co dalej. Wg mnie najważniejszy jest środek pola, Josue sfrustrowany, Kapustka chcę, no a Slisz....cóż.

odpowiedz
Stary pijak - 30.07.2022 / 09:41, *.vectranet.pl

Mioduski proszę odejdź, kosztuje to wiele zdrowia wielu ludzi..

odpowiedz
Sobo(L)ew - 30.07.2022 / 07:34, *.datapacket.com

Same shit different day. Co za gowno. Syf totalny. Dawac spowrotem Vukovica. Nigdy nie bylo lepszego trenera. Nigdy. Vuko King, taktyk i spec z legijnym DNA. Ta druzyna to jedno wielkie gowno. Ktos Mioduskiego robi w konia. Ktos mu podklada smierdzaca swinie. On nie jest winien. Cale to kolesiostwo w kuluarach jest winne. Syf i kilometry mulu. Wypi....ic wszystkich. Zaorac. Wybudowac McDonaldsa. A wszolek & Co. na k6, polonisci zasrani.

odpowiedz
mojo jojo - 30.07.2022 / 04:43, *.t-mobile.pl

mioduski wyp!!!!!

odpowiedz
Rafal - 30.07.2022 / 00:18, *.play-internet.pl

Pierwsza połowa, powiedzmy, ujdzie w tłumie ale druga to dzieci we mgle. Strzałek kolejny mecz nie wchodzi chociaż na próbę. Raz zagrał w zeszłym i strzelił. Moim zdaniem zamiast kastratiego Strzałek powinien wejść chociaż w 75 min.

odpowiedz
dejne3 - 30.07.2022 / 10:09, *.199.66

@Rafal : 100% racji Strzałek powinien grać

odpowiedz
Trener hahah - 29.07.2022 / 23:48, *.t-mobile.pl

poczekajcie na Rakow i Lecha tam będą dopiero wyniki

odpowiedz
Ochota - 29.07.2022 / 22:44, *.plus.pl

Straszna kaszana co tu pisać?

odpowiedz
Pepcio(L) - 29.07.2022 / 22:39, *.play-internet.pl

Wiecie co? No właśnie. Nie ma co napisać. Współczuć zakupu karnetu. Mi praca nie pozwala. Wiadomo że serce wali w jednym rytmie,tylko jak długo da radę. Jak można nie widzieć że nikt tam pilki przyjąć do nogi nie umie. Strzał jest dla nich kołem fortuny. Po co akademia i udawanie mocarstwa. Sprzedac wszystko i kupic jednego grajcara jak w menagerach. No dobra .upilem się a bond się zaczyna

odpowiedz
Dimas - 29.07.2022 / 22:44, *.info.pl

@Pepcio(L): To zazdroszczę ja jutro do pracy to nawet zapić tego meczu nie mogę bo na trzeźwo patrzeć na to nie można:( i znów craxa cieszy się jak po finale ligi mistrzów serce krwawi

odpowiedz
Dezerter - 29.07.2022 / 22:39, *.orange.pl

Chcieliśmy odpowiedzi, gdzie jesteśmy, to mamy...
Problem jest ten sam - bujne loki, puste kieszenie i bajera, na którą już nikt się nie nabierze.

odpowiedz
obiektywny - 29.07.2022 / 22:37, *.centertel.pl

No to zapowiaada się rekord frekfencji z Piastem...

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 29.07.2022 / 22:37, *.centertel.pl

Idziemy na miszcza ... haha

odpowiedz
Topiasz - 29.07.2022 / 22:36, *.253.33

Tobiasz klasa, rozumiem że przez rok pchano pryszcza bo był układ z menago ale pytanie do Pana Trenera: dlaczego Cracovia chciała wygrać mecz a Legia nie???? Bo demony z tamtej rundy wróciły. 1 strzał w meczu. Wściekałem się czemu czarny nie gra, już wiem. On nie ma siły. No i Kosta zaczyna wymuszać na miodku. Nie mam kim grać, nie ma wyniku. Jednak Pekhart to nie był zły grajek.

odpowiedz
Dimas - 29.07.2022 / 22:35, *.info.pl

Ewidentnie stoperów nowych nam nie potrzeba patrząc na gole nr 1 i 3 :) a i po co napastnik męczmy Rosołka na pewno typowy wysunięty atakujący :)tak to się chłopaka dojeżdża bo nie ma kim z przodu grać a myślałem że Jacek to jakoś poukłada i tu nic marność nad marnościami:(

odpowiedz
Polonista (ale nie z konfidenckiej) - 29.07.2022 / 22:31, *.orange.pl

Jeśli drużynę buduje się od tyłu to Bramkarza mamy. Reszta WON!

odpowiedz
(L) - 29.07.2022 / 22:31, *.mm.pl

Nie mam nic do Josue, ale zaczęli traktować go jak gwiazdę, urósł w piórka a ch... daje, gra tragedia Kosta niby normalny chłop ale nie ma kim grać, kogo ma dać za rosolka? Za picha? Nieprzygotowanego Baku? Za slisza tutaj coś może wymyśli

odpowiedz
Sx - 29.07.2022 / 22:31, *.mm.pl

Dno totalne...

odpowiedz
Literat - 29.07.2022 / 22:30, *.net.pl

Znowu koszmar się zaczyna,
bukmachera to przyczyna?
Może grajków co są w raju
po dziewuchach tych z Dubaju?
Cała prawda jest wiadoma
choć cześć będzie zawiedziona
Wina jedna jest wszystkiego ,
to wyczyny mioduskiego.

odpowiedz
Jaro - 29.07.2022 / 22:29, *.179.214

Chyba trzeba kupić kilku co potrafi grać w piłkę. Tylko tyle..

odpowiedz
Hiszpan - 29.07.2022 / 22:27, *.play-internet.pl

Brawo Cracovia. Szybcy, wybierani, waleczni i skuteczni. A nazwisk tam nie ma jakiś specjalnych.

odpowiedz
Sl - 29.07.2022 / 22:27, *.vectranet.pl

Oni nawet nie udaja ze im sie chce. Przegrywaja dwa zero i stoja w miejscu a obrona to kryminal kazde zagranie na srodek pola karnego i bramka i na 1:0 i na 3:0. Wstyd k…a ale jak mozna wygrac mecz jak sie nie ma pol napastnika i pol obroncy

odpowiedz
:o) - 29.07.2022 / 22:27, *.chello.pl

Słabo. Słabi zawodnicy, słaby trener, słabe perspektywy. Słaby klub.

odpowiedz
Roger_1916 - 29.07.2022 / 22:27, *.161.196

Tu się nic nie zmieniło - to jest skład węgla i papy. Banda przepłaconych frajerów.
Na plus jedynie Tobiasz i Kapustka. Reszta w siną dal....

odpowiedz
Wolfik - 29.07.2022 / 22:25, *.mm.pl

Wymowna scena - Rose "obstawiający" powietrze przy bramce na 0:3...

odpowiedz
t - 29.07.2022 / 22:25, *.tpnet.pl

powtórka zeszłego sezonu... żenada ...

odpowiedz
Bolo - 29.07.2022 / 22:25, *.centertel.pl

Panowie co wy chcecie srakowia idzie na mistrza a my dolna tabela jaki wynik byście chcieli?

odpowiedz
NAS - 29.07.2022 / 22:25, *.net.pl

Jak słyszę rosołek to się we mnie gotuje

odpowiedz
Zły - 29.07.2022 / 22:25, *.chello.pl

jestescie ..ujami,dobranoc piłkarzyki

odpowiedz
Redi - 29.07.2022 / 22:24, *.play-internet.pl

Serce krwawi...

odpowiedz
Rafalek - 29.07.2022 / 22:23, *.orange.pl

Bez napastnika…

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 29.07.2022 / 22:23, *.play-internet.pl

Proponuję oprawę na następny mecz, @Z gówna bata nie ukręcisz@ napastnik, pomocnik i obrońca na dobrym poziomie potrzebni na wczoraj. Jacek działaj k...a.

odpowiedz
Rafalek - 29.07.2022 / 22:27, *.orange.pl

@PiotrŻo(L)iborz:
Dwóch Napsatników

odpowiedz
Greg61 - 29.07.2022 / 22:22, *.tpnet.pl

Było źle jest jeszcze gorzej. Miał rację Vuko pycha kroczy przed upadkiem” bez ładu i bez składu. Pisz i spółka za moich czasów „rozj...ała” by ich z 10 do zera. Braki w przygotowaniu motoryczno taktyczne tak widoczne że aż przykro patrzeć.

odpowiedz
artic - 29.07.2022 / 22:21, *.t-mobile.pl

Na ta chwile mamy tylko bramkarza Kacpra(ktorego zaraz loko opędzluje do jakis zabojadow czy innych niemiaszkow) reszta to wklady do koszulek.

odpowiedz
Andrzej - 29.07.2022 / 22:19, *.plus.pl

Rosołek i Slisz k... drewno.

odpowiedz
Atmosferić - 29.07.2022 / 22:17, *.orange.pl

Gdy rozpoczynasz sezon z miernotami które prawie spadły z ligi i oczekujesz innych wyników...

odpowiedz
Wolfik - 29.07.2022 / 22:20, *.mm.pl

@Atmosferić: Otóż to.

odpowiedz
Andrzej - 29.07.2022 / 22:20, *.plus.pl

@Atmosferić:
czemu grasz drewnem rosłokiem i sliszem

odpowiedz
Andrzej - 29.07.2022 / 22:16, *.plus.pl

Rosołek co Ty k,,,,

odpowiedz
Mirek - 29.07.2022 / 22:28, *.orange.pl

@Andrzej: a ty zawsze będziesz Andrzejem :)

odpowiedz
Andrzej - 29.07.2022 / 23:10, *.plus.pl

@Mirek:
Problem jakiś?

odpowiedz
Zły - 29.07.2022 / 22:10, *.chello.pl

Dla tych co nie oglądaja,wygląda to jeszcze gorzej niz w poprzednim sezonie,problem w tym ze juz sprzedalismy wszystkich których mogliśmy,wiec to ze walczymy o utrzymanie jest dla Was klarowne,to powiem Wam,ze jeszcze jeden ,dwa takie sezony i przy naszym długu Legia bedzie nuta przeszłosci i klub ogłosi upadłość,byt Legii zależy tylko od kasy z pucharów,Wiec czas loczka naprawde dobiegł konca,tu juz nie ma zartów

odpowiedz
Marek - 29.07.2022 / 22:08, *.t-mobile.pl

Wszołek - co on gra?

odpowiedz
Pjoter - 29.07.2022 / 22:02, *.play-internet.pl

Halo,no ludzie....co tam się dzieje no?? Do nędzy ku...y:(

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera - 29.07.2022 / 21:59, *.plus.pl

Wszolek piąta kolumna

odpowiedz
Dimas - 29.07.2022 / 21:52, *.info.pl

Spokojnie powinniśmy się w tym sezonie utrzymać z tym składem są gorsze drużyny:)

odpowiedz
Bemowo - 29.07.2022 / 22:14, *.chello.pl

@Dimas: Tak, dokładnie. Nie ma się co denerwować. Utrzymanie raczej pewne.

odpowiedz
wiersz dla mioduskiego - 29.07.2022 / 21:51, *.orange.pl

Miałeś chamie złoty róg (chęć Papszuna na prowadzenie Legii), miałeś, chamie, czapkę z piór (mistrzostwa i puchary): czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur.

odpowiedz
kami - 29.07.2022 / 21:51, *.chello.pl

Spadek jak ch....

odpowiedz
(L) - 29.07.2022 / 21:50, *.chello.pl

Ale gówno grają...ale co tu się dziwić jak zatrudnia się trenera który ma gen przegrywu.

odpowiedz
tomi - 29.07.2022 / 21:48, *.195.42

Nie chcieliście Wieteski to macie Jedze na stoperze i jak gra?

odpowiedz
Dimas - 29.07.2022 / 21:53, *.info.pl

@tomi: Akurat dziś na stoperze nie gra i z całej linii obrony wygląda najlepiej więc akurat nie trafiłeś;)

odpowiedz
wtf - 29.07.2022 / 21:53, *.chello.pl

@tomi: Jak ty widzisz Jędzę na stoperze,to weź Stoperan,podobno pomaga na oczy!

odpowiedz
Zdzicho - 29.07.2022 / 22:10, *.tpnet.pl

@tomi: ale zes blysnął, serio Jędza na stoperze?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 29.07.2022 / 21:47, *.datapacket.com

Wszolek, from hero to zero. pieprzony polonista. Chcemy Vukovica!

odpowiedz
Atmosferić - 29.07.2022 / 21:49, *.orange.pl

@Sobo(L)ew: Ta a jak przyjdzie vukovic to po 2 meczach będziecie pier...lić "vuko won".

odpowiedz
Atmosferić - 29.07.2022 / 21:46, *.orange.pl

nowy sezon, nowy trener to samo gówno.

odpowiedz
Wolfik - 29.07.2022 / 21:48, *.mm.pl

@Atmosferić: Naprawdę z tymi personaliami spodziawałeś się cudów???

odpowiedz
Atmosferić - 29.07.2022 / 21:56, *.orange.pl

@Wolfik: Spójrz na inne kluby, czy srakowie - oni mają gorsze kadry a grają lepiej. Można przegrywać z Rakowem który już jest półkę albo 2 wyżej niż Legia ale reszta jest do ogrania.

odpowiedz
Dimas - 29.07.2022 / 22:01, *.info.pl

@Atmosferić: Masz rację ale my dalej gramy bez napastnika plus to co w środku wyrabia Slisz - długo go broniłem ale po tym meczu z ławki rezerwowych nie powinien przez kilka meczy wstać

odpowiedz
Wolfik - 29.07.2022 / 22:07, *.mm.pl

@Atmosferić: Cracovia nie ma gorszej kadry. My mamy kadrę na poziomie Stali Mielec z poprzedniego sezonu. Na dodatek gramy bez napastnika i stoperów.

odpowiedz
Zgred - 29.07.2022 / 21:44, *.vectranet.pl

Jak trener zaczął się podlizywać do kibiców to już czułem, że nie będzie dobrze. Vuko nie musiał się podlizywać itd. Wkładał ogrom pracy i miał twardą rękę

odpowiedz
Adaś - 29.07.2022 / 21:44, *.centertel.pl

skład na top3 szkoda że od dołu tabeli

odpowiedz
o rety - 29.07.2022 / 21:43, *.inetia.pl

Karny z dudy .

odpowiedz
Zdzicho - 29.07.2022 / 22:13, *.tpnet.pl

@o rety: serio? Nie znasz się

odpowiedz
Pusia - 29.07.2022 / 21:43, *.vectranet.pl

No to już od września zaczynamy walkę o utrzymanie, suuupeeeer

odpowiedz
Zły - 29.07.2022 / 21:42, *.chello.pl

Oni temu winni,oni temu winni ,wypie..lić ich powinni,widac ze loczek

odpowiedz
Wolfik - 29.07.2022 / 21:41, *.mm.pl

Zastanawiam się jak Kosta ma wygrać mecz nie mając stoperów ani napastnika....

To dobry trener, ale chyba nie cudotwórca.

odpowiedz
Przemek - 29.07.2022 / 21:58, *.t-mobile.pl

@Wolfik: A może wypier... z boiska Slisza, Rosołka i Picha na początek? Jak grasz tymi zawodnikami od początku to jakbyś wychodził i już przegrywał 0-1 ....

odpowiedz
Wolfik - 29.07.2022 / 22:18, *.mm.pl

@Przemek: Pewnie, że można. Tylko kto za nich? Surowy Kastrati? Charatin, który do tej pory nie wie gdzie jest, ani po co? Wieczny talent Celhaka?

odpowiedz
speed - 29.07.2022 / 22:18, *.play-internet.pl

@Wolfik: Stefan to nie jest dobry trener.

odpowiedz
Przemek - 29.07.2022 / 21:39, *.t-mobile.pl

Jest szansa coś dziś ugrać mimo kilku koni trojańskich w naszym składzie, ale to już jest standard. Przed meczem obstawiałem tęgie lanie, ale teraz liczę , że w II połowie coś jednak możemy ugrać gdyż Cracovia również nie powala swoją grą. Z tym składem osobowym środek tabeli , dziwią mnie więc marzenia niektórych o mistrzostwie.

odpowiedz
Zdzicho - 29.07.2022 / 21:39, *.tpnet.pl

Remis ze slabs kirona, ktora tylko umie przeszkadzac, ograne zaglebie rudego, ktory jest slabym trenerem - wystarczylo, ze wywalili go z lechii i sa puchary w gdansku, a dzisiaj jak poukladana cracovia to bedzie dupa

odpowiedz
Monster Miłkowice - 29.07.2022 / 21:35, *.tpnet.pl

Pich do zmiany
Kapustka do zmiany
Slisz do zmioany

odpowiedz
Pab(L)o - 29.07.2022 / 21:34, *.mm.pl

Dać charatinowi 3 mecze za slisza i zobaczymy co jest wart, bo szansy nie dostał, a slisz nie wiem co musi robić żeby usiąść na ławie, chyba że prezes myśli że sprzeda go hmmm pewnie

odpowiedz
Zmęczony - 29.07.2022 / 21:47, *.mm.pl

@Pab(L)o: kosztował ponad mln euro. Kudłacz chętnie odzyskałby utopiony hajs

odpowiedz
Zmęczony - 29.07.2022 / 21:32, *.mm.pl

Miała być dziurawa obrona, tymczasem ofensywa jest jak ser szwajcarski, tarty, albo rozciapciany topiony, na chlebku maślanym. Kolacja jest lepszym pomysłem.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 29.07.2022 / 21:29, *.play-internet.pl

SLISZ ŁACHUDRo, PICH EMERYCIE, ROSOŁEk Beznadziejo piłkarska...

odpowiedz
Michał - 29.07.2022 / 21:24, *.plus.pl

Slisz gra syf Pich tragedia Rosołek... dopiero w niedzielę po schabowym... Stasiu Czerczesow wróć... Mimo że jest ruskim...kor.a nasza gra to tragedia

odpowiedz
Adaś - 29.07.2022 / 21:24, *.centertel.pl

lecimy z ligi

odpowiedz
grzesiek - 29.07.2022 / 21:21, *.centertel.pl

Gorzej niz za vukovicia to wyglada. Zielu chyba nie przepadac musial za vuko. Ehhhh

odpowiedz
Sebo - 29.07.2022 / 21:21, *.t-mobile.pl

Nikt nie zauważył że gol poprzedzony wznowieniem piłki przez bramkarza z "ruchomej piłki" zobaczcie to anal plus

odpowiedz
mlody - 29.07.2022 / 21:25, *.aster.pl

@Sebo: Tu się zgadzam piłka przy bramkarzu była w ruchu

odpowiedz
robal - 29.07.2022 / 21:28, *.vectranet.pl

@Sebo: A na trawie przed piłką skakał pasikonik. To wszystko tłumaczy

odpowiedz
Sobo(L)ew - 29.07.2022 / 21:38, *.255.115

@Sebo: no i uj z tego że z ruchomej piłki?? Co ma piernik do wiatraka?? Gol to gol

odpowiedz
koci łapci - 29.07.2022 / 21:21, *.vectranet.pl

Po co Legia gra atak pozycyjny jak nie ma żadnego pomysłu na sforsowanie obrony przeciwnika? Jak się nie ma odpowiedniego zespołu to się gra bardzo prostą piłkę taką jaką gra Cracovia. A my ciągle bijemy głową w mur, a inni się śmieją i mają rację

odpowiedz
(L) - 29.07.2022 / 21:21, *.mm.pl

Slisz, pich i rosołek zmiana i można wtedy grać, najgorsze jest to że sracovia też dno

odpowiedz
Zdzicho - 29.07.2022 / 21:20, *.tpnet.pl

Widzicie różnicę między Pich a Myszor lub Ribeiro a Pestka? Na uj nam takie stare, zagraniczne szroty

odpowiedz
Wolfi - 29.07.2022 / 21:17, *.mm.pl

Kapi powinien trafić, miał "patelnię"...

odpowiedz
Wolfik - 29.07.2022 / 21:36, *.mm.pl

@Sobo(L)ew: Nie wnikam, ale pewnie masz rację...:)

odpowiedz
Zły - 29.07.2022 / 21:17, *.chello.pl

na ..uj nam takie transfery.hładun w domu ogłada mecz,Pich emerytura,Baku miał byc objawieniem jest głeboko w rezerwie,Wszołek był wiec nie traktuje go jako nowego gracza,tu brakuje jakości a to sie samo nie zrobi,trzeba wyciągac dolary inaczej bedzie bankrut!!!!!!

odpowiedz
Pepcio(L) - 29.07.2022 / 21:15, *.play-internet.pl

Nie ma celnego strzału. Jest taka żenada, że moje klapki poszły na plażę

odpowiedz
Sobo(L)ew - 29.07.2022 / 21:15, *.datapacket.com

Asystentem Kosty powinien zostac Vukovic. Razem ci dwaj to by rozj***li ta lige.
Inaczej bedziemy sie meczyc. A o mistrza beda walczyc Pogon, lech i Rakow. Rakow najwiekszy faworyt.

odpowiedz
Dimas - 29.07.2022 / 21:14, *.info.pl

Spokojnie nie ma co się spieszyć z transferami, Pich, Rosołek, Slisz do wymiany po pierwszej połowie - gramy w 8 i dziura w środku obrony to co się dziwić :) ale jak ktoś na forum pisał walczymy o mistrza w tym sezonie;)

odpowiedz
Przemek - 29.07.2022 / 21:22, *.t-mobile.pl

@Dimas : Ci co mieli grać piach to go grają , zero zdziwienia. Gorzej , że Josue gra padakę w kolejnym meczu.

odpowiedz
Zły - 29.07.2022 / 21:13, *.chello.pl

ta druzyna to jest jakas kpina,nic sie praktycznie nie zmieniło padaka trwa dalej

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.07.2022 / 21:13, *.autocom.pl

Gdzie byli stoperzy?

odpowiedz
Wolfik - 29.07.2022 / 21:17, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Jacy stoperzy? Ostatni wyjechał do Francji, bez zastepstwa.

odpowiedz
Krislegia - 29.07.2022 / 21:12, *.matrixinternet.pl

Kto kur... wymyślił tego Picha????

odpowiedz
Cracovia Kraków - 29.07.2022 / 21:11, *.208.231

Będzie 3 do jaja

odpowiedz
Zły - 29.07.2022 / 21:10, *.chello.pl

Nie ma napastnika nie ma obrony jestr paralityk slisz który nie przeciał podania po ktorym poszla kontra i przegywamy.
zielinski i loczek ..uj wam w .upe,jestescie zerami

odpowiedz
jo - 29.07.2022 / 21:10, *.tpnet.pl

Podawanie na boki i akcje w ślimaczym tempie są dopracowane do perfekcji.
Może za dwa-trzy lata jak będzie napastnik zaczną podawać do przodu...

odpowiedz
Wolfik - 29.07.2022 / 21:09, *.mm.pl

Mamy dziurę w środku obrony co Craxa wykorzystała. Nie trzeba było długo czekac...

odpowiedz
Pusia - 29.07.2022 / 21:09, *.vectranet.pl

Ślisz!!! Co? Spier….j!!!!

odpowiedz
Pab(L)o - 29.07.2022 / 21:09, *.mm.pl

Bramka z czego??? Popatrzcie na przyjęcie Bartosza

odpowiedz
Jurek - 29.07.2022 / 20:57, *.inetia.pl

Bez napastnika jest lipa .

odpowiedz
tomi - 31.07.2022 / 16:41, *.122.24

@Jurek: W sedno

odpowiedz
Wolfik - 29.07.2022 / 20:49, *.mm.pl

Gramy eksperymentalnym środkiem obrony. A przecież "...nie sprzedamy Wieteski bez zastępstwa".

Cóż, mozna i tak.

odpowiedz
Michał - 29.07.2022 / 20:39, *.plus.pl

No panowie... jak My się boimy Srakowii w 3 meczu to po co My gramy? Jazda z Cracovią na pełnej. K...

odpowiedz
blagier - 29.07.2022 / 20:29, *.com.pl

macie jakieś działające streamy?

odpowiedz
robochłop - 29.07.2022 / 20:32, *.orange.pl

@blagier: http://strims.top/CracoviaLegiaWarszawa.php?source=1

odpowiedz
robochłop - 29.07.2022 / 19:39, *.orange.pl

Apropos składu-zastanawiam się czy w końcu Abu dogada się z Hanną- razem meczyka dobrego w końcu zagrają...bo na razie,to tak słabo się dogadują...

odpowiedz
Baku Baku to jest skład - 29.07.2022 / 19:38, *.151.220

A gdzie Makana ja się pytam?!

odpowiedz
Monster (L) Miłkowice - 29.07.2022 / 19:29, *.tpnet.pl

Moja 11 na ten mecz.
Tobiasz


Jędrzejczyk ... Rose ... Hanna ... Ribeiro
Sokołowski ... Josue
Wszołek ... Kapustka ... Muci
Kastrati

odpowiedz
Ciekawy - 29.07.2022 / 18:58, *.96.96

Czy pociąg specjalny dojechał?

odpowiedz
Maszynista - 29.07.2022 / 19:01, *.centertel.pl

@Ciekawy: nie stoi pod poznaniem - pomyliłem tory ;-)

odpowiedz
Ciekawy - 29.07.2022 / 19:05, *.96.96

@Maszynista: pytam się zorientowanych

odpowiedz
robochłop - 29.07.2022 / 19:11, *.orange.pl

@Ciekawy: Maszynista wie najlepiej czy pomylił tory he he

odpowiedz
Konduktor - 29.07.2022 / 19:28, *.orange.pl

@robochłop: Maszynista nic nie wie, śpi pijany pod lokomotywą i tak chrapie, że wagony się poodczepiały...

odpowiedz
robochłop - 29.07.2022 / 19:34, *.orange.pl

@Konduktor: jeśli to prawda...to niech Maszynista zbiera pomału mandżur...

odpowiedz