Jacek Zieliński - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Zieliński: Nie pompujemy balonu

Mishka, źródło: Legionisci.com

Jacek Zieliński (trener Cracovii): To piękny wieczór dla nas. Dobry mecz w naszym wykonaniu, zwycięstwo nad Legią. Nie co dzień wygrywa się z Legią 3-0 i ma się po 3 kolejkach komplet punktów i 0 straconych bramek. Bardzo się cieszę, że dzisiaj zagraliśmy po swojemu. Może się wydawać, że byliśmy cofnięci, okopani, ale my graliśmy swoje i czekaliśmy, żeby Legię trafić. To się udało.

Poza sytuacją, kiedy był słupek i dobitka, Legia nie stworzyła sobie wielu sytuacji, odcięliśmy ich od dośrodkowań, zagraliśmy bardzo dobrze w defensywnie, a napastnicy też ruszyli. Duże słowa uznania dla chłopaków, zagrali super mecz, ale po 3 spotkaniach nie zdobywa się mistrzostwa ani nie spada z ligi. Dziś się cieszymy, ale od jutra szykujemy na mecz ze Stalą Mielec. Tak na spokojnie, nie pompujemy balonu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Lemon - 30.07.2022 / 16:38, *.orange.pl

Bieda to jest u nas. W szatni, w kasie klubu, w głowach zawodników i kibiców.

odpowiedz
bum - 30.07.2022 / 11:34, *.232.37

NIE POMPUJEMY BALONU....
ale extaze słychać nawet przez pisany tekst hahah.
Mentalna bieda xD

odpowiedz
eN - 30.07.2022 / 10:05, *.82.194

Nie pompujecie balonu... A gdzie tu podstawy do jego pompowania. Cala wasza taktyka laga i gonitwa za piłka. 14na 18 druzyn z eklapy tak gra zaczna sie mecze z podobnymi do was to momentalnie zjazd w dół tabeli.

odpowiedz
Hiszpan - 30.07.2022 / 00:03, *.play-internet.pl

Brawo Panie Trenerze.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.