Legia poniosła pierwszą porażkę w tym sezonie - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Cracovia 3-0 Legia

Zdeklasowani

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała pierwszy mecz w obecnym sezonie Ekstraklasy. W piątek zbyt silni dla drużyny Kosty Runjaicia okazali się gracze Cracovii, którzy wygrali u siebie 3-0 po golach Michała Rakoczego, Patryka Makucha i Benjamina Källmana. "Wojskowi" zagrali źle, a ostatecznie decydujące okazały się proste błędy indywidualne, które gospodarze skrupulatnie wykorzystali.




W 7. minucie pierwsza bardzo dobra okazja dla gospodarzy. Mathias Hebo Rasmussen dostał znakomite podanie ze skrzydła i po chwili znalazł się w polu karnym stołecznego klubu. Tam pomocnik poradził sobie z interweniującym Josue, którego zwiódł prostym zwodem, jednak celność jego strzału pozostawiła wiele do życzenia. Niebawem odpowiedzieli podopieczni Kosty Runjaicia. Bartosz Kapustka odzyskał piłkę na połowie Cracovii, ruszył ile sił w nogach w kierunku jej bramki, jednak będąc nieatakowanym uderzył futbolówkę wysoko ponad poprzeczką. To była znakomita okazja dla przyjezdnych na to, aby wyjść tego wieczoru na prowadzenie. Potem lekką przewagę osiągnęli legioniści, którzy częściej wizytowali na połowie przeciwnika.

Mimo wszystko wkrótce przebudzili się krakowianie. Gospodarze bardzo dobrze rozegrali rzut rożny, po którym o krok od strzelenia gola był Otar Kakabadze. Gruzin huknął ile sił po płaskim podaniu ze skrzydła, jednak bardzo dobrze na linii spisał się Kacper Tobiasz, notując pierwszą ważną obronę w tym spotkaniu. W 37. minucie młody golkiper był już jednak zupełnie bezradny. Legia popełniła proste błędy w defensywie, które w efekcie dały rywalom szansę na przeprowadzenie kontry. Ostatecznie po oskrzydlającej akcji najlepiej zachował się Michał Rakoczy, który bardzo mocnym strzałem otworzył wynik meczu. Tuż przed końcem pierwszej połowy legioniści byli z kolei krok od wyrównania. Po dośrodkowaniu Pawła Wszołka główkował Artur Jędrzejczyk, jednak były kapitan stołecznego klubu trafił tylko w słupek. Z kolei dobitka Kapustki była bardzo niecelna. Na odpowiedź Cracovii nie trzeba było długo czekać. Z dystansu bardzo mocno piłkę kopnął jeden z graczy Jacka Zielińskiego i z problemami, ale na szczęście skutecznie interweniował Tobiasz. Pierwsze 45 minut skończyło się skromnym prowadzeniem krakowskiego klubu, chociaż wydaje się, że bardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis.

fot. Mishka / Legionisci.comfot. Mishka / Legionisci.com

Druga połowa rozpoczęła się dla Legii fatalnie. Ręką we własnym polu karnym zagrał Wszołek, a arbiter po wideoweryfikacji VAR zdecydował się na wskazanie na "wapno". Sytuacja była kontrowersyjna, jednak powtórki pokazały, że piłka faktyczne trafiła w rękę pomocnika Legii. Do wykonania jedenastki podszedł Patryk Makuch i mocnym strzałem pokonał Tobiasza. Golkiper chciał wyczekać napastnika przeciwników, jednak uderzenie było zbyt silne. Od tej pory "Wojskowi" musieli zdecydowanie bardziej się otworzyć, co dla gospodarzy mogło okazać się bardzo dobrą okazję do wyprowadzania kolejnych kontr. Po godzinie gry dwie dobre szanse miał Robert Pich. Mocny wolej Słowaka najpierw został zablokowany, a za moment próba pomocnika zza pola karnego przeleciała obok słupka.

Niebawem zagroził wprowadzony na boisko Ernest Muci. Albańczyk dostał podanie od jednego z kolegów, ale niestety zabrakło mu precyzji. Szkoda, bo to była znakomita okazja na to, aby legioniści zdobyli kontaktową bramkę. W 69. minucie swojego szczęścia spróbował z kolei Kapustka. Były zawodnik Cracovii kopnął piłkę ze sporej odległości, co jednak nie mogło zaskoczyć dobrze ustawionego Karola Niemczyckiego. Przez kolejne minuty obraz gry nie zmieniał się. Krakowianie bardzo dobrze ustawiali się w defensywie i nie dopuszczali legionistów do własnego pola karnego. W samej końcówce gospodarze byli bliscy nawet podwyższenia wyniku. Po szybkiej kontrze w znakomitej sytuacji znalazł się jeden z zawodników gospodarzy i nie po raz pierwszy bardzo dobrze spisał się Tobiasz, parując piłkę na rzut rożny. Za moment młody bramkarz ponownie uratował swój zespół. Tym razem odbił bardzo mocne uderzenie z ostrego kąta Michala Siplaka. W doliczonym czasie gry z dobrej strony pokazał się Makana Baku, mocno wstrzelił piłkę w szesnastkę Cracovii, gdzie bliscy strzelenia gola byli Yuri Ribeiro oraz Maciej Rosołek. Ostatnie słowo należało jednak do Cracovii. Kilka minut przed końcem wynik spotkania ustalił rezerwowy Benjamin Källman.

SONDAJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?


Ekstraklasa
3. kolejka
#CRALEG
13128
Kraków
29.07.2022
20:30
Cracovia
Legia Warszawa
Cracovia
3-0
Legia Warszawa
37' Rakoczy
51' Makuch (k)
90+3' Källman
(1-0)
23 Karol Niemczycki
25 Otar Kakabadze
85 David Jablonsky
5 Virgil Ghita
24 Jakub Jugas
33 Kamil Pestka
8 Mathias Hebo Rasmussen
22 Florian Loshaj 60'
11 Michał Rakoczy 72'
38 Jakub Myszor 80'
71 Patryk Makuch 80'
31 Lukas Hrosso
2 Cornel Rapa
3 Michal Siplak 80'
6 Sylwester Lusiusz
9 Benjamin Källman 72'
20 Karol Knap 80'
21 Thiago
45 Filip Balaj
18 Takuto Oshima 60'
Kacper Tobiasz 1
Artur Jędrzejczyk 55
Lindsay Rose 29
Joel Abu Hanna 23
Yuri Ribeiro 5
83' Bartosz Slisz 99
77' Paweł Wszołek 13
Josue 27
77' Bartosz Kapustka 67
60' Robert Pich 11
Maciej Rosołek 39
Cezary Miszta 31
77' Lirim Kastrati 7
83' Ihor Charatin 14
Jurgen Celhaka 16
Patryk Sokołowski 18
60' Ernest Muci 20
Kacper Skibicki 22
77' Makana Baku 28
Igor Strzałek 86
Trener: Jacek Zieliński
Asystent trenera: Tomasz Jasik
Kierownik drużyny: Filip Trubalski
Lekarz: Sylwia Krzykawska-Figura
Masażyści: Przemysław Kutera
Trener: Kosta Runjaić
Asystent trenera: Aleksandar Rogić
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Damian Kos
Asystent: Adam Kupsik
Asystent: Marcin Borkowski
Techniczny: Paweł Dziopak
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (211)

+dodaj komentarz
Warszawiak1234 - 02.08.2022 / 08:45, *.autocom.pl

Przypomina mi sie koncowka lat 70tych. Niby mielismy pilkarzy z Deyna na czele i mogacych walczyc o Mistrza i Puchar, a konczylo sie na 6 miejscu w tabeli. Na chwile obecna tak to wyglada. Trudno sie przyzwyczaic do tego stanu rzeczy. Licze ze 1-2 sezony i sytuacja sie poprawi.

odpowiedz
Legiak83 - 01.08.2022 / 09:44, *.supermedia.pl

@Literat:
Kolego, Twoje fraszki są po prostu mistrzowskie! :-)

pozdr

odpowiedz
robcz - 31.07.2022 / 16:31, *.chello.pl

tragedia

odpowiedz
Hiszpan - 31.07.2022 / 13:48, *.telnaptelecom.pl

Dziś okaże się że wczoraj był ostry balet.

odpowiedz
Normalny człowiek - 31.07.2022 / 13:25, *.chello.pl

Stało się. Legia, już nawet w jednej z najsłabszych lig w Europie, jest średniakiem.
Polityka klubu przynosi efekty, którch niestety trzeba było się spodziewać.

Takie czasy. Tak teraz będzie.
Trzeba liczyć na cud w postaci zmiany właściciela, bo w przeciwnym wypadku jeszcze z rok lub dwa i będziemy jak wisła

Marazm sportowy trwa

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 31.07.2022 / 11:03, *.plus.pl

ZDJĘCIE
Nic nie rozumiem. Piłkarze Cracovii ze spuszczonymi głowami a grajkowie Legii dumni z głowami do góry.
Kto w końcu dokopał 3:0?

odpowiedz
tylko 3 stracone - 31.07.2022 / 13:55, *.166.87

@(L)eve(L)64: Są dumni że tylko 3 brameczki w plecy, a tamci smutni , bo mogli więcej pyknąć. Czego nie rozumiesz? :)

odpowiedz
jarekk - 31.07.2022 / 15:28, *.metrointernet.pl

@(L)eve(L)64: Moze po meczu jedni sa wypoczeci - Legia a drudzy zmeczeni - Cracovia

odpowiedz
Jano - 31.07.2022 / 09:48, *.orange.pl

No niestety musimy się pogodzić z tym że przez kilka najbliższych sezonów (oby tylko kilka) jedynym celem Legii będzie walka o utrzymanie i nic więcej! Nie ma się co nakręcać ani mieć jakieś nadzieje, nie mamy obrony i nie mamy ataku i to się nie zmieni szybko ,pora zmienić taktykę i z prób dominacji trzeba zacząć grać z kontry, bo tak nas craxa załatwiła, wielkomocarstwowe marzenia w kieszeń schować i zacząć ciułać punkty żeby na koniec sezonu nie było nerwówki. O miejscu na podium czy pucharach ZAPOMNIJCIE , PP też trzeba odpuścić! Byle się tylko utrzymać, bo to jest jedyne co ta drużyna , z tym zarządem jest w stanie zrobić! Nie łapać 3 srok za ogon bo skończymy jak Wisła Kraków!

odpowiedz
gruby - 31.07.2022 / 09:38, *.orange.pl

Nie wiem ilu tu jest prawdziwych kibiców Legii??? Nie podoba mi się, że krytykujemy własnych zawodników...są jacy są... Potrzeba kilku wzmocnień, przede wszystkim napastników i obrońców!!! A co do Rosołka, to nie narzekajcie, bo chłopak stara się...pokazał, to w zeszłym sezonie (asysty i bramki) . Włodar??? U nas się nie sprawdził...a to, że strzelił wczoraj dwie bramki nie znaczy, ze jest klasowym napastnikiem! Chociaż życzę mu tego...

odpowiedz
grzesiek - 31.07.2022 / 09:34, *.centertel.pl

Legia stała się żerem dla bukmacherki. Wspolpraca z Fortuną kwitnie w najlepsze. Powodzenia Dariuszu Muoduski.

odpowiedz
Dexter - 31.07.2022 / 09:08, *.centertel.pl

Koszmary zeszłego sezonu wracają a Włodarczyk w Gorniku strzelają co jest w Legii nie tak że zawsze piłkarze mają drugie życie po za Legia

odpowiedz
Kaprykos - 31.07.2022 / 06:27, *.play-internet.pl

Wieteska, jak był w Górniku też, o niebo lepiej grał niż w Legii… coś w tym jest.

odpowiedz
Wolfik - 31.07.2022 / 14:18, *.mm.pl

@Kaprykos: Nie grał lepiej, ale strzelał więcej goli. Fajnie. Tylko co z tego miał rzeczony Górnik? Ile tytułów nazbierali w tym czasie?

odpowiedz
praga - 31.07.2022 / 00:47, *.centertel.pl

kur ... reklalama na wpisie nie widze co pisze masakra sprzedaliscie sie reklama ??? inna sprawa jak to jest ze w pierwszej lidze kluby lepiej sie wzmacniaja niz najwiekszy klub w polsce ??? Rafał Augustyniak
Makana Baku
Dominik Hładun
Jakub Kisiel
Blaz Kramer
Robert Pich
Kacper Tobiasz
gdzie tu jest wzmocnienie ??? przeciez w 1-2 lidze idzie znalezc lepszych pilkarzy wystarczy im dac szanse i lepsze warunki do pracy albo ten sztab w Legiii nadaje sie na zbieranie truskawek w holandii

odpowiedz
tekken (L) - 31.07.2022 / 08:16, *.chello.pl

@praga: Z tą reklamą całą sobotę nie mogłem dać komenta.

odpowiedz
tekken (L) - 31.07.2022 / 08:23, *.chello.pl

Włodarczyk, Mosór, Młody Kosa, Furman, KuchyKing (pozbywać się czołowego piłkarza jak zdobywaliśmy seryjnie mistrzostwa to woła o pomstę) ja tych piłkarzy chciałbym w Legii. Wszystko to kwestia szkolenia, jak jest dobry fachowiec to i zalety Skibickiego umie wykorzystać i zrobić z niego piłkarza. Widać już brak Wietesa, a nie mówiłem, proste jak cep, jak się sprzedaje zgranego piłkarza i do tego kapitana to efekty widać od razu.

odpowiedz
Atmosferić - 30.07.2022 / 23:50, *.orange.pl

Tak patrze na ten panteon miernot w Legii i z przerażeniem widze że nikt się tam nie nadaje do gry. Jak w ogóle można było zrobić taką kadrę...? Nadal to do mnie nie dociera jak można tak zniszczyć taki klub.

odpowiedz
Szelka - 31.07.2022 / 01:00, *.chello.pl

@Atmosferić: Kolego płaczku, miałeś przeszło 5. lat na poznanie właściciela Klubu i sposobu w jaki go prowadzi. Praktycznie co roku ubywało sportowej jakości na rzecz przeciętności i szturmowszczyzny. Dlaczego dopiero teraz próbujesz rozdzierać kibicowskie szaty? Na takie spektakularne reakcje jest już zdecydowanie za późno. Skoro jednak, to nadal do Ciebie nie dociera, to może oznaczać, że minioną miodowa pięciolatkę przeżywałeś/doświadczałeś dość bezkrytycznie...

odpowiedz
nerwosoL - 30.07.2022 / 21:28, *.aster.pl

A w piątek Piast... Ja prdl, patrząc na te nasze panoptikum aż strach pomyśleć co to będzie.

odpowiedz
floyd - 30.07.2022 / 21:08, *.t-mobile.pl

Podniecacie się tym Włodarczykiem, a jak dostawał szanse u nas to potykał się o własne nogi. Co niektórzy nie pamiętają jak Vuko po zdobyciu mistrzostwa wpuszczał tych małolatów na ostatnie mecze i co oni pokazywali.
Legia jest wyjątkowym klubem w Polsce i to ze Włodarczyk strzela w śmiesznym gorniku to nie znaczy ze będzie to robił w Warszawie. A nie robił.

odpowiedz
Atmosferić - 30.07.2022 / 23:52, *.orange.pl

@floyd: Nie podniecamy się włodarczykiem - wpadamy w zdumienie jak to możliwe że wszyscy nasi młodzi piłkarze jak tylko odejdą z Legii to zaczynają grać strzelać asystować wyróżniać się? Jest to podejrzany temat.

odpowiedz
floyd - 31.07.2022 / 00:08, *.161.126

@Atmosferić: Nie wszyscy, i nie wyróżniają się. Poza tym jest chyba różnica pomiędzy wyróżnianiem się w Miedzi Legnica a w Legii?

odpowiedz
MR MIODUSKI WIĘCEJ SŁUCHAJ KIBICÓ„, CO DŁUŻEJ SĄ Z LEGIĄ NIŻ TY.. - 30.07.2022 / 21:04, *.47.9

EJ OD CIEBIE Z LEGIĄ!przegrywamy 3 do ZERAA! A TEN ŻE WSZYSTKO OK POPROSTU BYLIŚMY LEPSI TYLKO PRZEGRALIŚMY, NO POPROSTU PO TEJ WYPOWIEDZI MIODUSKI PONOĆ DOSTAŁ ATAKU SERCA I LEDWO PRZEŻYŁ, JUŻ SZUKA SUPER TRENERA Z TOP 10 AMERYKIPŁD, WREŚCIE ZAKUMAŁ W TEJ PUSTEJ I PRZEPEŁNIONEJ CZASZCE GŁUPOTAMI KOLEGÓW ŻE LUDU TRZEBA SŁUCHAĆ....

odpowiedz
Prezes - 30.07.2022 / 20:55, *.vectranet.pl

Miały być wzmocnienia? teraz jakiś Widzewiak ma nam pomóc?Drużyna Niemca jak do Września przegra 4 mecze będzie drużyna bez Niemca!!!Tak to jest jak budowanie drużyny odbywa się bez klasowego bramkarza bo obrońcy to też drewno w Legii.Zaczynamy wracać na nasze miejsce czyli do drugiej ósemki

odpowiedz
POPROSTU NOWY KAPITAN.... - 30.07.2022 / 20:54, *.47.9

NIE, TYUŁ POWINIEN BYĆ nie przygotowNI, NOWY KAPITAN I USTAWIENIA BRAK MLODYCH TALŻĘNTÓW TO TAK JAK BY GORZEJ OD VUKA PRACY ALE VUKO JUŻ NIGDY NIE WRÓCI ..CHYBA ŻE MIODUSKI ODEJDZIE...

odpowiedz
Bebeto - 30.07.2022 / 20:40, *.centertel.pl

Mosór, Włodarczyk… wcześniej Praszelik i wielu, wielu innych …Tylko tyle na dziś

odpowiedz
Lolo - 30.07.2022 / 20:24, *.orange.pl

Legio dzięki za Włodara

odpowiedz
o(L)dboy - 30.07.2022 / 19:23, *..

A młody Włodar dziś dwie bramki, ale przecież mamy Rosołka

odpowiedz
Wolfik - 30.07.2022 / 20:51, *.mm.pl

@o(L)dboy: Rosołek w Zabrzu też by strzelał.

odpowiedz
nerwosoL - 30.07.2022 / 21:31, *.aster.pl

@o(L)dboy: To już nie Rosołek. To cienka chińska zupka z folii z giętym makaronem.

odpowiedz
tekken (L) - 31.07.2022 / 08:24, *.chello.pl

@nerwosoL: Zostaw tego Rosołka w spokoju, niech se spokojnie gra. On jeszcze swoje strzeli. Daję z 8 bramek.

odpowiedz
Atmosferić - 30.07.2022 / 19:22, *.orange.pl

Przypadek młodek Włodarczyka oczywiście jest nie pierwszy i nie ostatni - jakikolwiek młody wyjeżdża z Legii od razu dostaje skrzydeł...

odpowiedz
Wolfik - 30.07.2022 / 20:50, *.mm.pl

@Atmosferić: Bo w innych klubach mają łatwiej - nie ma pracia na wynik. Dlatego taki Włodarczyk w Górniku się sprawdzi a u nas niekoniecznie. Tego nie da się przełozyć 1:1, chociaż zgodzę się że w Legii nie ma ludzi potrafiących wprowadzać młodych do kardy 1-go zespołu.

Poza tym w Górniku jest Podolski, stanowiący około 60% wartosci zespołu z Roosevelta. Żyjący z jego podań i asyst. I to na nim skupia sie większość obrońców rywali.

odpowiedz
misza - 30.07.2022 / 19:00, *.chello.pl

brawo zielu wlodar strzelil juz dwie ale my mamy rosolk ha hahahaha

odpowiedz
Atmosferić - 30.07.2022 / 18:56, *.orange.pl

Włodarczyk w Legii - kompletne zero. Włodarczy w Górniku 2 gole z gry. Podsumowanie Legii i jej przygody z młodymi piłkarzami. Ide o zakład że on walnie z 10 goli i górnik wygranie z 3/4 mln za niego.

odpowiedz
artic - 30.07.2022 / 19:00, *.t-mobile.pl

@Atmosferić: zauwazyles kto mlodego wlodara obsluzyl 2×???? A taki Josue to u nas ostatnio łapami tylko macha kiedys cos gral

odpowiedz
Afro - 30.07.2022 / 20:07, *.chello.pl

@Atmosferić: przypomnijcie sobie ile bramek strzelił Wieteska dla Górnika.

odpowiedz
paw_pawela - 30.07.2022 / 18:52, *.telkab.pl

Włodarczyk właśnie strzela drugiego gola dla Górnika ... nasi włodarze to jednak stan umyśłu

odpowiedz
artic - 30.07.2022 / 18:06, *.t-mobile.pl

Jak to jest ze wysokiego mlodego polskiego napastnika Wlodarczyk ( wlasnie zajeb...z glowy pierwsza bramke w ekstraklasie) sprzedali do Zabrza a u nas na srodku ataku cienki i chudziutki Rosolek????????? I jeszcze jedno czemu tak Miszta babolarz nr1 jest w Legii a,Włodarczyka po kilku nieudanych meczach i braku goli sprzedali ????cierpliwosci z niego moze byc dobry egzekutor jak ojciec.

odpowiedz
Atmosferić - 30.07.2022 / 18:18, *.orange.pl

@artic: Bo w Legii żaden młodzieżowiec nie gra na poziomie, przez dramatyczny dobór trenerów i taktyki.

odpowiedz
tomiacab - 30.07.2022 / 17:07, *.centertel.pl

zdaje się ze w polskim prawie istnieje cos takiego jakdziałanie na niekorzyść spółki. Czy Legia podlega tym przepisom. Przeciez teraz to widać ze pudel cały czas od samego poczatku objeia Legii, ma w planach się ewakuować. Wydoił Legi,e i odejdzie. Przypomnę jeszcze jak około 3 lata temu udzielił Legii pozyczki z prywatnej kieszeni.

odpowiedz
maf20 - 30.07.2022 / 16:34, *.play-internet.pl

Brak obrony. Od tego trzeba zacząć. Tobiasz lepszy od Miszty. Co do reszty to Josue i Kapustka mogliby udowodnić, że są Panami Piłkarzami. Od Rosołka za wiele nie wymagam. Nie nadaje się na granie jako wysunięta 9.

odpowiedz
jarekk - 30.07.2022 / 16:32, *.metrointernet.pl

Moze ktorys ze starych pilkarzy sie odezwie? Kowal, Pisz, odezwijcie sie, nie bedziecie gorsi

odpowiedz
Duarte - 30.07.2022 / 16:03, *.vectranet.pl

Mając w ataku wyłącznie Maciej Rosołka daleko nie zajedziemy. |Czy w klubie są ślepi?

odpowiedz
Legionowiak - 30.07.2022 / 16:32, *.net.pl

@Duarte: ŚLEPI ? oni są głupi ( transfery), uprawiają sabotaż ( zatrudnienie tego spasłego 711), pazerni na kasę, a nie wynik (transfery) i najgorsze, że robią pośmiewisko z klubu to świadczy o ich braku szacunku dla nas, ignoranci, nieudacznicy i możesz dopisać resztę.

odpowiedz
Miki - 30.07.2022 / 18:49, *..

@Duarte: Spoko, Włodarczyk za to w dobrej formie, ładnego gola strzelił.
Och ups.

odpowiedz
Arek - 30.07.2022 / 15:52, *.t-mobile.pl

Ci sami, którzy walczyli o utrzymanie mają zdobyć mistrzostwo? :D

odpowiedz
PiotrKG - 30.07.2022 / 15:27, *.189.104

Redakcja powinna zacząć wprowadzić jeszcze dodatkowy statystyki, które będą mówiły o ilości bezsensownych podań z których nic nie wyniknęło (w tym na przykład w poprzek boiska).
A swoją drogą to jeszcze długo poczekamy na to żeby Legia była silna w lidze. I nie winię za to dyrektora Zielińskiego tylko wszystkich poprzednich, którzy sprowadzili taki szajs do Legii. A Zielu jeszcze nawet nie ma budżetu na transfery. W najbliższym czasie będzie sprowadzać kogo będzie mógł, pod swój plan gry zespołu. Ale przede wszystkim będą sprzedawać wszystkich tych, którzy nigdy w Legii nie powinni się znaleźć. To jest proces na kilka sezonów.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 30.07.2022 / 15:22, *.t-mobile.pl

Pierwszy do wyp....... to Josue - opier...la się, wstrzymuje każdą akcję i macha łapami
A Slisz to jest dramat, że takieccoś gra w Legii !!!! a gdzie Celhaka ? Charatin ? a Rosołek - takiego ch...... napastnika Legia nigdy nie miała w historii
DRAMAT !!!!!!!!!!!

odpowiedz
Won - 30.07.2022 / 14:38, *.virginm.net

Slisz asysta drugiego stopnia BRAWO żeby rozgrywający nie umiał przyjąć piłki w środku pola to pokazuje jego umiejętności .Już w zeszłym sezonie nic nie grał,a dalej ma miejsce w pierwszym składzie,on już lepiej nie będzie grał to jego max możliwości

odpowiedz
Lemon - 30.07.2022 / 14:35, *.orange.pl

Nie kupujcie karnetów, koszulek, biletów kubków i innych gadżetów, przedłużacie tylko agonię klubu. To musi pierldylnąć , bo po dobroci Honey nie odejdzie.

odpowiedz
GW - 30.07.2022 / 16:36, *.net.pl

@Lemon: 100% poparcia, czym szybciej to padnie tym szybciej się odrodzi WIELKA LEGIA , ale ponad 7tyś karnetów sprzedanych to pozwala dalej utrzymywać zespół w agonii przez lata.

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 30.07.2022 / 18:41, *.centertel.pl

@GW: 7 tyś karnetów średnio po 1000 zł daje siedem milionów czy wystarczy? Plus to co z reklam i biletów ... na pewno starczy aby dalej ten syf ciągnąć dłużej ... zróbmy akcje stop właścicielowi... jak sam zobaczę miodoustego napluje mu w twarz ...

odpowiedz
AA - 30.07.2022 / 14:32, *.virginm.net

Mam po prostu słabych graczy,tu nawet najlepszy trener na świecie nie pomoże.

odpowiedz
Ko(L)o - 30.07.2022 / 14:28, *.proip.pl

Na głównej stronie, po prawej, pod terminarzem jest taka rubryka TRANSFERY a dalej Przyszli. Jakieś pytania? Jest moc..............może nie będzie walki o utrzymanie.........

odpowiedz
Pan - 30.07.2022 / 14:21, *.centertel.pl

Zrobili z Legii ligowego przeciętniaka , żeby taki klub nie miał nawet pół napastnika to wstyd

odpowiedz
Acab - 30.07.2022 / 13:56, *.play-internet.pl

Podobnie jak hoolsi, zawodzą na całej linii.

odpowiedz
Juri - 30.07.2022 / 13:43, *.inetia.pl

Kto gra na lewym skrzydle,kto na ataku? Początek sezonu a my nawet 11 piłkarzy nie mamy,na każdą pozycję. Wstyd,,co to za transfery?

odpowiedz
Literat - 30.07.2022 / 13:42, *.net.pl

Obudź się kibicu drogi
Zobacz co ten typ tu robi
Niszczy Legie naszą wielką
Czas zamachać białą ścierką.
Bo jak tego nie zobaczy
Myśli, że coś jeszcze znaczy.

odpowiedz
Hubbard - 30.07.2022 / 13:33, *.chello.pl

sezon będzie podobny do poprzedniego

odpowiedz
axlrose - 30.07.2022 / 12:28, *.tpnet.pl

A gdzie usłyszeć teraz zwolenników wywalania Wieteski? Jakoś dziwnie zamilkli, może po dłuższym czasie do pustych czerepów dotarło, że nie zmienia się radykalnie defensywy, szczególnie na początku sezonu?
Gdzie teraz ci, co czekali na Makumbe jak na zbawienie? Może doczytali, ilu ciemnoskórych (szczególnie ofensywnych) zawiodło w Legii? I ja , i kilku innych kibiców wymieniało wam całe litanie nazwisk, o których już nikt nie pamięta (i dobrze, tylko kasy szkoda).
Wiem, że to nie wina kibica, tylko właściciela, ale podniecając się firmowanymi przez niego "transferami", dajemy mu złudne poczucie racji.

odpowiedz
Wolfik - 30.07.2022 / 12:18, *.mm.pl

Drodzy Koledzy, czas przywyknąć. Nie mamy dużyny na czołówkę naszej ekstraklasy, tylko ekipę dla której zajecie bezpiecznego miejsca w tabeli bedzie sukcesem. Skoro władze nie wyznaczyły ŻADNEGO cellu sportowego, to powinno dać do myślenia.

W zeszłym sezonie popełnialismy koszmarne błędy w obronie a mecze na "zero z tyłu" były rzadkością. Teraz ta sama obrona została jeszcze osłabiona, chociaż w klubie deklarowano, że bez zastępstwa Wieteski nie sprzedadzą. Od jesieni ubiegłego sezonu trąbię, że potrzebujemy co najmniej trzech nowych zawodników w obronie. Gotowych do gry od razu. Nie przyszedł nikt.

Formacja ataku nie istnieje. Sprzedano wszystkich. Wiekszośc Kolegów krytykuje bezlitośnie Rosołka, ja uważam że w klubie robią mu krzywdę. Chłopak gra, bo musi. Bo nie ma nikogo innego. Przeciez żaden zdrowy człowiek nie przypuszczał że Rosołek bedzie gwarantem bramek. To co najwyżej zmiennik na 10-15 minut grania. W tej chwili zdobywanie bramek "wisi" na skrzydłowym Wszołku. A jak ma gorszy dzień, to zagrozenie dla rywali jest zerowe (vide wczorajszy mecz).

Pisałem też, że oparcie gry na JEDNYM Josue nie ma sensu. To dobry gracz, ale nie do tej ligi. Każdy faul na nim powoduje kolejną irytację i gorszą grę. Rywale o tym wiedzą. I będą to wykorzystywać. Identycznie było w Izraelu.

Kadra jest na poziomie miejsca 12-13. Nie gramy w pucharach więc walki o utrzymanie nie bedzie. Ale marazm jak najbardziej. Oto zjazd spowodowany przez nieobliczalnego właściciela, który uważa że pozjadał wszystkie rozumy.

odpowiedz
grygi - 30.07.2022 / 13:22, *.chello.pl

@Wolfik: ocena trafna w samo sedno. Nic dodać nic ująć i co gorsza perspektyw na poprawę nie widać....

odpowiedz
Aejao - 30.07.2022 / 14:29, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Taka niestety nasza smutna rzeczywistość.
ale zobaczycie... jeszcze kiedyś wrócimy do walki o mistrzostwo.
Może nie w tej dekadzie ale kiedyś ponownie będziemy potęgą.

odpowiedz
axlrose - 30.07.2022 / 15:06, *.tpnet.pl

@Aejao: Racja, w najludniejszym mieście kraju, we wspaniale rozbudowanej infrastrukturze, mistrz powinien gościć non-stop. To w ten Klub, z cudowną historią, z oddanymi fanami powinny inwestować znane firmy. Nie kuffa pol-moty, nie daewoo, nie szemrani prawnicy...
Dlaczego tak nie jest?

odpowiedz
Komornik Stefan - 31.07.2022 / 12:06, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Gdy w ,,Folwarku zwierzęcym,, do koryta doszły świnie, ustanowiły prawa korporacyjne i doprowadziły do jego upadku...

odpowiedz
AAA - 30.07.2022 / 11:51, *.chello.pl

Rosołek i wszystko jasne

odpowiedz
refleksja - 30.07.2022 / 11:38, *.vodafone-ip.de

Skład nie zmienił się z zeszłego sezonu. To po co pisać takie farmazony . Ci zawodnicy nie przyszli umierać za Legię tylko zarobić. Więc nie będą zapierdzielać przez 90 min. od pola karnego do drugiego. A nikt inny nie chce tu przyjść.

odpowiedz
Sig - 30.07.2022 / 12:14, *.aster.pl

@refleksja : zgadza się. Jak wymagać od piłkarzy którzy ledwo utrzymali się w poprzednim sezonie mistrza w tym? To nie logiczne. Cudów nie ma.

odpowiedz
SzB - 30.07.2022 / 13:27, *.play-internet.pl

@refleksja :
Zawodnicy grają po prostu jak umieją, czyli jak widać. Zarobić nie wydając najlepiej nic przy tym to chce kto inny, więc dawajmy dalej kupować karneciki...

odpowiedz
Baku - 30.07.2022 / 11:33, *.prioritytelecom.net

Ten Baku to nowy Surma. 80% podań do tyłu

odpowiedz
tonton - 30.07.2022 / 10:51, *.206.35

LUDZIE O CZYM WY PISZECIE??? MAMY 4 PUNKTY PO 3 MECZACH. DO TEGO PRZYJDZIE AUGUSTYNIAK I NA SPOKOJNIE SIĘ UTRZYMAMY W TYM SEZONIE, BEZ NERWÓW JAK ROK TEMU

odpowiedz
Kaprykos - 30.07.2022 / 12:50, *.chello.pl

@tonton: A, co ma Augystyniak wspólnego z utrzymaniem? Coś wspólnego może ma z faulowaniem:)

odpowiedz
kczeczu - 30.07.2022 / 10:33, *.205.233

Rosołek to taka uboga wersja Piątka a Piatek to drewno jakich mało więc nie oczekujmy cudów

odpowiedz
eLka - 30.07.2022 / 10:22, *.play-internet.pl

Drugiego takiego sezonu nie zniosę. Mioduski - wynoś się z tego klubu!

odpowiedz
LewLegia - 30.07.2022 / 10:43, *.net.pl

@eLka: zniesiesz i ten i następne bo ta pijawka ten rzep nie odczepi się długo od Ł3, za dużą kasę ciągnie rok w rok. Tylko pusty stadion może go pogoni?

odpowiedz
No i - 30.07.2022 / 10:20, *.175.64

No i gdzie ta walka o mistrza co pisaliście partacze ? Jesteśmy zwykłym średniakiem i tak już zostanie ,walczymy o spokojny byt w tej lidze i o nic więcej

odpowiedz
Joel Abu Anna - 30.07.2022 / 10:11, *.t-mobile.pl

Jesteśmy w czarnej dupie.
Niestety.

odpowiedz
Pit - 30.07.2022 / 09:44, *.tpnet.pl

Zaczęło się.....cdn. zeszłorocznej kompromitacji.....żal dupę ściska,

odpowiedz
Ziomek - 30.07.2022 / 09:35, *.oxynet.pl

Trener chce udowodnić tylko nie wiem komu zw stary Słowak potrafi, a prawda jest taka że gowno pptrafi! Napastnika jak nie było tak nie ma, za parę tygodni moze byc jeszcze gorzej bez wzmocnien...

odpowiedz
floyd - 30.07.2022 / 09:34, *.161.126

Myśle, ze za komentarz do tej drużyny wystarczy to, ze za najlepszych jej zawodników uważa się wszolka i Josue… wszolka, który jest kompletnie bezmyślny na boisku, a najlepiej o nim świadczy fakt ze w poważnie drużynie prawie nie powąchał murawy ( bodaj 17 minut w Unonie na przestrzeni sezonu). Josue natomiast drugi rok próbuje wykonać rzut wolny tak aby trafić w bramkę a nie w mur lub nad porzeczka, no ale cóż, jeszcze się nie udało. Dołóżmy do tego slisza, rosolka, abu hanne oraz Picha i może nas nawet prowadzić tandem Klopp-Guardiola a gowno osiągniemy. To jest zbieranina pseudo piłkarzy a nie drużyna Legii, a winien temu jest jeden człowiek.

odpowiedz
Wolfik - 30.07.2022 / 12:28, *.mm.pl

@floyd: Opisałeś Kolego na wskroś obrazowo, to co ja opisałem prostymi słowami powyżej. Smutna rzeczywistość.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 30.07.2022 / 09:29, *.btcentralplus.com

Nie poddawaj sie, la la la la la.......MIODUSKI JEST WIELKI !!!!!

odpowiedz
Lolo - 30.07.2022 / 09:20, *.plus.pl

A może jakieś wolne ze trzy dni trener da? Przecież zmęczeni są! To dobra myśl szkoleniowa! Tak zbudujemy formę buahaha

odpowiedz
STARA (L) - 30.07.2022 / 09:15, *.gvt.pl

Dno!!!
Poprostu wyj...ać ten zagraniczny szrot..
Kto ich ściągał do Legii!!!?? Jakiś Kastrati, czy inny "sratii", co ono robią jeszcze w tej drużynie.. Czy nikt nie widzi, że to są ludzie beż żadnych umiejętności gry w piłkę

odpowiedz
Paczkomat - 30.07.2022 / 09:11, *.plus.pl

Jest wiele problemów, w zasadzie w każdej linii, ale..największym jest nasz lider. Opieranie gry na Josue niestety powoduje, że jesteśmy powolni w ataku pozycyjnym, a o kontrze to trzeba zapomnieć. Każda piłka musi przejść przez niego, co jet bardzo przewidywalne dla przeciwnika, jak i ogranicza warianty rozegrania. To jest super gość, ale do 6-tek. Do tego trzyma wysoki kontrakt. Od kiedy on wszedł do składu (jesień zeszłego roku) zaczęliśmy przegrywać. Tak wiem, że potrafi zagrać niezłą piłkę, ale ten plus nie może przesłonić mega dużo minusów. No i te wolne!! Ile mamy czekać żeby się w końcu wstrzelił?!!

odpowiedz
xxx - 30.07.2022 / 09:17, *.orange.pl

@Paczkomat: sporo w tym prawdy, z drugiej strony, trzeba pamiętać, że jakość pozostałych jest tak nędzna, że gdyby nie on to byśmy się pewnie kopali z wisłą o awans. Także w walce o średnie ,,cele" (spokojny środek tabeli), taka taktyka jest ok, jeżeli chcemy walczyć o coś więcej to już nie ma większego sensu. Natomiast dodałbym do tego drugą sprawę - brak kreatywnych zawodników. Wczoraj pierwsza(!!!) kreatywna akcja to Baku w polu karnym, chyba w jakieś 89 minucie, jak ,,nawinął" prostym zwodem obrońców i to była chyba nasza najlepsza okazja. A takie akcje są niezbędne jak przeciwnik stawia ,,zamek" w polu karnym. A z nami, stawia je 90% klubów z ligi.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 30.07.2022 / 09:18, *.com.pl

@Paczkomat: w punkt kolego

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.07.2022 / 11:04, *.rsn1.com

@Paczkomat: Piszesz rzeczy oczywiste, dla tego kto choć trochę zna się na piłce. Jozue, to gracz z lat 7- tych, gdy gra opierał się na "reżyserze". To żarło, gdy ekip miała za reżysera Cryuff'a, Beckenbauera lub Deynę. Josue, mógłby najwyżej po nich posprzątać szatnię. Jego gra, jest wolna, czytelna i nieskuteczna. Jeśli nie przyspieszymy gry (bez Jozuego), za chwilę zaczniemy przegrywać jak leci. Tak bezmyślnie i bezproduktywnie kopiącej piłkę Legii, nigdy nie widziałem.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.07.2022 / 11:07, *.rsn1.com

@Po(L)ubiony: gracz z lat 70-tych, powinno być.

odpowiedz
Paczkomat - 30.07.2022 / 11:26, *.plus.pl

@xxx: ja się łudzę, że za jego kontrakt przyszedłby ktoś kreatywny i dynamiczny.

odpowiedz
Paczkomat - 30.07.2022 / 11:29, *.plus.pl

@Po(L)ubiony: niestety to my na forum musimy takie rzeczy rozkminiać (oczywiste), zamiast decydenci w naszym klubie. I to najbardziej boli. Oni wyglądają tam w tych gabinetach jak gimbusy za klawiaturą FM-a.

odpowiedz
Wolfik - 30.07.2022 / 12:32, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Dokładnie! Ale o tym powinni wiedzieć Ci, którzy ściagali go z Izraela. Czasami wyjdzie mu mecz, ale w większości jest niewidoczny bo "puszcza go" po paru ostrzejszych wejściach rywali. Łeb sie gotuje. A te wolne.....na treningach podobno mistrz. Tymczasem Carlitos przy nim był wirtuozem.

odpowiedz
gosc - 30.07.2022 / 13:26, *.chello.pl

@Paczkomat: coś w tym jest, nawet a amatorskim graniu jak jest lider to wszyscy opierają się na nim i nie biorą odpowiedzialności za grę, a wystarczy że go nie ma to inni nagle odważniej grają i cały zespół bierze grę na siebie. Paradoksalnie gracz może być kozakiem ale jak nie przekłada się to na wynik czy wykorzystanie potencjału kolegów to nic tego nie będzie, to lepszy czasem przeciętniak przy którym inni potrafią grać.

odpowiedz
Drybcio - 30.07.2022 / 09:08, *.plus.pl

Wyszydzany Wieteska odszedł i "błędy w obronie". Nie byłem fanem tego zawodnika jednak widać że potrzebne jest wzmocnienie obrony.

odpowiedz
XX - 30.07.2022 / 08:43, *.mm.pl

Vuko wróć!

odpowiedz
single malt - 30.07.2022 / 08:36, *.wawtel.pl

My sie zachwycamy Josue,ale jednak on bardzo spowalnia całą grę.I najczęściej obrona zdąży sie ustawić.Nie neguję jego walorów,ale z takim tempem gry mógł być gwiazdą 30 lat temu.Czy ktoś wie jak wygląda sprawa przyjścia Prijovicia?

odpowiedz
skład - 30.07.2022 / 08:47, *.net.pl

@single malt: Dokładnie zgadzam się . Josue jest wolny i przewidywalny. To pokazuje słabość Legii, jakiego mamy lidera

odpowiedz
Single malt - 30.07.2022 / 11:06, *.wawtel.pl

@skład: Mnie gra Josue przypomina Kazika Deynę z ostatnich lat jego gry w Legii.Tez każda akcja musiała przejść przez niego,a Kazik nigdy szybkością nie zadziwiał,a czas płynął i przeciwnik nie czekał.A to było... 45 lat temu.

odpowiedz
Beck - 30.07.2022 / 12:28, *.t-mobile.pl

@Single malt: jeżeli piszesz,że gra Josue przypomina Ci Kazia,to moim zdaniem nie widziałeś go nigdy.Do tego stwierdzenie, cyt
:z ostatnich lat,przeciwnik nie czekał,45 lat. utwierdza mnie w przekonaniu,że piszesz żeby coś napisać.Niestety takie "opinie" uwłaczają legendzie Kazia Deyny,w opinii większości najlepszego piłkarza w historii polskiej piłki nożnej.Mimo wszystko pozdrawiam.

odpowiedz
Single malt - 30.07.2022 / 15:46, *.wawtel.pl

@Beck: Kazika na żywo widziaqłem ponad 100 razy,bo prawie wszystkie jego mecze domowe w latach 1966-78.I niestety po 1974 to już był powolny zjazd włąśnie głównie z racji na problemy z szybkoscią.Owszem w trakcie każdego meczu zagrał kilka świetnych podań,ale też miał ogromne problemy z agresywnymi obrońcami.Był wtedy łatwy do trafienia.stąd m.in. słynna awantura z sędzią Suchankiem zakończona czerwoną kartką. Bardzo dużo podobieństw niestety...

odpowiedz
palec 1906 - 30.07.2022 / 08:33, *.gigainternet.pl

Upadek obyczajów. Mimo wszystko powodzenia. Jako kibic Wisły Kraków chciałbym znów z Wami walczyć o majstra. Może już za rok? Tylko nie zróbcie wiślackich błędów...

odpowiedz
marcelinho - 30.07.2022 / 08:25, *.centertel.pl

Czeka nas powtórka z zeszłego sezonu . Może nie tak brutalna z tyloma porażkami ale nie będzie żadnej walki o mistrzostwo . Nie z tym typem jako właścicielem . Przecież pomijając jeden sezon pekharta my gramy od kilku lat bez napastnika. Jak się pojawi kilkaset tyś euro na horyzoncie to sprzedał by każdego. W zamian przychodzi pich a w składzie dalej wirtuozi typu muci Abu Hanna jakiś ribeiro . Josue zagra rundę i też spier...li. Tak się prowadzi ten Klub.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.07.2022 / 08:20, *.rsn1.com

Co tu strzępić ryja, jeśli najlepszy z legionistów, to bramkarz, a straciliśmy trzy gole. co do graczy z pola, to do piłkarzy można zaliczyć Jozue, mimo że gra futbol z lat 70-tych i jest cieniem gracza z ubiegłego sezonu, Kapustkę, któremu piłka nie przeszkadza, ale wraca po ciężkiej kontuzji i Wszołka, który byłby wartościowym piłkarzem, gdyby nauczył się centrować. Chciałbym zobaczyć tego zucha, który dostrzegł w Kastratim zawodnika piłki nożnej.

odpowiedz
Barjusz 54 - 30.07.2022 / 08:20, *.orange.pl

Wszystkie upiory zeszłego sezonu ,odżyły w tym smutnym meczu . BIADA !!!!

odpowiedz
Autor - 30.07.2022 / 08:18, *.vectranet.pl

Jeszcze w tej rundzie zobaczymy na tym forum wpisy o Panu Trenerze i Panach Piłkarzach. I będzie to dotyczyło Legii. Cierpliwości :-)

odpowiedz
Piotrek - 30.07.2022 / 08:17, *.gigainternet.pl

Dopoki nie będzie monolitu w obronie oraz ataku z zawodnikami pokroju Nikolicia, to nie mamy szans na puchary. W obronie ciągle rotacja, a w ataku Rosołek. On ma być królem strzelców?

odpowiedz
look z boku - 30.07.2022 / 07:54, *.com.pl

Tak długo jak w L pracować będą ludzie, którzy podjęli decyzję o ściągnięciu do drużyny wyrób drewnopodobny o nawisku Pich, L nie dojdzie do żadnego wyniku sportowego.
Przecież on w ŚlWro kilka sezonów wywracał sie o własne nogi!
Czy naprawdę w L nie ma żadnego rozsądnego człowieka żeby uniknąć takich zdarzeń?

odpowiedz
refleksja - 30.07.2022 / 11:34, *.vodafone-ip.de

@look z boku: Jak to nikogo? Ty jesteś. I reszta wszechwiedzących znafców. Zrzucie się i odkupcie klub od Miodka. A potem zarządzajcie nim zgodnie z waszymi pomysłami z forum.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 30.07.2022 / 07:48, *.datapacket.com

I gdzie jest ta zasrana sonda ktora tak wszystkich jarala? Ta sama sonda, ktora jeszcze chyba przed pierwszym meczem byla wystawiona, w ktorej glosowano ktore miejsce zajmie Legia? I gdzie chyba 70% "glosowalo" ze mistrz. Chyba miszcz. Wolomina.

odpowiedz
Tomek - 30.07.2022 / 07:43, *.com.pl

Co tu komentować ? Legia od dawna nie lubi grać w deszczu i w piątki Brak obrony i już

odpowiedz
Prion - 30.07.2022 / 07:39, *.interkam.pl

Za tydzien na L3 wpada Piast żeby się odkuć heheheheheh

odpowiedz
Obcy - 30.07.2022 / 07:29, *.t-mobile.pl

Brak napastników. Obronę też rozwalili. Kolejny sezon walki o środek tabeli. Od naszego właściciela to można pobierać nauki,jak w krótkim czasie doprowadzić do dziadostwa klub piłkarski. Obyśmy nie podążyli drogą Wisły Kraków.

odpowiedz
gazza - 30.07.2022 / 07:23, *.centertel.pl

Ile razy mamy pisac ze Slisz cz Rosolek to na rezerwy a nie do ekstraklasy ???
Oslabianie zespolu, na kazdej pozycji braki...
Daleko nie zajedziemy...

odpowiedz
Lolo - 30.07.2022 / 07:18, *.plus.pl

Wstyd, żenada, dziadostwo! Banda nieudaczników i nieuków! Nic ich nie nauczył poprzedni sezon

odpowiedz
Bolo - 30.07.2022 / 07:22, *.net.pl

@Lolo: I nie nauczy, bo tak ma być.
Ryba psuje się od głowy, a tu głową jest wiadomo kto.

odpowiedz
Lolek - 30.07.2022 / 07:16, *.play-internet.pl

Przecież to jest ten sam skład, który w zeszłym sezonie ledwo co uratował się przed spadkiem... 17 porażek... To w tym sezonie będzie powtórka... Max 8 miejsce :( przynajmniej nie mogą zwalac ma zmęczenie europucharami..

odpowiedz
Real - 30.07.2022 / 07:14, *.54.175

Tyle w temacie. Leginnej rzeczywistości nawet i Ronaldo by nie udźwignął.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 30.07.2022 / 07:08, *.com.pl

Jeszcze z 3 takie mecze i znając prezia Runjaić poleci ,tylko nikt nie chce sie przyznać do tego że tu nie trener jest problemem a pseudo piłkarze, wczoraj 80% grajków co wyszli w pierwszym składzie to szrot co by nawet do pierwszego składu Cracowi się nie załapał, więc o czym my w ogóle mówimy

odpowiedz
Jan - 30.07.2022 / 07:02, *.t-mobile.pl

W tym roku już z nimi wygraliśmy 3-0 a teraz tak samo tylko w drugą stronę... Co się stało w tym czasie?

odpowiedz
jo - 30.07.2022 / 06:19, *.tpnet.pl

Nie ma ani obrony, ani ataku. Te bezdety na temat podziału odpowiedzialności za strzelanie bramek, która ma się założyć na większą liczbę graczy to bajkopisarstwo...
To co gra linia obrony to wstyd. Trzeba było tego Szkota kupować razem z jeszcze dwoma graczami, a nie odsyłać do domu. Nie wiem czy jakikolwiek obrońca może grać gorzej od czterech patałachów plączących się bez celu po trawniku z narysowanymi liniami.

odpowiedz
Michał - 30.07.2022 / 05:58, *.plus.pl

Wstydu i tragedii ciąg dalszy..... reszta jest milczeniem. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki

odpowiedz
Mastek - 30.07.2022 / 05:49, *.tpnet.pl

Degrengolady ciąg dalszy

odpowiedz
skrzat - 30.07.2022 / 05:09, *.centertel.pl

Środek tabeli obstawiam.trener pewnie do końca roku nie dotrwa...

odpowiedz
Jacq - 30.07.2022 / 04:06, *.play-internet.pl

Pora się przyzwyczajać, Bez porządnych transferów ten sezon nie będzie lepszy od poprzedniego.

odpowiedz
ja - 30.07.2022 / 01:44, *.net.pl

cieszy mnie tlko to że przeżyłem dekade LEGII
a teraz czekam i dopinguje na Ł3 bo może się powtórzy ten piękny czas.
A właścicielowi życze cierpliwości
Bo nieda się tego oglądać ale mimo że dziadostwo to niemogę nie oglądać ( chotoba psychiczna nie uleczalna wszyscy na ł3 )

odpowiedz
Gocław - 30.07.2022 / 07:11, *.net.pl

@ja : no właśnie jak będziesz chodził to napewno się nie powtórzy, bo sam sponsorujesz te dziadostwo, a teksty o właścicielu i cierpliwości wzkazują, że piszesz to na zamówienie pudla ewentualnie twoja choroba jest cięższa niż piszesz bo nie tylko nieuleczalna, ale też tragiczna w skutkach dla ciebie i nas przez ciebie niestety.

odpowiedz
KaStA - 30.07.2022 / 07:19, *.net.pl

@ja : propagandystom i oszałomom - mówimy stanowcze NIE!
ps. nie masz wstydu pajacu, kupiłeś karnet dałeś się nabrać kolejny raz kręconemu prezesowi to sam tam siedź i popieraj dziadostwo.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.07.2022 / 01:44, *.t-mobile.pl

Otrzymałem dzisiaj w promocji propozycję od Canal + pierwszy miesiąc za 10 zeta, następne 2, za 30. Za 10 zeta kupię dwa batony, a te 60 przekażę na jakiś szczytny cel. Trzymajcie się panowie, bo dopóki przy fortepianie siedzi gość, który nie ma pojęcia do czego służą te białe kostki, będziemy oglądać grę, jak w 3 lidze. Nie ma niczego, nic się nie chce, walić to wszystko w czapkę. Niech to pierdnie kompletnie, może wtedy fałszywy fryderyk odejdzie na dobre. Wracam na działkę, do lasu. Do lepszych czasów.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 30.07.2022 / 02:05, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: promocje promocjami, ale na kanały sportowe (wyłącznie!) C+ oferuje od dawna abonament za jedyne 19 zł. Dla Ciebie byłaby to gratka, ale gorzej z resztą rodziny...Przemyśl rozważnie tę opcję.
A propos' "muzyka wirtuoza", to ja właśnie zaczynam swoją prywatną pijarowską kampanię, pt.: [miodowy musi odejść]. Dalsze pisanie, w duchu konstruktywnej krytyki, przestał mieć jakikolwiek sens.
Działkowe serdeczności

odpowiedz
mietowy - 30.07.2022 / 01:25, *.autocom.pl

kur..... dla mnie to jest niepojetne to co gadaja te grajki i ten smieszny trener tych kolesi nic nie nauczylo to co stalo sie w ubieglym sezonie NIEPOJETE

odpowiedz
Dedi - 30.07.2022 / 01:14, *..

Ja wierzę w tą drużynę. Widać jeszcze brak świeżości, brak automatyzmu, czyli to oznacza że forma jak wejdzie to będą tu w naszej lidze wszystkich zjadać coś tak czuje xD

odpowiedz
Simon - 30.07.2022 / 01:12, *.orange.pl

Nie mam wątpliwości, że ten sezon będzie powtórką z poprzedniego. Bo zespół jest jeszcze słabszy personalnie i żaden trener tego nie zmieni. Jaki jest poziom skautingu? U nas Kramer szpitalny, Baku zagrał ogon. Płock wynalazł takiego Davo, który od początku rozwala system, taki Japończyk z Craxy rozgrywa nas krzyżakiem, ten Kalman rozbija nas fizycznie i strzela. My broniliśmy wynik cały mecz.

odpowiedz
Pjoter - 30.07.2022 / 01:01, *.play-internet.pl

Zieliński niszczy swoją legendę.....Legia by myśleć o sukcesie musi mieć długą ławkę,bo ilość meczów jest spora .A tu co za wiadomości? Radovanovic i Bates nie przyjdą do nas,bo im podziękowano.. Dlaczego? Ponoć,podkreślam to mocno ma do nas trafić Augustyniak...O ile trafi... Nie mamy napastnika,bo Rosół nim nie jest.Chciał do nas wrócić Nikolić i to za darmo,to Zielu mu podziękował,bo Niko rzekomo nie wpisuje się w koncepcję drużyny:( Cytując słowa Franza Maurera---- wypier...ać...

odpowiedz
Miki - 30.07.2022 / 09:06, *..

@Pjoter: Na ławce Sokołowski i Celhaka a Legia ściągnie Augustyniaka? On oczywiście jest lepszy ale naprawdę nie mamy ważniejszych pozycji?

Budowanie składu z defensywnych środkowych pomocników. Gdzie ja to widziałem?

odpowiedz
robert60 - 30.07.2022 / 00:42, *.aster.pl

Skoro skład mamy jeszcze słabszy niż w zeszłym sezonie, to dlaczego wyniki miałyby być lepsze?Jeden piłkarz na przyzwoitym poziomie w składzie (Wszołek) i drugi, któy musi się jeszcze odbudować (Kapustka). Reszta . W tej sytuacji trzeba się cieszyć z każdego punktu. Nie można się czepiać piłkarzy. Grają jak potrafią. To nie ich wina , że są w Legii, pomimo że na Legię są za słabi.

odpowiedz
Simon - 30.07.2022 / 01:35, *.orange.pl

@robert60: ale dziś to nawet ci dwaj nie mieli dobrych zagrań. Kapustka to dziś gubił piłkę po przyjęciu jak junior.

odpowiedz
Legia 1970 - 30.07.2022 / 00:41, *.chello.pl

O co chodzi…?CHWWD

odpowiedz
Micha(L) - 30.07.2022 / 00:30, *.chello.pl

Slisz, Rosołek, Mioduski, Hanna....

odpowiedz
Hiszpan - 30.07.2022 / 00:10, *.play-internet.pl

Z Lubinem w 2 połowie była taka padaka że cud że nie strzelili Legii kilku goli. W piątek Piast się obudzi i ciekawe co treneiro zaszprecha po kolejnym wp...

odpowiedz
Lepki - 30.07.2022 / 00:03, *.play-internet.pl

Trzeba się przyzwyczaić, że jesteśmy w tym momencie ligowym średniakiem. Pomidorówka wybacz ale w tym momencie ekstraklasa to chyba za wysokie progi.

odpowiedz
Syn trenera - 29.07.2022 / 23:59, *.play-internet.pl

Wincyj sliszow i rosolkow i pichow....Jak Legia ma wygrać jak gra w 8 ósemkę każdy mecz....Kto ustala skład Trener czy Zieliński z Mioduskim...Ten sezon będzie jeszcze gorszy niż poprzedni ..Gdzie napastnicy.....Zamiast reprezentanta Szkocji na obronę drwal widzewiak z Uralu .. Masakra Degrengolada Legii sięga zenitu...

odpowiedz
Tomasz - 29.07.2022 / 23:57, *.sky.com

Jeżeli mamy przegrywać w takim stylu to niech zamiast tych wszystkich gwiazd grają Strzałki i inne młode chłopaki to chociaż będzie można wspierać swoich a nie zagraniczny zaciąg.

odpowiedz
kalosz - 29.07.2022 / 23:53, *.mm.pl

to ni ejest cracovia jak znamy z zeszlego sezonu....grają niczym'raków' -zagonili Legionisów,wiedzialem ze tak bedzie po ich poprzednimeczu

odpowiedz
Arek - 29.07.2022 / 23:50, *.tpnet.pl

Ale rozpiździel. Masakra! Tu napastnik potrzebny na przedwczoraj.

odpowiedz
Januszek - 29.07.2022 / 23:43, *.hotelsatel.com

Mareczek! Siwy bajerant dzwonil ponoc szuk pracy xD

Dawac wszyscy na Legie dawac po karnety!!!
Slizem, dwoma reczbikami i jedrzejczakiem to na grzyby mozba isc

odpowiedz
Atmosferic - 29.07.2022 / 23:42, *.orange.pl

Te same wiekowe miernoty z poprzedniego sezonu - a zdziwienie wielkie że wyniki jak w poprzednim sezonie - a jakie mają być jak ci piłkarze są slabi i coraz starsi. Jedza wszołek josue mladenovic, pich, rose, i inne dziady. Zamiast na jakość mioduski zawsze szedł na ilość i wagonami ściągał miernoty.

Legia to klub przepłaconego zdezelowanego odpalonego 30latka.

W innych zespołach w 2 linii czy po bokach widać świeżość w Legii widać starość i ociężałość.

odpowiedz
(L)eo - 29.07.2022 / 23:32, *.t-mobile.pl

Od początku twierdzę że Kosta to ujowy trener,co w Pogoni leciał na farcie. Dziś było widać kompeltny brak pomysłu na grę (tak jakby już w drodze na mecz wiedzieli że przegrają). Cracovia nas zagięła taktycznie i zabiegała fizycznie. Widać,że jesteśmy kompletnie nieprzygotowani do sezonu pod względem motorycznym,a do tego jak dochodzą braki kadrowe, to wygląda to paskudnie. Mój zaprzyjaźniony kolega ze Szczecina mówił mi,że już od dawna chcieli się ppzbyc kosty. Trener,który podchodzi do wszystkiego na lajcie,nie robi zmian,bo tak i najlepiej cały sezon by grał jedna jedenastką. Druga istotna osoba,winna temu wszystkiemu jest Jay-Z. Gościu ściąga piłkarzy na pozycję,które zupełnie nam nie są potrzebne,czyt. ŚO,DP itd,czyli stricte defensywnych. Co z tego że ściągnęliśmy picha,baku i napastnika,którego nikt prócz lekarzy w klubie nie widział? Gramy w ofensywie beznadziejnym beztalenciem Rosolkiem,starym Słowakiem bez formy i kompletnie nieprzygotowanym do gry Baku, więc jak mamy wygrywać. Augustyniak? Fajny transfer,tylko po co kurła? Bo jest okazja? Super,tylko że Rafał nam bramek strzelał nie będzie. Z drugiej strony oby tak dalej, byle do grudnia i wróci Vuko, głęboko na to liczę,bo może i umiejętności trenerskich nie ma,ale atmosfera w szatni jest,motoryka była, co widzieliśmy na wiosnę i jakoś to szło. Do dziś żałuję,że nie zostawili jego,tylko zatrudnili podróbkę trenera,co przez 5 lat w Polsce zrobił 25 zmian i nauczył się dwa słowa w naszym języku. Ale mam cichą nadzieję,że tylko do grudnia,a później go wyrzuca wraz ze Sliszem,Ribeiro,Rose,Pichem i Rosolkiem.

odpowiedz
Portowiec - 30.07.2022 / 00:08, *.centertel.pl

@(L)eo: Bo chcieliśmy, 3 ostatnie sezony to masakra, oczy krwawiły.

odpowiedz
Miki - 30.07.2022 / 09:09, *..

@(L)eo: Sprawdź skarb kibica. Rosołek jest jedynym zdolnym do gry napastnikiem w klubie. Skrzydła czy obrona też wyglądają tak, jak wyglądają.

odpowiedz
Legion - 29.07.2022 / 23:23, *.chello.pl

Co na boisku robi wciąż Rosołek? Trzeci mecz, trzeci raz 90 minut i trzeci raz absolutne zero. Zero bramek, zero niczego. Równie dobrze moglibyśmy grać w 10, różnicy by nie było. Jak Kramer to kaleka jak Johanson, to niech na ataku gra chociaż Muci. Rosołek won z Legii. Następny to Slisz. Czemu ten człowiek jeszcze jest w Legii? Totalne nieporozumienie. Następny to mega duet Abu Hanna i Rose - też won z Legii szrociarze. I Pich kolejny. Również won. Dlaczego nie gra Baku tylko ta łamaga!?

odpowiedz
Wojtas - 29.07.2022 / 23:32, *.centertel.pl

@Legion: Popieram w 100%.Śpisz i Rosołek do usunięcia z tej drużyny.

odpowiedz
(L)eo - 30.07.2022 / 00:04, *.t-mobile.pl

@Legion: Nie wiem czy zauważyłeś,ale Baku nie gra,bo jest totalnie nieprzygotowany do sezonu pod względem fizycznym. Co z tego że będzie grał,jak może z dwa razy dotknie piłkę i ten błagający wzrok typu "no weź mi nie podawaj,no weź" xd

odpowiedz
Trampek - 29.07.2022 / 23:21, *.net.pl

Czego nie ma LEGIA w rzeczywistości , a co ma ..... na etatach zapewne a ciężkie pieniądze ? LEGIA nie ma ...https://pl.wikipedia.org/wiki/Skauting_(sport) i wszystkiego tego co jest w tym linku Wikipedii wymienione. Czy ktoś z zatrudnionych wypatrzył na jakimś meczu zawodnika , który znalazł się w LEGII ? W LEGII tylko ROZGLĄDAJĄ się po ...... ścianach swoich pokoi - w których są zatrudnieni. Efektem tego rodzaju uprawiania przez nich skautingu jest to, że w tej chwili nie ma ... obrony , nie ma napadu. Praktycznie każda formacja wymaga wzmocnień. No , ale od samego ROZGLĄDANIA się / po ścianach pokoi / te wzmocnienia nie nastąpią , czego potwierdzeniem jest dzisiejszy wynik, którego wstyd przytaczać. Tyle i aż tyle w temacie.

odpowiedz
Xyx - 29.07.2022 / 23:13, *..

Bez 9-ki na boisku ciężko wykreować jakieś okazje, Josue i Kapustka nie mają komu dostarczyć piłki, bo wszyscy stoją i się przyglądają, zamiast biegać bez piłki tworząc ruch.
Jak widać, czasami warto postawić na młodzież i są tego efekty

odpowiedz
Yeti - 29.07.2022 / 23:12, *.play-internet.pl

Niestety wszyscy kibice Legii zostali dziś sprowadzeni na ziemię. Nowy trener cudów nie dokonał, a materiał jakim dysponuje nadaje się do II ligi. Szczególnie wkur... bierze jak się patrzy na takich patałachów jak Yuri Ribeiro, Slisz, Rose czy Rosołek. Goście tego pokroju nigdy nie powinni nawet powąchać koszulki (L). Mioduski doprowadził Legię do przeciętności, bylejakości i teraz trudno będzie z tego się wygrzebać.

odpowiedz
Yaro - 29.07.2022 / 23:09, *.t-mobile.pl

Kosta słąbym trenerem jest i basta. W drużynie ma przecietnych kopaczy i nie potrafi zmotywować ich do gry tak by równie przecietni kopacze z Cracovi ich nie zdeklasowali.

odpowiedz
jim - 29.07.2022 / 23:04, *.tpnet.pl

Po trzech meczach nowego sezonu wszyscy kibice Legii zostali brutalnie sprowadzeni na ziemię no ale przede wszystkim pokazało, że poprzedni sezon to nie był przypadek. Nowy trener będzie miał ciężkie zadanie żeby ta drużyna powalczyła o puchary a już bardzo ciężkie aby zaczęła jako tako grać bo do tej pory znowu wszystko od przypadku do przypadku. Problem Legii to już nie tylko szefowie ale pozostali ludzie w pionie sportowym a więc trenerzy , skauci czy inni odpowiedzialni za jakość piłkarzy. Jak pokazują inne kluby potrafią sprowadzić do swoich zespołów zawodników dużo tańszych a przede wszystkim na podobnym lub lepszym poziomie sportowym nie mówiąc o wychowankach . Ta drużyna pewnie z czasem będzie grała lepsze mecze ale patrząc jak słabych mamy kopaczy i jak małe mają umiejętności miejsce w okolicach piątego będzie dużym sukcesem.

odpowiedz
Ewelina - 29.07.2022 / 23:03, *.vectranet.pl

Trudno wygrać mecz jesli formacja ataku nie istnieje.

odpowiedz
Misiek75 - 29.07.2022 / 22:59, *.vectranet.pl

Brak transferów a jeśli miały jakieś być to nie dochodzą do skutku .Kim mamy grać skoro nie ma dobrych transferów .Brak pieniędzy a Zieliński tylko udaje że ma władze .Co mu Miodek powie to ten zrobi ,niestety czekają nas chude lata ,jeżeli chodzi o wyniki .Nie chce się więcej pisać .

odpowiedz
???? - 29.07.2022 / 22:58, *.plus.pl

Slisz zapiernicza więc luzujcie ale Pich słabo A Rosołek ludzie dajcie spokój on gra bo pewnie chcemy wygrać pro junior czy coś tam. Naprawdę nie mamy nikogo do ataku

odpowiedz
Syn trenera - 29.07.2022 / 23:54, *.play-internet.pl

@????: Gdzie Slisz zapiernicza Chłopie to największa Łamaga w L od czasu nie wiem kogo...Gość nie umie grać w piłkę nie umie biegać, podawać, ma same straty...Z nim w składzie zawsze gramy w 10

odpowiedz
geds - 29.07.2022 / 22:56, *.chello.pl

Spotkały się dwa zespoły Jacków Zielińskich. Jeden ma trenera który zrobił z dość średnich piłkarzy sprawną drużynę, przejmując rozsypaną schedę po słynnym celebrycie. Druga ma błazna dyrektora sportowego, który też przejął rozsypaną drużynę i w swym nieudacznictwie podtrzymuje chaos. Nie mamy kompletnie zębów przednich. Graliśmy lepiej w polu od Cracovii, ale nie ma kompletnie na kogo grać. Odszedł Pekhart, Lopez... nie mówię że byli dobrzy, ale teraz nawet tych prymitywnych wrzutek nie ma na kogo grać. My natychmiast potrzebujemy min. 2 napastników. Czasem gra się dwójką, czasem jest kontuzja, kartki, ktoś pod formą, albo któryś się nie sprawdzi. W końcu nie kupujemy za 5 mln euro. Do tego dopiero można dodać wiecznie chorego Kramera. A my się zastanawiamy nad 3 stoperami.... My nie przegraliśmy tego meczu stoperami tylko zerowym zagrożeniem pod bramką przeciwnika. Gdybyśmy choć jedną bramkę potrafili strzelić w pierwszej połowie, ten mecz toczyłby się zupełnie inaczej. My nawet goniąc wynik nie potrafiliśmy wypracować żadnej sytuacji, no może jedną po strzale Muci.

odpowiedz
KibicL - 29.07.2022 / 22:55, *.plus.pl

Tu nie ma się co spinać. Ten sezon nie będzie lepszy od poprzedniego. W dalszym ciągu w Legii niestety wciąż trwa skup drewna. Może więc zmienić nazwę na Legia Tartak. Który poważny klub sprzedaje na starcie swojego kapitana? Takie rzeczy tylko u nas. Jak ktoś zna taki przypadek to niech da znać.

odpowiedz
tylko legia, legia warszafka - 29.07.2022 / 23:24, *.as9105.com

@KibicL: Był w jednym klubie nie pamiętam nazwy piłkarz Luquinhas też go sprzedali przed stratem rundy

odpowiedz
mietowy - 29.07.2022 / 22:53, *.autocom.pl

tak wyglada prawdziwe oblicze tej drużyny niestety

odpowiedz
WM - 29.07.2022 / 22:51, *.centertel.pl

Vuko wróć.. Pseudo trener, pseudo drużyna. Przegrana 0:3 z bardzo słabą drullżyną... Dno...

odpowiedz
LewLegia - 29.07.2022 / 22:56, *.net.pl

@WM: zapomniałeś ? czy celowo pominąłeś pseudo właściciela?

odpowiedz
WM - 29.07.2022 / 23:28, *.centertel.pl

@LewLegia: O kim tu wspominać... O tym pseudo właścicielu, to zwykły nieudacznik... Takiego typa potrzeba było, aby pozbawić mnie kibica od sezonu 1968/69 jakiejkolwiek chęci oglądania meczów...

odpowiedz
LewLegia - 30.07.2022 / 01:07, *.net.pl

@WM: ja od 86 roku zawsze z Lką .
Było lepiej, było gorzej, ale to co ten pajac zrobił z klubem to koszmar, który się nie kończy.

odpowiedz
Arek - 30.07.2022 / 14:53, *.t-mobile.pl

@WM: nie wracaj!!

odpowiedz
Prion - 29.07.2022 / 22:50, *.interkam.pl

I przestańcie się tak spuszczać nad tym Tobiaszem....typowi wyszedł jeden pajacyk a la Boruc I każdy go na rękach by nosił a tu dziś kupa....co leciało mu na ryj to wybił I pewno jabym wybił hehe a co w bramkę to gol. Ręcznik beż doświadczenia Borucowi czy Malarzowi mógłby buty czyścić. Pogonić szczyla i tego pryszczatego drugiego i szukać bramkarza . A z nimi tych pozorantów Picha Rosolka Josue _ ten to dopiero wh...ograjca od kółeczek i niecelnych podań na 100metrow heh

odpowiedz
PLK - 29.07.2022 / 23:22, *.cyfrowypolsat.pl

@Prion: ty jesteś idiotą czy tylko takiego udajesz?!! Obwiniasz naszego bramkarza o stratę którejś z bramek?!!! Uważasz że problem Legii leży w młodym chlopaku na bramce??!!! Jeżeli tak to jesteś idiotą!!!

odpowiedz
Kibic - 29.07.2022 / 23:35, *.torun.pl

@Prion: Przeciez on trenuje pod okiem Malarza :) Malarz wpuszczal prawie w kazdym meczu gola to Tobiasz go nasladuje :)

odpowiedz
artic - 29.07.2022 / 23:50, *.t-mobile.pl

@Prion: panie kolego przy zadnej z bramek mlody Tobiasz nie mial szans obrony gdyby nie on bylo by moze i 6-0 jest mlody jeszcze nie jedna szmate i on wpusci ale to material na b.dobrego bramkarza juz na dzis jest dobry nie to co pryszczaty Czarek z Łukowa jego juz dawno powinni wypozyczyć np. Do Izolatora Boguchwala albo do Wisły Puławy lub Resovii Rzeszow.

odpowiedz
Szpic - 29.07.2022 / 22:48, *.play-internet.pl

Bez obrony i napastnika z prawdziwego zdarzenia nie da się wygrać meczu. Obecne wyniki (przy tym składzie) idą już zdecydowanie na konto obecnego dyr. sportowego J. Zielińskiego i jego pryncypała.

odpowiedz
Adaś - 29.07.2022 / 22:46, *.centertel.pl

To co Vuko wróc po raz trzeci...?

odpowiedz
grzesiek - 29.07.2022 / 22:56, *.centertel.pl

@Adaś: a myslisz czemu nie poszedl do partizana. Ciagle liczy ze ktos pojdzie po rozum do glowy i bedzie mogl robic to co lubi w klubie ktory kocha

odpowiedz
Mateusz KOPYTO Borek - 29.07.2022 / 22:45, *.105.240

Zielu TOP Mioduch TOP Runiacz TOP Legia TOP I liga TOP

odpowiedz
clod - 29.07.2022 / 22:45, *.play-internet.pl

co tu pisać, tu trzeba dzwonić

odpowiedz
Cegiełka - 29.07.2022 / 22:44, *.t-mobile.pl

1. W rywalizacji trenerów Zieliński ośmieszył Runjaica;
2. Tak jak trener Zieliński ośmieszył Runjaica, tak przy 3 golu Siplak ośmieszył Jędzę - zakręcił nim jak na podwórkowym boisku;
3. Tobiasz to ręcznik w bramce - jeśli piłka nie leci w niego, to gol;
4. Młode łepki z Krakowa zajechały naszych kondycyjnie, pod koniec meczu zabiegali ich na amen. Nasze pseudogwiazki z Ł3 spasione na kebabach i hamburgerach na koniec nie dawali rady szybkościowo i wytrzymałościowo tym dzieciakom spod Wawelu.

A tak w ogóle, to fakty są takie, że jesteśmy siermiężną, przeciętną ligową drużyną w tej jednej z najsłabszych lig w Europie i z każdym możemy przegrać. Takich łomotów i upokorzeń jeszcze wiele przed nami wiele w tym sezonie.

odpowiedz
atric - 30.07.2022 / 00:01, *.t-mobile.pl

@Cegiełka: tak dwa je....z pola karnego i rzut karny moze ty bys obronil???? Zeby nie Tobiasz bylo by moze i 5-0 a moze i 6-0.

odpowiedz
Adaś - 29.07.2022 / 22:42, *.centertel.pl

skład top3 od końca....

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 29.07.2022 / 22:41, *.orange.pl

Wracam z uporem maniaka do mojego komentarza po meczu z Lubinem-
Płacimy zaSlisza 1,5 mln euro mając u siebie i oddając za darmo Łakomego.... Ściągamy jakiegoś Hannę, oddając w gratisie Mosora.... Ludzie... Przestańmy już sponsorować ten objazdowy cyrk... Serce boli.... Ale takie są fakty....

odpowiedz
mrsn - 29.07.2022 / 22:41, *.centertel.pl

Legia jak zwykle mnie nie zawodzi u buka xd

odpowiedz
Nikt ważny. - 29.07.2022 / 23:26, *.chello.pl

@mrsn: warto grać przeciwko Legii,bo pewnie będą wysokie kursy...

odpowiedz
Roul - 29.07.2022 / 22:40, *.vectranet.pl

Wynik odpowiedział na jakość piłkarzy, bez wzmocnień będziemy się bronili przed spatkiem. Ten zespół nic więcej już nie pokarze.

odpowiedz
speed - 29.07.2022 / 22:40, *.play-internet.pl

Jeszcze trochę i Prezes weźmie sprawy w swoje ręce.


odpowiedz
ZenekL3 - 29.07.2022 / 22:38, *.chello.pl

Zasłużona porażka, na chwilę obecną na tyle stać ten skład, który dziś grał. Dopóki nie poprawimy gry ofensywnej nadal będziemy osiągać takie wyniki na jakie pozwoli przeciwnik. Jak sobie pomyślę, że ściągamy jeszcze jednego łamignata na defensywnego pomocnika a do końca sezonu będziemy grać Pichem, Mucim, Kastratim i Rosołkiem to myślę, że powtórzenie wyniku z poprzedniego sezonu będzie dobrym wynikiem.

odpowiedz
Siwy - 29.07.2022 / 22:37, *.138.124

Do Pogoni wypad odrazu mówiłem że to niemic Vuko uratował i powinien zostać ale wszyscy mądrzejsi

odpowiedz
Prion - 29.07.2022 / 22:37, *.interkam.pl

Brawo Miodek brawo Jacek jest git. No i napastnik mega brawo Rosolek

odpowiedz
Wolfik - 29.07.2022 / 22:37, *.mm.pl

Systematycznie osłabiamy skład. Grają Ci, którzy muszą bo zmiennicy są jeszcze bardziej słabi. Co wniósł dziś do gry Kastrati czy Muci? Wieteska sprzedany, a przcież zastepstwa nie ma. Lewa obrona nie istnieje, bo Riberio to gracz na 2-ga ligę.

No i kto ma strzelac bramki? Bo przeciez nie Rosołek....

Ekipa na poziomie mieleckiej stali z poprzedniego sezonu. Albo bedzie on przejściowy, albo trzeba sie przyzwyczajać do miejsca w dolnej połówce tabeli.

odpowiedz
LewLegia - 29.07.2022 / 22:45, *.net.pl

@Wolfik: ciągle starasz się rozsądnie wszystko tłumaczyć co się dzieje z Legią, bo Ci bardzo zależy na klubie i chcesz żeby było OK.
Problem w tym, że właściciel ma to w dupie i nie Ł3 go wali, jedyne co go interesuje to hajs. Ma nas gdzieś i co więcej ośmiesza nas już drugi rok w tej dupoklasie i robi pośmiewisko na całego.

odpowiedz
Literat - 29.07.2022 / 22:36, *.net.pl

Znowu koszmar się zaczyna,
bukmachera to przyczyna?
Może grajków co są w raju
po dziewuchach tych z Dubaju?
Cała prawda jest wiadoma
choć cześć będzie zawiedziona
Wina jedna jest wszystkiego ,
to wyczyny mioduskiego.

odpowiedz
Glonus - 29.07.2022 / 22:36, *.t-mobile.pl

Jeden, dosłownie jeden celny strzał prze 90 minut z dokładką... Koszmary wracają... No i jak zwykle brak planu na grę....
Jesteśmy w dupie i tyle powiem, bo te poprzednie mecze nie były lepsze...

odpowiedz
Darek - 29.07.2022 / 22:36, *.chello.pl

Kopania się po czole ciąg dalszy.Gra Rosołkiem,Sliszem i Pichem to granie w 8.Jeden celny strzał w 69 minucie.
Jesteśmy mistrzami w podawaniu w poprzek i do tyłu.
W plusach i minusach po meczu zapewne połowa drużyny będzie chwalona.A średnia ocena drużyny po meczu wyniesie 2,8.
Proponuje teraz wolne do środy.
Idziemy drogą Wisły Kraków.

odpowiedz
Syn trenera - 29.07.2022 / 22:55, *.play-internet.pl

@Darek : 10000% racji trzech deasparados Won....kiedy Niemiec zobaczyć że Slisz to dno...Pich Rosołek dramat...Skład chyba Zieliński z Mioduskim ustalają..

odpowiedz
grzesiek - 29.07.2022 / 22:34, *.centertel.pl

3.......2.........1
SEZON STĘKANIA ROZPOCZĘTY
za Vuko ta gra zacxynała jako tako wyglądać. A dzisiaj wracamy do starej przegranej Legii michniewicza. Gratulacje miodek, gratulacje zielu.

odpowiedz
Beck - 29.07.2022 / 22:34, *.t-mobile.pl

Zaczęło się......

odpowiedz
Bocian - 29.07.2022 / 22:33, *.223.91

Serce peka, ale jestesmy sredniakami w tej smiesznej lidze…

odpowiedz
Pab(L)o - 29.07.2022 / 22:33, *.mm.pl

Rosołek, slisz i pich poziom A klasy, ale zapytajmy prezesa jaki jest napastnik którego można wystawiać za rosolka???????

odpowiedz
lucho_83 - 29.07.2022 / 22:33, *.chello.pl

Deja vu sprzed roku....brak normalnych transferów, piłkarzami - pajacyki. Trener na lat(a)o. Trzeba chyba realnie podejść do sezonu, bez wielkich oczekiwań, poza utrzymaniem się w lidze. Jesteśmy piłkarsko bardzo przeciętni...

odpowiedz
Roger_1916 - 29.07.2022 / 22:33, *.161.196

Tu się nic nie zmieniło - to jest skład węgla i papy. Banda przepłaconych frajerów.
Na plus jedynie Tobiasz i Kapustka. Reszta w siną dal....

odpowiedz
. - 29.07.2022 / 22:33, *.vectranet.pl

co się dzieje redakcjo ?

odpowiedz
Atmosferić - 29.07.2022 / 22:32, *.orange.pl

utopieni w kałuży

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.07.2022 / 22:31, *.autocom.pl

Wieteska wam się nie podobał? To mata Abu Hannę. Dwie bramki jego. Jozue? To jakiś basebollista? Rosołek "grał" cały mecz. Kupujcie karnety....

odpowiedz
tomiacab - 30.07.2022 / 17:16, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony: co nadal nie zmienia faktu że Wieteska był ch..y

odpowiedz
Rafalek - 29.07.2022 / 22:29, *.orange.pl

Z tydzien tez 90 min w 10?

odpowiedz