David Bates - fot. afc.co.uk
REKLAMA

Radovanović i Bates nie trafią do Legii

źródło: Legionisci.com

Sebastian Staszewski z interia.pl poinformował, że do Legii Warszawa nie trafi ani David Bates, ani Aleksandar Radovanović. Obydwaj przebywali na testach medycznych w stołecznym zespole. Wiadomo, że Szkot pozytywnie przeszedł testy, ale Legia nie zdecydowała się na zatrudnienie go. Do Warszawy ma za to trafić Rafał Augustyniak.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
Haha - 31.07.2022 / 18:31, *.autocom.pl

Przyszli Bates i Radovanovic, zobaczyli jakie tu szambo i woleli dalej być bez klubu.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 31.07.2022 / 13:37, *.com.pl

Moim zdaniem dyrektor sportowy,czy tam inna osoba odpowiedzialna za transfery powinien podlegać trenerowi i trener przed sezonem powinien mieć informacje z klubu że ma np 3mln € na transfery.Wtedy za ten hajs niech sobie kupuje kogo chce i kto mu jest potrzebny do składu.A nie tak jak u nas że są sprowadzani jacyś przypadkowi ludzie,robione są jakieś debilne testy,które nawet jak zawodnik przejdzie to jest i tak odpalany,no k.rwa o co tu w ogóle chodzi?Takiej amatorki to nie ma chyba w żadnym klubie w naszej ekstraklasie.

odpowiedz
Danielo - 31.07.2022 / 05:25, *.frontiernet.net

Szok. Lol

odpowiedz
ZenekL3 - 31.07.2022 / 00:40, *.chello.pl

Oczywiście sprawa jest czytelna wypalił Augustyniak i reszta szrotu dostała kosza co pokazuje wyraźnie jak krótkie nóżki ma skauting Legii i jak przypadkowa jest tzw. budowa drużyny. A ponieważ jest przypadkowa potrwa dużo dłużej.

odpowiedz
Olomanolo - 30.07.2022 / 22:31, *.com.pl

Młodych oddajecie za darmo do innych klubów a tu szrot leci !!! --- MIODUSKI WON Z LEGII - pseudo biznesmenie

odpowiedz
bum - 30.07.2022 / 16:48, *.232.37

Nakarmieni obietnicami o transferach???
Tak to ma właśnie wyglądać.... W tygodniu kiedy sprzedawali karnety informowali o ciekawych piłkarzach mających zasilić klub. A później mela w ryj kibicom hehe. Standardy mioduskiego

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 30.07.2022 / 09:50, *.telefonica.de

MIODUSKI LICHWIARZU WON Z LEGII

odpowiedz
Sobo(L)ew - 30.07.2022 / 07:58, *.datapacket.com

I co z tego ze nie sa gotowi? Przeciez to juz standard w Legii od wielu wielu lat. Gotowy czy nie, sprowadzany "Pilkarz" ZAWSZE potrzebuje czasu zeby sie wkomponowac, zaaklimatyzowac, nauczyc imion czy inne pierdu pierdu. Kazdy musi swoje minimum pol roku odsiedziec na trybunach. Dlatego tez sprowadzalismy kaleki jak Eduardo, Obradovic, Necid czy inne miernoty.Brac wszystkich, byle za friko. Z 10 na trybunach moze jeden odpali, wiec jest git. Ot polityka transferowa dyrektorkow sportowych w CWKSie.

odpowiedz
Lichwiarz - 30.07.2022 / 00:09, *.lewtelnet-access.de

sprawa jest prosta jak drut w kieszeni, provident nie dał chwilówki debilowi w przeszczepionych kudłach i herbatnik z krakersem musieli wracać

inna sprawa jaki sens sprowadzać szrot na wagę i ilość
przecież to kompletnie nie ma znaczenia, te wszystkie kasztany są uja warte

Legia nie ma dobrych graczy ofensywnych, a bez tego to można co najwyżej zremisować lub raz na kilkakilkanaście kolejek fartem wygrać

po łomocie w srakovie widać też jak można przygotować fizycznie i szybkościowo do sezonu korniszony bez talentu

QURVA ale dno

odpowiedz
Janek - 29.07.2022 / 22:49, *.play-internet.pl

Dziwne to. Z tego co mi wiadomo to na testy bierze się i ewentualnie odprawia juniorów albo półamatorów z niższych lig o których nie ma pełnych danych, a nie zawodników z równorzędnych lub nawet lepszych klubów o których wiele można się dowiedzieć z InStat czy Wyscout.
Co to w ogóle był za pomysł ściągnąć gościa i wysłać z powrotem do domu. To jakieś niepoważne posunięcie i uwłaczające dla zawodnika.

odpowiedz
Wkurwio… - 29.07.2022 / 22:23, *.datapacket.com

Zielu wyp… do Wigier, tam twój poziom detektora sportowego a nie w LEGIi

odpowiedz
Marcinek 31 - 30.07.2022 / 16:20, *.plus.pl

@Wkurwio…: kupiłeś karnet na ten sezon ??

odpowiedz
Nono - 29.07.2022 / 22:11, *.play-internet.pl

Zieliński jednak amator. Nie ma lidera w drużynie. Jedza odpuścił a że skutecznością krucho. W czasie młodzi zapieprzają a u unas weterani kombinują.

odpowiedz
Zbycho(L) - 29.07.2022 / 21:43, *.aster.pl

Przecież testy medyczne są tzw. kropką na i. W profesjonalnym klubie przed przystąpienie do testów wszystko w kontrakcie powinno być dograne na 100%. Po wyjściu z laboratorium zawodnik bierze prysznic i idzie podpisać kontrakt. Więc dlaczego się zesrało. Któraś ze stron jest nieprofesjonalna. Jeżeli to tamci to klub powinien jak najszybciej wydać oświadczenie w powyższej sprawie. Czy dłużej to trwa tym więcej jest niedomówień i hipotez. A smród zostaje w naszych gaciach.

odpowiedz
sprzątaczka - 29.07.2022 / 21:18, *.vectranet.pl

Jeden to nawet już z bidetu klubowego zdążył skorzystać ale mu przez drzwi od łazienki krzyknęli ,że jednak nie zostaje w klubie i że ma wypierdziulać

odpowiedz
Maverick - 29.07.2022 / 21:06, *.vectranet.pl

Ahahahahahahahahahaha.Dzień jak co dzień w kwestii transferowej legii.
Jednym slowem:Legia nie dla legii.Zresztą, co za różnica kto przyjdzie a kto nie.Jak i tak w pucharach nic nie znaczą te patałachy.Przykładem Lechia oraz Pogoń. Zwłaszcza Pogoń hahahahhaha

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.07.2022 / 20:24, *.autocom.pl

Teraz czas na Neymara i Messiego. Ludzie, ile będziecie dawać się robić w balona!

odpowiedz
aaa - 29.07.2022 / 20:18, *.inetia.pl

Augustyniak hahahaha!

odpowiedz
grzesiek - 29.07.2022 / 19:39, *.centertel.pl

Niech grają słabiakami. Po co transfery. Wpierw trzeba sprawdzic ile są warci ci z obrcnej kadry. Wielu nie dostawalo szans w tamtym sezonie

odpowiedz
SNS - 29.07.2022 / 18:46, *..

No cóż, trzeba się oswoić z myślą że zostaliśmy ligowym średniakiem z niewielkim budżetem...

odpowiedz
grzesiek - 29.07.2022 / 21:24, *.centertel.pl

@SNS: nie sądze. W tym sezonie rowniez pewnie powalczymy o utrzymanie...

odpowiedz
Misiowaty - 29.07.2022 / 18:40, *.orange.pl

Pekhart, Prijović, Karbownik, może Niezgoda chce wrócić :p

odpowiedz
Bartek - 29.07.2022 / 18:37, *.123.205

Nie ma co brać byle kogo, moze sie trafi okazja z kimś lepszym.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 29.07.2022 / 20:22, *.255.115

@Bartek: Byle kogo?? Od kad były informacje że ten Szkot ma tu trafić na Legia.net, Legioniści i twitterze każdy piał z zachwytu a teraz każdy mówi że to byle kto??? Żenada. Nikt nie zdaje sobie sprawy jak inni piłkarze będą podchodzić do tego klubu gdy ktoś zechce ich zatrudnić bo jak można wytłumaczyć dlaczego zrezygnowano po testach.

odpowiedz
Dimas - 29.07.2022 / 22:12, *.info.pl

@Bartek: A my w tym czasie dostaniemy parę meczy w plecy i znów walka o utrzymanie

odpowiedz
Żyrardów - 30.07.2022 / 15:30, *.125.101

@Sobo(L)ew:
Odkąd piszemy razem
Do szkoły mieczu lesczu

odpowiedz
WETERAN - 29.07.2022 / 18:16, *.tpnet.pl

Co z napastnikami /Świerczok,Prijović/,zapanowała kilkudniowa cisza ?

odpowiedz
Yaro - 29.07.2022 / 19:45, *.t-mobile.pl

@WETERAN: Świerczok będzie podobno zdyskfalifikowany za doping.

odpowiedz
Heh - 29.07.2022 / 18:09, *.aster.pl

Wstyd ! Frajerstwo! Żenada!

odpowiedz
Frn - 29.07.2022 / 17:50, *.orange.pl

Haha.
Świetne transfery :)

odpowiedz
Dezerter - 29.07.2022 / 17:47, *.t-mobile.pl

Jeszcze Karbownik, Prijović i okno można zamykać, bo taki się zrobił przeciąg, że łeb urywa...

odpowiedz
skreem - 29.07.2022 / 17:37, *.centertel.pl

No i dobrze, skoro nie są gotowi na 100% od razu wskoczyć do składu za Wieteskę

odpowiedz
Maciek - 29.07.2022 / 17:30, *.play-internet.pl

... bo był za darmo to go wzięli ... ciekawe kiedy doczekamy czasów ze piłkarze będą dopłacać aby grać w Legii ;))). Proponuje Slisza i Abu Hanna - za ustawiczną promocje swoich osób powinni płacić !

odpowiedz
Tom - 29.07.2022 / 17:22, *.centertel.pl

To po co im zawracali d..e przeszedł pomyślnie testy a i tak z nim kontraktu nie podpiszą

odpowiedz
L - 29.07.2022 / 17:54, *.aster.pl

@Tom: bo w miedzy czasie znalezli lepszego? Naucz sie czytac.

odpowiedz
Dimas - 29.07.2022 / 18:56, *.info.pl

@L: Nie lepszego tylko za którego nie trzeba płacić jak jesteśmy gołodupcy to po co się ośmieszać, zaraz się dowiemy że Augustyniak nie dla Legii bo Zenek spod sklepy chce mniejszy kontrakt...

odpowiedz
Cyniek - 29.07.2022 / 17:13, *.weserve.nl

Jak oni myślą kogoś poważnego sprowadzić jak robią pośmiewisko z siebie ściągają piłkarzy na testy testy wypadają ok i nagle rezygnują przecież to co się wyprawia to naprawdę w A klasie nie robią takich numerów

odpowiedz
L - 29.07.2022 / 17:54, *.aster.pl

@Cyniek: przeciez takie rzeczy sa normalne i odbywaja sie w najwiekszych klubach swiata. Wyjdz z lepianki.

odpowiedz
Dimas - 29.07.2022 / 19:18, *.info.pl

@Cyniek: Nikt poważny do Legii nie przyjdzie jak będzie taka amatorka - jak to było Wieteske nie sprzedamy jak nie będzie zastępstwa :) no i czekamy do zimy

odpowiedz
(L) - 29.07.2022 / 17:09, *.centertel.pl

Śmiech na sali ku...a xD

odpowiedz
Wycior - 29.07.2022 / 17:09, *.vectranet.pl

Za drodzy dla pudla byli? Oni też?

odpowiedz