Joel Abu Hanna - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Abu Hanna: To my kontrolowaliśmy grę

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

- Jest bardzo ciężko powiedzieć coś po takim meczu. Pierwsza połowa była dobra. Oprócz bramki, Cracovia była poza grą. To my ją kontrolowaliśmy. Mieliśmy niejedną szansę by wyrównać, ale się nie udało. Byliśmy pewni, że drugą połowę zaczniemy tak samo, ale został szybko podyktowany rzut karny. Wierzyliśmy w siebie, ale to podcięło nam skrzydła - powiedział po meczu z Cracovią Joel Abu Hanna.



- Byłem zaskoczony decyzją o podyktowaniu rzutu karnego. Nie widziałem tej sytuacji idealnie, ale dla mnie ta decyzja to żart. Jeśli zawodnik nie stoi nawet metr od piłki, to nie ma co zrobić z ręką. To był ewidentny błąd sędziego, a VAR powinien zmienić decyzję. Niech ludzie sami ocenią. Ja muszę zobaczyć tą sytuację jeszcze raz, ale moim zdaniem jest to ewidentny błąd. To było miażdżące. Wychodzisz po przerwie, naładowany pozytywną energią, chcesz zmienić wynik meczu, wrócić do gry i nagle przegrywasz 0-2. Nie tak chcieliśmy rozpocząć drugą połowę.

- Myślę, że nie finalizacja była głównym problemem, tylko to, że straciliśmy trzy gole. Jedna bramka była z karnego, a przy ostatniej ja powinienem zachować się lepiej, zablokować piłkę. Oczywiście, jeśli zdobylibyśmy bramkę, ten mecz mógłby potoczyć się inaczej. Teraz się tego nie dowiemy. Ostatecznie nie strzeliliśmy nic, a wpuściliśmy trzy. Tak nie wygramy meczu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Ha ha ha - 01.08.2022 / 08:53, *.t-mobile.pl

Co ten gość bierze?

odpowiedz
bronek49 - 30.07.2022 / 19:05, *.chello.pl

następny nędzny piłkarzyna głupio się tłumaczy chcieliśmy ale nie mogliśmy

odpowiedz
jarekk - 30.07.2022 / 16:06, *.metrointernet.pl

Kontuzja przeszla z kolanka na glowke?

odpowiedz
Pan - 30.07.2022 / 15:51, *.centertel.pl

To co będzie jak gry nie będziecie kontrolować?

odpowiedz
Może zrozumie pytanie: - 30.07.2022 / 15:50, *.stansat.pl

וואס טוסטו? / Co robiliście? / What were you doing?

odpowiedz
e(L)o - 30.07.2022 / 13:42, *.play-internet.pl

juri yhy

odpowiedz
SzB - 30.07.2022 / 13:39, *.play-internet.pl

Człowieku, jest takie powiedzenie- milczenie jest złotem. Jak nie wiesz co powiedzieć, nie mów nic. Taką wypowiedzią ten pilkarzyna bardzo się pogrąża. Jak oni z trenerem uważają, że gra jest dobra, nikt ich niczym nie jest w stanie zaskoczyć, to ja już więcej pytań nie mam....

odpowiedz
pnk - 30.07.2022 / 13:20, *.chello.pl

Jeżeli nasz obrońca nie wie kiedy jest rzut karny, a kiedy nie to lepiej niech nie zbliża się do pola karnego...

odpowiedz
Redi - 30.07.2022 / 12:38, *.play-internet.pl

To taka prośba, w następnym meczu oddajcie kontrolę przeciwnikowi a sami strzelajcie bramki :)

odpowiedz
Roul - 30.07.2022 / 12:32, *.plus.pl

Co kontrolowaliscie? Tak wygląda kontrola? Proszę nie ośmieszaj się, po wypowiedziach piłkarzy odnoszę wrażenie że oglądałem inny mecz. Trzeba grać, strzelać bramki, biegać z dużą intensywnością, od kontroli się nie wygrywa. Dziękuję za taką kontrolę.

odpowiedz
Wolfik - 30.07.2022 / 12:23, *.mm.pl

Nie wiem, co kontrolował nasz "obrońca" ale z pewnością nie ustawienie przy bramkach nr 1 i 3 Cracovii. Jeśli to ma być ów magiczny zastepca Wieteski, to rekord porażek uważam za zagrożony.

odpowiedz
ryba socho - 30.07.2022 / 11:44, *.t-mobile.pl



Pan bóg stworzył rudego trzeba uważać na niego !
KŁAMCA !!! Albo narkoman

odpowiedz
Baflo Bil - 30.07.2022 / 11:27, *.105.240

Rudy to wiadomo że kłamie. Won z tego klubu miernoto!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.07.2022 / 11:22, *.orange.pl

Dlaczego reklamy na tej stronie zaczęły zasłaniać widok pisanego komentarza? Nie widzę, co piszę, podobnie jak Abu Hanna nie widzi co się dzieje na biosku. Teraz już wiemy, dlaczeo jest taki słaby, bo rnawet nie zauważył, że sędzia nie podyktował tego karnego. :D Co za gość! A potem jeszcze gada, że ofensywa nie była problemem. Jeśli nie strzelasz żadnego gola to ofensywa jest problemem. A już szczególnie gdy wszystkie bramki w sezonie drużyna zdobyła z rzutów karnych lub po identycznej akcji ze skrzydła. Legia była całkiem dobra na tle bardzo dobrej Cracovii na wyjeździe, ale tylko przez pierwsze pół godziny gry. Dalej Legia już nie istniała i zasłużenie dostawała kolejne gole. Gdyby nie było karnego bramka dla gości i tak byłaby tylko kwestią czasu.

odpowiedz
Szymon z Mazur - 31.07.2022 / 10:41, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: polecam wypier...lić Chrome i zainstalować przeglądarkę z AdBlockiem na tel

odpowiedz
PAPCIO - 30.07.2022 / 11:12, *.vectranet.pl

Co z tego, że wychodzicie wysoką obroną i robicie atak pozycyjny skoro nie potraficie zakończyć akcji trafieniem? Nie potraficie strzelić albo nie macie wykonawców do tego. Brakuje strzelców i ostatniego podania. Wszystko było w miarę ok do 16 i to daje złudzenie kontroli nad meczem ale to tylko złudzenie. To było walenie głową w mur. Kontrolę nad meczem to miała Cracovia ,która postawiła autobus przed bramką i robiła skuteczne kontry. Taki ich był plan na mecz i to zrealizowali, a nam się wydaje ,że coś kontrolowaliśmy. Tylko, że to oni mają 3 trafienia i 3 punkty.

odpowiedz
bizon - 30.07.2022 / 10:50, *.orange.pl

"To my kontrolowaliśmy grę" - gościu mnie rozśmiesza. Przegrywają 0:3 ale... kontrolują grę. Fajnie.

A tak na poważnie, to jak popatrzyłem na wczorajszy mecz, to stwierdzam, że jeszcze kilka lat temu wielu z tych piłkarzy nie miałoby szans założyć meczowej koszulki Legii. Tu można śmiało wymienić: Abu Hanna, Lindsay Rose, Bartosz Slisz, Robert Pich, Maciej Rosołek, Lirim Kastrati, Ihor Charatin, Patryk Sokołowski, Makana Baku. Kogoś pominąłem?

To są bardzo przeciętni piłkarze, pewnie na kilka drużyn z Fortuna 1 Liga by się załapali, ale tutaj? W drużynie, która co roku ma mistrzowskie aspiracje? Nie ten poziom.

Jędrzejczyka z konieczności wrzuca się na wahadło, bezradny Wszołek z Josue i Kapustką. Wszystko to bardzo słabo wygląda... Brakuje liderów, ale generalnie brakuje DRUŻYNY.

Nie przekonują też mnie transfery Jacka Zielińskiego. Póki co: Sokołowski, Pich, Baku są słabi. No i ten kontuzjowany Kramer, zapewne podobny poziom. Podobnie bramkarze, których sprowadzał, jakoś się nie przebili. Ściągnięcie Rafała Augustyniaka może być jedynym "na plus" Jacka Zielińskiego. Jak mu się uda. No i ponowne pozyskanie Wszołka, może uda też mu się z Prioviciem, ale też nie wiadomo w jakiej jest facet formie i czy będzie mu się chciało...

odpowiedz
SzB - 30.07.2022 / 13:36, *.play-internet.pl

@bizon:
Chyba Vrdoljak w którymś z wywiadów podsumował na przykładzie Josue, że ten człowiek jeszcze kilka lat temu mógłby u nas odgrywać co najwyżej rolę zmiennika.

odpowiedz
Exar - 31.07.2022 / 10:44, *.chello.pl

@SzB: akurat z tym ciężko się zgodzić, bo w czasie gdy ten Jugol oklepywał polskie boiska Josue rozegrał kilka spotkań w reprezentacji Portugalii i był zawodnikiem FC Porto

odpowiedz
misza praga - 30.07.2022 / 10:45, *.orange.pl

Drewna typu Rosołek,Abu Hanna czy Ślisz miałyby problem z załapaniem sie w czwartoligowych druzynach w powaznych ligach,a u nas te piłkarsko podobne produkty grają w pierwszym skladzie i keszcze takie drewniaki pitolą o kontrolowaniu meczu,żenada.

odpowiedz
Wiktor - 31.07.2022 / 10:43, *.play-internet.pl

@misza praga: Bede się za Ciebie modlił byś był zawsze taki obiektywny zgadzam się w100 % zdrowia . Im się po prostu w tych łbach poprzewracało od kasy niech ktoś ich zacznie karać odbieraniem części pieniędzy za takie niby granie to może coś się zmieni innej możliwości nie widzę . gadanie moja wina , złe zagrałem to żadna kara

odpowiedz
Legion - 30.07.2022 / 10:34, *.chello.pl

Skąd Mioduski bierze tych ludzi? Przecież z taką mentalnością, to jak oni mają wygrywać??!! Kontrolowaliście?? Co kontrolowaliście? Oddaliście JEDEN cały strzał, gdy przeciwnik strzelił 3 bramki, a mógł i 5. Czy ty człowieku wiesz, jakie są zasady gry, którą uprawiasz i na czym ona polega? Jak tu mają być wyniki, skoro oprócz Picha i Tobiasza to grała dokładnie ta sama drużyna, która pobiła w zeszłym sezonie rekord porażek. Ci ludzie mają w sobie już gen przegrywu i nic się z nimi jako całością nie zrobi. Poszczególne jednostki, z których coś może być (np. Josue, Kapustka, Wszołek, Muci) mogą zostać a reszta tych zeszłorocznych rekordzistów HAŃBY pogonić w cholerę! Co na boisku robi nadal Rosołek? Slisz? Ribeiro? Abu Hanna? Rose? Won z tym szrotem!!! Dlaczego nie gra Baku?

odpowiedz
kczeczu - 30.07.2022 / 10:33, *.205.233

Rosołek to taka uboga wersja Piątka a Piatek to drewno jakich mało więc nie oczekujmy cudów

odpowiedz
Gazik - 30.07.2022 / 09:31, *.156.98

Nie wiem co Ty kontrolowałes...może lepiej zostać kanarem w WKD.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.07.2022 / 08:08, *.rsn1.com

Przy ostatniej bramce, to kunszt pokazali: Kastrati, Jędza i Abuhania. Przy pierwszej Slisz i Abuhania.

odpowiedz
gazza - 30.07.2022 / 07:41, *.centertel.pl

HAHAHAHA CO ON WYGADUJE ???
Jesli wszyscy pilkadze Legii maja podobne rozumowanie to ja nie dziwie sie ze przegrywamy mecz 3-0...

odpowiedz
Obcy - 30.07.2022 / 07:25, *.t-mobile.pl

Kolejny filozof.

odpowiedz
Zdzicho - 30.07.2022 / 07:02, *.tpnet.pl

Zamilcz, a najlepiej wyp...

odpowiedz
K(L)ops - 30.07.2022 / 06:39, *.centertel.pl

Joel ma wielką karierę przed sobą. W kabarecie ????

odpowiedz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 30.07.2022 / 02:24, *.plus.pl

Zamilcz i nie wqrwiaj ludzi,

odpowiedz
grzesiek - 30.07.2022 / 01:40, *.centertel.pl

Ten joel abu hanna to juz chyba takie pierwsze dziecko internetowe,co nie bardzo rozumie otaczajacy go swiat. Rodzice oplacili mu akademie pilki noznej i tak kopie tą pilke po dzis dzien bo co innego ma w zyciu robic.

odpowiedz
Hiszpan - 30.07.2022 / 01:20, *.telnaptelecom.pl

To mi przypomina kawał jak komar lata słoniowi koło upy i krzyczy walcz tchórzu...

odpowiedz
mietowy - 30.07.2022 / 01:12, *.autocom.pl

jaki byl wynik spotkania dzbanie ????!!!!!!!!

odpowiedz
Gienek - 30.07.2022 / 00:55, *.play-internet.pl

Odejdź gościu z Legii i wstydu oszczędź Jej kibicom...

odpowiedz