Yuri Ribeiro po meczu z Cracovią - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Yuri Ribeiro: Wynik 0-3 był zbyt wysoki

źródło: Legia Warszawa

- To był trudny mecz. Przegraliśmy 0-3. Chcieliśmy wrócić z Krakowa z trzema punktami. Taka jest nasza mentalność przed każdym spotkaniem. Niestety, to nam się dziś nie udało. Teraz skupiamy się już tylko na meczu z Piastem - powiedział po meczu z Cracovią Yuri Ribeiro.

- Myślę, że już niedługo złapiemy odpowiednią formę i będziemy grali tak, jak wszyscy od siebie oczekujemy. Moim zdaniem wynik 0-3 był dziś zbyt wysoki, ale taki jest futbol. Musimy przeanalizować ten mecz i zobaczyć, co możemy poprawić.

- Jeżeli przegrywasz, to wiesz, że musisz pracować jeszcze mocniej. W poprzednim meczu wygraliśmy, a w pierwszej kolejce zremisowaliśmy. Mamy dobrą drużynę, a każdy z nas w siebie wierzy. Czekamy na jutrzejszy dzień. Myślimy już tylko o spotkaniu z Piastem, w którym musimy zdobyć trzy punkty.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
znajca - 01.08.2022 / 07:08, *.com.pl

Uwierzy ktoś, że ten koleś grał w Nottingham Forest przez 2 lata?!

odpowiedz
Wsciek(L) y - 31.07.2022 / 17:14, *.orange.pl

Gdyba nie Kacper to byłoby 5:0. Ciekawe jak wtedy byś gadał. Mądralo

odpowiedz
Kibic 52 - 31.07.2022 / 11:17, *.orange.pl

Cieszmy się ,że tylko 3 :0 , bo mogło być gorzej .

odpowiedz
bronek49 - 30.07.2022 / 18:59, *.chello.pl

powinni was wszystkich drewniaków popędzić z Legii zawsze jedziecie po trzy punkty a przyjeżdżacie na minusie brak wam umiejętności i zaangażowania.

odpowiedz
ops2 - 30.07.2022 / 17:23, *.centertel.pl

Ciężko uwierzyć, ze grał w młodzieżówce Portugalii. Gość nie potrafi zagrać prostej piłki o dośrodkowaniach to nawet pomarzyć nie można (. Dramat …

odpowiedz
Pan - 30.07.2022 / 15:49, *.centertel.pl

Sam jesteś za wysoki

odpowiedz
Ju(L)ius - 30.07.2022 / 15:31, *.vectranet.pl

Ja pier.....le!!! Deja vu!!

odpowiedz
Ehmehme - 30.07.2022 / 15:23, *.telstra.net

I do takiej treści wywiadów trzeba coraz bardziej się przyzwyczajać, zresztą preludium było już w ubiegłym sezonie, więc w tym łatwiej będzie to strawić - Byliśmy lepsi, niż gorsi, ale znowu się nie udało.

odpowiedz
Darek - 30.07.2022 / 14:23, *.chello.pl

Kolejne pomeczowe pir...lenie głupot już za tydzień. Chwile po analizie tego spotkania z której oczywiście wyciagną wnioski.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.07.2022 / 12:43, *.orange.pl

Część drużyny może i jest dobra, ale druga połowa to gracze tacy jask Ribeiro. Pytanie za 100 punktów: wymień choć jedną mocną stronę tego piłkarza. Potrafisz? Nie potrafisz, bo on nie ma żadnej mocnej strony. I taki gość powinien grać na poziomie okręgowym.

odpowiedz
Roul - 30.07.2022 / 12:27, *.plus.pl

...... Co znaczy wynik za wysoki? Panie piłkarzu trzeba grać, mieć pomysł na grę, posiadać charakter Legionisty. Zagraniczny szrot naszego prezesa. Ztakim zaangazowaniem i kretywnoscia nic nie osiągniemy.

odpowiedz
Mlodyogr - 30.07.2022 / 12:24, *.18.210

Niestety mamy w kadrze 1 zespołu za dużo słabych zawodników. Jaki trener by nie przyszedł nic nie zwojuje. Nie mogę gościa słuchać, najpierw niech sie nauczy dośrodkowywać. Ciężkie czasy przed nami.

odpowiedz
Wolfik - 30.07.2022 / 12:20, *.mm.pl

Z elektryka nie bedzie nigdy dobry piekarz. Riberio nie nadaje sie do gry w naszej ekstraklasie. Mladenović bez formy i tak przykrywa go czapką. We wczorajszym meczu chyba nie miał żadnego celnego podania.

odpowiedz
Baflo Bil - 30.07.2022 / 11:52, *.105.240

Kolejny filozof. Won z tego klubu miernoto. Po prostu wypad!

odpowiedz
jarekk - 30.07.2022 / 11:43, *.116.4

Kurcze, te ich wypowiedzi to mi jeszcze podnoszą ciśnienie. Jakby jeszcze tego było mało.

odpowiedz
bum - 30.07.2022 / 11:36, *.232.37

Może ktoś by podjął decyzję o nie przepytywaniu piłkarzy po przegranych meczach bo ich wypowiedzi doprowadza do linczu na nich samych i prezesie. Ktoś nie wytrzyma w końcu hehehe

odpowiedz